Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Angot said:

      ε σε λίγο ο οργανισμός σου θα βρει τρόπο να ολοκληρώσει αυτό που άρχισε! και γω δεν το  περίμενα αλλά δεν σου κάνω πλάκα πηγαίνει όντως πιο γρήγορα μετά! το πρώτο 3 μηνο πονούσα ! το 2 ο τρίμηνο το ευχαριστιόμουνα , το 3ο τρίμηνο ξανά πονάω 

      Σε καταλαβαινω απόλυτα άστο …

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

πρίν από 17 λεπτά , Mariam23 είπε:

Ναι ναι την βλέπω!!!

Λέω ότι αν ήταν αρνητικό δεν θα έβλεπες δεύτερη γραμμή. 

Εγώ τουλάχιστον με τα τεστ αυτά (τα home test λογικά έχεις και εσύ) όταν ήταν αρνητικό ΔΕΝ είχε βγάλει ποτέ δεύτερη γραμμή. Ούτε την γραμμή εξάτμισης που λένε ότι βγαίνει μετά από ώρα. 

Άρα θεωρώ ότι είναι θετικό. Έχεις καθυστέρηση 'η όχι ακόμα?

Τα one step είναι αλλά τα χρησιμοποιώ καιρό και ποτέ δεν έδειξαν γραμμή!! 

Δεν ξέρεις τι χαρά μου δίνεις τώρα, τουλάχιστον δεν νιώθω τρελή!!😁😁

Αύριο είναι να μου έρθει αλλά γενικά έχω άστατο κύκλο, υπολογίζω με 35 μέρες αλλά συνήθως έχω μια εβδομάδα +- καθυστέρηση! 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Marianne είπε:

Τα one step είναι αλλά τα χρησιμοποιώ καιρό και ποτέ δεν έδειξαν γραμμή!! 

Δεν ξέρεις τι χαρά μου δίνεις τώρα, τουλάχιστον δεν νιώθω τρελή!!😁😁

Αύριο είναι να μου έρθει αλλά γενικά έχω άστατο κύκλο, υπολογίζω με 35 μέρες αλλά συνήθως έχω μια εβδομάδα +- καθυστέρηση! 

 

φαινεται πολυ καθαρα η αχνη!συγχαρητηρια!κανε αν θες μια χοριακη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Marianne είπε:

Τα one step είναι αλλά τα χρησιμοποιώ καιρό και ποτέ δεν έδειξαν γραμμή!! 

Δεν ξέρεις τι χαρά μου δίνεις τώρα, τουλάχιστον δεν νιώθω τρελή!!😁😁

Αύριο είναι να μου έρθει αλλά γενικά έχω άστατο κύκλο, υπολογίζω με 35 μέρες αλλά συνήθως έχω μια εβδομάδα +- καθυστέρηση! 

 

Κορίτσι στο είχα πει ότι μια από τις δύο θα είναι! Φαίνεται η γραμμή, έστω κ άχνη! Έφυγες για χοριακη 😁😁😁 εύχομαι όλα να πάνε καλά ❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , rodok είπε:

Κορίτσι στο είχα πει ότι μια από τις δύο θα είναι! Φαίνεται η γραμμή, έστω κ άχνη! Έφυγες για χοριακη 😁😁😁 εύχομαι όλα να πάνε καλά ❤️❤️

Δεν το πιστεύω καν!!!! Συγκρατημένα αισιόδοξη! Με έχει κυριέψει βέβαια ένας φόβος αλλά βήμα βήμα.

Δυστυχώς σήμερα δεν θα προλάβω να κάνω χοριακη. Φύγαμε νωρίς για δουλειά και εδώ που μένω σταματάνε να παίρνουν αίμα στις 11.30

Αύριο το πρωί όμως θα πεταχτω!!♥️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

21 minutes ago, Marianne said:

Δεν το πιστεύω καν!!!! Συγκρατημένα αισιόδοξη! Με έχει κυριέψει βέβαια ένας φόβος αλλά βήμα βήμα.

Δυστυχώς σήμερα δεν θα προλάβω να κάνω χοριακη. Φύγαμε νωρίς για δουλειά και εδώ που μένω σταματάνε να παίρνουν αίμα στις 11.30

Αύριο το πρωί όμως θα πεταχτω!!♥️

Χαίρομαι για εσένα.. εύχομαι να πάνε όλα καλά! ... Ανυπομονώ για τη χοριακη σου.. ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Marianne είπε:

Δεν το πιστεύω καν!!!! Συγκρατημένα αισιόδοξη! Με έχει κυριέψει βέβαια ένας φόβος αλλά βήμα βήμα.

Δυστυχώς σήμερα δεν θα προλάβω να κάνω χοριακη. Φύγαμε νωρίς για δουλειά και εδώ που μένω σταματάνε να παίρνουν αίμα στις 11.30

Αύριο το πρωί όμως θα πεταχτω!!♥️

ό,τι είναι για καλό! ❤️ μην αγχώνεσαι μόνο!!! ❤️❤️ αν έχεις ακόμη ένα, κάνε και αύριο το πρωί και πήγαινε και για χοριακή! εδώ θα είμαστε να ακούσουμε τα χαρμόσυνα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rodok είπε:

ό,τι είναι για καλό! ❤️ μην αγχώνεσαι μόνο!!! ❤️❤️ αν έχεις ακόμη ένα, κάνε και αύριο το πρωί και πήγαινε και για χοριακή! εδώ θα είμαστε να ακούσουμε τα χαρμόσυνα! 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου πολύ!

