Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

απαντώ και ρωτώ κάτι τον επόμενο


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το κορμι μου ασυζητητι!!

Τι σε κανει να φοβασαι περισσοτερο? (Περα απο τις αρρωστιες και το θανατο)


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ουπς! Βικακι με προλαβες! Οχι δεν εχω κρυφα λεφτα απο τον συζυξ!

Εχω παραθεσει ερωτηση πιο πανω ;) !


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ξερει οτι ειμαι πολυ καλη στην αποταμιευση οπου καποιες στιγμες μου το λεει "Ξερω οτι εσυ δεν προκειται να μεινεις ποτε απο λεφτα" και καμια φορα αν του πω (για πλακα) μου τελειωσαν τα λεφτα δεν με ρωταει που τα εφαγα και τι εκανα αλλα μου λεει "παρε απο αυτα που εχεις στην ακρη". Βεβαια οπως καταλαβαινεις δεν ειναι κρυφα, το οτι δεν μπορει να τα βρει ειναι αλλη υποθεση......

Εσυ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όχι . Έχω αφήσει το ταμείο πάνω του και έχει τινάξει την μπάνκα στον αέρα.Αλλά μάλλον πρέπει να πάρω μέτρα...

Τι σε κανει να φοβασαι περισσοτερο? (Περα απο τις αρρωστιες και το θανατο)


Link to comment
Share on other sites

Το κακο ευατο που κρυβουμε ολοι καπου μεσα μας. Αλλοι σε μεγαλυτερο βαθμο αλλοι σε μικρο...

Σε εχουν πικρανει ανθρωποι που τους ειχες εμπιστοσυνη και αν ναι πως το ξεπερασες;


BdN1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Τελικα αυτοι οι αντρες δεν ειναι για ταμειο. Και το ωραιο ειναι οτι δεν το παραδεχονται...

Τεσπαν. Φοβαμαι την εγκαταλειψη απο τους ανθρωπους που αγαπω....

Σου εχει τυχη να πεις γιατι η ταδε να ειναι πιο τυχερη απο εμενα και τα εχει καταφερει και αποκτησει ολα τοσο ευκολα ενω αγω ακομα παλευω και ιδρωνω και δεν μου παει τιποτε καλα?

Link to comment
Share on other sites

Τελικα αυτοι οι αντρες δεν ειναι για ταμειο. Και το ωραιο ειναι οτι δεν το παραδεχονται...

Τεσπαν. Φοβαμαι την εγκαταλειψη απο τους ανθρωπους που αγαπω....

Σου εχει τυχη να πεις γιατι η ταδε να ειναι πιο τυχερη απο εμενα και τα εχει καταφερει και αποκτησει ολα τοσο ευκολα ενω αγω ακομα παλευω και ιδρωνω και δεν μου παει τιποτε καλα?

Ουπς με προλαβες. Να απαντησω οτι με πικρανε η πρωην κολλητη μου που αποφασισε να απομακρυνθει χωρις να γνωριζω τον λογο (και την περιοδο που γεννησα, εδω δεν ηρθε να με δει οσο ημουν εγκυος) ενω θα επρεπε να το κανω εγω γιατι με πουλησε σε πολλα πραγματα το τελευταιο διαστημα. Τελικα απλα την διεγραψα για τα καλα και συνεχιζω γιατι εχω πολυ καλυτερες φιλες.

Η ερωτηση ειναι η ιδια που εκανα πιο πανω

Επεξεργάστηκαν by korinaki80
Link to comment
Share on other sites

Το κακο ευατο που κρυβουμε ολοι καπου μεσα μας. Αλλοι σε μεγαλυτερο βαθμο αλλοι σε μικρο...

