Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου τι κάνετε; Χάθηκα το ξέρω αλλά συμβαίνουν διάφορα.

1. Πήγαμε τον μικρό σε αναπτυξιολογο. Όλα καλά αλλά θ΄αρχίσουμε εργοθεραπείες για την ομιλία.

2. Θα κάνω σπερματέγχυση. Μεθαύριο έχω ραντεβού

3. Ψάχνω σπίτι

Αυτά. Βέβαια όλα μαζί δε γίνονται κ μάλλον το σπίτι θα το αφήσω προς το παρόν. Σήμερα έγραψα κ τον μικρό στον παιδικό. Είμαι καλύτερα από διάθεση. Είστε καλά;


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Loretta μου σε πρόλαβα?

Χαθήκαμε εντελώς...

Είδες που ήταν όλα καλά?

καλή αρχή στον παιδικό και ο Αργυράκος και ο Ευθύμης!!!!

Εμείς εδώ όλα καλά...Ο Γιάννος γίνετε αντράκι κάθε μέρα και περισσότερο!!!

Τον κοιτάζω και τον θαυμάζω η μαμάκουκουβάγια!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς την άννια μας!!!τι κάνετε?πως είστε?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ούτε που τι σκέφτομαι!!!!βλέπεις ακόμα δεν έχουμε ετοιμάσει το δωμάτιο που θα μετακομίσει ο Γιάννος και δε θέλω να γεννήσωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Χα χα γιατι καλε στελλα δεν θες να γεννησεις???Εγω παλι με επιασε να γεννησω γιατι δεν μπορω αλλο:tongue::rolleyes:Αλλα εχω ακομα 3μηνακια σιγουρα..Γιατι θα τον μετακομισεις τον γιαννο??Μαζι σας κοιματε??δεν καταλαβα


:-D

Link to comment
Share on other sites

κοιμάται στο διπλανό μας δωμάτιο το οποίο έχει πόρτα και επικοινωνεί με το δικό μας.... εκεί θα μπει η Σταχτοπούτα οπότε ετοιμάζουμε το άλλο δωμάτιο (εδώ βρίσκομαι τώρα) οπού ήταν ο υπολογιστής και γενικά αποθήκη....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε ενταξει ετσι και αλλιως την μικρη τους πρωτους μηνες θα την εχεις μαζι σου...Εγω επειδη με επιασε και εμενα οτι δεν θα πρλαβω τον εβαλα και φτιαξαμε ντουλαπες και παταρι..Τωρα το μονο που μενει ειναι να παρουμε μια κουκετα για τα μικρα ωστε να παρω την κουνια στην κρεββατοκαμαρα...Εχεις παει καθολου γιατρο??


:-D

Link to comment
Share on other sites

πήγα στις 27/4 μια χαρά ήταν έφτασε τα 2222 γρ!!!Τώρα γύρω στις 15-17 αφού θα έχω μπεί στον μήνα μου!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


άντε καλή ξεκούραση!!!φιλάκια πολλά....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκιααααα!!!!!!

Τί μου κάνετε; Ξέρω ξέρω, έχω χαθεί, παραχαθεί, αχ δύσκολοι καιροί για chat:cry:Τί να πρωτορωτήσω, τί να πρωτοδιαβάσω, ελπίζω να είστε όλες καλά!

Στελλίτσα και Άννια με το καλό να έρθουν τα βλασταράκια σας!

Εμείς είμαστε καλά, θεριεύουμε, αγριεύουμε καθότι είμαστε άντρες σκληροί, αλλά δυστυχώς οι σκληροί άντρες ταλαιπωρούν τις μανάδες τους χα,χα!!! Αχ, τίποτα κοριτσάκια, περνάνε οι μέρες, οι μήνες και δεν παίρνω χαμπάρι. Τρελό πήξιμο στη δουλειά, τα γνωστά δηλαδή, μετά με αναλαμβάνει ο Δημητράκης για personal training οπότε δε μένει κάτι άλλο!!!!

Θέλω πολύ να μάθω νέα σας, ελπίζω να καταφέρω κάποια στιγμή να σας πετύχω όταν είστε μέσα να μιλήσουμε. Φιλιά πολλά!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πρίνσυ μου τι κάνεις?σε πρόλαβα?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Στελλίτσα!!!! Δεν το πιστεύω ότι σε πέτυχα! Έφτιαχνα την αραχνιασμένη υπογραφή μου χα,χα!!! Τί κάνεις; Διάβασα πως μπαίνεις στο μήνα σου και συγκινήθηκα βρε!!!! Για πες τα νέα σας!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...