Μάζεψε δυνάμεις και ξεκινά δυναμικά και εσύ!! Εδώ θα είμαι να ακούω τα νέα σου😁

1 hour ago, Alice20 είπε:

Χαίρομαι για εσένα.. εύχομαι να πάνε όλα καλά! ... Ανυπομονώ για τη χοριακη σου.. ❤️

Μακάρι να είναι θετική!! Ευχαριστώ ♥️♥️ περιμένω κ δικά σας ευχάριστα !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Marianne είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου πολύ!

Μάζεψε δυνάμεις και ξεκινά δυναμικά και εσύ!! Εδώ θα είμαι να ακούω τα νέα σου😁

Μακάρι να είναι θετική!! Ευχαριστώ ♥️♥️ περιμένω κ δικά σας ευχάριστα !!

Αχ μακάρι κορίτσι μου να έρθει τον επόμενο μήνα και η σειρά μου! ❤️ θα δείξει! υγεία να υπάρχει και όλα έρχονται! κάνε την χοριακή σου και μετά θα μας πεις τα μυστικά της επιτυχίας χαχαχα ❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Marianne με το καλο ευχομαι!! Να εχεις μια τελεια χοριακη! 

Εγω δεν ξερω τι να περιμένω.Τεστ θετικο καραμπινατο ειχα τη 10η μερα! Σημερα ειναι 24η κ δεν εχω ενδειξη.Αλλα καμια φορα λενε ερχεται και 16 μερες μετα το θετικο τεστ οπότε μεχρι μεθαυριο αναμονη! Χθες ειχα πονακια που και που σημερα τιποτα! Δε μου αρέσει καθολου η αναμονη! Καλύτερα να μην κανω τεστ ωορρηξίας, ωστε να μη ξερω ποτε να περιμένω! Αλλα πάλι δε κρατηθηκα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, rodok είπε:

Αχ μακάρι κορίτσι μου να έρθει τον επόμενο μήνα και η σειρά μου! ❤️ θα δείξει! υγεία να υπάρχει και όλα έρχονται! κάνε την χοριακή σου και μετά θα μας πεις τα μυστικά της επιτυχίας χαχαχα ❤️❤️

Περιμένω να περάσει η μέρα! Μίλησα ήδη με τον γιατρό μου, θα πάω αύριο πρωί πρωί να κάνω χοριακη! 😅 

Εγώ είμαστε κορίτσι μου μη τα παρατάς ποτέ, το λέω και στον εαυτό μου. Πείσμα!😁

πρίν από 53 λεπτά , Guest25 είπε:

@Marianne με το καλο ευχομαι!! Να εχεις μια τελεια χοριακη! 

Εγω δεν ξερω τι να περιμένω.Τεστ θετικο καραμπινατο ειχα τη 10η μερα! Σημερα ειναι 24η κ δεν εχω ενδειξη.Αλλα καμια φορα λενε ερχεται και 16 μερες μετα το θετικο τεστ οπότε μεχρι μεθαυριο αναμονη! Χθες ειχα πονακια που και που σημερα τιποτα! Δε μου αρέσει καθολου η αναμονη! Καλύτερα να μην κανω τεστ ωορρηξίας, ωστε να μη ξερω ποτε να περιμένω! Αλλα πάλι δε κρατηθηκα!! 

Κάνε λίγο υπομονή ακόμα!! Αν δεν έρθει (ΜΑΚΑΡΙ) να κάνεις τεστακι!!♥️

Σε ευχαριστώ πολύ, μακάρι μακαρι!!😅

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Marianne είπε:

Περιμένω να περάσει η μέρα! Μίλησα ήδη με τον γιατρό μου, θα πάω αύριο πρωί πρωί να κάνω χοριακη! 😅 

Εγώ είμαστε κορίτσι μου μη τα παρατάς ποτέ, το λέω και στον εαυτό μου. Πείσμα!😁

Κάνε λίγο υπομονή ακόμα!! Αν δεν έρθει (ΜΑΚΑΡΙ) να κάνεις τεστακι!!♥️

Σε ευχαριστώ πολύ, μακάρι μακαρι!!😅

ααααχ! αντε να δω με το πεισμα! χαχαχα 
προλαβες να πας για χοριακη κοριτσι μου;; 😁😁

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , rodok είπε:

ααααχ! αντε να δω με το πεισμα! χαχαχα 
προλαβες να πας για χοριακη κοριτσι μου;; 😁😁

Υπομονή κορίτσι μου όλα θα έρθουν μη τα παρατάς, τα ίδια λέω κ σε εμένα. 

Όταν την βλέπω λέω "δεν μπορώ πάλι, άστο" αλλά μετά από λίγο σκέφτομαι "δεν θα κάνει ότι θέλει αυτή!!" 🤣 Η παράνοια που λέγαμε !!

Σήμερα δεν δουλεύουμε οπότε έτρεξα πρωί πρωί, περιμένω σε 1 ωρίτσα αποτελέσματα 🙄♥️

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια ! 

Αδιαθετησα κι εγώ πριν λίγο!! Και ναι ειμαι στη φαση που είμαι παντα την πρώτη ημερα..Που λεω δεν αντέχω αλλο..και μετα απο 3-4 μέρες το ξεχναω κ ξανα προσπαθω..χαχαχα

@Marianneαντεε καλα αποτελέσματα να έχεις!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...