Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      ο 8ο σ ποτέ ξεκινάει; ναι μιλησα με τη μαια γιατί ήταν λίγο περίεργα τα πονάκια με έπιανε κοιλιά μέση ταυτόχρονα για 20 δευτέρα μπυ περνούσε και μετά από κανα 5 λεπτό με έπιανε πάλι 

      Νομίζω ότι ξεκινάει την 31η, αν θυμάμαι καλά.Πως είσαι τώρα? Πέρασε ο πόνος?

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

επίσης θα χρειαστει (για ποσες δεν εχουν κανει) εγγραφή σε παιδικο σταθμό , η οποία θέλει διακιολογητικά , π.χ πιστοποιητικ.οικογε.καταστασης, εκκαθαριστικο κ.α.παρτε τους τηλεφωνο και ρωτηστε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σήμερα που πήγα στον παιδικό μου είπαν ότι δεν έχουν στείλει ακόμη τα χαρτιά από εεταα!από βδομάδα!είπα ότι ενδεχομένως και να λείπουμε από βδομάδα και μουπε δεν πειράζει μπορείτε να υπογράψετε και τέλος του μήνα!

αυτό συνέβη και σε σας;αναφέρομαι σε κρατικό γιατί μπορεί στον ιδιωτικό ναναι αλλιώς!μια φίλή μου την πήρανε ήδη από χτες από ιδιωτικό να τους πει αν θα πάει!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ntemiiii, προσοχή! Την εντολή τοποθέτησης δεν την στέλνουν από την ΕΕΤΑΑ στον παιδικό σταθμό, αλλά πρέπει οι ίδιοι να μπουν στη σελίδα της EETAA και να την κατεβάσουν (χρησιμοποιώντας έναν κωδικό που τους έχει αποσταλλεί με email) και να την τυπώσουν για να πας εσύ να την υπογράψεις.Αν δεν πας μέχρι τις 10/09, χάνεις τη θέση σου. Στη σελ. 26 της προκήρυξης αναφέρεται αναλυτικά πως θα γίνει η εγγραφή στους παιδικούς σταθμούς. Οπότε ξαναπήγαινε, δεν έχει σημασία αν είναι ιδιωτικός ή όχι, η διαδικασία είναι η ίδια για όλους τους παιδικούς σταθμούς του ΕΣΠΑ.

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι ntemiiiii έπεσες σε άσχετη μάλλον. Πήγαινε πάλι και πες τους αυτό κι αυτό ισχύει, και μέχρι τις 10/9 εγώ θα υπογράψω αλλιώς θα ενημερώσω την ΕΕΤΑΑ. Άντε τα νευράκια μου με τις ασχετοσύνες...

Οι εντολές τοποθέτησης των ωφελούμενων, θα είναι διαθέσιμες για τις δομές, στο site της ΕΕΤΑΑ από σήμερα, 31/8/2014.

Οι ωφελούμενες / ωφελούμενοι θα πρέπει να τις αναζητήσουν, στη δομή όπου έχουν επιλεγεί, προκειμένου να εγγράψουν το ή τα παιδιά τους μέχρι και τις 10/9/2014


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

σήμερα που πήγα στον παιδικό μου είπαν ότι δεν έχουν στείλει ακόμη τα χαρτιά από εεταα!από βδομάδα!είπα ότι ενδεχομένως και να λείπουμε από βδομάδα και μουπε δεν πειράζει μπορείτε να υπογράψετε και τέλος του μήνα!

αυτό συνέβη και σε σας;αναφέρομαι σε κρατικό γιατί μπορεί στον ιδιωτικό ναναι αλλιώς!μια φίλή μου την πήρανε ήδη από χτες από ιδιωτικό να τους πει αν θα πάει!

οι παιδικοι εκτυπωνουν τις εντολες.επικοινωνησε με το εεταα να τους ενημερωσεις μπας κ βρεις ακρη.κ μενα σε ιδιωτικο παει 2 χρονο τωρα κ τα εκτυπωσαν απο τον σταθμο.μου το ειπαν κιολας.ηδη το παιδι σου θα επρεπε να ξεκινησει πρασαρμογη αν δεν εχει ξαναπαει.

kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τελικά με πήρανε χτες τηλ και πήγα σήμερα και υπέγραψα!όλα καλά!

