Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

ΔΙΑΙΤΑ


3girls

Recommended Posts

Καλημέρα τροφαντούλες συναγωνίστριες!!

Πού έχετε χαθεί;

Πώς πάει η διατροφή;

Εχω κάνει σημαντικές αλλαγές και ελπίζω να τις κρατήσω...

Αρχισα να τρώω πρωινό, πράγμα που δεν έκανα ποτέ και όλες ξέρουμε πόσο βοηθάει στην προσπάθεια απώλειας βάρους, αλλά και γενικότερα

Εχω αρχίσει να τρώω νωρίς βραδυνό

Θέλω να πιστεύω ότι είμαι σε καλό δρόμο. Το θετικό είναι ότι δεν βιάζομαι πλέον να χάσω βάρος, όπως έκανα τις προηγούμενες φορές και απογοητευόμουνα.Λέω ότι και 2 κιλά να χάνω το μήνα, καλά θα είναι

Για να δούμε...

Θέλω να μάθω νέα σας!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 85
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια

δεν μπηκα τοσες μερες λογο δουλειας κυριως και ψαχνομουν λιγο με το χαρατσι που μας ηρθε για το σπιτι να δω τι θα κανω.

οσο για την διατροφη χτες πηγαμε σε ενα παρτυ μιας φιλης και δεν μπορεσα να αντισταθω οποτε... παει χτες η διατροφη .

δεν το βαζω κατω ομως ξανα απο σημερα. εσεις τι κανετε?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια

δεν μπηκα τοσες μερες λογο δουλειας κυριως και ψαχνομουν λιγο με το χαρατσι που μας ηρθε για το σπιτι να δω τι θα κανω.

οσο για την διατροφη χτες πηγαμε σε ενα παρτυ μιας φιλης και δεν μπορεσα να αντισταθω οποτε... παει χτες η διατροφη .

δεν το βαζω κατω ομως ξανα απο σημερα. εσεις τι κανετε?

Δεν πειράζει Μαράκι, συνεχίζεις ακάθεκτη...

Ασε μας ήρθε και εμάς το χαράτσι

Κι είχα στείλει μήνυμα για απαλλαγή, μιας και ο λογαριασμός είναι στο όνομά μου και έχω τα δικαιολογητικά για την απαλλαγή.

Ηρθε προχθές ο λογαριασμός κανονικότατα και χθες ένα μήνυμα από το 54160 που έλεγε ότι δεν πληρώ τις προϋποθέσεις για απαλλαγή!!!

Και η φορολογική μου δήλωση είναι μηδενική, μιας και δεν με έχουν πάρει δυο χρόνια σε κανένα σχολείο!!

Τι να πω...

Θα πρέπει να κομάσαι σε παγκάκι, για να απαλλαγείς τελικά;

Γονική παροχή είναι το σπίτι μας, δεν το έφτιαξα εγώ στην τελική...

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει Μαράκι, συνεχίζεις ακάθεκτη...

Ασε μας ήρθε και εμάς το χαράτσι

Κι είχα στείλει μήνυμα για απαλλαγή, μιας και ο λογαριασμός είναι στο όνομά μου και έχω τα δικαιολογητικά για την απαλλαγή.

Ηρθε προχθές ο λογαριασμός κανονικότατα και χθες ένα μήνυμα από το 54160 που έλεγε ότι δεν πληρώ τις προϋποθέσεις για απαλλαγή!!!

Και η φορολογική μου δήλωση είναι μηδενική, μιας και δεν με έχουν πάρει δυο χρόνια σε κανένα σχολείο!!

Τι να πω...

Θα πρέπει να κομάσαι σε παγκάκι, για να απαλλαγείς τελικά;

Γονική παροχή είναι το σπίτι μας, δεν το έφτιαξα εγώ στην τελική...

συνεχιζω ακαθεκτη κι ας την χαλαω δυο στις τρεις μερες.

μαλλον αρηντικη πρεπει να ειναι η δηλωση σου για να μην το πληρωσεις , ξερω κι εγω τι να πω.

