Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

8 hours ago, Neverstop said:

Έχει αύξηση τύπου 67%. Σε 48ωρο. Σε καταλαβαίνω πως αγωνιας, κι εγώ έτσι ήμουν, ούτε έναν διπλασιασμό αλλά ανέβαινε. Και γεννάω τη Δευτέρα! Οπότε υπομονή για τον υπέρηχο! 

@Neverstop ρε τρελάθηκα, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟ κορίτσι μου!!!!! αααααχ άντε να μυρίσει λίγο μωρό εδώ μέσα!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ έλα στη σειρά και οι υπόλοιπες!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 4 λεπτά , MarGe2022 είπε:

@Neverstop ρε τρελάθηκα, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟ κορίτσι μου!!!!! αααααχ άντε να μυρίσει λίγο μωρό εδώ μέσα!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ έλα στη σειρά και οι υπόλοιπες!!! 

Να μπει καλά το 2024, να σας φέρω γούρι όλες! 🙏🙏🙏

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχή 5
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια να ρωτησω μήπως ξέρετε εδώ και καμια ώρα με πιάνει ένας πόνος διαρκείας οχι του θανατά βέβαια στην κοιλιά δεξιά πάνω-πλάι  και πηγαίνει ως τον αφαλό!  όταν σηκώνομαι από ξάπλα ίσως ελάχιστα μειώνεται το πονακι! δεν. νομίζω ότι έχει να κάνει με κάτι στο έμβρυο, κάποιο άλλο όργανο παραπονιέται 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Angot είπε:

κορίτσια να ρωτησω μήπως ξέρετε εδώ και καμια ώρα με πιάνει ένας πόνος διαρκείας οχι του θανατά βέβαια στην κοιλιά δεξιά πάνω-πλάι  και πηγαίνει ως τον αφαλό!  όταν σηκώνομαι από ξάπλα ίσως ελάχιστα μειώνεται το πονακι! δεν. νομίζω ότι έχει να κάνει με κάτι στο έμβρυο, κάποιο άλλο όργανο παραπονιέται 

Ε αυτά είναι Κ νευροπονοι ανοίγει τώρα ο θώρακας η λεκάνη όπως Κ να το κάνεις μια ενόχληση θα την έχεις . 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , linaa είπε:

Ε αυτά είναι Κ νευροπονοι ανοίγει τώρα ο θώρακας η λεκάνη όπως Κ να το κάνεις μια ενόχληση θα την έχεις . 

ε φαντάζομαι ότι περίεργους πόνους θα εχω τώρα σιγά σιγά ! επισης κοντα στον αφαλό καμια δορά νιώθω λες και κολυμπάνε τα όργανα μου και επανέρχονται 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Angot είπε:

ε φαντάζομαι ότι περίεργους πόνους θα εχω τώρα σιγά σιγά ! επισης κοντα στον αφαλό καμια δορά νιώθω λες και κολυμπάνε τα όργανα μου και επανέρχονται 

Ε μπορεί να έχεις αρχίσει να νιώθεις Κ λίγο το μωρό κάποιες φορές ακούγετε Κ πιο νωρίς 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , linaa είπε:

Ε μπορεί να έχεις αρχίσει να νιώθεις Κ λίγο το μωρό κάποιες φορές ακούγετε Κ πιο νωρίς 

μπα νωρίς είναι αύριο μπαίνω 15η ! κάνει το έντερο φαντάζομαι σβούρες ! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Bluee19 είπε:

Κορίτσια καλημέρα !!!!

πηρα δεύτερη χοριακη 215,2 ( η πρώτη ήταν 91,38 πριν δυο μέρες )

ανεβαίνει αλλά πολύ αργά τι πιστεύετε; 

Καλήμερα και συγχαρητήρια για την εγκυμοσυνη σου!

Τέλεια είναι χοριακη σου αν η πρώτη έγινε την Πεμπτη, υπερδιπλασσιαστηκε, γιατί λες ότι ανεβαίνει αργά?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Bluee19 είπε:

Κορίτσια καλημέρα !!!!

πηρα δεύτερη χοριακη 215,2 ( η πρώτη ήταν 91,38 πριν δυο μέρες )

ανεβαίνει αλλά πολύ αργά τι πιστεύετε; 

Καλέ ξέχασες τα μαθηματικά? 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Nels είπε:

Καλήμερα και συγχαρητήρια για την εγκυμοσυνη σου!

Τέλεια είναι χοριακη σου αν η πρώτη έγινε την Πεμπτη, υπερδιπλασσιαστηκε, γιατί λες ότι ανεβαίνει αργά?

Σε ευχαριστώ πολύ 🙏🏼Ναι ναι Πέμπτη έγινε απλώς επειδή σήμερα είμαι 11η μέρα από την έτ δεν θα έπρεπε να είναι πιο μεγάλη η χοριακη ;  

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

Καλέ ξέχασες τα μαθηματικά? 

Με βάση την ημέρα ετ εννοώ ότι έχουν περάσει τόσες μέρες και είναι ακόμη μικρή 🥹

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Bluee19 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ 🙏🏼Ναι ναι Πέμπτη έγινε απλώς επειδή σήμερα είμαι 11η μέρα από την έτ δεν θα έπρεπε να είναι πιο μεγάλη η χοριακη ;  

Με βάση την ημέρα ετ εννοώ ότι έχουν περάσει τόσες μέρες και είναι ακόμη μικρή 🥹

Καλέ 11 μέρα είσαι δεν είσαι 20η υπερδιπλασιάστηκε πιο ξεκάθαρο δεν υπάρχει 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

Καλέ 11 μέρα είσαι δεν είσαι 20η υπερδιπλασιάστηκε πιο ξεκάθαρο δεν υπάρχει 

Ωραία άρα αφού διπλασιάστηκε πρέπει να ξεαγχωθω όλα βαίνουν καλώς ; 
περιμενω και τον γιατρό να με πάρει λέτε να θέλει και Τρίτη χοριακη ; Δεν μου έχει μείνει φλέβα για φλέβα 🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Bluee19 είπε:

Ωραία άρα αφού διπλασιάστηκε πρέπει να ξεαγχωθω όλα βαίνουν καλώς ; 
περιμενω και τον γιατρό να με πάρει λέτε να θέλει και Τρίτη χοριακη ; Δεν μου έχει μείνει φλέβα για φλέβα 🤣🤣

Εντάξει άλλη μια χοριακη καλό είναι να την κάνεις για να υπολογίσετε Κ τον υπέρηχο. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

Εντάξει άλλη μια χοριακη καλό είναι να την κάνεις για να υπολογίσετε Κ τον υπέρηχο. 

Με πήρε ο γιατρός δεν μου ζήτησε άλλη χοριακη να συνεχίσω κανονικά τα χάπια μου είπε και 25 του μήνα να πάω για υπέρηχο 🥹🥹🥹

πρίν από 4 λεπτά , Bluee19 είπε:

Με πήρε ο γιατρός δεν μου ζήτησε άλλη χοριακη να συνεχίσω κανονικά τα χάπια μου είπε και 25 του μήνα να πάω για υπέρηχο 🥹🥹🥹

Δεν είναι πολύ οι στο βδομαδες μετά που με έβαλε για υπέρηχο ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...