Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, rodok είπε:

Αχ ωραία η Κέρκυρα! 😍 
Ποια εταιρείας έκανες;; 
Εγω κρατήθηκα αν και έβλεπα το φαρμακείο ανοιχτό! 😂

Τώρα πάντως πριν λίγο μου έρχεται μια τάση για εμετό και κρατήθηκα πολύ! Και τώρα έχω ένα περίεργο τέντωμα- γαργαλητό και πηγαίνω τουαλέτα συνέχεια.. να δω πώς θα κοιμηθώ γιατί τώρα τελευταία έχω κάτι αυπνίες από την αναμονή και μετα το πρωί σέρνομαι

Έκανα τις one step τις ταινίες! Το θέμα είναι ότι και την προηγούμενη φορά που εν τέλει ήμουν έβλεπα πάλι το ίδιο και τελικά λίγες μέρες μετά ήταν ξεκάθαρο. Τώρα μπορεί να κάνουν και πουλάκια τα μάτια μου, γιατί ήταν πραγματικά "ιδέα" γραμμής. Πάντως ακόμα δεν έχω τίποτα το ιδιαίτερο, νιώθω μόνο που και που κάτι σαν τραβηγματα ελαφριά, όχι πόνο🙄

Εσένα κορίτσι μου έχω ξεκινήσει και σε πιστεύω!! Εάν μετά από όλα αυτά δεν είσαι ε τι να πω! Εγώ πιστεύω ότι θα έχεις θετικό αποτέλεσμα και θα χαρώ πολύ με αυτό!!♥️

Καλά έκανες, γιατί και εγώ που έκανα τι κατάλαβα;;;🤣😅

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8 ώρες πρίν, Marianne είπε:

Έκανα τις one step τις ταινίες! Το θέμα είναι ότι και την προηγούμενη φορά που εν τέλει ήμουν έβλεπα πάλι το ίδιο και τελικά λίγες μέρες μετά ήταν ξεκάθαρο. Τώρα μπορεί να κάνουν και πουλάκια τα μάτια μου, γιατί ήταν πραγματικά "ιδέα" γραμμής. Πάντως ακόμα δεν έχω τίποτα το ιδιαίτερο, νιώθω μόνο που και που κάτι σαν τραβηγματα ελαφριά, όχι πόνο🙄

Εσένα κορίτσι μου έχω ξεκινήσει και σε πιστεύω!! Εάν μετά από όλα αυτά δεν είσαι ε τι να πω! Εγώ πιστεύω ότι θα έχεις θετικό αποτέλεσμα και θα χαρώ πολύ με αυτό!!♥️

Καλά έκανες, γιατί και εγώ που έκανα τι κατάλαβα;;;🤣😅

Α κατάλαβα! Της one step κ εμένα με μπερδεύουν! 

Μάλλον έρχεται σε μένα.. ξύπνησα κ έβγαλα πολλά καφέ κ πόνο περιόδου.... Αν κ πάλι δεν νιώθω να κατεβαίνει κάτι, αλλά σίγουρα θα γίνει κ αυτό, είναι μονόδρομος...

Ο κλήρος πέφτει σε σένα κ εύχομαι να είσαι εγκυουλα κ να πάνε όλα καλά! ❤️❤️❤️ 

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Marianne είπε:

Ελπίζουμε σε θετικά απολεσματα!!😁 

Είναι η φάση της παράνοιας όπως λέμε..😅

Έχεις σκοπό να κάνεις κάποιο τεστ;

Μπαα οχι ! 

Μετα την 25η ημερα του κυκλου.Χωρις καθυστερηση δεν κανω! Φοβαμαι την απογοητευση. 

Πραγματικά παρανοια..Αλλα που και που ποναει η κοιλια μου οποτε πιστεύω οτι θα ερθει! Ειναι καθ' οδον! Τουλάχιστον εχω μικρο κύκλο..Μολις τελειωσει, ξεκιναω αμεσως προσπαθειες! 

