Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

καλε γεννάς τη δευτέρα;;; αντε με το καλό κορίτσι μ! τι καλα , αντε μια μια να παίρνουμε σειρά! η επόμενη ποια είναι τώρα; ποια περιμένουμε; 

Ναι, έφτασε ο καιρός! Σ ευχαριστώ πολύ! Τόσες δοκιμασίες τόση υπομονή αλλά χαλάλι όλα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 13 λεπτά , linaa είπε:

Αν είσαι Αθήνα μπορείς να πας σε όποιο μαιευτήριο θέλεις Κ να δεις τουλάχιστον αν είναι ενδομήτριο ή εξωμήτριο να ησυχάσεις από αυτό το σενάριο  

Με αυτήν την χοριακη μπορείς πλέον να δεις σάκο 

Θεσσαλονίκη είμαι υποθέτω κ εδώ γίνεται τ ίδιο. Αλλά λέω ν περιμένω λίγο θ περάσει το Σαββατοκύριακο τι να πω. Θα δω αν μου τη δώσει θ πάω αύριο

 

πρίν από 9 λεπτά , Neverstop είπε:

Έχει αύξηση τύπου 67%. Σε 48ωρο. Σε καταλαβαίνω πως αγωνιας, κι εγώ έτσι ήμουν, ούτε έναν διπλασιασμό αλλά ανέβαινε. Και γεννάω τη Δευτέρα! Οπότε υπομονή για τον υπέρηχο! 

Αχ μακάρι ρε συ! Μου δίνεις μια ελπίδα! Σε κάτι φάσεις διπλασιάστηκε σε άλλες απλά ανεβαίνει. Ωστόσο διαβάζω στο ίντερνετ ότι θέλουν διπλασιασμο κάθε 48-72 ώρες. Νμζω εκεί είμαι μέσα. Αλλά και πάλι αν ήταν ξεκάθαρα διπλασιασμός στις 48 θα ήμουν πιο ήσυχη. Άντε κορίτσι μου με το καλό να γνωρίσεις το μωράκι σου!!! Υγεία εύχομαι είναι το βασικότερο!! 🙏❣️

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Antonia_ είπε:

Θεσσαλονίκη είμαι υποθέτω κ εδώ γίνεται τ ίδιο. Αλλά λέω ν περιμένω λίγο θ περάσει το Σαββατοκύριακο τι να πω. Θα δω αν μου τη δώσει θ πάω αύριο

 

Αχ μακάρι ρε συ! Μου δίνεις μια ελπίδα! Σε κάτι φάσεις διπλασιάστηκε σε άλλες απλά ανεβαίνει. Ωστόσο διαβάζω στο ίντερνετ ότι θέλουν διπλασιασμο κάθε 48-72 ώρες. Νμζω εκεί είμαι μέσα. Αλλά και πάλι αν ήταν ξεκάθαρα διπλασιασμός στις 48 θα ήμουν πιο ήσυχη. Άντε κορίτσι μου με το καλό να γνωρίσεις το μωράκι σου!!! Υγεία εύχομαι είναι το βασικότερο!! 🙏❣️

Εγώ την ιστορία μου την εχω πει πολλες φορες και θα την ξαναπω.. Διπλασιασμο δεν πήρα ποτε, Αλλά ουτε κ αύξηση 75% ανα 48ωρες.. Στην τελευταία χοριακη πήγα απλα για να κλεισω τον φάκελο μου, τελικα ειχε εκτιναχθει.. Οι δικες σου εχουν ικανοποιητικη αύξηση και δυναμικη.. Εχε πίστη 🙏 Ευχομαι μέσα απ την καρδία μου να δεις σύντομα ενα ομορφο σάκο στην οθόνη ..

