Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΤΟ FUN CLUB TΟΥ κ. ΧΑΣΙΑΚΟΥ


Recommended Posts

Ioλη να τον χαιρεστε τον μπεμπαρο!!!!

Εγω εχω κοριτσακι! Το ειδα εχθες που εκανα την β επιπεδου Ολα δειχνουν πολυ καλα Εκανα και κολπικο υπερηχο να μετρηθει ο τραχηλος γιατι ειμαι πολυ αγχωμενη μην γεννηθει πολυ προωρα Ολα υπεροχα!!!!


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια μου !

"]ΙΟΛΗ μου,[/color]να σας ζήσει το αγοράκι σας και να είναι γερό και καλότυχο στη ζωή του!!!

Συγχαρητήρια και στην ξαδέρφη σου, για τον παίδαρο που γέννησε και που έγινε μανούλα!

ANDRO2,λυπάμαι πολύ για την ατυχία σου, αλλά μην απελπίζεσαι και προπάντων μην αγχωθείς!

Πολλές γυναίκες έχουν εξωμήτριες κυήσεις αλλά αυτό δεν σημαίνει, ότι θα συμβεί και την επόμενη φορά!

ATHINA15,θα συμφωνήσω με την Ιόλη και θα προτείνω και εγώ με την σειρά μου να το συζητήσεις με τον κ. Χασιάκο.

Αν σου πεί να μην την κάνεις, ακουσέ τον! Αν πάλι θελήσεις, να κάνεις άμνιο, το να περιμένεις μέχρι και την β' επιπέδου, θεωρώ ότι είναι λάθος.

Ο υπέρηχος γίνεται 19η με 21η εβδ. κύησης, πράγμα που σημαίνει ότι οι πιθανότητες αποβολής απο την άμνιο αυξάνονται και επιπλέον μέχρι να βγούν τα αποτελέσματα θα είσαι ήδη 22½ εβδ. στην καλύτερη των περιπτώσεων.

Μάλλον θα πρεπει να το αποφασίσεις νωρίτερα!

JELENA, καλώς όρισες στην παρέα μας και σου ευχόμαστε σύντομα να γίνεις μανούλα! Υπομονή και επίμονη κορίτσι μου χρειάζεται και όλα θα πάνε σύντομα καλά!

Να πρισθέσω κάτι σχετικά με το 1ο ραντεβού με τον γιατρό μας : μην χαλαστείς αν σου προτείνουν τον κ. Μουστακαρία, είναι αξιόπιστος συνάδελφος του γιατρού μας και δεν χρειάζεται να ντραπείς, αν εσύ επιμείνεις να σε αναλάβει ο κ. Χασιάκος. Αν είσαι για εξωσωματική, ούτως ή άλλως ο κ. Μουστακαρίας θα σε κουράρει, αλλά την κύρια ευθύνη την έχει ο κ. Χασιάκος!

Κορίτσια βοήθεια!!!! Το μπέρδεψα το κορίτσι!!!!!!!!!

MALINA, με το καλο κοπέλα μου η κουκλίτσα σου!

Και μεταξύ μας, κοίτα μην σκεφτείς να την προξενέψεις με κανέναν μπέμπη απο το μαιευτήριο! 2 γιούς έχω και είναι και προικισμένοι με όλη τη σημασία της λέξης!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια καλό βράδυ και φιλάκια!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλησπέρα. Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας.

Έχω πάθει μεγάλη πλάκα με τον μπέμπη. Ήθελα να τον πάρω αγκαλίτσα, να τον αλλάξω, να τον μπανιάρω, να τον φιλήσω και να τον πάρω σπίτι μου. Είμαι πολύ συγκινημένη. Όλο το απόγευμα έκλαιγα από την ώρα που γύρισα από το Αρεταίειο, στο δρόμο, στο μετρό, στο σπίτι. Αναρωτιέμαι αν θα έρθει ποτέ η ώρα να κρατήσω κι εγώ ένα μωράκι στην αγκαλιά μου.

Η ξαδέλφη μου δεν έχει ιδέα από μωρά, θέλει να μάθει αλλά είναι και ξεροκέφαλη και δεν ακούει. Βέβαια το μεσημέρι που χρειάστηκε να αλλάξει για πρώτη φορά τον μπέμπη, φώναξε τη μαία να της δείξει, η μαία της έδειχνε, αλλά η ξαδέλφη μου πέρα βρέχει, κοίταζε μόνο τον μπέμπη και δεν νομίζω ότι κατάλαβε πως τον αλλάζουν και πως τον κάνουν μπάνιο. Μετά πήγε να του δώσει γάλα αλλά δεν ήξερε πως να κρατήσει το μπιμπερό κι ο κακομοίρης δεν μπορούσε να φάει. Της έδειξα εγώ πως να βάζει το μωρό και το μπιμπερό, κάτι έφαγε ο μπέμπης αλλά μετά πνίγηκε κι έκανε γκούχου γκούχου ο χρυσός μου.

Link to comment
Share on other sites

Ioλη να τον χαιρεστε τον μπεμπαρο!!!!