Εσυ θα κανεις τεστ;; 

2 ώρες πρίν, rodok είπε:

Α κατάλαβα! Της one step κ εμένα με μπερδεύουν! 

Μάλλον έρχεται σε μένα.. ξύπνησα κ έβγαλα πολλά καφέ κ πόνο περιόδου.... Αν κ πάλι δεν νιώθω να κατεβαίνει κάτι, αλλά σίγουρα θα γίνει κ αυτό, είναι μονόδρομος...

Ο κλήρος πέφτει σε σένα κ εύχομαι να είσαι εγκυουλα κ να πάνε όλα καλά! ❤️❤️❤️ 

Αν ειναι να ερθει, ας ερθει μια ωρα νωρίτερα, να τελειωνεις ,να ξεκινήσεις παλι τις προσπαθειες σου! 🥰

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Guest25 είπε:

Μπαα οχι ! 

Μετα την 25η ημερα του κυκλου.Χωρις καθυστερηση δεν κανω! Φοβαμαι την απογοητευση. 

Πραγματικά παρανοια..Αλλα που και που ποναει η κοιλια μου οποτε πιστεύω οτι θα ερθει! Ειναι καθ' οδον! Τουλάχιστον εχω μικρο κύκλο..Μολις τελειωσει, ξεκιναω αμεσως προσπαθειες! 

Εσυ θα κανεις τεστ;; 

Αν ειναι να ερθει, ας ερθει μια ωρα νωρίτερα, να τελειωνεις ,να ξεκινήσεις παλι τις προσπαθειες σου! 🥰

αυτό ακριβώς! αν και έλεγα πως αν δεν πιάσαμε τώρα, θα σταματήσω για λίγο, αλλά τώρα που έρχεται η περίοδος, θα ξαναπροσπαθήσω σίγουρα!
Και με τρελαίνει που δεν λέει να κατέβει να ησυχάσω, ακόμη καφέ ανοιχτά έχω πάλι καλά χωρίς πόνο!

Την πρώτη φορά που ήταν βιοχημική το πετύχαμε στην τύχη, τώρα που προσπαθούμε όσο μπορούμε, δεν έρχεται! Τουλάχιστον δεν μας κυνηγάει κανείς, αυτό έχουμε πει... είναι περισσότερο το ψυχολογικό κομμάτι που περνάμε εμείς και όπως λέει και η φίλη @Marianneζούμε μια παράνοια! 😂 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, rodok είπε:

Α κατάλαβα! Της one step κ εμένα με μπερδεύουν! 

Μάλλον έρχεται σε μένα.. ξύπνησα κ έβγαλα πολλά καφέ κ πόνο περιόδου.... Αν κ πάλι δεν νιώθω να κατεβαίνει κάτι, αλλά σίγουρα θα γίνει κ αυτό, είναι μονόδρομος...

Ο κλήρος πέφτει σε σένα κ εύχομαι να είσαι εγκυουλα κ να πάνε όλα καλά! ❤️❤️❤️ 

Το πιθανότερο σενάριο είναι να μου κάνει κόλπα, αλλά δεν εγώ έχω πείσμα, δεν θα κάνει αυτή ότι θέλει 🤣 

Αν δεν δούμε αίμα δεν πέφτουμε καλέ!!!😍

πρίν από 49 λεπτά , Guest25 είπε:

Μπαα οχι ! 

Μετα την 25η ημερα του κυκλου.Χωρις καθυστερηση δεν κανω! Φοβαμαι την απογοητευση. 

Πραγματικά παρανοια..Αλλα που και που ποναει η κοιλια μου οποτε πιστεύω οτι θα ερθει! Ειναι καθ' οδον! Τουλάχιστον εχω μικρο κύκλο..Μολις τελειωσει, ξεκιναω αμεσως προσπαθειες! 