και εμενα το σπιτι ηρθε στο ονομα μου μετα που εχασα τον πατερα μου και εδω και ενα χρονο ολο και κατι πληρωνω γι αυτη την κληρονομια, οτι να 'ναι ουτε να πεθανει δεν ειναι κανεις.

μου ηρθε και ενα μαιλ που ελεγε πως να πληρωσεις μονο την δεη και οχι το χαρατσι αλλα δεν νομιζω οτι θα βγαλει καπου να μην το πληρωσω τωρα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ζουζουνες

τι κανετε?

εγω απο οσο καταλαβα πρεπει να σταματησω να εχω κοσμο στο σπιτι για να τα κατεφερω να κρατησω την διαιτα πανω απο τρεις μερες.

τουλαχιστον περναω καλα.

εσεις τι κανετε πως τα πατε? σ/κ μπροστα μας αντε να δουμε πως θα παει το σ/κ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια!!

Εφαγα κάτι παραπάνω το Σ/Κ, κέικ για πρωινό, αλλά κατά τα άλλα δεν χάλασα πολύ την διατροφή γιατί τη μια ημέρα ψήσαμε στα κάρβουνα κρεατικά και την άλλη ψάρια και τα συνοδέψαμε με σαλατούλες ωμές και βραστές και τα δύο.Οπότε λίγο κρέας παραπάνω ή ψάρι δεν είναι και εγκληματικό...

Από αύριο συνεχίζω κανονικά

Πάντως κανένα γλυκάκι δεν είναι τραγικό να φάμε.Αρκεί να μην γίνεται κάθε μέρα

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!

Εφαγα κάτι παραπάνω το Σ/Κ, κέικ για πρωινό, αλλά κατά τα άλλα δεν χάλασα πολύ την διατροφή γιατί τη μια ημέρα ψήσαμε στα κάρβουνα κρεατικά και την άλλη ψάρια και τα συνοδέψαμε με σαλατούλες ωμές και βραστές και τα δύο.Οπότε λίγο κρέας παραπάνω ή ψάρι δεν είναι και εγκληματικό...

Από αύριο συνεχίζω κανονικά

Πάντως κανένα γλυκάκι δεν είναι τραγικό να φάμε.Αρκεί να μην γίνεται κάθε μέρα

Φιλάκια

αχ να ξερες πως σε νιωθω. το σ/κ για μενα ειναι η μεγαλη καταστροφη. παντα θα υπαρχει καποια ευκολη λυση (απο εξω η τηγανητα) και την κυριακη φαγαμε μεν ψαρακι τηγανητο δε και μιας και ηρθε και η αδερφη μου πηραμε γαριδες και τις καναμε με κοκκινη σαλτσα... αλλο να σας το λεω και αλλο να το τρωτε. βεβαια σημερα ειχαμε πρασοριζο αλλα δεν νομιζω οτι σωθηκε το σ.κ.

Link to comment
Share on other sites

που εισαι 3girls;

Μαρία εχω κάνει κάποιες ατασθαλίες αυτές τις μέρες, αλλά δεν γίνεται διαφορετικά...Εννοώ ότι δεν μπορώ να καταπιεζομαι...

Απλά σκέφτομαι ότι προσεχοντας λίγο παραπάνω θα υπάρξει και αποτελεσμα.Αν το είχα δει ετσι όλο αυτό το διάστημα ,μπορεί και να τα είχα χάσει τα κιλά μου, κι ας ήταν 1 κάθε μήνα.

Εχω και κίνητρο την βάφτιση του μικρού.Αργεί βέβαια, για την άνοιξη λέμε...Αλλά έστω και το 1 κιλο το μήνα είναι υπόθεση μεγάλη!!

Ας μην απογοητευόμαστε λοιπόν...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια. Προερχομαι απο μια παρομοια ομαδα που οπως κι εσεις μετακομισε στο cafe πριν αρκετο καιρο.

Ηθελα να σας την γνωστοποιησω σκεπτομενη οτι μπορειτε να δειτε "τη δουλεια" μας και ισως πολλα απο οσα καναμε, να σας φανουν χρησιμα.

