Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Και εμενα οι κουνιες οι απλες μου αρεσουν, ειναι πιο παιχνιδιαρες και πιο μικροσκοπικες για τα μπεμπε. Οι αλλες ειναι πολυ ογκωδες βρε παιδι μου!!

Την κουνια τη κρατας και για 2ο παιδι και ταυτοχρονα για το 1ο ετοιμαζεις κρεβατακι και δωματιο με καποιον ηρωα που του αρεσει.

Και μετα στα 15 θα θελει αλλο δωματιο?Γτ σιγα μην καθεται με την barbie!


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα τη θηλυκοτητα σου σαφως και πρεπει να φροντιζεις τον εαυτο σου και να μην αφηνεσαι για κανενα λογο. Αυτο κανει καλο και στην ψυχολογια σου.Εγω ημουν εκεινη που προχθες εβαψε τα μαλλια της και εχθες εκανε αποτριχωση. Δε σημαινει οτι επειδη θα γινεις μανα πρεπει να εισαι και χαλια στην εμφανιση σου!!

Ακριβώς αυτό. Πρέπει να φροντίζουμε την εμφάνισή μας.

Όταν λες αποτρίχωση εννοείς και μπικίνι; Επιτρέπεται; Ξέχασα να ρωτήσω το γιατρό μου την προηγούμενη φορά


Jfnqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό. Πρέπει να φροντίζουμε την εμφάνισή μας.

Όταν λες αποτρίχωση εννοείς και μπικίνι; Επιτρέπεται; Ξέχασα να ρωτήσω το γιατρό μου την προηγούμενη φορά

Δεν πονατε ρε κοριτσια?Εγω ακομα με ξυραφι ειμαι και μεσα σε 2μερες εχουν βγει!Μια φορα επιχειρησα να κανω με εκεινο το μηχανημα αλλα ειδα και επαθα..και μετα εμαθα!


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λυσεις υπαρχουν αλλα θελει σκεψη!Εμενα μετα απο 3μερες σκεψης μου ηρθε η ιδεα για κατω απο το κρεβατι!

Στο ικεα να παω..αλλα τι να κανω?Να παρω και αλλα επιπλα?

Όχι ακριβώς. Απλά εγώ προσωπικά έχω βοηθηθεί σε θέματα αποθήκευσης. Έχει διάφορα εργονομικες λύσεις π.χ. για άπλυτα ή ασιδέρωτα και μπορεί να πάρεις ιδέες. Μπορείς απλά να κατεβάσεις τον κατάλογο. Ή απλά να ψάξεις στο google ιδέες για εξοικονόμηση χώρου.

Εμένα με βοηθάνε αυτά γιατί δεν το έχω καθόλου με την οργάνωση σπιτιού.


Jfnqp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω ενα καναπεδακι που εχει κατι δισκους απο βινιλιο και θελω να το αδειασω να βαλω αλλα πραγματα μεσα γιατι η ελλειψη χωρου ειναι κατι που με απασχολει κι εμενα


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως η αδερφή μου τα πήρε σχεδόν όλα από εκεί και μέχρι τώρα δεν είχε πρόβλημα. Το μωρό είναι 6 μηνών.

Ειδικά το καροτσάκι αυτό νομίζω είναι το πιο οικονομικό της αγοράς

http://www.motherbaby.gr/images/products/1295979082-b-SMART_kok+marispo_sm.jpg


Jfnqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Όχι ακριβώς. Απλά εγώ προσωπικά έχω βοηθηθεί σε θέματα αποθήκευσης. Έχει διάφορα εργονομικες λύσεις π.χ. για άπλυτα ή ασιδέρωτα και μπορεί να πάρεις ιδέες. Μπορείς απλά να κατεβάσεις τον κατάλογο. Ή απλά να ψάξεις στο google ιδέες για εξοικονόμηση χώρου.

Εμένα με βοηθάνε αυτά γιατί δεν το έχω καθόλου με την οργάνωση σπιτιού.

Ξερω..εχει κατι θηκες για τα απλυτα ή τα ασιδερωτα.Αλλα δεν ξερω που να τη βαλω τη θηκη..Θα βολευτουμε μωρε..τωρα φαινονται βουνο.:D


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

με λιγη καλη θεληση οοοοοοολα γινονται και για ολα υπαρχουν λυσεις πιστευω οτι ενα κρεβατακι μου αποθηκευτικους χωρους θα σας βολεψει εσας που εχετε ελειψη χωρου


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και μετα στα 15 θα θελει αλλο δωματιο?Γτ σιγα μην καθεται με την barbie!

Μα οταν λεω ηρωα δεν εννοω επανω στα επιπλα, εννοω στην προικα του η στις κουρτινες του.Το κρεβατι αυτο αν ειναι ενα φθηνο τυπου νεοσετ η μοντεκο ειναι πολυ φθηνο, και ναι μετα το αλλαζεις και του παιρνεις ενα κανονικο κρεβατι .Αφου αυτο θα εχει φαει και τις χτυπιες του, η μπορει ενα μικρο παιδακι να κρατησει ανεπαφα τα επιπλα του???


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Μα οταν λεω ηρωα δεν εννοω επανω στα επιπλα, εννοω στην προικα του η στις κουρτινες του.Το κρεβατι αυτο αν ειναι ενα φθηνο τυπου νεοσετ η μοντεκο ειναι πολυ φθηνο, και ναι μετα το αλλαζεις και του παιρνεις ενα κανονικο κρεβατι .Αφου αυτο θα εχει φαει και τις χτυπιες του, η μπορει ενα μικρο παιδακι να κρατησει ανεπαφα τα επιπλα του???

Πφφ δεν ξερω μωρε!Εγω ημουν τοσο σιγουρη οτι θα με βολεψουν αυτα που ειναι και εφηβικα..Αλλα οσες εχετε παιδι, λετε οτι δεν ειναι βολικα!Χμμ..:rolleyes:


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες σας αφηνω γιατι ψιλοκουραστηκα παω να κοιμηθω καμια ωριτσα τα φιλια μου

Και για εμενα κοιμησου εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!:tongue:


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντως οσες φορές πήγα στα ΙΚΕΑ ενθουσιαστηκα με την οργάνωση και ειδικα οταν σου δειχνουν σε 25 τερ.μετρα ενα ολόκληρο σπιτι... Πως τα κανουν ρε γμτ?? Βασικα για να μπορεσουμε να εχουμε κι εμεις την οργανωση αυτη θελει και ολα τα παρεμφερη του ΙΚΕΑ οπως ντουλαπες κτλ


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...