Σε εχουν πικρανει ανθρωποι που τους ειχες εμπιστοσυνη και αν ναι πως το ξεπερασες;

Πολλοι, παρα πολλοι! Ακομα και πριν λιγο με πετυχε μια απο αυτα τα ατομα και ξερετε τι με ενοχλει περισσοτερο? Το οτι ενω σε εχει ιδοπεδωσει καποιος, μετα συμπεριφερεται σαν να μην τρεχει τιποτα.. Και καλα, δεν εγινε και κατι, η ζωη συνεχιζεται.. :rolleyes:

Korinaki οχι, δεν το εχω πει ποτε και για κανεναν, ισα - ισα χαιρομαι οταν τα πραγματα πανε καλα στους αλλους. Αυτη που βριζω ανελειπως ειναι τη μαυρη μου την τυχη!;)

Πως θα αντιδρουσατε αν ειχατε συννενοηθει με την κολλητη σας να την παντρεψετε (ή να ειστε μαρτυρας αν ο γαμος ηταν πολιτικος) και τελευταια στιγμη (δηλαδη 4 μερες πριν το γαμο) σας πεταγε εξω?

(:rolleyes::rolleyes: Αυτη ειναι ενα απο τα ατομα που περιγραφω στην αρχη του μηνυματος μου, που σημερα 2 μηνες μετα απο αυτο με πετυχε στο facebook και μου ζητησε να σχολιασω τις υπεροχες φωτο του γαμου της που εγω ουτε καν παρεβρεθηκα... Και χ!@#$κα αν δεν ειμαι υπερανω, αλλα εχω πολυ θυμο μεσα μου... :mad:)


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλε να χαιρεσαι που δεν εκανες τετοια κουμπαρα..... Εμενα να δεις ιστορια με την κουμπαρια..... Για την πρωην κολλητη μου αναφερομαι (τελικα και οι δυο καμενες απο αγαπημενα προσωπα βλεπω).

Θα στεναχωριομουν αλλα τελικα με τον καιρο θα καταλαβαινα οτι δεν αξιζε και θα την προσπερνουσα και θα την εκανα σιγουρα στην ακρη.

Εχεις κλαψει για καποιον που σε πουλησε?

Link to comment
Share on other sites

Nαι έχω κλάψει όταν η κολλητή μου (15 χρόνια!!)αποφάσισε ότι αφού δε με συμπαθεί ο άντρας της δεν μπορούμε να κάνουμε άλλο παρέα....

δεν τη συγχώρεσα μέσα μου ποτέ, αν και της είπα το αντίθετο όταν με ρώτησε...εσύ θα την είχες συγχωρήσει;


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι, εχω κλαψει και δεν ντρεπομαι γι' αυτο. Ισα - ισα για εμενα το κλαμμα δειχνει πως ο αλλος εχει αισθηματα, δεν ειναι αψυχο ον.

Εχεις κλαψει ποτε για να καταφερεις καποιον να κανει αυτο που θες?


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλαβω μιλατε τωρα? Με τα παλια δεδομενα πριν φαω και εγω την πατατα απο την κολλητη μου μπορει να την συγχωρουσα, με τα καινουρια δεδομενα ομως με τιποτα!!!!!!

Να απαντησω και στην Φαιη εχω κλαψει στον αντρα μου για να περασει μια φορα το δικο μου στην εγκυμοσυνη. Αλλα με πολυ σκερτσο και να φανταστεις δεν ηταν κανενα σοβαρο θεμα.

Αν ο δικος σου ο αντρας σου ελεγε οτι δεν συμπαθει την κολλητη σου εσυ θα ξεκοβες?

Επεξεργάστηκαν by korinaki80
Link to comment
Share on other sites

Nαι έχω κλάψει όταν η κολλητή μου (15 χρόνια!!)αποφάσισε ότι αφού δε με συμπαθεί ο άντρας της δεν μπορούμε να κάνουμε άλλο παρέα....

δεν τη συγχώρεσα μέσα μου ποτέ, αν και της είπα το αντίθετο όταν με ρώτησε...εσύ θα την είχες συγχωρήσει;

Κι εσυ με κολλητη?? Βλεπω, πρεπει να ανοιξουμε καφε με τιτλο "Οι ασπονδες φιλες" :lol:

Οχι, δεν θα τη συγχωρουσα κι αν τυχαινε να ερθουμε ξανα σε επαφη (γιατι ποτε δεν ξερεις πως τα φερνει η ζωη) θα της εριχνα ακυρο ΕΓΩ αυτη τη φορα.. Γιατι δεν ξεχναω ποτε, οσα χρονια κι αν περασουν, ειδικα ο,τι με πληγωνει!

Εχω παραθεσει ερωτηση πιο πανω!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...