Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα πριν λίγο τεστ και είναι θετικό! Το ανέβασα στο προφίλ!Νομίζω πως είναι λίγο πιο έντονο από χθες.Την Παρασκευή έχω την χοριακη και ελπίζω να πάνε όλα καλά!Φοβάμαι να χαρώ,ακόμα είναι πολύ νωρίς,όμως βλέπω ότι εφόσον έγινε εμφύτευση,είναι κατι θετικό!Φιλιά σε όλες❤️

      Ω ναι το βλεπω κΙ εγω! Συγχαρητηρι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!♥️♥️

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

20 hours ago, rodok said:

Καλημέρα Αλίκη πώς είσαι σήμερα;  δεν εγκαταλείπουμε τις ελπίδες μας! 

Εμείς αυτό τον μήνα είπαμε να κάνουμε ένα μικρό διάλειμμα προσπαθειών μιας και λείπει και για δουλεία. Η αλήθεια είναι πως και σε αυτήν την ωορρηξία τα σημάδια της και τα πονάκια ήταν ίδια με τους μήνες των προσπαθειών μου. Δηλαδή, αν προσπαθούσαμε θα είχα πάλι την εντύπωση πως κάτι έγινε! Τουλάχιστον με αυτό το διάλειμμα μπορώ να πω πως ηρέμησα αρκετά και πως μετά τη βιοχημική, όντως έχουν αλλάξει τα συμπτώματα του κύκλου μου και δεν είναι στη φαντασία μου, κάτι που είναι απολύτως φυσιολογικό! 
Εύχομαι πολλές από εδώ να δείτε το πολυπόθητο θετικό τεστ! ❤️❤️

Καλημέρα rodok. Σήμερα έχω παρόμοια συμπτώματα με χθες.. όπως λες κι εσύ, ολα μοιάζουν με συμπτώματα που έχω σε κάθε κύκλο και περιμένω την περίοδο μου με κάποιες μικροδιαφορές που δεν ξέρω αν τα παρατηρώ επειδή θέλω να τα παρατηρήσω... απόγευμα θα πάω για χοριακη ώστε να ξεκαθαρίσει το τοπίο. Δεν θέλω να είμαι αρνητική αλλά νομίζω δεν πρόκειται για εγκυμοσύνη!!

Νομίζω ορθά έπραξες με το διάλειμμα. Θα καθαρίσει το μυαλό σου και θα ανανεωθεί η σχέση σου... Επίσης, θα επιστρέψεις πίσω σε αυτή την προσπάθεια με παραπάνω όρεξη. Πώς έχουν αλλάξει τα συμπτώματα σου δηλαδή; Δεν ήξερα ότι επηρεάζει τόσο μια βιοχημική κύηση!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 ώρες πρίν, Alice20 είπε:

Καλημέρα rodok. Σήμερα έχω παρόμοια συμπτώματα με χθες.. όπως λες κι εσύ, ολα μοιάζουν με συμπτώματα που έχω σε κάθε κύκλο και περιμένω την περίοδο μου με κάποιες μικροδιαφορές που δεν ξέρω αν τα παρατηρώ επειδή θέλω να τα παρατηρήσω... απόγευμα θα πάω για χοριακη ώστε να ξεκαθαρίσει το τοπίο. Δεν θέλω να είμαι αρνητική αλλά νομίζω δεν πρόκειται για εγκυμοσύνη!!

Νομίζω ορθά έπραξες με το διάλειμμα. Θα καθαρίσει το μυαλό σου και θα ανανεωθεί η σχέση σου... Επίσης, θα επιστρέψεις πίσω σε αυτή την προσπάθεια με παραπάνω όρεξη. Πώς έχουν αλλάξει τα συμπτώματα σου δηλαδή; Δεν ήξερα ότι επηρεάζει τόσο μια βιοχημική κύηση!