Θα σας βαλω το λινκ της ομαδας, ομως θα πρεπει να βρειτε τις λεγομενες "γοργονοσυμβουκες" και να πιστεψετε πως το θεμα χανω κιλα σημαινει οτι ξεκολλω απο τον καναπε και σταματω τα τσιμπολογηματα.

Για οτι χρειαστειτε ειμαι στη διαθεση σας.

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=1481&page=527

Αν δεν καταφερετε να μπειτε ετσι, ψαξτε :

ParentsCafe.gr >

Καφές για όλα τα γούστα! >

Καφέ των Social Groups >

Ψυχαγωγικού τύπου Social Groups

Γοργόνες σε δίαιτα!

Aναρτηση : 21077 / 15-9-2011

Και τελος, σας αφιερωνω το παρακατω, γιατι το χιομορ χωραει σε μεγαλες αγκαλιες.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NDGjKW0fp4Q


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κορτσιουδια

οντως που εισαι 3girls; και εσυ stafroditi2353

peristeraki κι εγω εδω ειμαι παλι σημερα. ενταξει ξεκινησε η βδομαδα χωρις πολλες ατασθαλιες (μονο ενα κουταλακι γλυκο σοκολατα που ειχαμε στο ψυγειο) αλλα γενικα την εχω κρατησει σε καλα επιπεδα.

georgiamami ωραιο το βιντεακι γελιο ειχε!!!

πατησα στο λινκ αλλα εχει παρα πολλες σελιδες για να καθισω να τις διαβασω τωρα ισως καποια στιγμη που θα βρω χρονο να το κανω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια!georgiamami ειχαμε μιλήσει και διπλα.Εμείς μεταφερθηκαμε εδώ από το parents.Αλλά δεν ακολουθησαν όλα τα κοριτσια.Το βιντεο είναι τελειο.

Εχω διαβασει αρκετά απ' οσα εχετε γράψει δίπλα και με εχουν βοηθησει.Ελπιζω να τα λεμε συχνοτερα

Μαράκι μια χαρά τα πας.Χθες εφτιαξα και κέικ τρομάρα μου.Εφαγα αλλά όχι ως συνηθως να το εξαφανισω.Εδωσα στη μαμά μου, κέρασα κάτι φίλες, έφαγε και ο άντρας μου και πάλι εχει μεινει αρκετό. Παλιοτερα το τσακιζα!!

Εχω καταλήξει οτι η διαιτα θελει φαγητό!!Η στερηση εχει αντιθετα αποτελεσματα μακροπροθεσμα.Το εχω ζησει τοσες φορες άλλωστε στο παρελθόν

Μαγειρευω λοιπόν και χορταίνει και το ματι και η μυτη.Κι ας μην τρωω μεγαλες ποσοτητες.Ζυγιστηκα κιόλας -2,5 συνολικά.Θα μπορούσα και παραπάνω, αλλά εχω πάψει να βιάζομαι...

Ρανια πού είσαι;

Η stafroditi είναι καλά.Τα λέμε στο καφε μαγειρικής.Απ' ό,τι λέει ακόμα δεν νιωθει ετοιμη να ξεκινησει

Link to comment
Share on other sites

peristaraki μου μπραβο κοριτσι μου ετσι σε θελω με τσαμπουκα, ετσι ειναι να χορταινει το ματι πρωτα και μετα το στομαχι γι αυτο και εγω το μεσημερι παντα βαζω φαγητο σε μικρο πιατο ετσι και το ματι χορταινει γιατι ειναι γεματο το πιατο και το στομαχι. αλλα μαλλον κατι δεν παει καλα γιατι η ζυγαρια ρε κοριτσια δεν λεει να πεσει στα ιδια κιλα ειμαι ακομη ρε γμτ. αρχιζω και απογοητευομαι

Link to comment
Share on other sites

Η γυμναστικουλα ποσο υπαρχει στην καθημερινοτητα σας?????

Με " μαμ, κακα και νανι" μην περιμενετε να κατεβει η ζυγαρια.

