Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες...!!!!

Κασσανδρα καλως σε δεχτήκαμε πάλι!!

Μαργαρίτα, τι ωραία νοικοκυρεμένα πραγματάκια είναι αυτά που ετοιμάζεις σήμερα?? Μιαμ.!

Βουλίτσα,να προσέχεις βρε κοπέλα μου δεν θέλει πολλά πολλά!! Κι εγώ μια φορά πριν κανένα μήνα είχα ροζ βλέννα και τον πήρα και μου είπε αν δεν είναι αόμα δεν μας ανησυχεί.. Αν έχεις ακόμα πάρτον τηλ!

Νίκη η πεθερά στο εξωτερικό πως το πήρε το όλο θεμα της εγκυμοσύνης?? Άντε με το καλό να δεχτείς τον ανθρωπό σου!!!

Κορίτσια έχω πάλι γάμο σήμερα... Βαρέθηκα λέμε... Και αύριο βάφτιση... Ουφ..

Α!! Δεν σας είπα... Χτες πηγα και ειδα κρεβατάκια και καροτσακια... Αχ τι καλά....

καλημερα Δωρακι! καλα σε ποσους γαμους εχεις παει???? μα τι γινεται εκει περα τελος παντων???:P:p:p:p:p:p:p:p


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εγώ πάντως κάνω πολύ σεξ...!!!! Στον υπνο μου!!! Μα το κακό είναι οτι βλεπω και αλλους που δεν τους ξερω να συμμετεχουν!! Ελεος!!! :rolleyes:

ααααχχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαααααα

κ εγω!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντως οσες φορές πήγα στα ΙΚΕΑ ενθουσιαστηκα με την οργάνωση και ειδικα οταν σου δειχνουν σε 25 τερ.μετρα ενα ολόκληρο σπιτι... Πως τα κανουν ρε γμτ?? Βασικα για να μπορεσουμε να εχουμε κι εμεις την οργανωση αυτη θελει και ολα τα παρεμφερη του ΙΚΕΑ οπως ντουλαπες κτλ

κοριτσακι εγω ειμαι η διαφημιση της ΙΚΕΑ εντελως! σχεδον τα παντα εκτος απο καναπεδες τα πηραμε απο εκει..ολα τα φωτιστικα κρεβατι κ παρα πολλα αλλα. το εχω χτισει λεμε! ειναι απιστευτα φθηνο κ ολα ειναι παρα πολυ καλα.


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερσ κοριτσια..!Ξερω τετοια ωρα δεν λενε καλημερα αλλα αρχισα να ξυπνησω, ξυπνησα κατα τις 11:30 επειδη ειχαμε βγει χθες βραδυ κ αργησαμε...!Επειτα πιασαμε τις δουλιτσες με τον αντρα μου κ τωρα κοιταξαμε τι μπορουμε να συμμαζεψουμε απο το γραφειο..το μελλοντικο παιδικο!!!

Ειδα που λεγατε για αποθηκευτικους χωρους κ τα λοιπα...Τι να πω και εγω αγχωνομαι για αυτα αν και νομιζω οτι οι χωροι μας ειναι ικανοποιητικοι.Μενουμε σε δικο μας σπιτι..προικα απο την μανουλα μου!!Ειναι 90 τμ αλλα τα δωματια δεν ειναι πολλα ,2 υπνοδωματια μεγαλου μεγεθους.

Στο παιδικο εχουμε ενα καναπε-κρεβατι που θελω να τον ρατησω γιατι ειναι βολικο να καθεσαι ακομη κ για να θηλασεις για παραδειγμα.Εχουμε κ γραφειο με βιβλιοθηκη.Το γραφειο θα το κλεισουμε κ την βιβλιοθηκη θα την βαλουμε στο δωματιο μου σε μια γωνιτσα γιατι εκει εχω ολο το υλικο για την δουλεια.Επισης εχουμε κ μεγαλη ντουλαπα (εντοιχισμενη εννοω) την οποια τακτοποιησαμε τωρα για να κανουμε χωρο.

Γι'αυτο το λογο λεω να παρουμε την κουνια που γινεται εφηβικο κρεβατι χωρις εξτρα σιφινιερα...Ειναι λιγοτερος ο χωρος που καταλαμβανει απ'οτι η κουνια με μια σιφινιερα...Δεν ξερω και εμεις ειμαστε αναποφασιστοι ακομα...