Εσυ θα κανεις τεστ;; 

Αν ειναι να ερθει, ας ερθει μια ωρα νωρίτερα, να τελειωνεις ,να ξεκινήσεις παλι τις προσπαθειες σου! 🥰

Θα συμφωνήσω!!! Τουλάχιστον να έρχεται στην ώρα της να κάνουμε τις προσπάθειές μας πάλι από την αρχή, δυναμικά!!😁

πρίν από 29 λεπτά , rodok είπε:

αυτό ακριβώς! αν και έλεγα πως αν δεν πιάσαμε τώρα, θα σταματήσω για λίγο, αλλά τώρα που έρχεται η περίοδος, θα ξαναπροσπαθήσω σίγουρα!
Και με τρελαίνει που δεν λέει να κατέβει να ησυχάσω, ακόμη καφέ ανοιχτά έχω πάλι καλά χωρίς πόνο!

Την πρώτη φορά που ήταν βιοχημική το πετύχαμε στην τύχη, τώρα που προσπαθούμε όσο μπορούμε, δεν έρχεται! Τουλάχιστον δεν μας κυνηγάει κανείς, αυτό έχουμε πει... είναι περισσότερο το ψυχολογικό κομμάτι που περνάμε εμείς και όπως λέει και η φίλη @Marianneζούμε μια παράνοια! 😂 

Νομίζω ότι είναι ξεκάθαρο πως η κοκκινομουρα μας παιζει κανονικότατα!!!🤣 

Αύριο περιμένω θα δούμε, μπορεί να δώσω και λίγες μέρες γιατί οι κύκλοι μου είναι καμιά φορά ότι ναναι!! Εκεί να δεις τρέλα!😅

Και εγώ καλέ ότι έμεινα τον Αύγουστο, δουλεύαμε 16 ώρες, τρέχαμε πανικόβλητοι (δουλεύουμε μαζί) και από επαφές σχεδόν τίποτα! Ήταν ο μοναδικός μήνας που έλαβα "αποκλείεται" !!! Γελάω με τα χάλια μου😅🤣

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 49 λεπτά , Marianne είπε:

Το πιθανότερο σενάριο είναι να μου κάνει κόλπα, αλλά δεν εγώ έχω πείσμα, δεν θα κάνει αυτή ότι θέλει 🤣 

Αν δεν δούμε αίμα δεν πέφτουμε καλέ!!!😍

Θα συμφωνήσω!!! Τουλάχιστον να έρχεται στην ώρα της να κάνουμε τις προσπάθειές μας πάλι από την αρχή, δυναμικά!!😁

Νομίζω ότι είναι ξεκάθαρο πως η κοκκινομουρα μας παιζει κανονικότατα!!!🤣 

Αύριο περιμένω θα δούμε, μπορεί να δώσω και λίγες μέρες γιατί οι κύκλοι μου είναι καμιά φορά ότι ναναι!! Εκεί να δεις τρέλα!😅

Και εγώ καλέ ότι έμεινα τον Αύγουστο, δουλεύαμε 16 ώρες, τρέχαμε πανικόβλητοι (δουλεύουμε μαζί) και από επαφές σχεδόν τίποτα! Ήταν ο μοναδικός μήνας που έλαβα "αποκλείεται" !!! Γελάω με τα χάλια μου😅🤣

ήρθε και με τον νόμο... και πάλι καλά τα χόντος είχαν προσφορά 🤣🤣🤣

Θα ηρεμήσω τώρα και όταν έρθουν οι γόνιμες θα δω αν μου έρθει η επιθυμία να προσπαθήσω πάλι.. θέλω και φοβάμαι την απογοήτευση..

