Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Anniee είπε:

Σ Ευχαριστώ! Μακάρι να προχωρήσει καλά 🙏 

Γιατί φοβάται μήπως το χαμηλό είναι εξωμητριο ; τέτοια μου λέει και προσπαθώ να την ηρεμήσω και εγώ 

Θα σας γράψω και το σχόλιο του γιατρού της 

Εγώ με ετ βλαστοκύστης μετά από 8 ημέρες είχα χοριακή 57 και τώρα διανύω την 8η εβδομάδα μου. Οπότε δεν υπάρχει κανέναν λόγος για άγχος! Με το καλό και καλούς διπλασιασμούς.

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 7 λεπτά , Orchid88 είπε:

Εγώ με ετ βλαστοκύστης μετά από 8 ημέρες είχα χοριακή 57 και τώρα διανύω την 8η εβδομάδα μου. Οπότε δεν υπάρχει κανέναν λόγος για άγχος! Με το καλό και καλούς διπλασιασμούς.

Μια όμορφη συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου ❤ Όλα με το καλό 🙏

Θα της το μεταφέρω για να χαρεί κ αυτή και θα σας μεταφέρω και τα νεότερα της 

Σ ευχαριστώ πολύ 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλησπέρα..έκανα την πρώτη μου  εμβρυομεταφορα με 2 βλαστοκυστες 4ΑΑ και προχτές πήραμε και την πρώτη χοριακη 53,7. σήμερα επανέλαβα τη χοριακη και έχει ανέβει 88,9..εγώ έχω αρχίσει και ανησυχώ.. ενώ ο γιατρός μου είπε απλά να επαναλάβω τη Δευτέρα.. και ότι δεν χρειάζεται ανησυχία από τη στιγμή που δείχνει ότι προχωράει.. έχει κάποια κάτι παρόμοιο...ειλικρινά θα σκάσω ως την Δευτέρα κορίτσια.. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Maria 80 A είπε:

κορίτσια καλησπέρα..έκανα την πρώτη μου  εμβρυομεταφορα με 2 βλαστοκυστες 4ΑΑ και προχτές πήραμε και την πρώτη χοριακη 53,7. σήμερα επανέλαβα τη χοριακη και έχει ανέβει 88,9..εγώ έχω αρχίσει και ανησυχώ.. ενώ ο γιατρός μου είπε απλά να επαναλάβω τη Δευτέρα.. και ότι δεν χρειάζεται ανησυχία από τη στιγμή που δείχνει ότι προχωράει.. έχει κάποια κάτι παρόμοιο...ειλικρινά θα σκάσω ως την Δευτέρα κορίτσια.. 

Διπλασιάζεται ανά δυο με τρεις μέρες, άρα για δυο μέρες απόσταση είσαι καλά. Να πάνε όλα υπέροχα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Σποράκι είπε:

Διπλασιάζεται ανά δυο με τρεις μέρες, άρα για δυο μέρες απόσταση είσαι καλά. Να πάνε όλα υπέροχα!

σε ευχαριστώ πάρα πολύ  κοπέλα μου ειλικρινά.. κοντεύω να παλαβωσω..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Maria 80 A είπε:

σε ευχαριστώ πάρα πολύ  κοπέλα μου ειλικρινά.. κοντεύω να παλαβωσω..

Συγχαρητήρια καταρχην έχει ανεβεί κατά 70% είσαι μέσα στα όρια μπορεί να θέλει λίγο χρόνο το σποράκι σου 

σε ποια μετά απο την ετ εκανες χοριακη ; Δευτέρα θα δείτε ακριβώς την εξέλιξη εσυ να έχεις πίστη και να ακολουθείς την αγωγή σου αν δεις κάτι ανησυχητικό καλείς το γιατρό σου 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , silvy22 είπε:

Συγχαρητήρια καταρχην έχει ανεβεί κατά 70% είσαι μέσα στα όρια μπορεί να θέλει λίγο χρόνο το σποράκι σου 

σε ποια μετά απο την ετ εκανες χοριακη ; Δευτέρα θα δείτε ακριβώς την εξέλιξη εσυ να έχεις πίστη και να ακολουθείς την αγωγή σου αν δεις κάτι ανησυχητικό καλείς το γιατρό σου 

21/1 έκανα την εμβρυομεταφορα  και στις 31/1 την πρώτη μου χοριακη

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Maria 80 A είπε:

κορίτσια καλησπέρα..έκανα την πρώτη μου  εμβρυομεταφορα με 2 βλαστοκυστες 4ΑΑ και προχτές πήραμε και την πρώτη χοριακη 53,7. σήμερα επανέλαβα τη χοριακη και έχει ανέβει 88,9..εγώ έχω αρχίσει και ανησυχώ.. ενώ ο γιατρός μου είπε απλά να επαναλάβω τη Δευτέρα.. και ότι δεν χρειάζεται ανησυχία από τη στιγμή που δείχνει ότι προχωράει.. έχει κάποια κάτι παρόμοιο...ειλικρινά θα σκάσω ως την Δευτέρα κορίτσια.. 

