Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

καλημερα κορίτσια να ρωτησω! εσείς ποτέ ξεκινήσατε να ετοιμαζετε το βρεφικό δωμάτιο; βάψιμο -ψώνια κλπ

Καλημέρα! Στον έβδομο,γιατί μου είχαν πει ότι μετά θα βαρύνω πολύ και δεν θα έχω καθόλου αντοχές,όπως και έγινε.Βεβαια ήταν ταλαιπωρία το ότι έπρεπε να λείπω από το σπίτι για μια βδομάδα,λόγω των αναθυμιάσεων,γιατί βάψαμε όλο το σπίτι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 9 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Καλημέρα! Στον έβδομο,γιατί μου είχαν πει ότι μετά θα βαρύνω πολύ και δεν θα έχω καθόλου αντοχές,όπως και έγινε.Βεβαια ήταν ταλαιπωρία το ότι έπρεπε να λείπω από το σπίτι για μια βδομάδα,λόγω των αναθυμιάσεων,γιατί βάψαμε όλο το σπίτι.

το σκεφτόμουν γιατί και γω διαβάζω αυτό ότι βαραίνει το σώμα και δεν μπορείς να κουνηθείς! άρα στην ουσία περίπου μετά τη β επιπέδου μπορείς να ξεκινήσεις ! 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Angot είπε:

το σκεφτόμουν γιατί και γω διαβάζω αυτό ότι βαραίνει το σώμα και δεν μπορείς να κουνηθείς! άρα στην ουσία περίπου μετά τη β επιπέδου μπορείς να ξεκινήσεις ! 

Πιστεύω πως μέχρι τον έβδομο καλό θα ήταν να έχεις κάνει τα βασικά. Πάντως έχω μετανιώσει για αρκετές αγορές που έκανα,διότι πολλά από αυτά που πήρα δεν τα χρησιμοποιησαμε σχεδόν καθόλου 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Πιστεύω πως μέχρι τον έβδομο καλό θα ήταν να έχεις κάνει τα βασικά. Πάντως έχω μετανιώσει για αρκετές αγορές που έκανα,διότι πολλά από αυτά που πήρα δεν τα χρησιμοποιησαμε σχεδόν καθόλου 

θα σ πω τι με αγχωνει εμένα ότι η περίοδος που θα πρέπει να κάνω πρώτα ο θεός το δωμάτιο , εχω κανονίσει και ανακαίνιση κουζίνας ξαι θα πέσουν και τα 2 μαζί! δλδ αν ήμουν πιο χαλαρός και αισιόδοξος άνθρωπος θα ήταν ιδανικό να ξεκινήσω τώρα που θα μπω στον 5ο ! αλλά νομίζω είναι νωρίς για πριν την β επιπέδου να πάρω τέτοιο ρίσκο! σίγουρα κάποιες αγοράς πάνε χαμένες , δυστυχώς στην πράξη τα βλέπεις τα περισσότερα! εμένα ευτυχώς είναι αρκετά πράγματα που θα πάρω από τον αδελφό μ γτ έκανε δίδυμα τον ιούλιο και έχουν πήξει στα πράγματα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

θα σ πω τι με αγχωνει εμένα ότι ημ περίοδο που θα πρέπει να κάνω πρώτα ο θεός το δωμάτιο , εχω κανονίσει και ανακαίνιση κουζίνας ξαι θα πέσουν και τα 2 μαζί! δλδ αν ήμουν πιο χαλαρός και αισιόδοξος άνθρωπος θα ήταν ιδανικό να ξεκινήσω τώρα που θα μπω στον 5ο ! αλλά νομίζω είναι νωρίς για πριν την β επιπέδου να πάρω τέτοιο ρίσκο! σίγουρα κάποιες αγοράς πάνε χαμένες , δυστυχώς στην πράξη τα βλέπεις τα περισσότερα! εμένα ευτυχώς είναι αρκετά πράγματα που θα πάρω από τον αδελφό μ γτ έκανε δίδυμα τον ιούλιο και έχουν πήξει στα πράγματα 