Πραγματικά, τόσο συνεπής ούτε εγώ στα ραντεβού μου είμαι! 😂
Αχ κι εμείς τον Αύγουστο πετύχαμε! και τώρα μόνο κόλπα κάνει ο οργανισμός μας! Τώρα βέβαια είναι κ ο δικός μου αγχωμένος με τη δουλειά του όπου κ αυτό δεν κάνει καλό στην προσπάθεια μας 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Είμαι καινουρια στο φόρουμ, αν και σας παρακολουθώ πολύ καιρό. Αύριο ΔΕΝ περιμένω και δεν έχω κανένα σύμπτωμα περιόδου όπως τους προηγούμενους μήνες, δηλαδή, πρησμένο στήθος από μια βδομάδα πριν, πόνους περιόδου και υγρά. Επίσης τους τελευταίους μήνες είχα και ροζ υγρά 1-2 μέρες πριν αδιαθετήσω οποτε ούτε αυτά έχω. Τίποτα που να θυμίζει ότι έρχεται. Έχω κύκλο 26 ημερών(καμία φορά πάει και 27-28.) Στις 13/1 είχα περίοδο μέχρι 17/1. 
Στις 3/2 το βράδυ ένιωσα έναν δυνατό πόνο κάτω δεξιά και τρόμαξα νομίζοντας ότι είναι η χολή μου (αν και ποτε πριν δεν με έχει πονέσει έτσι). Μια ώρα μετά που πήγα στην τουαλέτα είδα στο εσώρουχο μου σαν καφέ υγρά πολύ λίγα και στο σκούπισμα είχα ανοιχτό ροζ αίμα. Τότε μου μπήκαν ψηλοί στα αυτιά γιατί έχω ακούσει ότι καμία φορά στην εμφύτευση βγαίνει λίγο αίμα. Το έψαξα μετά και είδα ότι η μέρα πέφτει μέσα και πιθανόν να ήταν όντως αίμα εμφύτευσης. Ωστόσο πριν από αυτό 1-2 μέρες πριν είχα ξεκινήσει και είχα σαν αναγούλες, σαν ναυτίες και έχω και τρομερηηηη υπνηλία. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι το στήθος μου μετά την τελευταία περίοδο μέχρι και λιγο μετά την ωορρηξία ήταν ακόμα πρησμένο. Και όταν έπρεπε να πρηστεί όπως κάθε μέρα (1 βδομάδα πριν την περίοδο) ξεπριστηκε και δεν πονάει καθόλου. Λέτε όλα αυτά να σημαίνουν κάτι; Είχε κάποια με παρόμοια συμπτώματα; Μήπως είναι το σποράκι μου στην κοιλιτσα μου;🥹 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ioanna14 said:

Γεια σας κορίτσια. Είμαι καινουρια στο φόρουμ, αν και σας παρακολουθώ πολύ καιρό. Αύριο ΔΕΝ περιμένω και δεν έχω κανένα σύμπτωμα περιόδου όπως τους προηγούμενους μήνες, δηλαδή, πρησμένο στήθος από μια βδομάδα πριν, πόνους περιόδου και υγρά. Επίσης τους τελευταίους μήνες είχα και ροζ υγρά 1-2 μέρες πριν αδιαθετήσω οποτε ούτε αυτά έχω. Τίποτα που να θυμίζει ότι έρχεται. Έχω κύκλο 26 ημερών(καμία φορά πάει και 27-28.) Στις 13/1 είχα περίοδο μέχρι 17/1. 
Στις 3/2 το βράδυ ένιωσα έναν δυνατό πόνο κάτω δεξιά και τρόμαξα νομίζοντας ότι είναι η χολή μου (αν και ποτε πριν δεν με έχει πονέσει έτσι). Μια ώρα μετά που πήγα στην τουαλέτα είδα στο εσώρουχο μου σαν καφέ υγρά πολύ λίγα και στο σκούπισμα είχα ανοιχτό ροζ αίμα. Τότε μου μπήκαν ψηλοί στα αυτιά γιατί έχω ακούσει ότι καμία φορά στην εμφύτευση βγαίνει λίγο αίμα. Το έψαξα μετά και είδα ότι η μέρα πέφτει μέσα και πιθανόν να ήταν όντως αίμα εμφύτευσης. Ωστόσο πριν από αυτό 1-2 μέρες πριν είχα ξεκινήσει και είχα σαν αναγούλες, σαν ναυτίες και έχω και τρομερηηηη υπνηλία. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι το στήθος μου μετά την τελευταία περίοδο μέχρι και λιγο μετά την ωορρηξία ήταν ακόμα πρησμένο. Και όταν έπρεπε να πρηστεί όπως κάθε μέρα (1 βδομάδα πριν την περίοδο) ξεπριστηκε και δεν πονάει καθόλου. Λέτε όλα αυτά να σημαίνουν κάτι; Είχε κάποια με παρόμοια συμπτώματα; Μήπως είναι το σποράκι μου στην κοιλιτσα μου;🥹 