Καλησπέρα Μαρία..όπως έγραψα και παραπάνω, εγώ με ετ βλαστοκύστης 8 μέρες μετά (31/12), είχα χοριακή 57. Στις 02/01 είχα 91..ανησυχούσα δεν στο κρύβω... Στις 04/01 είχα 171 και στις 07/01 676!! Δεν ανεβαίνουν όλες οι χοριακές ανά 2 ημέρες..σε κάποιες διπλασιάζονται ανά 3.

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Με το καλό. Να σκέφτεσαι αισιόδοξα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Orchid88 είπε:

Καλησπέρα Μαρία..όπως έγραψα και παραπάνω, εγώ με ετ βλαστοκύστης 8 μέρες μετά (31/12), είχα χοριακή 57. Στις 02/01 είχα 91..ανησυχούσα δεν στο κρύβω... Στις 04/01 είχα 171 και στις 07/01 676!! Δεν ανεβαίνουν όλες οι χοριακές ανά 2 ημέρες..σε κάποιες διπλασιάζονται ανά 3.

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Με το καλό. Να σκέφτεσαι αισιόδοξα!!

σε ευχαριστώ πάρα πολύ.. και ειλικρινά μου δίνεις πολύ κουράγιο.. προσπαθώ να πιαστώ από οτιδήποτε θετικό...με χει κατακλύσει ο φόβος η αλήθεια είναι.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Maria 80 A είπε:

κορίτσια καλησπέρα..έκανα την πρώτη μου  εμβρυομεταφορα με 2 βλαστοκυστες 4ΑΑ και προχτές πήραμε και την πρώτη χοριακη 53,7. σήμερα επανέλαβα τη χοριακη και έχει ανέβει 88,9..εγώ έχω αρχίσει και ανησυχώ.. ενώ ο γιατρός μου είπε απλά να επαναλάβω τη Δευτέρα.. και ότι δεν χρειάζεται ανησυχία από τη στιγμή που δείχνει ότι προχωράει.. έχει κάποια κάτι παρόμοιο...ειλικρινά θα σκάσω ως την Δευτέρα κορίτσια..

 κορίτσι μου εμένα  στις 3 πρωτες ανέβαινε πολύ λίγο.. Στην τέταρτη ( π πίστευα πως όλα τελείωσαν)  πήρε τα πανω της κ επαθα σοκ.. Τώρα είμαι 3 μηνων.. Ο γιατρός επέμενε πως αν ανεβαίνει είναι καλό.. 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Tintin είπε:

 κορίτσι μου εμένα  στις 3 πρωτες ανέβαινε πολύ λίγο.. Στην τέταρτη ( π πίστευα πως όλα τελείωσαν)  πήρε τα πανω της κ επαθα σοκ.. Τώρα είμαι 3 μηνων.. Ο γιατρός επέμενε πως αν ανεβαίνει είναι καλό.. 

με το καλό κορίτσι μου..να το καλοδεχτεις στην αγκαλιά σου..το μπομπιρακι σου..όταν λες ανέβαινε πολύ λίγο τι εννοείς??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Maria 80 A είπε:

με το καλό κορίτσι μου..να το καλοδεχτεις στην αγκαλιά σου..το μπομπιρακι σου..όταν λες ανέβαινε πολύ λίγο τι εννοείς?

διπλασιασμό δεν πήρα ποτέ, αλλά ουτε το 70% εφτασα (εκανα κάθε 2 μέρες) .. Κ ξαφνικα στην τελευταια με πήρε η μαία μου και μου λέει εκτινάχτηκε..  Σοκ εγω.. Το είχα δεδομένο πως όλα τελείωσαν.. Η μαία μου έλεγε αφού ανεβαίνει ολα καλά θα πάνε.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Tintin είπε:

διπλασιασμό δεν πήρα ποτέ, αλλά ουτε το 70% εφτασα (εκανα κάθε 2 μέρες) .. Κ ξαφνικα στην τελευταια με πήρε η μαία μου και μου λέει εκτινάχτηκε..  Σοκ εγω.. Το είχα δεδομένο πως όλα τελείωσαν.. Η μαία μου έλεγε αφού ανεβαίνει ολα καλά θα πάνε.. 

μακάρι ρε κορίτσι...μακάρι να πάνε όλα καλα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...