Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Tρελαθηκαν οι ορμονες τρελαθηκαν και οι απαιτησεις μας!!

Και εγω κατι κουλα θελω μερικες φορες κ ο δικος μου τρεχει.Τα κανει ολα μεσα στο σπιτι μιας κ δεν πρεπει να κανω δουλειες κ τετοια αλλα απο μαγειρεμα τιποτα..Ας ειναι καλα η μανουλα μου!

Κορίτσι μου σου εύχομαι για αύριο τα καλύτερα αποτελεσματα! Περιμένουμε τα νέα σου. Τι ώρα θα πας?


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσι μου σου εύχομαι για αύριο τα καλύτερα αποτελεσματα! Περιμένουμε τα νέα σου. Τι ώρα θα πας?

Γεια σας!!Σημερα βγηκα λιγο εξω απο το σπιτι.Πηγα στην εκκλησια που παντρευτηκαμε(Παρεκκλησι Αγιας Παρασκευης) κ προσκυνησα.Αναψαμε κερακι κ προσευχηθηκαμε ολα να πανε καλα.Αλλαξε η διαθεση μου εστω για λιγο.

Αυριο το ραντεβου ειναι 7 το απογευμα.Να δουμε πως θα περασει η ωρα μεχρι τοτε...!Ελπιζω να γυρισω με ευχαριστα...

Ααα βγηκαν τα αποτελεσματα για την κυστικη ινωση.Ολα οκ!

Καλο βραδυ !Τα λεμε tomorrow!!


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα η κοιλια μου εχει φουσκωσει, ή μαλλον εχει τουμπανιασει,γιατι ετσι οπως εχει πεταχτει μοιαζω για προχωρημενη εγκυμοσυνη.Μου φαινεται θα αρχισω παλι να λεω ψεμματα απο ντροπη,οτι ειμαι 3-4 μηνες παραπανω εγκυος.

χαχαχαχαχα.....και εγω ετσι νιωθω!!! λεει ο γιατρος "εχεις ταση για πρηξιματα..και κατακρατηση" δεν ξερω τι εχω αλλα ειμαι πλεον 65 κιλα!!!!! βοηθειααααααααα και κοριτσια αληθεια δεν κανω υπερβολες! δεν με αφηνει και η ναυτια! απλα δεν παω συχνα τουαλετα... τι προβλημα και αυτο ρε γμτ....αν ειμαι απο τωρα ετσι που θα φτασω?


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο φουσκιτσα!!!! Παντα τέτοια!

Αντε να ερθει κ η σειρα μας!

Παιδια εγω εχω πάρει 3 κιλά ολοκληρα!!!:shock: Τι πραγμα ειμαι?! Στα κανονικα μου δεν παιρνω γραμμαριο, οταν ειμαι έγκυος η ζυγαρια τρελαινεται! Λεω να συμμαζευτω λιγο γιατι δεν με βλέπω καλα!!! Με 2η γεννα στο καπακι θα θελω Φουστανο. Αλλα δεν μπορω να το κλεισω το ρημαδι....:tongue:

Σοφη νομιζω οτι το να χάνεις κιλά στην 12η εβδ. εχει μια αιτιολογια οτι φευγει το φουσκωμα κ η κατακρατηση του 1ου τριμηνου. Μην αγχωνεσαι!

ποσων εβδομαδων εισαι κοριτσακι? δεν θυμαμαι...


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια παλι ηρθα στο παρεακι μας,μη ξεχνιομαστε!καλες και οι διακοπες αλλα δεν θελω να χανω τα νεα σας!συγχαρητηρια φουσκιτσα μπραβο,παραπολυ καλες τιμες εχεις.Αντε sophie περιμενουμε τα δικα σου αποτελεσματα τωρα με αγωνια.Μια μια να περνει σειρα!Εχετε ανοιξει ενδιαφεροντα θεματα βλεπω,για κιλα,για φαγητα,εκει που με πονατε!Εγω ειμαι 1,70 ξεκινησα 63 κιλα την εγκυμοσυνη και πρεπει να εχω τσιμπησει μισο κιλακι.Τρωω σα βοδι και μου κανει εντυπωση που ειναι μονο μισο το κιλο.Ας πουμε χθες εφαγα οντως μια ολοκληρη πιτσα,σημερα φαγαμε αστακομακαροναδα(πιο πολυ μου αρεσαν τα μακαρονια,παρα ο αστακος,μια δαγκωματια εφαγα γιατι φοβηθηκα μηπως εχει υδραργυρο)και τωρα τον εχω στειλει να μου παρει τι?ψαροσουπα!!!! Αν δεν με χωρισει μετα απο αυτη την εγκυμοσυνη καλα θα ειναι κοριτσια.Μου μυρισε πριν καμια ωρα κατι σαν σουπα και τον εστειλα να μου παρει ψαροσουπα.Το μαναρακι μου,ναναι καλα.Ευτυχως που με ανεχεται αυτος ο ανθρωπος!Στην αρχη γουρλωσε τα ματια για να αποφυγει την ταλαιπωρια αλλα κατεβασα κατι μουτρα και δεν το σκεφτηκε δευτερη φορα,φορεσε παπουτσια και ....δρομο!Πειτε βρε κοριτσια εσεις τι κανετε στους αντρες σας?Πως σας συμπεριφερονται?

τιποτα δεν ειναι καλε το μισο κιλακι!!! τα ιδια ξεκινησαμε αλλα εγω εχω παρει δυο!!!!!! και δεν φανταζεσαι τι ναυτιες εχω...

