Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Neverstop είπε:

      @Angot τα νέα σου??!

      βγάλαμε χθες τον όρο και στο 3 το άρχισε πάλι ο χαμός! ειχα πολλούς πόνους όποτε αναγκαστικά μ το έβγαλαν! θα δει ο γιατρός σήμερα τα nst μου και αν δει ότι ακόμα κ με όρο δεν ηρεμώ θα γεννήσουμε την πεμτπτη! αν όμως δει οτι με πιάνει θα με κρατήσει να πάμε 34 και αν τραβάω ακόμα να πάμε 35! για την ώρα ειμαι καλα 

απαντώ και ρωτώ κάτι τον επόμενο


Recommended Posts

Για να καταλαβω μιλατε τωρα? Με τα παλια δεδομενα πριν φαω και εγω την πατατα απο την κολλητη μου μπορει να την συγχωρουσα, με τα καινουρια δεδομενα ομως με τιποτα!!!!!!

Αν ο δικος σου ο αντρας σου ελεγε οτι δεν συμπαθει την κολλητη σου εσυ θα ξεκοβες?

Δεν νομιζω να μου ζητουσε κατι τετοιο ο αντρας μου, αλλα αν το εκανε μπορει να λιγοστευα τις επαφες μας οχι να ξεκοψω εντελως.

Εχω παραθεσει ερωτηση πιο πανω.


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οπως απαντησα πιο πανω εκλαψα μια φορα στην εγκυμοσυνη για να περασει το δικο μου σε κατι οχι τοσο σημαντινο και να φανταστεις με πολυ σκερτσο!!!!! Ωρες ωρες ειμαι πολυ μαλαγανα. Εγω ηθελα να παω καπου στην εγκυμοσυνη και αυτος δεν ηθελε γιατι φοβοταν μην παθω τιποτα οποτε με το κλαμα επιασε.

Εσυ?

Link to comment
Share on other sites

Κι εσυ με κολλητη?? Βλεπω, πρεπει να ανοιξουμε καφε με τιτλο "Οι ασπονδες φιλες" :lol:

Οχι, δεν θα τη συγχωρουσα κι αν τυχαινε να ερθουμε ξανα σε επαφη (γιατι ποτε δεν ξερεις πως τα φερνει η ζωη) θα της εριχνα ακυρο ΕΓΩ αυτη τη φορα.. Γιατι δεν ξεχναω ποτε, οσα χρονια κι αν περασουν, ειδικα ο,τι με πληγωνει!

Εχω παραθεσει ερωτηση πιο πανω!

Δυστυχώς δεν μπορώ να της ρίξω άκυρο...αν και ξέρω ότι πρέπει επειδή θυμάμαι εκείνη τη φορά που ήμουν μόνη όταν κάτι πολύ σοβαρό μου συνέβη και τα παράτησε όλα και ήταν μαζί μου....

Οπως απαντησα πιο πανω εκλαψα μια φορα στην εγκυμοσυνη για να περασει το δικο μου σε κατι οχι τοσο σημαντινο και να φανταστεις με πολυ σκερτσο!!!!! Ωρες ωρες ειμαι πολυ μαλαγανα. Εγω ηθελα να παω καπου στην εγκυμοσυνη και αυτος δεν ηθελε γιατι φοβοταν μην παθω τιποτα οποτε με το κλαμα επιασε.

Εσυ?

εγώ ναι έχω κλάψει και έχω καταφέρει τον σύζυγο ουκ ολίγες φορές!!! αλλά το εννοούσα το κλάμα!!! όχι παίζουμε....:)

αν έπιανες τον σύζυγο να βλέπει τσόντες στο Pc τι θα έκανες;


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites

Θα του τραβαγα δυο φαπες να συνελθει! Χαχαχαχαχα!! Πλακα κανω, μην ανησυχειτε δεν τον χτυπαω (πολυ) :lol::lol::lol:

Aν γινοταν μονο μια φορα ή διασπαρτες, θελω να πω οχι κατ' εξακολουθηση δεν θα με πειραζε. Αν το 'χε κανει συστημα και με παραμελουσε τοτε -στην καλυτερη- θα το συζητουσαμε ενω στη χειροτερη θα τσακωνομασταν.

Πως θα αντιδρουσες αν μαθαινες πως εχει γινει καταχρηση κοινων σας χρηματων απο τον συζυγο για πραγματα αχρειαστα?


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οχι, ποτε! Οπως επισης ουτε εγω το εχω κανει. Μπορει με τα ματια να ριχνουμε βλεμματα θανατηφορα αλλα ποτε δεν μας εχει συμβει μεχρι τωρα να προσβαλλει ο ενας τον αλλο μπροστα σε τριτους. Μονοι μας "βγαζουμε τα πετσια μας".

Αν καποιος πει προσβλητικα λογια για εσενα ο αντρας σου σε υπερασπιζεται?


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το προσβλητικα σχολια ειναι απο μελοι της οικογενειας του. Η πρωτη μου αντιδραση ηταν να σπασω πραγματα στο σπιτι (ειχαν το θρασσος και με βγαλουν ψευτρα για πραγματα που δεν θελαν να παραδεχτουν, στο σπιτι μου, στη πρωτη επισκεψη μετα το γαμο) και απο τοτε απλος του το κραταω (ηξερε οτι λενε ψεματα, εκεινος μου ειχε πει γεγονοτα και εγω με ανοιχτη ακροαση τον ειχα βαλει στη διαδικασια να ξερει τι προσπαθουν να κανουν πισω απο την πλατη του), απλα δεν μιλησε να τους βαλει στην θεση τους). Δεν προκειται να το σβησω απο το τευτερι μου...δυστηχως δεν ειμαι υπερανω...

Εσυ στη θεση μου (δεν στο ευχομαι) τι θα περιμενες απο τον αντρα σου;


BdN1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πλήρη υποστήριξη!!! (έχω βρεθεί στη θέση σου, και ευτυχώς την είχα..)

αν οι δικοί σου δεν συμπαθούσαν τον σύζυγό σου και από πίσω του, τον κατηγορούσαν σε σένα συνεχώς θα το ανεχόσουν;


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites

Σε καμια περιπτωση δεν δικαιολογω την αναμιξη τριτων προσωπων σε μια σχεση αντρογυνου ή φιλική ή οικογενειακη. Πολλες φορες ακομα και το να πεις την γνωμη σου διμιουργει προβληματα αρα το καλυτερο ειναι τις σκεψεις και τις αποψεις να τις κρατας για τον εαυτο σου και οταν σου ζητηθει να πεις αυτο που νιωθεις χωρις κακεντρεχειες και κομπλεξισμους. Κρατας αποστασεις σε ολα για να εισαι και αγαπητος αλλα και να μην εχει και κανεις το δικαιωμα να σε πιασει στο στομα του.

Τι δεν θα συγχωρουσες στον ανθρωπο σου;


BdN1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Το να μου πει ψεματα με αποτερο σκοπο να με απομακρυνει απο τους γονεις μου και τα αδερφια μου και φυσικα το κερατωμα.

Υπαρχει κατι που δεν εχεις συγχωρησει στον εαυτο σου και οσο περναει ο καιρος εχεις πιο πολλες τυψεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...