Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΤΙ ΑΛΛΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΟΙ ΝΟΝΟΙ?


Nikolekaki

Recommended Posts

EMENA ΝΙΚΟΛΕΚΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΝΟΝΑ ΤΗΣ ΟΤΙ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ Η ΛΑΜΠΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΗ ΘΕΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ

Συγνωμη που θα το πω αλλα ωραία νονά!!!!!! Στην λαμπάδα την επιασε η τσιγκουνιά της. Και απο πότε η λαμπάδα ειναι του γονιού?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγνωμη που θα το πω αλλα ωραία νονά!!!!!! Στην λαμπάδα την επιασε η τσιγκουνιά της. Και απο πότε η λαμπάδα ειναι του γονιού?

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΜΕ ΤΣΙΓΚΟΥΝΑ, ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΠΤΙΣΗ , ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΧΑΡΗ

Link to comment
Share on other sites

Άννα μου η λαμπάδα μου άρεσε πολύ γιατί ξεφεύγει από τα κλασσικά γαλάζια τούλια και τέτοια. Είναι ντυμένη με απαλό καρό άσπρο-γκρί ύφασμα μαζί με δίχτυ-γάζα (κάπως έτσι) με κόκκινες λεπτομέριες και είναι διακοσμημένη με μικρά ξύλινα κόκκινα αυτοκινητάκια. Είναι τόσο γλυκιά και σικ, τη θέλω! χαχαχα

agelaki, όπως λέει και η άννούλα, ωραία νονά. Αφού το κάνει αγγαρεία, δεν το ξανασκέφτεστε? Αν είναι τσιγγούνα στη βάφτιση είναι βέβαιο ότι θα είναι και αργότερα σα νονά (και στα λεφτά και στα αισθήματα...).


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΜΕ ΤΣΙΓΚΟΥΝΑ, ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΠΤΙΣΗ , ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΧΑΡΗ

Διώξ΄την γρήγορα όσο είναι καιρός κούκλα μου!!!!

Τόσα που θα πληρώστε εσείς, στα επιπλέον λεφτά του σταυρού και των ρούχων κολλάτε?

Βάλε κάποια αδερφή ή κάποιον από το σόι σου που ξέρεις πως θα σου αγαπάει το παιδί και όχι θα....σου κάνει την χάρη!!!:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Ακους εκεί!!!!

Τα πήρα τώρα γιατί κάτι τέτοιες γυφτιές και τσιγκουνιές μας έκανε και μας ο κουμπάρος μας και από τότε τον κάναμε Χ.

Το κουμπαριλίκι το κάνεις γιατί υποτείθετε τον αγαπάς τον άλλον, και τάζεις στο ζευγάρι να είσαι εντάξει στις υποχρεώσεις της κουμπαριάς!!!!

Καλύτερα να παρεξηγηθείτε τώρα παρά να έχεις 1 ζωή να ασχολείσε με τις τσιγκουνιές της στα δώρα του μωρού κάθε χριστούγεννα-πάσχα και γιορτές.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...