Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , linaa είπε:

Μην ανχωνεσε αν ήταν μόνο για ένα λεπτό τίποτα δεν είναι μπορεί το έντερο απτά φάρμακα . Ξεκουράσου Κ μην ανχωνεσε 

Δεν ήταν από το έντονο σίγουρα ήταν πιο κάτω ο πόνος 🥹

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

Κορίτσια sos 

Με έπιασε ένας πόνος πολύ έντονος κάτω χαμηλά δεξιά για 1λεπτο αλλά πολύ δυνατός !!! Λέτε να είναι κάτι κακό ; 

ένα βράδυ βέλαξα από τέτοιους πόνους μια χαμηλά αριστερά , μια δεξιά τελικά ήταν το έντερο μου πέρασε μετά από λίγο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bluee19 είπε:

Επίσης κορίτσια να ρωτήσω την χοριακη πρέπει να την κάνω την ίδια ώρα που έκανα την  ετ; 
 

Καλέ τι ερώτηση είναι αυτή ? Πώς να επιρεασει η ώρα ? Εδώ την κάνουν με μέρες διάφορα για να δείξει λες να παίζει η ώρα ρόλο? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 38 λεπτά , linaa είπε:

Καλέ τι ερώτηση είναι αυτή ? Πώς να επιρεασει η ώρα ? Εδώ την κάνουν με μέρες διάφορα για να δείξει λες να παίζει η ώρα ρόλο? 

Δεν ξέρω απλώς λέω μήπως γιατί εγώ θέλω να πάω να την κάνω στις 7 ένω την μεταφορά την έκανα στις 10 παρά 5 και λέω μήπως δεν έχουν περάσει ακριβώς τα 24ωρα και δείξει πιο χαμηλά 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Bluee19 είπε:

Δεν ξέρω απλώς λέω μήπως γιατί εγώ θέλω να πάω να την κάνω στις 7 ένω την μεταφορά την έκανα στις 10 παρά 5 και λέω μήπως δεν έχουν περάσει ακριβώς τα 24ωρα και δείξει πιο χαμηλά 

Εδώ παιδί μου για να ανέβει θέλει 48 ώρες λες να επιρεαζει το διωρο? Καλέ μην τρελενεσε βάλε την λογική κάτω Κ μην σε πιάνει το ανχος . 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , linaa είπε:

Εδώ παιδί μου για να ανέβει θέλει 48 ώρες λες να επιρεαζει το διωρο? Καλέ μην τρελενεσε βάλε την λογική κάτω Κ μην σε πιάνει το ανχος . 

Just now, Bluee19 είπε:
πρίν από 4 λεπτά , linaa είπε:

Εδώ παιδί μου για να ανέβει θέλει 48 ώρες λες να επιρεαζει το διωρο? Καλέ μην τρελενεσε βάλε την λογική κάτω Κ μην σε πιάνει το ανχος . 

Έχεις δίκιο !!! Λίγες ώρες ακόμα άγχους 🤣

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Antonia_ said:

Μακάρι να εξελιχθεί καλά και η δική μου! 🙏 Ειλικρινά αυτές οι χοριακες με έχουν τρελάνει.

Τέλεια μπράβο πολύ χαίρομαι!!

Μακάρι ! Σου εύχομαι να πάνε όλα κατ'ευχήν !

19 hours ago, Marlina said:

Με το καλό το μωράκι σου!!! Μιας και είμαστε στις ίδιες εβδομάδες θα ηθελα να σε ρωτησω αν εσυ εχεις δει να κουνιέται η κοιλια σου οταν κλωτσάει το μωράκι? Εγώ αύριο κλείνω την 19 εβδομάδα και σήμερα είδα ξεκάθαρα την ώρα που κλώτσησε 2 φορές να κουνιέται ελαφρά η κοιλια.. λέω μήπως έχω αρχίσει και το χάνω 🤣 είναι ακριβώς στο σημείο που είναι τα εμβρυακια.. 

Ευχαριστώ ! Εχω νιώσει κάτι πεταρίσματα προς το παρών. Στο πρώτο μου, κάπου τώρα άρχισα να βλέπω κάτι μικρά κλωτσάκια στην κοιλιά. Θυμάμαι καθόμουν με τις ώρες και την χάζευα. Τώρα δεν έχω χρόνο με τον ταλιμπάν που έχω, οπότε ότι ένιωσα ξόφαλτσα.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 56 λεπτά , Bluee19 είπε:

Κορίτσια καλημέρα !!!! Βγήκε η χοριακη μου 91,38 !!!!

Είναι καλή η τιμή για 9η μέρα; 

μια χαρά είναι για 9η μέρα ! μπράβο ρε κορίτσι αντε καλούς διπλασιασμούς 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

μια χαρά είναι για 9η μέρα ! μπράβο ρε κορίτσι αντε καλούς διπλασιασμούς 

Μου είπε η μαία ήθελε κανονικά γύρω στα 100 αλλά ευχόμαστε να έχουμε διπλασιασμό !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια !!!!! Χαίρομαι για αυτό το γκρουπ γιατί ήρθε η ώρα μου να ξεκινησω εξωσωματική καθώς μετά από μεγάλη αναμονή μας δέχτηκαν ήρθε η σειρά μας … έχω ραντεβού να μ κάνουν σκαν και εξετάσεις αίματος και μετά να μας δει ο ειδικός γιατρός … διαμένω στο εξωτερικό … δεν ξέρω καν τι με περιμένει πως θα είναι η διαδικασία .. ρχω δει κάποια βίντεο έχω διαβάσει κάποια άρθρα .. πάω βήμα βήμα … αρχικά ελπίζω υο σκαν να βγει καθαρό να μην έχω κύστες που πρέπει να αφαιρέσω …

2 hours ago, Bluee19 said:

Κορίτσια καλημέρα !!!! Βγήκε η χοριακη μου 91,38 !!!!

Είναι καλή η τιμή για 9η μέρα; 

Καλημέρα !!! Αρχικά συγχαρητήρια … εγώ ξεκινάω δειλά δειλά τα πρώτα ραντεβού για εξωσωματική … έχω τρομερό άγχος … δεν μενω Ελλάδα αλλά οι διαδικασίες είναι ίδιες … μ έκλεισαν ραντεβού να κάνω σκαν κ αιματολογικές να δούμε πισα ωάρια βγάζω και τι ποιότητας είναι μετά θα μας δει ειδικός γιατρός να μας εξηγήσει τι διαδικασία και να δούμε ποτέ θα ξεκινησω … έχω μόνο μια δωρεάν προσπάθεια εάν δεν είναι θετική η έκβαση μετά θα πρέπει να πληρώσω και δυστυχώς το ποσό είναι αρκετά μεγάλο αλλά θα δούμε έχει ο θεός !

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...