Καλησπέρα κορίτσια!!! Ελπίζουμε σε θετικό αποτέλεσμα!!🥰

Και εμείς αποφασίσαμε να κάνουμε ένα διάλειμμα, ξεκινήσαμε και μια προετοιμασία για την δουλειά (δουλεύουμε σεζόν) και ασχολούμαστε με αυτό τώρα! Βέβαια ότι τύχει, αν έχουμε όρεξη και όπως μας έρθει. Ας δοκιμάσουμε και αυτό τον τρόπο να δούμε πως θα πάει. Τουλάχιστον βγήκε λίγο από το μυαλό μου γιατί όσο ναναι αν κάνεις προσπάθειες το έχεις συνέχεια να στριφογυρίζει!! Όλα καλά και συνεχίζουμε 😅

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοπέλες μου ❤️

Η χοριακη μου ειναι αρνητική. Δεν πειράζει όμως... Συνεχίζουμε για τον επόμενο μήνα..

Έχω μια διαίσθηση ότι το διάλειμμα θα σας κάνει πολύ καλό και στις δύο... Απ'όλες τις απόψεις! .. σε φάση που μπορεί και να προκύψει εγκυμοσύνη  κατα τη διάρκεια των χαλαρών απρογραμμάτιστων επαφών! Θα συνεχίσω την κλομιφαινη για ακόμα 2 μήνες και θα ακολουθήσω το παράδειγμα σας 🥰

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Alice20 είπε:

Καλησπέρα κοπέλες μου ❤️

Η χοριακη μου ειναι αρνητική. Δεν πειράζει όμως... Συνεχίζουμε για τον επόμενο μήνα..

Έχω μια διαίσθηση ότι το διάλειμμα θα σας κάνει πολύ καλό και στις δύο... Απ'όλες τις απόψεις! .. σε φάση που μπορεί και να προκύψει εγκυμοσύνη  κατα τη διάρκεια των χαλαρών απρογραμμάτιστων επαφών! Θα συνεχίσω την κλομιφαινη για ακόμα 2 μήνες και θα ακολουθήσω το παράδειγμα σας 🥰

Κλομιφαινη τι πηρες? Serpafar? Εκανες κ ενεση? 

Εγω πηρα serpafar,  ενεση δεν εκανα. 

Με βαση την οωρρηξια,  περίοδος που ελπιζω να μην ερθει, περιμένω για Παρασκευή... 

Ελπιζω αντ' αυτης να εχω ενα θετικο τεστ. 

Αποψε στο σκούπισμα (& συγνωμη για την περιγραφη) ειδα στο χαρτι ροζ βλεννη που μου θυμησε την αποκολληση που ειχα παθει...

Ελπίζω να ειναι τυχαιο...

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Evdokia Pan said:

Κλομιφαινη τι πηρες? Serpafar? Εκανες κ ενεση? 

Εγω πηρα serpafar,  ενεση δεν εκανα. 

Με βαση την οωρρηξια,  περίοδος που ελπιζω να μην ερθει, περιμένω για Παρασκευή... 

Ελπιζω αντ' αυτης να εχω ενα θετικο τεστ. 

Αποψε στο σκούπισμα (& συγνωμη για την περιγραφη) ειδα στο χαρτι ροζ βλεννη που μου θυμησε την αποκολληση που ειχα παθει...

Ελπίζω να ειναι τυχαιο...

Εγω πήρα τα clomid. Θεωρώ πως ανεξαρτήτως της εταιρείας παρασκευής κάνουν την ίδια δουλειά. Σωστά; ... Έκανα και την ένεση πρόκλησης της ωορρηξίας. Όμως μόνο ενα ωάριο σχετικά μεγάλο παρήγαγα!

Ελπίζω να ειναι τυχαίο το γεγονός με τη βλέννα... ίσως όμως να είναι σημάδι εμφύτευσης!!!!🥳🥳 Εύχομαι να επιτεύχθηκε ο στόχος και να πάρεις ενα θετικό τεστ αντι για περίοδο την Παρασκευή ❤️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 28/2/2023 at 7:52 ΠΜ, Alice20 είπε:

Καλημέρα rodok. Σήμερα έχω παρόμοια συμπτώματα με χθες.. όπως λες κι εσύ, ολα μοιάζουν με συμπτώματα που έχω σε κάθε κύκλο και περιμένω την περίοδο μου με κάποιες μικροδιαφορές που δεν ξέρω αν τα παρατηρώ επειδή θέλω να τα παρατηρήσω... απόγευμα θα πάω για χοριακη ώστε να ξεκαθαρίσει το τοπίο. Δεν θέλω να είμαι αρνητική αλλά νομίζω δεν πρόκειται για εγκυμοσύνη!!

