Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

ξερει κανεις να μας πει αυτη η σημειωση που εχει αριστερα κατω απο το ονομα των δομων που λεει η δομη χρηματοδοτειται μονο απο τη προσκληση (β) η (α)....τι στο καλο μπορει να σημαινει για μας?

Φαντάζομαι ότι έχει να κάνει με το αν είχαν κάνει τα χαρτιά τους με την περσινή προκήρυξη ή μόνο με τη φετινή. Παρατήρησα κάποιοι σταθμοί που δεν ήταν πέρσι, φέτος λένε ότι χρηματοδοτούνται μόνο από τη β. Δε νομίζω να έχει κάνει με μας...


ΠΕΡΙΚΛΗΣ 29-06-2008

ΣΠΥΡΟΣ 15-11-2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δε μου ζήτησαν ταυτότητα. Τίποτα. Είχε και πολλούς άντρες που κατέθεταν... Αν έχετε άντρα με πολλή υπομονή στείλτε τον... Οι περισσότεροι δε νομίζω να άντεχαν πάνω από 10 λεπτά...!!!

Εγώ επειδή είχα κάνει και πέρυσι τα χαρτιά μου, ήμουν ήδη περασμένοι στους υπολογιστές τους. Δε χρειάστηκε να περάσει τίποτα. Ηταν ένας κύριος (υπάλληλος) πάρα πολύ ευγενικός (για να λέμε και τα καλά)....

Σε ευχαριστώ πολύ!Και έγω έχω κάνει 2 χρονιές τώρα οπότε θα με βρουν εύκολα και δε θα την παιδέψουν.

Να είσαι καλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα

Μηπως μπορειτε να με βοηθησετε? Κατι επαθε το μοντεμ μας χθες και δεν εχω υπολογιστη(σημερα βρηκα να παρω αδεια!).Τωρα βρισκομαι σε ενα ιντερνετ καφε αλλα δεν μου ανοιγει τις δομες αττικης.Μηπως καποια κοπελα τις εχει κατεβασει να τις στειλω το εμαιλ μου να μου τις στειλει?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να βοηθησω και εγω οσο μπορω.

Εδω οι δομες για Αττικη https://dl.dropbox.com/u/60320359/www.eetaa.gr/epil3_02%28telika%29.pdf

Εδω τα παντα ολα (δικαιολογητικα, αιτησεις, ενστασεις, κτλ) μαζι με τις δομες για Αττικη https://dl.dropbox.com/u/60320359/www.eetaa.gr/www.eetaa.gr.zip

Φυσικα εχετε δεν εχετε dropbox τα αρχεια μπορειτε να τα κατεβασετε και να τα δειτε.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσα κ εγώ! Περιμένω μια φιλη να καταθέσει την αίτηση της.

Οποία έχει την αίτηση έτοιμη τελειώνει κυριολεκτικά σε 2 λεπτά.

Το μπούγιο στα γραφεία θεσσαλονίκης γίνεται γιατί κοιτάνε ΤΏΡΑ τους παιδικούς....κ συμπληρωνουν τώρα την αίτηση. Δεν φταίει η ΕΕΤΑΑ για αυτό...

Ενημερωση

Οποία μαμα είναι/ήταν αναπληρώτρια εκπαιδευτικός κάνει χαρτιά ως εργαζόμενη!! :wink:;-):wink:;-):wink:

Link to comment
Share on other sites

εδω παντως η μετακινηση ειναι πανω κατω 700 - 800 ευρω. δεν ειναι τραγικα χρηματα γυρω στα 70 το μηνα. Αν βεβαια δε σκοπευες να δωσεις τιποτα τοτε βαζεις μονο δημοσιους και πηγαινοερχεσαι εσυ. αλλα επισης για να το κανεις αυτο θα χρειαζεσαι καποια χρηματα βενζινες εκτος κ αν μενεις διπλα. οποτε δεν νομιζω πως θα επηρεασει ιδιεταιρα αρνητικα γενικοτερα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...