Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

απαντώ και ρωτώ κάτι τον επόμενο


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ειμαι μια κολασμενη γλυκατζου!!!προσπαθω να συγκρατουμαι χωρις να παιρνω πολλα γλυκα σπιτι κ οποτε βλεπω σοκολατα λεω ''πισω μου σε εχω σατανα!!''

καλη η πεθερα σου???:P


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι να γεννήσω η καλύτερα.Μετά με έκανε να νιώθω οτι με ανταγωνίζεται.Έλεγε στο μωρό για να καταλάβεται όταν ήμουν σε άδεια λοχείας:θα πάει η μαμά στη δουλειά και όταν γυρνάει και έρχεται να σε πάρει θα λες εγώ θέλω να μείνω στη γιαγιά.Και προχθές που την είπα οτι τον άλλο μήνα θα τον πάρω άδεια είπε α! δηλαδή σε σένα θα περπατήσει.Εντάξει δεν τη λές κακιά αλλά την ψωνίζω η μανούλα...

Εσύ αισθάνεσαι ανταγωνισμό απο την πεθερά?


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οχι απο την πεθερα ειμαι μια χαρα!αλλα απο την κουνιαδα οχι!που με ζηλευει απιστευτα κ αγοραζει οτι αγοραζω κ εγω!δε προλαβαινω να παρω τιποτα παει κ το παιρνει μετα αυτη!μεχρι κ νυφικο δοκιμασε στη δικη μου προβα κ ας μη παντρευοταν!!!:shock::shock:

απο κουνιαδα σου βρισκεται κατι?


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

οχι θα ελεγα πως μαρεσει να εχω μια ρουτινα κ να ξερω τι μου γινεται.θα βαρεθω κατι μονο αν το αρχισω με πολυ ζηλο κ ενθουσιασμο:P βεβαια δε σημαινει οτι επειδη μαρεσει η ρουτινα δε θα αφηνα ποτε κ τιποτα να την σπασει.αλλα σε γενικες γραμμες ειμαι της ηρεμιας:P

για 2 εκατ. ευρω θα εμενες 3 μηνες σε ενα ερημο νησι?:P


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

μωρέ και χωρίς να με πλήρωναν θα πήγαινα υπό την προϋπόθεση ότι το κλίμα θα ήταν καλό (όχι κρύο όχι ζέστη) και θα είχα τα προς το ζειν. Θα ξεκουραζόμουν

ο άντρας σου βοηθάει στις δουλειές του σπιτιού;

Link to comment
Share on other sites

ναι ευτυχώς τα κάνει όλα (τώρα ας πούμε καθαρίζει την κουζίνα από το μεσημεριανό φαί και κάνει καφεδάκι) - εγώ μαγείρεψα όμως!!! α!! ολα κι όλα!!

θα κάνεις το εμβόλιο της νέας γρίππης; εσύ ή το μωρό;


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...