Νομίζω ορθά έπραξες με το διάλειμμα. Θα καθαρίσει το μυαλό σου και θα ανανεωθεί η σχέση σου... Επίσης, θα επιστρέψεις πίσω σε αυτή την προσπάθεια με παραπάνω όρεξη. Πώς έχουν αλλάξει τα συμπτώματα σου δηλαδή; Δεν ήξερα ότι επηρεάζει τόσο μια βιοχημική κύηση!

Είδα ότι η χοριακή σου ήταν αρνητική.. δεν πτοούμαστε! θα έρθει κι άλλη ευκαιρία! ❤️

Εμένα τα συμπτώματα ωορρηξίας είναι τα τσιμπήματα σε μια πλευρά, τα υγρά που μοιάζουν σαν αυγό και οι τάσεις για εμετό. Τότε καταλαβαίνω ότι βρίσκομαι στο "γόνιμο παράθυρο", την ημέρα της ωορρηξίας έχω κάτι πονάκια του πεντάλεπτου από την μια πλευρά και την επόμενη μέρα αυξάνεται η θερμοκρασία μου, το νιώθω κιόλας δεν χρειάζομαι θερμόμετρο. Μετά από τρεις μέρες πρήζομαι στήθος και κοιλιά και ξεκινάει και η αντίστροφη μέτρηση της περιόδου. Τώρα 10 μέρες πριν την περίοδο πολύ πρήξιμο και σήμερα πολύ ευαίσθητο στήθος... δηλαδή ό,τι είχα και τις άλλες που νόμιζα ότι τα καταφέραμε αλλά και τα ίδια συμπτώματα, όταν είχα τη βιοχημική!

@Evdokia Pan εσύ πώς είσαι; κι εμένα ο γιατρός μου μου πρότεινε αυτά τα χάπια χωρίς ένεση λόγω των επαγγελμάτων που έχουμε (πολύ στρες). Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι τα χάπια γενικά...

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, rodok είπε:


@Evdokia Pan εσύ πώς είσαι; κι εμένα ο γιατρός μου μου πρότεινε αυτά τα χάπια χωρίς ένεση λόγω των επαγγελμάτων που έχουμε (πολύ στρες). Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι τα χάπια γενικά...

Μην τα φοβάσαι.  Κανε εναν- δυο κυκλους. Δεν εχεις να χασεις κατι, μονο να κερδίσεις.  Για ολα τα χαπια λενε πως έχουν παρενεργειες. Εγω δεν το σκεφτηκα καθολου. Κ πραγματικά την πρωτη φορα με βοηθησαν πολυ, καθως η πρωτη μουεγκυμοσύνη επιτευχθηκε χαρη σε αυτα.

.... απο οτι φαινεται, μαλλον κ την τριτη θα την χρωσταω σε αυτα... Έκανα σήμεραδυο τεστ κ βγηκαν αχνα θετικα. Ειμαι στην πρωτη μερα καθυστέρησης. Πηρα αλλα δυο, απο αλλες μαρκες να τα κανω αυριο το πρωι, μηπως ειναι πιο ξεκαθαρα κ την Δευτερα θα παω για χοριακη. Γενικα δυσπεψια εχω κ λιγη ατονια. Το στηθος που με πονουσε πριν τωρα δεν με ποναει. Ολες τις μερες μετα απο ελεινη τη βλεννα με το λιγο ροζ εχω διαφανα υγρα, αοσμα κ πολλα. Δεν ξερω... φοβαμαι κ να το πω... Ειναι κ οι δυο παλλινδρομες που ειχα... Σημερα νιωθω οτι εχω πονους περιόδου.. 

Ελπιζω να ειναι οντως θετικα κ πιο εντονα τα τεστ αυριο κ το ονειρο να γινει πραγματικότητα.  Το μεγαλυτερο αγχος βέβαια θα ξεκινησει μετα, για το αν θα καταφερω αυτη τη φορα να το κρατησω...