Κορίτσι τα βασικά θα πάρεις μην ανχωνεσε . Όλα τα άλλα βλέποντας Κ κάνοντας . Έτσι Κ αλλιώς πριν το μωρό τα περισσότερα πάνε άχρηστα Κ αγοράζεις αλλά γιατί δεν σε βολεύουν. Κ μετά την γέννα τα μαγαζιά ανοικτά είναι ότι χρειαστείς το περνεις . Τα βασικά τώρα ούτε κούνιες ούτε τίποτα δεν χρειάζονται τουλάχιστον για 3 μήνες μετά την γέννηση . 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , linaa είπε:

Κορίτσι τα βασικά θα πάρεις μην ανχωνεσε . Όλα τα άλλα βλέποντας Κ κάνοντας . Έτσι Κ αλλιώς πριν το μωρό τα περισσότερα πάνε άχρηστα Κ αγοράζεις αλλά γιατί δεν σε βολεύουν. Κ μετά την γέννα τα μαγαζιά ανοικτά είναι ότι χρειαστείς το περνεις . Τα βασικά τώρα ούτε κούνιες ούτε τίποτα δεν χρειάζονται τουλάχιστον για 3 μήνες μετά την γέννηση . 

κούνια εχω  θα μ τη δώσουν! το βάψιμο του δωματίου , η μεταφορά ρούχων από τις ντουλάπες επειδή έχει ο άντρας μου τα δικά του σε αυτό το δωμάτιο, βγαλσιμο προηγούμενων επίπλων από το δωμάτιο το είχαμε σαν ξενώνα όποτε έχει μέσα κρεβάτι κλπ .. γι αυτά λέω κυρίως!  το να πάρω ρπυχαλακια  κλπ δεν είναι τπτ και μετα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

κούνια εχω  θα μ τη δώσουν! το βάψιμο του δωματίου , η μεταφορά ρούχων από τις ντουλάπες επειδή έχει ο άντρας μου τα δικά του σε αυτό το δωμάτιο, βγαλσιμο προηγούμενων επίπλων από το δωμάτιο το είχαμε σαν ξενώνα όποτε έχει μέσα κρεβάτι κλπ .. γι αυτά λέω κυρίως!  το να πάρω ρπυχαλακια  κλπ δεν είναι τπτ και μετα

Εντάξει το βάψιμο θα το κανονίσεις μετά την β επιπέδου. Ένα δωμάτιο θα πάρει μόνο λίγες ώρες. Τα ρούχα κτλ Κ οι τακτοποιήσεις μπορείς να τα κάνεις Κ στον 7ο εντάξει δεν θα είσαι Κ ανάπηρη αν δεν έχεις πολλά κιλά με τον άντρα σου να βοηθάει σε περίεργα σημεία μπορείς άνετα να τα τακτοποιήσεις όλα . Δεν θα δουλεύεις κιόλας μπορείς όλη μέρα Κ όλη νύχτα να ασχολησε με αυτά. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , linaa είπε:

Εντάξει το βάψιμο θα το κανονίσεις μετά την β επιπέδου. Ένα δωμάτιο θα πάρει μόνο λίγες ώρες. Τα ρούχα κτλ Κ οι τακτοποιήσεις μπορείς να τα κάνεις Κ στον 7ο εντάξει δεν θα είσαι Κ ανάπηρη αν δεν έχεις πολλά κιλά με τον άντρα σου να βοηθάει σε περίεργα σημεία μπορείς άνετα να τα τακτοποιήσεις όλα . Δεν θα δουλεύεις κιόλας μπορείς όλη μέρα Κ όλη νύχτα να ασχολησε με αυτά. 

σωστά το δεν θα δουλεύω μ διέφυγε ! έχεις δίκιο ! θα το σκεφτώ όταν έρθει η ώρα ! 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας! 

Ξεκινάμε δυναμικά για το καφέ εξωσωματικής 2024! 

Και επι της ευκαιρείας! :-) μην ξεχνάτε κάντε μας follow στο instagram

για να ενημερωθείτε όταν θα κάνουμε κάποιο live το επόμενο διάστημα, για ερωτήσεις για διάφορα θέματα! 

Για πιούμε και ένα καφέ  live διαδικτυακά  :-) 

➡️   https://www.instagram.com/parentscafe.gr/

 

 

  • Μου αρέσει 1

Ακολουθήστε μας και στο Instagram!

follow_cafe.jpgfollow_insta.png

 💗LIFE, needs to be full of FUN. Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.💗

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...