Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια, τι κάνετε; Σας πεθύμησα! Πρέπει να έχω μήνες να μπω στο Cafe, δεν πολυπρολαβαίνω με τη δουλειά και τη μικρή. Παρακολουθώ το easylivingbyIrene αν το γράφω καλά. Μου έχετε λειψει πάντως!


xTjcp2.png[/url]

RmcWp2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

είμαι να σκάσω σήμερα

ο σκύλος μου δεν είναι καλά,μάλλον έχει βγάλει όγκο απ οτι είπε ο γιατρός και δεν ξέρω τι να κάνω,αύριο θα τον πάω σε κλινική πάλι,όλη μέρα κλαίω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Προσπάθησα να διαβάσω όλα σας τα μηνύματα... αλλά είναι τόσο πολλά... Και μου έχω βάλει "τιμωρία"... πρέπει να κλείσω τον υπολογιστή στις 9 για να κάνω καμιά δουλειά. Οι προετοιμασίες της μετακόμισης προχωρούν καλά... άντε να μαζευτώ, να μπορώ να μιλάω κι εγώ για easy living γιατί τώρα μόνο για living with boxes μπορώ μιλάω!

Αν είμαι καλό κορίτσι και ολοκληρώσω το μάζεμα της ντουλάπας θα με αφήσω να ξαναμπώ για να διαβάσω τα υπόλοιπα νέα σας :P


Μπρίκια κολλάμε; ;)

Link to comment
Share on other sites

είμαι να σκάσω σήμερα

ο σκύλος μου δεν είναι καλά,μάλλον έχει βγάλει όγκο απ οτι είπε ο γιατρός και δεν ξέρω τι να κάνω,αύριο θα τον πάω σε κλινική πάλι,όλη μέρα κλαίω

Καλή μου σκυλομάνα, μην στεναχωριέσαι, κάτσε να σου πει ο γιατρός τι ακριβώς είναι ο όγκος. Μπορεί να χρειαστεί κάποια θεραπεία και μετά να είναι περδίκι. Πόσο χρονών είναι;


Μπρίκια κολλάμε; ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγαπημένες μου κορούλες, καλησπέρα!

Ξέρω πως η απουσιολόγος Turwethiel, θα ήταν στο τσακ να μου βάλει απουσία { :tongue: } αλλά συγχωρέστε με. Είχα μια μακριά και γεμάτη δουλειά, μέρα.

Δούλευα από νωρίς σχετικά, επέστρεψα για μισή ώρα σπίτι, πήρα το φιογκάκι από το σχολείο, ξανα-έφυγα για δουλειά και μαζευτήκαμε πριν 20 λεπτά... :| . Που κουράγιο να μαγειρέψω βραδινό, παραγγείλαμε πιτσούλα γιατί πεινάμε όλοι μας.. :rolleyes: .

Να ευχηθώ χρόνια πολλά στον άντρα της απουσιολόγου :P! Να τον χαίρεσαι αγαπημένη, να είστε πάντα αγαπημένοι και γεροί!

Να ευχηθώ χρόνια πολλά στον κούκλο με τα υπέροχα μάτια, της Μαρί! Να είναι χιλιόχρονος και να τον καμαρώνεις πάντα. Να γίνει ένας σωστός άνθρωπος και άντρας.

Giannoula, καλά κουράγια με τα θέματα της μετακόμισης! Κουράγιο και υπομονή!

Z-Maria, που είσαι εσύ μικρούλα μου???!! Είσαι καλά???

Οπλαρχηγέ μου, και γω τα φάρμακα, το καλοκαίρι τα διατηρώ στο ψυγείο, εκτός αν αναγράφουν επάνω πως κάτι διαφορετικό... ;)

Χριστιάνα μου, και γω έχω ακούσει για το λεμόνι και την περίοδο. Είναι πολύ παλιό "κόλπο" αν και προσωπικά δεν το έχω δοκιμάσει! ;)

Βάσια, τι απαράδεκτη κουβέντα ήταν αυτή που σου είπε η "φίλη"...? Ετσι είναι οι ΦΙΛΟΙ? :?:-?

