Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Καλημερα!!!!

Μεσα στο προγραμμα ειναι και αυτο!! Η μητρα καθως μεγαλωνει πιεζει την ουροδοχο κυστη. Αποτελεσμα???

Σηκωνεσαι καθε τρεις και λιγο για τουαλετα ακομη και αν δεν εχεις τιποτα.

Ποσες φορες σηκωνομουν τη νυχτα , ελεγα θα σκασω απο το πιπι και τελικα ειχα 2 σταγονες!!!!:tongue::tongue::tongue:

εγω σηκώνομαι κάποτε 1 κάποτε 2 κάποτε και 3 εξαρτάτε:-)....

απλά είχα ακούσει ότι μετά το πρώτο τρίμηνο δεν πηγαίνουμε τόσο συχνά για πιπί αλλά εγώ με βλέπω να την βγάζω εκεί μέσα....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσακια μου!!

Μαιρουλαααα καλη σου επιτυχια κοριτσακι..Μην ξεχασεις να μας ενημερωσεις ε!!!

Σημερα σηκωθηκα το πρωι και σαν να ειδα για σταγονιτσα καφε-μπεζ..

Δεν ειμαι και πολυ σιγουρη βεβαια..Θα δω πως θα εξελιχθει στη διαρκεια!

Παντως το βραδυ κοιμομουν παλι μπρουμητα και ξυπνησα με ενα βαρος-πονο στη κοιλια..Πως θα το κοψω αυτο, δεν ξερω!

Και εγω σηκωνομουν το βραδυ για πιπι μου!!Τωρα δεν σηκωνομαι..Και ουτε εχω και τοση συχνοουρια μεσα στη μερα πλεον!Αλλα μην σε ανησυχει..ειναι μεσα στο προγραμμα και αυτο..:rolleyes:

καλημερα Βουλιτσα! δεν πολυκαταλαβαινω με την συχνοουρια τι γινεται. εχω διαβασει οτι την εχουμε στην αρχη της εγκυμοσυνης κ στο τελος. στην αρχη απο τις ορμονες κ επειδη μεγαλωνει η μητρα κ ειναι χαμηλα, νομιζω κ μετα γιατι εχει μεγαλωσει παρα πολυ η μητρα κ πιεζει.

Στο ενδιαμεσο ανεβαινει ψηλοτερα η μητρα κ δεν πιεζει τοσο κ γι αυτο δεν υπαρχει πολυ συχνοουρια. εγω ακομα το ιδιο ειμαι οπως στην αρχη-αρχη. αλλα η Νικη γιατι αφου ειναι στη 19 εβδομαδα?

αποριες πρωι πρωι ε?


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω σηκώνομαι κάποτε 1 κάποτε 2 κάποτε και 3 εξαρτάτε:-)....

απλά είχα ακούσει ότι μετά το πρώτο τρίμηνο δεν πηγαίνουμε τόσο συχνά για πιπί αλλά εγώ με βλέπω να την βγάζω εκεί μέσα....

το βρηκα!!!! επειδη εισαι πολυ minion δεν εχεις πολυ χωρο κ η μητρα ετσι κ αλλιως πιεζει!!!! εεε? εεεε? φοβερη????:P:p:p:p:p


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Βουλιτσα! δεν πολυκαταλαβαινω με την συχνοουρια τι γινεται. εχω διαβασει οτι την εχουμε στην αρχη της εγκυμοσυνης κ στο τελος. στην αρχη απο τις ορμονες κ επειδη μεγαλωνει η μητρα κ ειναι χαμηλα, νομιζω κ μετα γιατι εχει μεγαλωσει παρα πολυ η μητρα κ πιεζει.

Στο ενδιαμεσο ανεβαινει ψηλοτερα η μητρα κ δεν πιεζει τοσο κ γι αυτο δεν υπαρχει πολυ συχνοουρια. εγω ακομα το ιδιο ειμαι οπως στην αρχη-αρχη. αλλα η Νικη γιατι αφου ειναι στη 19 εβδομαδα?

αποριες πρωι πρωι ε?

Νομιζω οτι παιζει και απο ανθρωπο σε ανθρωπο μωρε!Εγω για να πω την αληθεια οντως ειχα στην αρχη αλλα τωρα δεν εχω!

Η μαμα μου πχ, και στα 3 παιδια ειχε συχνοουρια μονο την εβδ που γεννουσε!Ετσι και την επιανε συχνοουρια, καταλαβαινε οτι θα γεννησει μεσα στην εβδ..:confused:

Ειναι σαν τους εμετους νομιζω..Και για αυτους λενε οτι σταματανε μετα το πρωτο τριμηνο αλλα πολλες τις ταλαιπωρουν για πολυ περισσοτερο..


