Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

απαντώ και ρωτώ κάτι τον επόμενο


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν δουλευω αυτη την περιοδο λογω του μωρου αλλα θα πρεπει να πιασω πολυ γρηγορα δουλεια γιατι η τραπεζα αρχισε τα τηλεφωνα και με εναν μισθο (του συζυγου) βγαινουμε ισα - ισα και στερουμαστε καποια πραγματα (οπως εξοδοι, ή παραλειπουμε να βαλουμε τη δοση του δανειου και αυτο ειναι προβληματακι). Οπως καταλαβαινεις λοιπον, θα αναγκαστω να δουλεψω απο αναγκη (γιατι δεν εχω την πολυτελεια να "ψαχτω" πανω στον τομεα των σπουδων μου ) αλλα αν ειχα αυτη την πολυτελεια και δουλευα στο αντικειμενο που σπουδασα, τοτε θα δουλευα με ευχαριστηση. Οπως και να το κανεις παντως, στη δικη μου την περιπτωση υπαρχει οικονομικη αναγκη, οποτε δεν θα εκανα κατι ως εθελοντρια ή αφιλοκερδως!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

(Συγγνωμη, κατι πατησα και δημοσιευτηκε χωρις να τελειωσω)

Θα συνεχιζα να δουλευω!

Ποιο ειναι το επαγγελμα των ονειρων σου?


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να γινομουν αστυνομικος...... Μεγαλος καημος

Θα παντρευοσουν καποιον μονο για την οικονομικη του κατασταση? Ή θα παρατουσες τον μεγαλο ερωτα σου γιατι δεν ειχε δουλεια?

Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια.Άνθρωπο θα παντρευόμουν όχι τσέπη.Τώρα αν δεν είχε δουλειά αυτό εξαρτάται απο το λόγο.Αν το ένα του βρώμαγε και το άλλο του ξύνιζε αυτό θα ήταν προβληματάκι.Και στην καθαριότητα να δούλευε εγώ θα ήμουν υπερήφανη που ο άντρας μου είναι εργατικός.Και αναφέρω αυτό το επάγγελμα όχι απο ρατσισμό αλλά γιατί είναι δύσκολο και πολλοί προτιμούν την ανεργία και όχι τα δύσκολα.Ε, την τεμπελιά δε τη θέλω λοιπόν.

Θα έστελνες το παιδί σου στα 15 του χρόνια να εργάζεται τα καλοκαίρια για το χαρτζιλίκι?


Link to comment
Share on other sites

εάν το ήθελε ναι, εγώ δουλεύω από τα 10 μου στην οικογενειακή επιχείρηση και δεν το μετάνοιωσα ούτε στιγμή. Πάντως οπωσδήποτε θα έλεγχα τις συνθήκες εργασίας, δεν θα το έστελνα στα τυφλά..

κάθε χρόνο εγώ ή μαμά μου και η αδερφή μου κάνουμε ένα ταξίδι στο εξωτερικό μόνες μας. Αν ο άντρας σου ήθελε να κάνει το ίδιο θα συμφωνούσες;


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ μικρο και δεν θα καταλαβαινε ουτε την τιμωρια, αλλα ουτε και τον λογο που τη βαζω τιμωρια. Ειναι μωρακι ακομα.. Αλλα υπαρχουν φορες που της φωναζω.. και μαλιστα πολυ και ντρεπομαι αφορητα γι' αυτο... :oops::oops:

Θα εκρυβες κατι απο τον αντρα σου ακομα κι αν ηξερες πως αν καποια στιγμη μαθευτει θα τα τιναξει ολα στον αερα?


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαχαχαχαχαχαχα!! Να 'σαι καλα ρε Minnie, με εκανες και γελασα!! :lol: :lol: :lol:

Η πεθερα μου και κατι καλο να κανω, θα βρει τροπο να το κανει να φαινεται σκαρτο! Αστο! Μεγααααααλη ιστορια!!

Εσενα σε επαινει?


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

στην αρχη δεν τον ηθελαν ζωγραφιστο. Βλεπετε ηταν ο χωρισμενος με 2 παιδια που ξελογιασε το κοριτσακι τους. Με τον καιρο καταλαβαν τι ανθρωπος ειναι και τον λατρεψαν.

Σε ποια εποχη θα ηθελες να ταξιδεψεις με τη μηχανη του χρονου;


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...