Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Natasa24 είπε:

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      • Μου αρέσει 1

Ψάχνω για εγγυούλα και το νεογνό απ' όλα


Recommended Posts

Θα ήθελα ότι θα χρειαστεί ή ίδια και το νεογνό- ο,τιδήποτε- και σε πολύ προσιτές τιμές εώς δωρεάν.Θα φροντίσω να παραληφθούν από το χώρο

σας ή θα πληρώσω για τη μεταφορά τους, αν είναι εκτός Αθηνών.

Παρακαλώ ενημερώστε με στο e-mail [email protected]

Ευχαριστώ

Νανά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γνωρίζετε φύλο του παιδιού;

Έχω κάποιες αγγελίες όπου δίνω οικονομικά αρκετά απαραίτητα για νεογέννητο απο ρούχα μέχρι καρότσι.

Δεν μπορω να βάλω λινκ μπαίνω απο κινητο αλλα αν μπείτε στο προφίλ μου θα δείτε τόσα αγγελίες.

Έχω πολλα πράγματα για χάρισμα ρούχα μπιμπερο κα.

Link to comment
Share on other sites

Το νεογνο θα ειναι κοριτσακι,θα γεννηθει την ανοιξη, απριλιο -πρωτα ο Θεος!

Η κοπελα ειναι 55 κιλα medium σε ολα.Ντυνεται με τζινακια,κολαν-σπορτιβ τυπος.Η κοιλιτσα μολις αρχισε να διαγραφεται- αν το ξερεις!

Ότι ειναι χρησιμο μ'ενδιαφερει να της το προμηθευσω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ένα κοριτσάκι θα γεννηθεί την Άνοιξη-πρώτα ο θεός- και θα χρειαστεί τα πάντα.

Η μαννούλα δεν....

Αν το δικό σας μεγαλώνει και δεν τα χρειάζεσται πια τα επιπλα του βρεφικού δωματίου,προσφέρετέ τα και θα αναλλάβω εγω την οργάνωση και τα εξοδα μεταφοράς από το σπίτι σας (όπου κι αν είστε) και ευχαρίστως να προσφέρω κι εγώ δικά μου πράγματα για εσάς και το σπίτι. Στείλτε μου πμ και θα σας στειλω λινκ για να τα δείτε και να διαλλέξετε,ώστε να κάνουμε μιαν ανταλλαγή.

Μου εστειλαν ήδη από Κομοτηνή μια ζυγαρίτσα για νεογέννητο ,οπότε αυτο το της έχω εξασφαλίσει ήδη.

Μένω Μαρούσι

Ευχαριστω

Νανά

Link to comment
Share on other sites

εχω το καροτσι μας που δεν μας χρειαζεται μπορω να σας το χαρισω ειναι yougolino παλιο μοντελο αλλα λειτουργει αψογα εχει και ποδοσακο κανει για νεογενητο εως μεγαλο μονο ενα πλυσιματακι θα θελει γιατι το εχω στην αποθηκη.Μενω Πειραια αν σας ενδιαφερει στειλτε μου πμ.Ευχαριστω πολυ με το καλο να ερθει το μωρακι.

Link to comment
Share on other sites

η κοπελα δεν μπαινει πολυ συχνα εδω αλλα σιγουρα θα το χρειαζετε το καροτσακι!!!μπραβο για την κίνηση σου και αν μπορεις κανε λιγο υπομονη να δει την αγγελια της!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


η κοπελα δεν μπαινει πολυ συχνα εδω αλλα σιγουρα θα το χρειαζετε το καροτσακι!!!μπραβο για την κίνηση σου και αν μπορεις κανε λιγο υπομονη να δει την αγγελια της!!

ναι θα περιμενω δεν με πειραζει αρκει να δει την απαντηση μου.

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν εχω επιπλα αλλα αν χρειαζετε ρουχαλακια το κοριτσακι πολυ ευχαριστως να σου στειλω...θα περιμενω να μου πεις!!!

Ευχαριστώ για την προσφορά! Θα φροντίσω να το

ανταποδωσω με δικά μου πράγματα και έχω πολλά.

Η μέλουσα μανούλα δεν είναι εδώ και δεν ξέρει οτι της συγκεντρώνω πράγματα.

Με επαφή μέσω πμ θα ανταλλάξουμε τηλέφωνα για συνενόηση.Όποτε υπάρχει ευχέρια.

ευχαριστω

Νανά Ζούνη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...