Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι, αν δικαιωθεί και έχει περισσότερα μόρια από εσένα μπορεί να σε πετάξει εκτός της 1ης σας επιλογής

Να σου κάνω άλλη μια ερώτηση? Οι ενστάσεις βγαίνουν μαζι με τα οριστικα αποτελέσματα? Δηλαδή σε 3 μέρες προλαβαίνουν τόσες ενστάσεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kι εγώ δεν μπορούσα να μπω μέχρι πριν από λίγο και μόλις διαπίστωσα ότι μας πήραν στον "Μικρό Πρίγκιπα" στη Θεσσαλονίκη, πρώτη φορά που δηλώσαμε συμμετοχή στο πρόγραμμα και πρώτη μας φορά στον παιδικό! Καλή επιτυχία σε όλες τις μαμάδες και σε όλα τα παιδάκια...

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΣΕΙΣ ΜΕΣΩ ΕΣΠΑ ΣΕ ΠΑΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥΣ..---

--υπαρχουν μανουλες που εχουν περασει στο Α2 "ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΙΟΓΕΝΟΥΣ"

Διεύθυνση: Διογένους 16, με κωδικο 30470 και θα ηθελαν να αλλαξουν??

--εγω πέρασα στον παιδικο σταθμο "Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ " Διεύθυνση: Καρακάση 93 ,με κωδικο 30237

--Επιθυμω λοιπον αμοιβαια ανταλλαγη θεσεων - κατηγορια Α2..

οποια μαμα θα ηθελε ας επικοινωνησει μαζι μου εδω με πμ

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια καλησπέρα και καλό μήνα

είμαι στις επιλαχούσες και στον πίνακα "ταξινόμηση της ισοβαθμίας" γράφει απο κάτω:

α:9,58 β:35 γ:0 δ:0

αριθ:09...

γνωρίζει καμία τι σημαίνει αυτό το πράγμα;

και επίσης όσες μαμάδες είναι επιλάχουσες πότε καλούνται απο τους παιδικούς σαθμούς εάν και εφόσον υπάρξουν τυχόν θέσεις;

άμεσα μετά τις 10/09 που πρέπει να έχουν ολοκληρωθεί οι εγγραφές ή αργούν;

καλή σχολική χρονιά σε όλα τα παιδάκια!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...