και εμενα ο καλος μου βοηθαει πολυ κοριτσια! μαγειρευει συμαζευει... ειναι γλυκουλης!!!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ ένα έχω να πω... Είμαι η πιο χοντρή απο όλες σας................................

Είμαι 1,60 και τα κιλά μου είναι 65 στο τέλος της 12ης εβδομάδας!!! Ουφ είχα παχύνει που είχα παχύνει τώρα θα γίνω..... Αφού ο άντρας μου με αγαπάει ακόμα καλά πάμε... χα χα!!Ελπίζω μετά με το τρέξιμο με το μωρό να γίνω πάλι στιλάκι όπως ήμουν πριν κανένα χρόνο!!

αστα! εμενα με γνωρισε 55 κιλα μοντελακι μετα σιγα σιγα εγινα λιγο πιο νορμαλ 59-60 και τωρα αισιως 65!!!! ε ρε και που σαι ακομααααααα....

εν τω μεταξυ ειναι και αδυνατουλης και ντερεκι οποτε δειχνω λιγο "η παχουλη συζηγος" (καλα η ανασφαλεια εχει βαρεσει κοκκινα)


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!Σημερα βγηκα λιγο εξω απο το σπιτι.Πηγα στην εκκλησια που παντρευτηκαμε(Παρεκκλησι Αγιας Παρασκευης) κ προσκυνησα.Αναψαμε κερακι κ προσευχηθηκαμε ολα να πανε καλα.Αλλαξε η διαθεση μου εστω για λιγο.

Αυριο το ραντεβου ειναι 7 το απογευμα.Να δουμε πως θα περασει η ωρα μεχρι τοτε...!Ελπιζω να γυρισω με ευχαριστα...

Ααα βγηκαν τα αποτελεσματα για την κυστικη ινωση.Ολα οκ!

Καλο βραδυ !Τα λεμε tomorrow!!

Καλα αποτελεσματα Σοφακι μου!!! να επιστρεψεις απο τον γιατρο με μια τεραστια ευτιχια!!!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

αστα! εμενα με γνωρισε 55 κιλα μοντελακι μετα σιγα σιγα εγινα λιγο πιο νορμαλ 59-60 και τωρα αισιως 65!!!! ε ρε και που σαι ακομααααααα....

εν τω μεταξυ ειναι και αδυνατουλης και ντερεκι οποτε δειχνω λιγο "η παχουλη συζηγος" (καλα η ανασφαλεια εχει βαρεσει κοκκινα)

Εμένα με γνώρισε στα 53 κιλά μοντελάκι όπως λες!! Και στο γάμο μου ήμουν 56 εντάξει καλή ήμουν και τώρα έγινα 65!!! Οκ είμαι και ολίγον τι έγκυος αλλά αυτό που λες κι εσύ, που θα φτάσουμε πια??????? Βέβαια τώρα άρχισεκαι ο δικός μου να τρώει λίγο αλλόκοτα και του λέω καλά κι εσύ μωράκι έχεις στην κοιλίτσα?? χα χα

Εσύ καλέ πότε ξαναπάς στο γιατρό σου??


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με γνώρισε στα 53 κιλά μοντελάκι όπως λες!! Και στο γάμο μου ήμουν 56 εντάξει καλή ήμουν και τώρα έγινα 65!!! Οκ είμαι και ολίγον τι έγκυος αλλά αυτό που λες κι εσύ, που θα φτάσουμε πια??????? Βέβαια τώρα άρχισεκαι ο δικός μου να τρώει λίγο αλλόκοτα και του λέω καλά κι εσύ μωράκι έχεις στην κοιλίτσα?? χα χα

Εσύ καλέ πότε ξαναπάς στο γιατρό σου??

καλα που μου το θυμισες! θα τον παρω τηλ για να κανονισω υποτιθεται σε 2 εβδομαδες πρεπει.

α και εσυ οπως και εγω με τα κιλα! παλι καλα που μας γνωρισαν θεες!! να εχουν και καμια ωραια αναμνηση χαχαχαχαχχαχαχχχα.... ενταξει ελπιζω τουλαχιστον στα 60 να ξαναπαω!! δεν ξερω απο που ερχονται αυτα τα κιλα τελος παντων!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μα δεν συντονιζομαστε σημερα!

Ουφ βαρεθηκα σπιτι!!!! Θελω βολτες κ μπανακι στην θαλασσα. Αφηστε που ο καημενος ο αντρουλης μου κανει συνεχεια βολτες τις μικρες κ εγω εχω τυψεις.

Σημερα ολο το πρωι καναμε δουλειες, εκανα τα μπανια, ξεσκονισα, συμμαζεψα, απλωσα κ ο αντρας μου εβαλε σκουπα κ σφουγγαρισε. Οποτε, αν κ ειχα σκοπο το απογευμα να βγω, αρχισα να νιωθω κατι τραβηγματάκια κ εμεινα μεσα.

Δε θελω να την περασω οπως στη πρωτη εγκυμοσυνη. Πιστευω οταν περασει η 12η βδομαδα θα μπορω να βγαινω περισσοτερο.

Σας ειπα τις σκεψεις αν κ δεν ειναι καμια εδω.

Υ.Γ. Δε μπορω ρε γμτ να βαλω 2 τικερακια/...:rolleyes:


8GTIp3.png

as1cHh_uM2B0000MjkyZHw0MDE2NzVkfFRhIG9uZWlyYWtpYSBtb3UhISE.gifline_feet_beg_xbliz34_time_1266814800_text_d4e120efede5e9f1dceae9e120eceff520e5dfede1e920ece1e6df20ece1f220.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...