Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα. Μόλις γύρισα από εεταα Θεσσαλονίκης. Ναι, ναι... κατέθεσα την αίτηση!!!!!!

Οδηγίες προς ναυτηλομένους:

Η αίτηση είναι ανά σελίδα. ¨Όχι μπρος πίσω. Έτσι τη δίνουν από την εεταα.

Έφτασα στις 9:30 είχε άπειρο κόσμο για να πάρει την αίτηση. Ασ είναι καλά μία κοπέλα που μου έδωσε μία που της περίσσευε. Αν συμπληρώσεις την αίτηση η διαδικασία είναι 2 λεπτά κυριολεκτικά. Εγώ συμπλήρωσα την αίτηση πολύ γρήγορα (είμαι και παλιά στο κουρμπέτι..) και είχα μόνον ένα μπροστά μου στην κατάθεση. Οι περισσότεροι δεν ξέρουν να τη συμπληρώσουν και παιδεύονται πολύ.

Καλύτερα να έχετε την αίτηση συμπληρωμένη.

Το καλύτερο??? Προσοχή μην κουβαλήσετε παιδιά, σκυλια, καρότσια....

Τα γραφεία είναι στον 7ο και το ασανσέρ δε δουλεύει. Είχε πολλά παιδιά σήμερα και ήταν ταλαιπωρία.. Τρελός συνωστισμός στις σκάλες, ζέστη, και μωρά που κλαίνε γιατί δεν αντέχουν...

Καλή επιτυχία σε όλους..

Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες!

Σου ζήτησαν ταυτότητα για να ταυτοποιήσουν ποια είσαι; Γιατί θα τη πάει η αδερφή μου από την άλλη βδομάδα χωρίς εξουσιοδότησει και φοβάται μήπως τη ρωτήσουν κάτι και δε το ξέρει....

Επίσης κατέθεσες μόνο την αίτηση ή και το χαρτί της ένσταση;

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι γιατι να κανει ενσταση αφου δεν βγηκαν τα αποτελεσματα; :D

Εχω αγχωθεί να τα κάνω όλα σήμερα γιατί φεύγω και μου έχει κολλήσει ότι θέλει και το χαρτί της ένστασης μαζί....θα τρελαθούμε μέχρι να τελειώσουμε μου φαίνεται!Πως μου έχει έρθει αυτό δε ξέρω:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μια ερωτηση γιατι διαφωνω με μια φιλη....

στην αιτηση στην ηλικια του παιδιου ετη μηνες συμπληρωνουμε την πραγματικη, σωστα; απλα σου λεει να υπολογισεις ποσο θα ειναι τον σεπτεμβριο για να δεις σε ποια δομη θα το βαλεις....


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις να μας πει αυτη η σημειωση που εχει αριστερα κατω απο το ονομα των δομων που λεει η δομη χρηματοδοτειται μονο απο τη προσκληση (β) η (α)....τι στο καλο μπορει να σημαινει για μας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μια ερωτηση γιατι διαφωνω με μια φιλη....

στην αιτηση στην ηλικια του παιδιου ετη μηνες συμπληρωνουμε την πραγματικη, σωστα; απλα σου λεει να υπολογισεις ποσο θα ειναι τον σεπτεμβριο για να δεις σε ποια δομη θα το βαλεις....

Συμπληρωνεις τα ετη και τους μηνες που θα ειναι το Σεπτεμβρη

Link to comment
Share on other sites

δε μου ζήτησαν ταυτότητα. Τίποτα. Είχε και πολλούς άντρες που κατέθεταν... Αν έχετε άντρα με πολλή υπομονή στείλτε τον... Οι περισσότεροι δε νομίζω να άντεχαν πάνω από 10 λεπτά...!!!

Εγώ επειδή είχα κάνει και πέρυσι τα χαρτιά μου, ήμουν ήδη περασμένοι στους υπολογιστές τους. Δε χρειάστηκε να περάσει τίποτα. Ηταν ένας κύριος (υπάλληλος) πάρα πολύ ευγενικός (για να λέμε και τα καλά)....


ΠΕΡΙΚΛΗΣ 29-06-2008

ΣΠΥΡΟΣ 15-11-2009

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις να μας πει αυτη η σημειωση που εχει αριστερα κατω απο το ονομα των δομων που λεει η δομη χρηματοδοτειται μονο απο τη προσκληση (β) η (α)....τι στο καλο μπορει να σημαινει για μας?

Εχω την ιδια απορια και γω.....με βαζει σε σκεψεις......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...