ξεκινάμε κανονικά από Δευτέρα για ένα δίωρο μου ειπαν για μια βδομάδα και βλεπουμε μετά!

εσείς πως τα πάτε;κυρίως τα μικρά που θέλουν προσαρμογή;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ είμαι εκτός απο ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ λαθος. Είχα τους δύο παιδικούς στην πρώτη σελίδα και τους άλλους δύο στην επόμενη επειδή δεν χωρουσαν. Ε η πίσω σελίδα για αυτους δεν υπήρξε ποτέ. Εννοείται στον παιδικό της δεύτερης σελίδας μπαίνω και έχουν πάρει πολλές κάτω από εμένα. Εκανα ένσταση τότε που ήταν οι ενστάσεις για όλους τιποτα. Μετά μου είπαν να κάνω κ αλλη ένσταση. Ακόμα τίποτα. Πήγα και απο'κει. Ο υπάλληλος παραδέχτηκε το λάθος και μου είπε ότι υποτίθεται έως αύριο θα υπάρξει αποτέλεσμα. Πήγα και στην διευθύντρια του παιδικού και μου λέει ότι θα είμαι σε άλλους συμπληρωματικούς πίνακες που θα τους στείλουν. Εχει καμία από εσάς παρόμοιο πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρε παιδιά εγώ είμαι εκτός απο ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ λαθος. Είχα τους δύο παιδικούς στην πρώτη σελίδα και τους άλλους δύο στην επόμενη επειδή δεν χωρουσαν. Ε η πίσω σελίδα για αυτους δεν υπήρξε ποτέ. Εννοείται στον παιδικό της δεύτερης σελίδας μπαίνω και έχουν πάρει πολλές κάτω από εμένα. Εκανα ένσταση τότε που ήταν οι ενστάσεις για όλους τιποτα. Μετά μου είπαν να κάνω κ αλλη ένσταση. Ακόμα τίποτα. Πήγα και απο'κει. Ο υπάλληλος παραδέχτηκε το λάθος και μου είπε ότι υποτίθεται έως αύριο θα υπάρξει αποτέλεσμα. Πήγα και στην διευθύντρια του παιδικού και μου λέει ότι θα είμαι σε άλλους συμπληρωματικούς πίνακες που θα τους στείλουν. Εχει καμία από εσάς παρόμοιο πρόβλημα?

Καλημερα

Τι εννοεις σε αλλη σελιδα?

Σε εχουν στις απορριπτεες?

Οι δομες γραφονται κατω κατω στο παραρτημα που δινουν για καθε παιδι.

Εσυ που τις ειχες συμπληρωσει?

Δε θυμαμαι να εδιναν αλλη σελιδα για να συμπληρωσουμε, γι αυτο σε ρωταω.

Απ οτι καταλαβα δε μετρησαν καθολου τις αλλες δυο επιλογες σου.

Τι να πω? Κριμα.

Ευχομαι να βγαλεις ακρη κοπελα μου και να το παρουν τελικα το μικρο σου...:-P:razz:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έιμαι στους επιλαχοντες για τις δυο θεσεις απο τις τέσσερις που είχα δηλώσει. Οι άλλοι δυο παιδικοί ήταν στην επόμενη σελίδα και ο υπαλληλος δεν έκανε τον κόπο να τους δει. Στον έναν απο τους δυο μπαίνω χαλαρά. Πήγα απο κει και παραδέχθηκαν το λάθος και μου είπαν ότι θα λυθεί το ζήτημα. Ελπίζω να το εννοούν γιατί δεν θα το αφήσω να περάσει έτσι!

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλ χτες και μου είπαν ότι θα βγάλουν συμπληρωματικο πίνακα την Τετάρτη 10 του μήνα. Μακάρι να μπουν όλα τα παιδάκια.

Καλημερα:P

Ποιους πηρες?

Την εεταα ή τον παιδικο σταθμο?

Μηπως εννοουν οσες θεσεις μεινουν κενες μετα το τελος των εγγραφων?

Ετσι κι αλλιως αυτες τις παιρνουν οι επιλαχουσες με τα περισσοτερα μορια που εχουν δηλωσει το σταθμο..

Μακαρι να τα παρουν ολα τα παιδακια..!!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...