Μαμαλευτερακη, πως τα πας???? (σε θυμαμαι)!!!

Περιστερακι, θυμαμαι απλα το περασμα σου απο τις γοργονες.

Μαρια, μην καθησεις να διαβασεις ολες τις σελιδες του μπλα μπλα μας.

Πανω στη λιστα με της γοργονες εχει καποια νουμερα απο αναρτησεις, που σου λενε ποια ακριβως ποστς να διαβασεις. Ειναι οι λεγομενες γοργονοσυμβουλες μας. Απο ολα οσα γραφουμε αν εφαρμοσετε τα μισα, το αποτελεσμα το εχετε ...στο τσεπακι σας. Εγω, απο ολα αυτα, μπορει να μην εχασα ολα τα επιθυμητα κιλα (ακομη) αλλα βγηκα κερδισμενη σε 2 πραγματα: 1ον) εμαθα να τρωω και να ξεκολλω απο τον καναπε και την καρεκλα και 2ον) βρηκα μια υπεροχη παρεα, ανεκτιμητης αξιας!!!!

Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες σας.:P:p


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

ναμαι, ναμαι και γω!!!!χαθηκα!!σορυ!!!αλλα τωρα ηρθα ετοιμη:Pσημερα εχει αποτοξινωση και απο αυριο σε προγραμμα διαιτας.το πρωι παντα ειμαι αποφασισμενη, αλλα μετα το απογευμα λυγιζω:-(:-(!!!τωρα το πηρα αποφαση!!!την θετικη σας ενεργεια παρακαλω...

εφαγα 2 μανταρινια απτο πρωι, θα συνεχισω με γιαουρτι και μηλο για μεσημερι. νερο πολυ και τσαι.πρεπει μεχρι τα χριστουγεννα να εχω αποτελεσμα . δεν παει ΑΛΛΟ!!!:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

ναμαι, ναμαι και γω!!!!χαθηκα!!σορυ!!!αλλα τωρα ηρθα ετοιμη:Pσημερα εχει αποτοξινωση και απο αυριο σε προγραμμα διαιτας.το πρωι παντα ειμαι αποφασισμενη, αλλα μετα το απογευμα λυγιζω:-(:-(!!!τωρα το πηρα αποφαση!!!την θετικη σας ενεργεια παρακαλω...

εφαγα 2 μανταρινια απτο πρωι, θα συνεχισω με γιαουρτι και μηλο για μεσημερι. νερο πολυ και τσαι.πρεπει μεχρι τα χριστουγεννα να εχω αποτελεσμα . δεν παει ΑΛΛΟ!!!:(:(:(

Κι εγώ μαζί σου....

Αυτό το "δεν πάει άλλο"το έχω πει άπειρες φορες

Πάντα κάτι γίνεται και τα χαλάω

2εβδομάδες μια χαρά η διατροφή

αυτήν που μας πέρασε πήγε κατα διαόλου.Δεν πήρα, αλλά δεν έχασα κιόλας

Ετσι την πατάω πάντα και δεν έχω αποτέλεσμα

Θέλω μεγάλη υποστήριξη ψυχολογική

Είμαι πολλές ώρες μέσα, μόνη με το παιδί, με δουλειές που μου φαίνονται βουνό, απελπίζομαι και το ρίχνω στο φαγητό

Τρωει κι ο περιστέρης ενα σκασμό

Τι στα λέω...Αφου τα ξέρεις από δίπλα

Τουλάχιστον να στηριξει η μια την άλλη, μήπως καταφέρουμε κάτι

Εχω ενα σωρό ρούχα και φοράω μόνο 2 μπλούζες κι ένα παντελόνι.Τα πλένω και τα βάζω!!

Αλλα δεν παίρνω, μήπως και στρωθώ και χάσω

Θέλω να πάω κάπου και δεν εχω το να βάλω κι αυτό με ρίχνει πολύ

Πάω τότε κανένα κομμωτήριο, φτιάχνω μόνη μου τα νύχια, μήπως νιώσω καλύτερα, αλλά τζίφος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...