Τζωρτζίνα είμαι πολυ κουρασμένη για να σε χαστουκίσω για το ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.... Θα το κάνω όμως κάποια στιγμή, το ξέρεις!!! :evil::tongue::tongue:

Σας φιλώ γλυκά, σας σκέφτομαι.. :-P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα!

Ηλιαχτίδα να σου ζήσει το μπουμπούκι σου,να είναι γερός,δυνατός και ευτυχισμένος σε όλη του τη ζωη!

Πηγαμε καρατε και μετα για καφέ στο σπίτι μιας φίλης,πολύ ομοφα περασαμε,γυναικοπαρεα!

Επιστρεψαμε,παραγγείλαμε σουβλάκια και ξεκουραζόμαστε τα δυο μας,μιας και ο μικρός κοιμήθηκε.Σημερα πήρα αδεια από τις δουλειές!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!

Αδυνατούλα είναι ναι, σανιδούλα... Τα κολάν της είναι φαρδιά πάντα, φαντάσου της κάνουν ρούχα 2-3 νούμερο, ενώ είναι 4 χρ. Είναι 1 μ ακριβώς και τώρα έπιασε τα 14,5 κιλά. Τουλάχιστον ψηλώνει...

Το πρόβλημα είναι ότι γενικά δεν τρώει μόνη της καλα, θέλει στον υπολ/στή (έκανα την βλακεία να τη μάθω μικρότερη έτσι :?) και τελικά με 3-4 κουτ λέει φούσκωσα... Έχει κόψει φρούτα, γιαούρτι, ψωμί... για αυτό θα τα γράφω τώρα. Χτες την έπιασα να πετάει τα σταφυλια για να μου δείξει ότι τα έφαγε... :shock::cry: κουφάθηκα... λες κι είναι ανορεξική...

Δεν δοκιμάζεις να της δώσεις βιταμίνες? Ξερω πως δεν είναι το καλύτερο αλλα ,αφού δεν τρεφεται σωστα, μαλλον είναι απαραίτητες και αν δεις οτι αλλαζει η διατροφή της τις σταματας.Περισυ ο παιδιατρος,παρολο που είναι πολύ συντηριτικός με τα φαρμακα,επειδή αρρωσταινε συνεχεια και είχε χασει και βαρος μου εδωσε για ενα διαστημα.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλή μου σκυλομάνα, μην στεναχωριέσαι, κάτσε να σου πει ο γιατρός τι ακριβώς είναι ο όγκος. Μπορεί να χρειαστεί κάποια θεραπεία και μετά να είναι περδίκι. Πόσο χρονών είναι;

δεν υπάρχει θεραπεία

είναι 16 ετών

ταλαιπωρείται και δεν μπορώ να κάνω τίποτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Turwethiel αν σε ανησυχει τοσο το βαρος της μικρης, θα σου ηταν πολυ δυσκολο να της εφτιαχνες εσυ το φαγητο και να το επαιρνε στον παιδικο, ετσι για να εισαι και σιγουρη για το τι τρωει? εστω για λιγο καιρο μεχρι να παρει τα πανω της..

Μπήκα να πάρω λίγο τη δόση μου μιας και είναι νωρίς ακόμα:!!!:tongue::P:rolleyes:

Λοιπόν, στο σταθμό έχουν μαγείρισσα, οπότε δεν νομίζω ότι παίζει άλλο φαΐ γιατί τρώνε όλα τα μικρά το ίδιο.


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

Μπα μη το λες κι εγω ασχολουμαι ακομη γιατι η μικρη μου ειναι 5 χρονων και 15 κιλα και 105 υψος . Δεν εχει σχεση που ειναι δημοσιος σταθμος κι εγω δημοσιο την πηγαινα αλλα την ταιζαν μεχρι και περσι και παντα μου ελεγαν τι εφαγε,φετος στο νηπιαγωγειο ομως δεν τρωει σχεδον καθολου ευτυχως ειναι για λιγες ωρες. Σε εναν αλλο σταθμο που πηγαινε η μεγαλη τους εβαζαν βαθμο στο χερακι ή σφραγιδουλα αν ετρωγαν το φαγητο τους και ετσι παντα ηξερα. Καλα με την μεγαλη δεν ειχα θεμα ειναι ακριβως το αντιθετο ολο Α'' επαιρνε.