Ακριβως οτι λετε και εσεις ..Υπαρχουν τοσες επιλογες που μπερδευομαστε ολο κ πιο πολυ...

Απο καροτσι εχω δει ενα της Peg perego on track London που αντιστρεφεται κ το καθισμα του γιατι ειναι σημαντικο..Και η αδελφη μου τετοιου ειδους εχει παρει κ λεει ειναι πολυ καλο..Αυτο το σετ που εχω δει κανει 560 ευρω .Δεν ειναι λιγα αλλα ουτε πολλα συμφωνα με αυτα που εχω δει στα μαγαζια εως τωρα..

Μαργαριτα μου τι ωραια αυτη η συσκευη για μπαρμπεκιου??

Μαιρουλα τι εγινε με την αυχενικη ?Περιμενουμε νεα σου..

Μιας και ειδα νεες αφιξεις καλωσηρθατε ολες και με το καλο να υποδεχτουμε τα μωρακια μας!!!


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ πάντως βρε κορίτσια δεν πήρα τίποτα ακόμα ούτε άρχισα να βλέπω τίποτε, λέτε να μην προλαβαίνω στο τέλος;:shock:

Γεια σου Νικη αν δεν κανω λαθος ε??

Εχω εχω τερ 29/4 κ πητ 3/2 .Μαζι παμε δηλαδη ε?


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

hello κοριτσακια μου!!!καναμε την αυχενικη(ερχομαι αμεσως στο θεμα) και βγηκε καλη.(Ευτυχως Παναγιτσα μου!!!)1,1 παχος αυχενα και βεβαια περιμενω τωρα τα αποτελεσματα απο το papp-a,που δυστυχως θα βγουν την αλλη βδομαδα.Ο γιατρος τα ειδε καλα ομως ολα,στομαχακι-ρινικο οστο-ουροδοχο κυστη.Πως ειναι δυνατον βρε παιδια σε τοσο μικροσκοπικα πλασματακια να βλεπουνε ολα αυτα???εγω κοιταζα τον υπερηχο και εψαχνα να βρω ή να φανταστω που ειναι ολα αυτα!ειδαμε χερακια-ποδαρακια,το φυλλο δεν μπορεσαμε να το δουμε:rolleyes::rolleyes:δεν πειραζει καθολου δεν με απασχολει απο τη στιγμη που ολα ειναι καλα!Υπαρχει περιπτωση ρε κοριτσια να μη βγει καλη η papp-a παρολο που η υπερηχογραφικη εξεταση ητανε καλη?να μην εχω κιαλλο αγχος τωρα μεχρι την αλλη βδομαδα...............δεν θελω να το πιστευω!Παντως κοριτσια κανω σαν πρωταρα.Τοσο αγχος,τοση αγωνια,αυτο μου ειπε ο γιατρος,πως κανω ετσι.Ηθελα να του πω η καρδουλα μου το ξερει τι τραβαμε για να φερουμε στο κοσμο ενα παιδι,αλλα αντρας ειναι παιδι μου,που να καταλαβει !!!!:rolleyes:

Τι αλλο!!!62mm ητανε περιπου(σκατουλι κανονικο)και ειχε βαλει τα χερακια διπλα στα αυτια καποια στιγμη σαν να μας κοροιδευε!!!τι ωραια που ητανε!!!αντε η επομενη κοπελα τωρα,ποια εχει σειρα δωστε αναφορα εχω χασει τη μπαλα τωρα!παω να διαβασω τα πρωινα σας μηνυματα.......φιλακια........................


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μανούλες!!!:)

δεν μου λέτε εσείς πόσες φορές μέσα στην νύχτα ξυπνάτε για να πάτε τουαλέτα γιατί εγώ σκέφτομαι να γίνω μόνιμη κάτοικος, και χαλάω και τον ύπνο μου :P:(:P

Αχ Νικη μου τι ειπες τωρα??????Αυτο σκεφτομουνα και εγω σημερα το πρωι.Εγω πηγαινω περιπου 3 φορες:evil::evil::evil:


