Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      εγώ δεν ειχα μετρήσει ποτέ προγεστερονη δεν το ειχα σκεφτεί άλλιως θα το εκανα! φυσικά και να το αναφέρεις!  αλλά νομίζω ότι ο οργανισμός ειδικά στην εξωσωματική θέλει τον χρόνο του για να μπουσταρει! να τους το πεις όμως 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2023


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Ria_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου και με το καλό το μωράκι σου..!!! Νομίζω είμαστε μαζί εμείς και εγώ τελευταία περίοδο 16/3 είχα. 

Σήμερα είμαι 10 εβδομάδων ακριβώς εγώ! 

Εγω είμαι 9 και κάτι, έτσι το βγάζει ο γιατρός!! Ακριβως θα δουμε στην αυχενικη λεει αλλα πητ μου δινει 26/12 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 657
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 47 λεπτά , Alexandrath είπε:

Εγω είμαι 9 και κάτι, έτσι το βγάζει ο γιατρός!! Ακριβως θα δουμε στην αυχενικη λεει αλλα πητ μου δινει 26/12 

Άντε ωραία με το καλό . Εμένα μου έχει δώσει 21/12. :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ria_ said:

Άντε ωραία με το καλό . Εμένα μου έχει δώσει 21/12. :)

Εμένα 25/12 λεει!!! Αγω ειμαι 9 και 3 και μου ειπε καθε 27 αλλαζω μήνα!!!! Ανυπομονώ για την αυχενική τόσο πολύ!!!!! Τη ρώτησα και για το φύλο και μου είπε πως θα είναι λίγο νωρίς 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , souz13 είπε:

Εμένα 25/12 λεει!!! Αγω ειμαι 9 και 3 και μου ειπε καθε 27 αλλαζω μήνα!!!! Ανυπομονώ για την αυχενική τόσο πολύ!!!!! Τη ρώτησα και για το φύλο και μου είπε πως θα είναι λίγο νωρίς 

Αυχενική ποτε έβαλες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, souz13 είπε:

14/6 με εβαλε !!!!!

Εγώ είχα 12/6 και την αλλαξαμε για 19/6. Μαλλον εγινε πιο αργα η συλληψη και θελει να ειμαστε σιγουρα 12-13 εβδομαδες. 
 

Κορίτσια απο που είστε;; 
Εγώ Θεσσαλονίκη 🙃

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alexandrath said:

Εγώ είχα 12/6 και την αλλαξαμε για 19/6. Μαλλον εγινε πιο αργα η συλληψη και θελει να ειμαστε σιγουρα 12-13 εβδομαδες. 
 

Κορίτσια απο που είστε;; 
Εγώ Θεσσαλονίκη 🙃

Ασε μεγαλη αναμονή και άγχος…

εγω αθηνα μαρούσι

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, souz13 είπε:

Ασε μεγαλη αναμονή και άγχος…

εγω αθηνα μαρούσι

Κι εγώ Μαρούσι! Αύριο θα είμαι 8 + 1 κι έχω τον δεύτερο υπέρηχο!! Αυχενική δεν έχουμε κλείσει ακόμα, αλλά πιστεύω τέλη Ιουνίου θα την κάνουμε περίπου!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, elli04 said:

Κι εγώ Μαρούσι! Αύριο θα είμαι 8 + 1 κι έχω τον δεύτερο υπέρηχο!! Αυχενική δεν έχουμε κλείσει ακόμα, αλλά πιστεύω τέλη Ιουνίου θα την κάνουμε περίπου!

Αα τελεια εγω ειμαι 9 και 4 

σε βλεπει γιατρός στο μαρούσι;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια όσες από εσάς παίρνετε τα nuperal για την ναυτία ποσα παίρνετε την ημέρα? Εμένα ο γιατρός μου είχε πει 3 την ημέρα αλλά θα διαρκέσουν μια εβδομάδα κ μου φαίνονται ακριβά να δώσω 80ευρω για ένα μήνα μόνο εκεί.. Κ αν παίρνετε λιγότερα κάνουν δουλειά?

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, mama16 said:

Κορίτσια όσες από εσάς παίρνετε τα nuperal για την ναυτία ποσα παίρνετε την ημέρα? Εμένα ο γιατρός μου είχε πει 3 την ημέρα αλλά θα διαρκέσουν μια εβδομάδα κ μου φαίνονται ακριβά να δώσω 80ευρω για ένα μήνα μόνο εκεί.. Κ αν παίρνετε λιγότερα κάνουν δουλειά?

Εγω δυο καθε βράδυ!!!!! Ασε πανακριβα ειναι!!! Και δεν γράφονται

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , souz13 είπε:

Εγω δυο καθε βράδυ!!!!! Ασε πανακριβα ειναι!!! Και δεν γράφονται

Άσε κ εγώ κοίταξα αν γράφονται αλλά τπτ! Μάλλον θα ξεκινήσω κ εγώ με αυτή τη δόση κ ο Θεός βοηθός!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια εγώ είμαι από τα Χανιά Κρήτης!! 8+5 σήμερα Τρίτη έχω υπέρηχο πάλι και ανυπομονώ!!! Ο γιατρός μου ειπε να παίρνω 2 την ημέρα αλλά όντως ειναι πανακριβα , τα αποφεύγω γενικά γιατί δεν θέλω να επιβαρύνω τον εαυτό μου αλλά και για την τιμή , εάν δω ότι είμαι χάλια θα τα πάρω βέβαια! Είμαι χάλια τα πρωινά περισσότερο σήμερα πάλι εκανα 1 φορά εμετό , μετά το μεσημέρι είμαι σχετικά καλά , εσείς νιώθετε χάλια όλη μέρα;

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Σμαραγδένια said:

Καλησπέρα κορίτσια εγώ είμαι από τα Χανιά Κρήτης!! 8+5 σήμερα Τρίτη έχω υπέρηχο πάλι και ανυπομονώ!!! Ο γιατρός μου ειπε να παίρνω 2 την ημέρα αλλά όντως ειναι πανακριβα , τα αποφεύγω γενικά γιατί δεν θέλω να επιβαρύνω τον εαυτό μου αλλά και για την τιμή , εάν δω ότι είμαι χάλια θα τα πάρω βέβαια! Είμαι χάλια τα πρωινά περισσότερο σήμερα πάλι εκανα 1 φορά εμετό , μετά το μεσημέρι είμαι σχετικά καλά , εσείς νιώθετε χάλια όλη μέρα;

Εγω ευτυχως οχι λιγο μετα το μεσημερι που τρωω νοιωθω φούσκωμα αλλα κατα τα αλλά καλά ευτυχώς δεν ξαναέκανα εμετό!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...