Αχ με χτυπησες στοι ευαισθητο σημειο μου τωρα σταματαω γιατι μπορω να μιλαω ωρες γι αυτο.

Να χαιρεσαι τον αντρα σου να ειναι παντα γερος και ευτυχισμενος.

Ηλιαχτιδα κι εσυ να χαιρεσαι το παιδακι σου.

Ευχαριστώ!

Κι άλλη ομοιοπαθούσα ε;;; Στον σταθμό, δίνουν αυτοκόλλητο στα παιδάκια που τρώνε, αλλά την έχω δει να έχει χωρίς να έχει φάει. Ασε που εκεί μου έμαθε χαζομπισκότα, πουράκια, μερέντα, και τα θέλει. Ανά φάσεις βέβαια... πχ. επί μια εβδομάδα τρώει το πρωί λίγο ψωμάκι με μερέντα, μετά στοπ.... μετά κολλάμε στα κορν-φλέικς, και στοπ, μετά μόνο γάλα, κ.ο.κ....Εντωμεταξύ υποτίθεται τρώνε μόνα τους (2η χρονιά πάει φέτος, δεν τα προλαβαίνουν κιόλας τόσα παιδιά να τα ταΐζουν) αλλά όταν την δουν να μην τρώει της δίνουν έστω 3-4 κουταλιές. Αλλά εμένα μετά δε μου τρώει στο σπίτι γιατί έχει κοπεί η ορεξή της, μετά κοιμάται και το απόγευμα θέλει κανά τοστ (τρώει μισό) ή λίγο κρέμα του μωρού και μετά ένα ποτήρι γάλα.... Ε, δεν είναι και φαί αυτό, κι είναι και σβούρα η άτιμη... σκουλήκια έχει ο αποτέτοιος της,,,,:tongue:

Τεσπά, σεντόνι έγραψα, είμαι και οφ τόπικ...

Για να παίρνω απουσίεεεεεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!!! :cool::D


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

Είσαι ο άνθρωπος μου!!!!!

Έχεις κάνει ποτέ ντεκουπάζ ή είσαι στο κοίταγμα ακόμα, γιατί εγώ όταν το ξεκίνησα είδα ότι δεν είναι τόσο απλό και πειραματίστηκα στην αρχή για να το πετύχω.....με ύφασμα δεν έχω δοκιμάσει ακόμα, αλλά φαντάζομαι το κολλάς απο κάτω και το περνάς και απο πάνω με την ειδική κόλλα για να κολλήσει καλά!!!

Επίσης αν δεν το περάσεις απο πάνω με κόλλα ή με κάποιο υλικό, όταν λερωθεί το ύφασμα π.χ.απο καφέ τι γίνεται???

Καλά το τί ξενύχτι και διάβασμα (μέχρι και σερί το πήγα μεχρι το πρωί :oops:) έχω ρίξει 2 χρόνια τώρα....

diy από σπίτια, κατασκευές, βαψίματα, τα πάντα...

Το ονειρό μου :rolleyes:: να αναλάβει άλλος μαγείρεμα, πλύσιμο, σιδέρωμα, καθάρισμα, ψώνια, κλπ κι εγώ να ασχολούμαι με τέτοια... ψοφάω :D!!! ΚΙ ύστερα ξύπνησα :cool:... Ο δε άντρας μου, όποτε με βλέπει να ξενυχτάω σε τέτοια μπλογκ, κρατάει την κοιλιά του από τα γέλια :tongue::tongue:... Εσένα, μου λέει, ούτε 5 ζωές δε σε φτάνουν να φτιάξεις αυτά που θες ακόμα και αν δεν ασχολείσαι με σπίτι και παιδιά... :evil::evil: Μου χαλάει το όνειρο !!!!


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

είμαι να σκάσω σήμερα

ο σκύλος μου δεν είναι καλά,μάλλον έχει βγάλει όγκο απ οτι είπε ο γιατρός και δεν ξέρω τι να κάνω,αύριο θα τον πάω σε κλινική πάλι,όλη μέρα κλαίω

Μεγάλη ταλαιπωρία για το ζωντανό :(:(.. έχασα το δικό μου από όγκο στο λαιμό (λεμφαδένες νομίζω, πάνε 6 χρόνια σίγουρα...)


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...