Δεν θέλω να σε απογοητεύω αλλά όλα αυτά που περιγράφεις είναι συμπτώματα περιόδου. Μπορεί να μοιαζουν με της εγκυμοσύνης αλλα ναυτίες, αναγούλες και υπνηλία δεν σε πιάνουν τόσο νωρίς. Μετά την 6η εβδομάδα εμφανίζονται τα πρώτα συμπτώματα. Αλλα με κύκλο 26 ημερών και τελευταία περίοδο 13/1 πώς δεν περιμένεις αύριο? Μπερδεύτηκα!

Link to comment
Share on other sites

Αύριο είναι να μου έρθει, αν και δεν το θέλω καθόλου. Έχω ακούσει και για συμπτώματα πιο νωρίς. Απλά ότι συμπτώματα έχω συνήθως πριν την περίοδο, τωρα δεν τα έχω. 
Επίσης ξέχασα να αναφέρω ότι έχω που και που πονάκια χαμηλά δεξιά και αριστερά. Κυρίως δεξιά.

Link to comment
Share on other sites

On 31/12/2022 at 8:18 ΜΜ, rodok είπε:

Μακάρι, μακάρι!❤️Και σε σένα το ίδιο εύχομαι! Εμένα το στήθος μου έχει πρηστεί ελαφρά, αλλά γενικά αυτό σε μένα έχει να κάνει και με το τι τρώω! Την ωορρηξία την κατάλαβα κ μου το επιβεβαίωσε το τεστάκι! Εμένα η εφαρμογή λέει 9/1, αλλά σύμφωνα με την ωορρηξία κατά τις 5-6 του Γενάρη. Πάντως ό,τι και να γίνει και τα δύο δείχνουν ύγεια! και η εγκυμοσύνη και η περίοδος!

Ιωάννα μου, μακάρι όλες μας να έχουμε χαρμόσυνα νέα ιδίως όταν πρόκειται για θέματα υγείας! Η αλήθεια είναι ότι πρωτόγνωρα συμπτώματα, γιατί προσωπικά δεν χρειάζεται να αγχωθώ (είμαι 25 και τίποτα περίεργο στο ιστορικό μου), αγχώθηκα μόνο για να είναι ο άντρας στο σπίτι και όχι για δουλειά εκτός πόλης 😂😂

Γυμναστικη μετα τις γονιμες μερες κανετε η τα κλωθουμε γενικα? Τι σας εχει πει ο γιατρος? Ευχομαι πολυ ωραια νεα συντομα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Pontikis είπε:

Γυμναστικη μετα τις γονιμες μερες κανετε η τα κλωθουμε γενικα? Τι σας εχει πει ο γιατρος? Ευχομαι πολυ ωραια νεα συντομα! 

όχι βρε κορίτσια είπαμε! ό,τι κάνουμε συνήθως!τώρα αν πρόκειται για πρωταθλητισμό δεν ξέρω! εγώ π.χ. καπνίζω στα κανονικά μου, 4 τσιγάρα την ημέρα περίπου και αν έχω υπόνοια εγκυμοσύνης το μειώνω! σίγουρα οι κακές συνήθειες δεν βοηθάνε, αλλά δεν εμποδίζει και 100%

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , rodok είπε:

όχι βρε κορίτσια είπαμε! ό,τι κάνουμε συνήθως!τώρα αν πρόκειται για πρωταθλητισμό δεν ξέρω! εγώ π.χ. καπνίζω στα κανονικά μου, 4 τσιγάρα την ημέρα περίπου και αν έχω υπόνοια εγκυμοσύνης το μειώνω! σίγουρα οι κακές συνήθειες δεν βοηθάνε, αλλά δεν εμποδίζει και 100%

Κορίτσια καλησπέρα!!! Πετάγομαι γιατί θα τρελαθώ νομίζω. 