Γενικα φοβαμαι παρα πολυ....

  • Καλή τύχη! 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Evdokia Pan είπε:

Μην τα φοβάσαι.  Κανε εναν- δυο κυκλους. Δεν εχεις να χασεις κατι, μονο να κερδίσεις.  Για ολα τα χαπια λενε πως έχουν παρενεργειες. Εγω δεν το σκεφτηκα καθολου. Κ πραγματικά την πρωτη φορα με βοηθησαν πολυ, καθως η πρωτη μουεγκυμοσύνη επιτευχθηκε χαρη σε αυτα.

.... απο οτι φαινεται, μαλλον κ την τριτη θα την χρωσταω σε αυτα... Έκανα σήμεραδυο τεστ κ βγηκαν αχνα θετικα. Ειμαι στην πρωτη μερα καθυστέρησης. Πηρα αλλα δυο, απο αλλες μαρκες να τα κανω αυριο το πρωι, μηπως ειναι πιο ξεκαθαρα κ την Δευτερα θα παω για χοριακη. Γενικα δυσπεψια εχω κ λιγη ατονια. Το στηθος που με πονουσε πριν τωρα δεν με ποναει. Ολες τις μερες μετα απο ελεινη τη βλεννα με το λιγο ροζ εχω διαφανα υγρα, αοσμα κ πολλα. Δεν ξερω... φοβαμαι κ να το πω... Ειναι κ οι δυο παλλινδρομες που ειχα... Σημερα νιωθω οτι εχω πονους περιόδου.. 

Ελπιζω να ειναι οντως θετικα κ πιο εντονα τα τεστ αυριο κ το ονειρο να γινει πραγματικότητα.  Το μεγαλυτερο αγχος βέβαια θα ξεκινησει μετα, για το αν θα καταφερω αυτη τη φορα να το κρατησω...

Γενικα φοβαμαι παρα πολυ....

Αχ εύχομαι το όνειρο σου να είναι πραγματικότητα και να κρατήσει, να δεις το θαυματάκι σου ❤️ Χάρηκα πάρα πολύ, πραγματικά μέσα από την καρδιά μου εύχομαι για μια καλή και χαρμόσυνη έκβαση! 😊❤️❤️

Όσο για τα χάπια, επειδή είμαι ανασφάλιστη τώρα και ο γυναικολόγος μου είναι εξωτερικός, πρέπει να πάω στο νοσοκομείο να μου τα γράψουν; ξέχασα να τον ρωτήσω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, rodok said:

Είδα ότι η χοριακή σου ήταν αρνητική.. δεν πτοούμαστε! θα έρθει κι άλλη ευκαιρία! ❤️

Εμένα τα συμπτώματα ωορρηξίας είναι τα τσιμπήματα σε μια πλευρά, τα υγρά που μοιάζουν σαν αυγό και οι τάσεις για εμετό. Τότε καταλαβαίνω ότι βρίσκομαι στο "γόνιμο παράθυρο", την ημέρα της ωορρηξίας έχω κάτι πονάκια του πεντάλεπτου από την μια πλευρά και την επόμενη μέρα αυξάνεται η θερμοκρασία μου, το νιώθω κιόλας δεν χρειάζομαι θερμόμετρο. Μετά από τρεις μέρες πρήζομαι στήθος και κοιλιά και ξεκινάει και η αντίστροφη μέτρηση της περιόδου. Τώρα 10 μέρες πριν την περίοδο πολύ πρήξιμο και σήμερα πολύ ευαίσθητο στήθος... δηλαδή ό,τι είχα και τις άλλες που νόμιζα ότι τα καταφέραμε αλλά και τα ίδια συμπτώματα, όταν είχα τη βιοχημική!

@Evdokia Pan εσύ πώς είσαι; κι εμένα ο γιατρός μου μου πρότεινε αυτά τα χάπια χωρίς ένεση λόγω των επαγγελμάτων που έχουμε (πολύ στρες). Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι τα χάπια γενικά...

Ασφαλώς δεν πτοουμαστε.. το να χάνουμε τις ελπίδες μας είναι το χειρότερο σενάριο για εμάς και το σώμα μας!