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Antonia_ είπε:

Θεσσαλονίκη είμαι υποθέτω κ εδώ γίνεται τ ίδιο. Αλλά λέω ν περιμένω λίγο θ περάσει το Σαββατοκύριακο τι να πω. Θα δω αν μου τη δώσει θ πάω αύριο

 

Αχ μακάρι ρε συ! Μου δίνεις μια ελπίδα! Σε κάτι φάσεις διπλασιάστηκε σε άλλες απλά ανεβαίνει. Ωστόσο διαβάζω στο ίντερνετ ότι θέλουν διπλασιασμο κάθε 48-72 ώρες. Νμζω εκεί είμαι μέσα. Αλλά και πάλι αν ήταν ξεκάθαρα διπλασιασμός στις 48 θα ήμουν πιο ήσυχη. Άντε κορίτσι μου με το καλό να γνωρίσεις το μωράκι σου!!! Υγεία εύχομαι είναι το βασικότερο!! 🙏❣️

Πάρε τηλ στο Γένεσις για αρχή και μετά ρωτά το διαβαλκανικό και τον άγιο Λουκά.Πιστεύω θα σε δεχτούν ίσως και σήμερα.Ευχομαι να σου πάνε όλα τέλεια και να έχεις θετικά αποτελέσματα στον υπέρηχο❤️

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Angot είπε:

μαζί είχαμε ξεκινήσει εμείς; από τελος του 22; 

Εγω ξεκίνησα εξωσωματικη το 21.. Κι είχε προηγηθεί κι ένας χρόνος αναμονής στο δημόσιο που εντέλει έφυγα λόγω ηλικίας και συνθηκών. Ήμουν από τις τυχερές που πέτυχα με τη δεύτερη μεταφορά, αλλά ταλαιπωρηθηκα με πολλές ωοληψιες για να έχω έμβρυα. Είχα κ υδροσαλπιγγα τελικά και έχασα κι εκεί χρόνο, πήγα να μπλέξω και με τα ngs, αλλά δοξα τω Θεω πέρασαν αυτά. 

Εύχομαι όλες εδώ να είναι του χρόνου τέτοια μερα με τα μωράκια τους ή με την κοιλίτσα φουσκωμενη🙏

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1
  • Ευχή 4
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Tintin είπε:

Εγώ την ιστορία μου την εχω πει πολλες φορες και θα την ξαναπω.. Διπλασιασμο δεν πήρα ποτε, Αλλά ουτε κ αύξηση 75% ανα 48ωρες.. Στην τελευταία χοριακη πήγα απλα για να κλεισω τον φάκελο μου, τελικα ειχε εκτιναχθει.. Οι δικες σου εχουν ικανοποιητικη αύξηση και δυναμικη.. Εχε πίστη 🙏 Ευχομαι μέσα απ την καρδία μου να δεις σύντομα ενα ομορφο σάκο στην οθόνη ..

Μακάρι κορίτσι μου και σε ευχαριστώ πολύ που το μοιράζεσαι! Όλα αυτά μου δίνουν κουράγιο!! ❣️

πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Πάρε τηλ στο Γένεσις για αρχή και μετά ρωτά το διαβαλκανικό και τον άγιο Λουκά.Πιστεύω θα σε δεχτούν ίσως και σήμερα.Ευχομαι να σου πάνε όλα τέλεια και να έχεις θετικά αποτελέσματα στον υπέρηχο❤️

Λες ε ; να μη περιμένω κ να πάω θ το σκεφτώ λιγάκι. Σε ευχαριστώ πολύ ❣️❣️

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Antonia_ είπε:

Μακάρι κορίτσι μου και σε ευχαριστώ πολύ που το μοιράζεσαι! Όλα αυτά μου δίνουν κουράγιο!! ❣️

Λες ε ; να μη περιμένω κ να πάω θ το σκεφτώ λιγάκι. Σε ευχαριστώ πολύ ❣️❣️

Λέω να πας,έτσι.ωστε να ηρεμήσεις κιόλας.Δεν υπάρχει λόγος να περιμένεις μέχρι τη Δευτέρα και να αγχώνεσαι,πήγαινε σήμερα να ξέρεις τι γίνεται.Με.το καλό ❤️❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Antonia_ είπε:

Μακάρι κορίτσι μου και σε ευχαριστώ πολύ που το μοιράζεσαι! Όλα αυτά μου δίνουν κουράγιο!! ❣️

Λες ε ; να μη περιμένω κ να πάω θ το σκεφτώ λιγάκι. Σε ευχαριστώ πολύ ❣️❣️

Κοίτα αν περιμένεις ίσως δεις κατι περισσότερο . Αν πας απλά θα έχεις μία ιδέα ώστε να έχεις μια παραπάνω πληροφορία όχι ότι θα καταλάβεις πολλά άλλα θα έχεις μία παραπάνω πληροφορία .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vikoula2023 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου άντε να κανεις και την επόμενη χοριακη σου να ηρεμησεισ.ολα να σου πάνε καλα😊

Ναι αυτό να δω πως διπλασιάζεται και θα ηρεμήσω !!! Γιατί προς το παρόν είμαι στην τσίτα επιφυλακτικα χαρούμενη 🙏🏼

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , Bluee19 είπε:

Ναι αυτό να δω πως διπλασιάζεται και θα ηρεμήσω !!! Γιατί προς το παρόν είμαι στην τσίτα επιφυλακτικα χαρούμενη 🙏🏼

Καλημέρα! Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά από εδώ και πέρα δεν πρόκειται να ηρεμήσεις ποτέ... Όλο κάτι θα υπάρχει που θα περιμένεις από την εγκυμοσύνη και στη συνέχεια από το παιδί σου. Γίνεσαι γονιός και πάντα ανησυχείς για κάτι. Απόλαυσε όσο μπορείς αυτές τις στιγμές γτ δεν ξαναγυρίζουν. Όποιος δεν έχει περάσει το Γολγοθά των εξωσωματικων δεν μπορεί να καταλάβει την αγωνία μας για αυτό υπάρχουμε σε αυτή την ομάδα. Μόλις τα πάρεις βέβαια αγκαλιά όλα αυτά τα νιώθεις σαν μακρινό όνειρο. Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου, να είναι τελειομηνη και ομαλη

  • Μου αρέσει 3

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Neverstop είπε:

Έχει αύξηση τύπου 67%. Σε 48ωρο. Σε καταλαβαίνω πως αγωνιας, κι εγώ έτσι ήμουν, ούτε έναν διπλασιασμό αλλά ανέβαινε. Και γεννάω τη Δευτέρα! Οπότε υπομονή για τον υπέρηχο! 

Με το καλό, ένα υγιέστατο μωράκι 🥰

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια κ καλή χρονιά! Είμαι στην 9η μέρα διέγερσης (puregon + meriofert) κ έχω κάτι πονακια χαμηλά κ τραβήγματα (συνήθως αυτά τα έχω μετά από εμβρυομεταφορα) .. Στις άλλες διεγερσεις δεν είχα καμία ενόχληση.. Είναι φυσιολογικά λέτε είχατε κ εσείς? Έχουμε δει 9 με 11 ωοθυλάκια.. 

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μαρία1430 είπε:

Καλημέρα! Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά από εδώ και πέρα δεν πρόκειται να ηρεμήσεις ποτέ... Όλο κάτι θα υπάρχει που θα περιμένεις από την εγκυμοσύνη και στη συνέχεια από το παιδί σου. Γίνεσαι γονιός και πάντα ανησυχείς για κάτι. Απόλαυσε όσο μπορείς αυτές τις στιγμές γτ δεν ξαναγυρίζουν. Όποιος δεν έχει περάσει το Γολγοθά των εξωσωματικων δεν μπορεί να καταλάβει την αγωνία μας για αυτό υπάρχουμε σε αυτή την ομάδα. Μόλις τα πάρεις βέβαια αγκαλιά όλα αυτά τα νιώθεις σαν μακρινό όνειρο. Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου, να είναι τελειομηνη και ομαλη

Ποσό δίκιο έχεις !!! Ανυπομονώ να όλα αυτά τα άγχη και ευτυχία μαζί !!!! 
σε ευχαριστώ πολύ 🙏🏼

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...