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


hello κοριτσακια μου!!!καναμε την αυχενικη(ερχομαι αμεσως στο θεμα) και βγηκε καλη.(Ευτυχως Παναγιτσα μου!!!)1,1 παχος αυχενα και βεβαια περιμενω τωρα τα αποτελεσματα απο το papp-a,που δυστυχως θα βγουν την αλλη βδομαδα.Ο γιατρος τα ειδε καλα ομως ολα,στομαχακι-ρινικο οστο-ουροδοχο κυστη.Πως ειναι δυνατον βρε παιδια σε τοσο μικροσκοπικα πλασματακια να βλεπουνε ολα αυτα???εγω κοιταζα τον υπερηχο και εψαχνα να βρω ή να φανταστω που ειναι ολα αυτα!ειδαμε χερακια-ποδαρακια,το φυλλο δεν μπορεσαμε να το δουμε:rolleyes::rolleyes:δεν πειραζει καθολου δεν με απασχολει απο τη στιγμη που ολα ειναι καλα!Υπαρχει περιπτωση ρε κοριτσια να μη βγει καλη η papp-a παρολο που η υπερηχογραφικη εξεταση ητανε καλη?να μην εχω κιαλλο αγχος τωρα μεχρι την αλλη βδομαδα...............δεν θελω να το πιστευω!Παντως κοριτσια κανω σαν πρωταρα.Τοσο αγχος,τοση αγωνια,αυτο μου ειπε ο γιατρος,πως κανω ετσι.Ηθελα να του πω η καρδουλα μου το ξερει τι τραβαμε για να φερουμε στο κοσμο ενα παιδι,αλλα αντρας ειναι παιδι μου,που να καταλαβει !!!!:rolleyes:

Τι αλλο!!!62mm ητανε περιπου(σκατουλι κανονικο)και ειχε βαλει τα χερακια διπλα στα αυτια καποια στιγμη σαν να μας κοροιδευε!!!τι ωραια που ητανε!!!αντε η επομενη κοπελα τωρα,ποια εχει σειρα δωστε αναφορα εχω χασει τη μπαλα τωρα!παω να διαβασω τα πρωινα σας μηνυματα.......φιλακια........................

Μπραβο Μαιρη, ολα καλα!!

Μην ανησυχεις και για το αιμα ολα καλα θα ειναι!!

Σου ειπε οτι το 62mm ειναι χωρις τα ποδια??Εμενα ετσι μου ειχε πει οτι στην αυχενικη αυτο που μετρανε ειναι το μηκος χωρις τα ποδια, βαλε και αυτα λοιπον 2-3 ποντους....

Τωρα δεν ξερω αν εχει αλλη σειρα στην αρχη της εβδομαδας αλλα εγω εχω την Πεμπτη αμνιοπαρακεντηση.:confused::confused:


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ Νικη μου τι ειπες τωρα??????Αυτο σκεφτομουνα και εγω σημερα το πρωι.Εγω πηγαινω περιπου 3 φορες:evil::evil::evil:

και μας χαλάει και τον ύπνο, εμένα πάντως μου τον χαλάει, λίγο δύσκολα με ξαναπαίρνει μετά αλλά τι να κάνουμε είναι και αυτά, αν και μακάρι αυτό να είναι το μόνο μας πρόβλημα.


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

το φύλο το έχεις μάθεις; το μωράκι σου το έχεις νοιώσεις;

Ναι ειναι αγορακι κ το νιωθω συχνα-πυκνα..!Εσυ?


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Μαιρη, ολα καλα!!

Μην ανησυχεις και για το αιμα ολα καλα θα ειναι!!

Σου ειπε οτι το 62mm ειναι χωρις τα ποδια??Εμενα ετσι μου ειχε πει οτι στην αυχενικη αυτο που μετρανε ειναι το μηκος χωρις τα ποδια, βαλε και αυτα λοιπον 2-3 ποντους....

Τωρα δεν ξερω αν εχει αλλη σειρα στην αρχη της εβδομαδας αλλα εγω εχω την Πεμπτη αμνιοπαρακεντηση.:confused::confused:

αν δεν κάνω λάθος πάντα μετράνε χωρίς τα ποδαράκια τους γιατί τα κουνάνε συνεχώς. εμένα πριν 3 εβδομάδες που είχα πάει στη γιατρό μου, μου είχε πει ότι είναι 12cm χωρίς τα ποδαράκια.


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

αν δεν κάνω λάθος πάντα μετράνε χωρίς τα ποδαράκια τους γιατί τα κουνάνε συνεχώς. εμένα πριν 3 εβδομάδες που είχα πάει στη γιατρό μου, μου είχε πει ότι είναι 12cm χωρίς τα ποδαράκια.

Ναι, νομιζω παντα ετσι το μετρανε!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...