Τα συμπτώματα ειναι τα ίδια σε όλες τις περιπτώσεις (περίοδο, εγκυμοσύνη, βιοχημική εγκυμοσύνη) λόγω των ίδιων ορμονών που "συνθέτουν το τοπίο". Πρέπει όσο γίνεται να μην προσπαθούμε να ερμηνευσουμε τα συμπτώματα αλλά... Μια κουβέντα είναι 😆

Πάντως μην σε πανικοβάλλει το όποιο συμπτώματα λόγω της βιοχημικής που είχες γιατί το άγχος ειναι κακος οδηγός σε αυτή τη διαδικασία ❤️

4 hours ago, Evdokia Pan said:

Μην τα φοβάσαι.  Κανε εναν- δυο κυκλους. Δεν εχεις να χασεις κατι, μονο να κερδίσεις.  Για ολα τα χαπια λενε πως έχουν παρενεργειες. Εγω δεν το σκεφτηκα καθολου. Κ πραγματικά την πρωτη φορα με βοηθησαν πολυ, καθως η πρωτη μουεγκυμοσύνη επιτευχθηκε χαρη σε αυτα.

.... απο οτι φαινεται, μαλλον κ την τριτη θα την χρωσταω σε αυτα... Έκανα σήμεραδυο τεστ κ βγηκαν αχνα θετικα. Ειμαι στην πρωτη μερα καθυστέρησης. Πηρα αλλα δυο, απο αλλες μαρκες να τα κανω αυριο το πρωι, μηπως ειναι πιο ξεκαθαρα κ την Δευτερα θα παω για χοριακη. Γενικα δυσπεψια εχω κ λιγη ατονια. Το στηθος που με πονουσε πριν τωρα δεν με ποναει. Ολες τις μερες μετα απο ελεινη τη βλεννα με το λιγο ροζ εχω διαφανα υγρα, αοσμα κ πολλα. Δεν ξερω... φοβαμαι κ να το πω... Ειναι κ οι δυο παλλινδρομες που ειχα... Σημερα νιωθω οτι εχω πονους περιόδου.. 

Ελπιζω να ειναι οντως θετικα κ πιο εντονα τα τεστ αυριο κ το ονειρο να γινει πραγματικότητα.  Το μεγαλυτερο αγχος βέβαια θα ξεκινησει μετα, για το αν θα καταφερω αυτη τη φορα να το κρατησω...

Γενικα φοβαμαι παρα πολυ....

Πολύ χαίρομαι με τα νέα σου 🤩🤩🤩🤩... Είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε εξαιρετικά και αυτό πρέπει να πιστέψεις κι εσύ για να συμβεί! .. να μην αγχώνεσαι καθόλου γιατί η φύση σε συνδυασμό με την επιστήμη κάνουν θαύματα..❤️

2 hours ago, rodok said:

Αχ εύχομαι το όνειρο σου να είναι πραγματικότητα και να κρατήσει, να δεις το θαυματάκι σου ❤️ Χάρηκα πάρα πολύ, πραγματικά μέσα από την καρδιά μου εύχομαι για μια καλή και χαρμόσυνη έκβαση! 😊❤️❤️

Όσο για τα χάπια, επειδή είμαι ανασφάλιστη τώρα και ο γυναικολόγος μου είναι εξωτερικός, πρέπει να πάω στο νοσοκομείο να μου τα γράψουν; ξέχασα να τον ρωτήσω 

Συμφωνώ με την Ευδοκία πως δεν υπάρχει λόγος να τα φοβάσαι τόσο και να δεις αυτό που μπορούν να σου προσφέρουν. Εγώ δεν κατάφερα να συλλάβω στον πρώτο κύκλο αλλά το γεγονός ότι έχω "βοήθημα" με γεμίζει αισιοδοξία για τον επόμενο κύκλο. Λόγω ΣΠΩ πιστεύω χωρίς αυτά είναι δύσκολο αρκετά για τη δική μου περίπτωση!

Link to comment
Share on other sites

@Alice20Κι εμενα στον δεύτερο κυκλο επιασε. Οποτε μην απογοητεύεσαι!!