Έχω ανεβάσει στο προφίλ μου φωτό από το τεστ, διακρίνεται και εσείς κάτι ή εγώ βλέπω ότι θέλω;;;🙄🙄🙄🙄

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Marianne είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!! Πετάγομαι γιατί θα τρελαθώ νομίζω. 

Έχω ανεβάσει στο προφίλ μου φωτό από το τεστ, διακρίνεται και εσείς κάτι ή εγώ βλέπω ότι θέλω;;;🙄🙄🙄🙄

Εάν είναι εντός του χρόνου που πρέπει να διαβάσεις το τέστ τότε ναι φαίνεται μια χαρά μια γραμμή!!! 

Επειδή κ εγώ αυτά χρησιμοποιούσα, το αρνητικό είναι πάντα αρνητικό. Ποτέ δεν μου είχε βγάλει ούτε γραμμή εξάτμισης που λένε...

Καλή επιτυχία!!!!!!!

4 ώρες πρίν, Pontikis είπε:

Γυμναστικη μετα τις γονιμες μερες κανετε η τα κλωθουμε γενικα? Τι σας εχει πει ο γιατρος? Ευχομαι πολυ ωραια νεα συντομα! 

Εμένα πάντως μια φίλη μου στα 40 της περίπου που έμεινε έγκυος, την ημέρα που έκανε το τεστ και βγήκε θετικό, ήταν στο γυμναστήριο 3 ώρες μου είχε πει γιατί τότε ήταν στα φόρτε της με την γυμναστική. 

Κανονικά την ζωή σου κάνεις!!!!

  • Ευχαριστώ 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Mariam23 είπε:

Εάν είναι εντός του χρόνου που πρέπει να διαβάσεις το τέστ τότε ναι φαίνεται μια χαρά μια γραμμή!!! 

Επειδή κ εγώ αυτά χρησιμοποιούσα, το αρνητικό είναι πάντα αρνητικό. Ποτέ δεν μου είχε βγάλει ούτε γραμμή εξάτμισης που λένε...

Καλή επιτυχία!!!!!!!

Εμένα πάντως μια φίλη μου στα 40 της περίπου που έμεινε έγκυος, την ημέρα που έκανε το τεστ και βγήκε θετικό, ήταν στο γυμναστήριο 3 ώρες μου είχε πει γιατί τότε ήταν στα φόρτε της με την γυμναστική. 

Κανονικά την ζωή σου κάνεις!!!!

Αχ μπερδεύτηκα! Δηλαδή για να καταλάβω βλέπεις καθαρά και δεύτερη γραμμή ή είναι αρνητικό;;

Σε ευχαριστώ πάντως για τον κόπο♥️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Marianne είπε:

Αχ μπερδεύτηκα! Δηλαδή για να καταλάβω βλέπεις καθαρά και δεύτερη γραμμή ή είναι αρνητικό;;

Σε ευχαριστώ πάντως για τον κόπο♥️

Ναι ναι την βλέπω!!!

Λέω ότι αν ήταν αρνητικό δεν θα έβλεπες δεύτερη γραμμή. 

Εγώ τουλάχιστον με τα τεστ αυτά (τα home test λογικά έχεις και εσύ) όταν ήταν αρνητικό ΔΕΝ είχε βγάλει ποτέ δεύτερη γραμμή. Ούτε την γραμμή εξάτμισης που λένε ότι βγαίνει μετά από ώρα. 

Άρα θεωρώ ότι είναι θετικό. Έχεις καθυστέρηση 'η όχι ακόμα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...