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολύ ωραία!!! ζηλεύω τώρα :P:p:p θέλω κι εγώ!


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραία!!! ζηλεύω τώρα :P:p:p θέλω κι εγώ!

καλα το τι με εχει βολεψει δεν λεγεται! παιρνεις ολα τα υλικα κρεας κ κοτοπουλο σε κομματακια (συνηθως απλα τα μαριναρω) λουκανικακια κ ψιλλοκομμενες διαφορες πιπεριες μανιταρια κρεμμυδι ντοματα κ τα ψηνει ο καθενας μονος του! στο τηγανακι του! εχει παρα πολυ γελιο! κανεις κ μερικες πατατες φουρνου κ κανενα τζατζικακι (εγω εχω βρει ενα κολπακι κ κανω μια τελεια σως γιαουρτιου...μιαμ!!!! παει τελεια με πατατες πολυ δροσερη) κ εισαι ετοιμη! χωρις τρελλα μαγειρεματα! κ ολοι χαιρονται!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Τι κάνετε; Με θυμάστε; Γύρισα από τις διακοπούλες μου και μπήκα να δω τι κάνετε.

Απ' ό,τι βλέπω η παρέα έχει μεγαλώσει αρκετά και έχετε γράψει πολλές σελίδες!

Κάπου είδα να κυκλοφορεί και μια λίστα. Θα βάλω κι εγώ το ονοματάκι μου!


Jfnqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα σας τι κανετε? ολα καλα?

καλημερα Μινακι! ολα καλα εδω παχαινω!.. σπιτι εχω τις απειρες δουλειες γιατι περιμενω κοσμο στις 7...αλλα καποιοι θα με δουνε πρωτη φορα εγκυο κ θα εχει πολυ γελιο!!!!!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Μινακι! ολα καλα εδω παχαινω!.. σπιτι εχω τις απειρες δουλειες γιατι περιμενω κοσμο στις 7...αλλα καποιοι θα με δουνε πρωτη φορα εγκυο κ θα εχει πολυ γελιο!!!!!

αχ ασε κι εγω ζυγιστηκα χθες και εχω παρει 2 κιλα :( ενω πριν 3 μερες δεν ειχα παρει καθολου


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλα το τι με εχει βολεψει δεν λεγεται! παιρνεις ολα τα υλικα κρεας κ κοτοπουλο σε κομματακια (συνηθως απλα τα μαριναρω) λουκανικακια κ ψιλλοκομμενες διαφορες πιπεριες μανιταρια κρεμμυδι ντοματα κ τα ψηνει ο καθενας μονος του! στο τηγανακι του! εχει παρα πολυ γελιο! κανεις κ μερικες πατατες φουρνου κ κανενα τζατζικακι (εγω εχω βρει ενα κολπακι κ κανω μια τελεια σως γιαουρτιου...μιαμ!!!! παει τελεια με πατατες πολυ δροσερη) κ εισαι ετοιμη! χωρις τρελλα μαγειρεματα! κ ολοι χαιρονται!

ε τώρα μου τρέχουν τα σάλια.... πιο πολύ όμως ζηλεύω την παρέα. εμένα ο σύντροφος μου λείπει στο εξωτερικό εδώ και 2 μήνες :(, αλλά επιτέλους έρχετε σε 2 εβδομάδες:D:D:D


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Μινακι! ολα καλα εδω παχαινω!.. σπιτι εχω τις απειρες δουλειες γιατι περιμενω κοσμο στις 7...αλλα καποιοι θα με δουνε πρωτη φορα εγκυο κ θα εχει πολυ γελιο!!!!!

Την ημερα που ειχα και εγω κοσμο στο σπιτι οι περισσοτεροι δεν το ηξεραν!!

Οπως εφταναν και χαιρετιομασταν εβλεπαν την κοιλια!!! Πολυ γελιο!!!!!

Αυτο το κολπο που λες με το berbeque προυποθετει να εχεις τοσα σκευη οσα και οι καλεσμενοι για να ψηνει ο καθενας μονος του??

Θα εχεις και γλυκα???


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

ε τώρα μου τρέχουν τα σάλια.... πιο πολύ όμως ζηλεύω την παρέα. εμένα ο σύντροφος μου λείπει στο εξωτερικό εδώ και 2 μήνες :(, αλλά επιτέλους έρχετε σε 2 εβδομάδες:D:D:D

πωπω....τοσο καιρο μοναχουλα εισαι? ο αντρας σου γιατι λειπει? αν δεν γινομαι αδιακριτη.. παλι καλα ερχεται συντομα! κ εμενα φαντασου θα φυγει για μια εβδομαδα κ μου φαινεται πολυ καπως.... :(:(:(


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...