@rodok ειναι πολυ φθηνα, κατω των 5 ευρω. Μπορεις κ να τα αγορασεις χωρις να σου τα γράψουν. 

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ κ τις δυο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 3/5/2023 at 12:27 AM, Evdokia Pan said:

@Alice20Κι εμενα στον δεύτερο κυκλο επιασε. Οποτε μην απογοητεύεσαι!!

@rodok ειναι πολυ φθηνα, κατω των 5 ευρω. Μπορεις κ να τα αγορασεις χωρις να σου τα γράψουν. 

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ κ τις δυο!!

Καλημέρα 🌄🌄 .. πώς πήγε η χοριακη; Όλα καλά;!

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Alice20 είπε:

Καλημέρα 🌄🌄 .. πώς πήγε η χοριακη; Όλα καλά;!

Καλησπερα... μολις πηρα τα αποτελέσματα κ μαζι μεγαλη κρυαδα!!!! 243 μοναδες. Μου φαίνεται πολυ λίγο.  Υποτίθεται ειμαι 4+4. Με βαση εναν πινακα που έχει εδω στο φορουμ ειναι για κλάματα... Το μικροβιολογικο βεβαια έχει εύρος στη βδομάδα μου 45- 4500... Σημασια νομιζω εχει αρχικα η αυριανη που θα κανω να εχει διπλασιαστει, αλλα ειλικρινά απογοητευτηκα....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evdokia Pan είπε:

Καλησπερα... μολις πηρα τα αποτελέσματα κ μαζι μεγαλη κρυαδα!!!! 243 μοναδες. Μου φαίνεται πολυ λίγο.  Υποτίθεται ειμαι 4+4. Με βαση εναν πινακα που έχει εδω στο φορουμ ειναι για κλάματα... Το μικροβιολογικο βεβαια έχει εύρος στη βδομάδα μου 45- 4500... Σημασια νομιζω εχει αρχικα η αυριανη που θα κανω να εχει διπλασιαστει, αλλα ειλικρινά απογοητευτηκα....

Ο πίνακας του φόρουμ όντως είναι λίγο ότι να ναι. Εσύ θα κοιτάς αποκλειστικά του μικροβιολογικού σου.

Ειδάλλως θα υπήρχε ένας πίνακας για όλους χωρίς να γράφει το εύρος το μικροβιολογικό. Κ αυτό θα ίσχυε και για όλες τις εξετάσεις. 

Όπως καταλαβαίνεις λοιπόν δεν στέκει. 

Οπότε με το καλό η επαναληπτική σου. 

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Rainbow2023 είπε:

Ο πίνακας του φόρουμ όντως είναι λίγο ότι να ναι. Εσύ θα κοιτάς αποκλειστικά του μικροβιολογικού σου.

Ειδάλλως θα υπήρχε ένας πίνακας για όλους χωρίς να γράφει το εύρος το μικροβιολογικό. Κ αυτό θα ίσχυε και για όλες τις εξετάσεις. 

Όπως καταλαβαίνεις λοιπόν δεν στέκει. 

Οπότε με το καλό η επαναληπτική σου. 

 

Σε ευχαριστώ που μου απαντησες!

Εχω δυο παλλινδρομες στο ιστορικο μου κ μαλιστα με πολυ καλυτερες χοριακες απο αυτη....

Μακαρι να διπλασιαστεί κ να πανε ολα καλα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Evdokia Pan said:

Σε ευχαριστώ που μου απαντησες!

Εχω δυο παλλινδρομες στο ιστορικο μου κ μαλιστα με πολυ καλυτερες χοριακες απο αυτη....

Μακαρι να διπλασιαστεί κ να πανε ολα καλα.

Πολύ χαίρομαι που πήρες θετική χοριακη ❤️❤️🤩🤩...Να μην αγχώνεσαι καθόλου! Δεν έχει τόσο σημασία ο αριθμός της όσο η αύξηση της! Εξάλλου μην ξεχνάς ότι είχες και αυτά τα ροζ σημάδια που μπορεί να ήταν και η εμφύτευση. Δεν πάνε πολλές μέρες απο τότε! .. η κλίμακα του μικροβιολογικού είναι η ορθή και αυτή να ακολουθείς! .. εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...