Εγω εχω κοριτσακι! Το ειδα εχθες που εκανα την β επιπεδου Ολα δειχνουν πολυ καλα Εκανα και κολπικο υπερηχο να μετρηθει ο τραχηλος γιατι ειμαι πολυ αγχωμενη μην γεννηθει πολυ προωρα Ολα υπεροχα!!!!

malina μου, με το καλό να έρθει το κοριτσάκι σου κι ο τράχηλός σου δεν θα έχει κανένα πρόβλημα. Μια φίλη μου που πέρσι έκανε πρόωρο τοκετό στην 23η εβδομάδα, φέτος είναι έγκυος, δεν έκανε περίδεση, ο τράχηλός της είναι σε άριστη κατάσταση, τώρα είναι στην 26η εβδομάδα, είναι μια χαρά και αναμένει τον μπέμπη της.

Link to comment
Share on other sites

Greek mother σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τισ πληροφορίες αν και μπερδεύτηκα λίγο...Αν δεν έχει κοντινό ραντεβού ο κος Χασιάκοε σου προτείνουν κάποιον συνεργάτη του? Να δεχτώ ή να περιμένω τον κο Χασιάκο?

Ιολίτσα μου γλυκιά...με συγκίνησες μωρέ...Θα γίνεις τέλεια μανούλα και μάλιστα πολύ σύντομα θα δείς...Και μόλις κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα όλα αυτά που πέρασες θα σου φαίνονται τόσο μακρυνά που θα τα ξεχάσεις στο λεπτό! Ενα παιδί σου φέρνει απίστευτη ευτυχία! Σου γεμίζει ολόκληρη τη ζωή! Αχ μακάρι το 2010 να φέρει σε όλες μας πολλά μωράκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Greek mother σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τισ πληροφορίες αν και μπερδεύτηκα λίγο...Αν δεν έχει κοντινό ραντεβού ο κος Χασιάκοε σου προτείνουν κάποιον συνεργάτη του? Να δεχτώ ή να περιμένω τον κο Χασιάκο?

Ιολίτσα μου γλυκιά...με συγκίνησες μωρέ...Θα γίνεις τέλεια μανούλα και μάλιστα πολύ σύντομα θα δείς...Και μόλις κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα όλα αυτά που πέρασες θα σου φαίνονται τόσο μακρυνά που θα τα ξεχάσεις στο λεπτό! Ενα παιδί σου φέρνει απίστευτη ευτυχία! Σου γεμίζει ολόκληρη τη ζωή! Αχ μακάρι το 2010 να φέρει σε όλες μας πολλά μωράκια!!!

Jelenaki μου, ευχαριστώ για τις ευχές σου και τα καλά σου λόγια.

Λοιπόν, η greek.mother σε μπέρδεψε λίγο αλλά θα προσπαθήσω να σε ξεμπερδέψω. Πολλές φορές από το ιατρείο του κ. Χασιάκου υπάρχει η τακτική νέες πελάτισσες που είναι έγκυες να τις δει για πρώτη φορά ο συνεργάτης του ο κ. Μουστακαρίας. Εάν θέλουν να συνεχίσουν με τον Μουστακαρία, συνεχίζου, αλλιώς την επόμενη φορά τις βλέπει ο κ. Χασιάκος μέχρι να γεννήσουν.

Αυτές που δεν είναι έγκυες αλλά έχουν ένα θέμα με το σπέρμα του συζύγου, πάλι για πρώτη φορά τις στέλνουν στον κ. Μουστακαρία για μια πρώτη κουβέντα και μετά συνεχίζουν με τον κ. Χασιάκο. Έτσι έκανε και μια φίλη μου, πήρε να κλείσει ραντεβού με τον Χασιάκο, της είπαν για πρώτη φορά να συζητήσει με τον Μουστακαρία, μιας και υπήρχε θέμα με το σπέρμα του συζύγου, συζήτησε, αποφάσισε να κάνει με τον Μουστακαρία σπερματέγχυση, πέτυχε και γέννησε ένα υγιέστατο μπεμπάκι. Απ' ότι ξέρω τις σπερματεγχύσεις και τις εξωσωματικές τις κάνει ο Μουστακαρίας και, αν υπάρξει εγκυμοσύνη, την παρακολούθηση της εγκυμοσύνης ο Χασιάκος.

Αν σου πούνε για τον Μουστακαρία, πήγαινε, συζήτησε μαζί του και αναλόγως τι θα σου πει, ή κάνεις σπερματέγχυση μαζί του (αν σου πει ότι πρέπει να κάνεις σπερματέγχυση) ή πας στον Χασιάκο στο επόμενο ραντεβού για περαιτέρω εξετάσεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Jelenaki μου, ευχαριστώ για τις ευχές σου και τα καλά σου λόγια.

Λοιπόν, η greek.mother σε μπέρδεψε λίγο αλλά θα προσπαθήσω να σε ξεμπερδέψω. Πολλές φορές από το ιατρείο του κ. Χασιάκου υπάρχει η τακτική νέες πελάτισσες που είναι έγκυες να τις δει για πρώτη φορά ο συνεργάτης του ο κ. Μουστακαρίας. Εάν θέλουν να συνεχίσουν με τον Μουστακαρία, συνεχίζου, αλλιώς την επόμενη φορά τις βλέπει ο κ. Χασιάκος μέχρι να γεννήσουν.

Αυτές που δεν είναι έγκυες αλλά έχουν ένα θέμα με το σπέρμα του συζύγου, πάλι για πρώτη φορά τις στέλνουν στον κ. Μουστακαρία για μια πρώτη κουβέντα και μετά συνεχίζουν με τον κ. Χασιάκο. Έτσι έκανε και μια φίλη μου, πήρε να κλείσει ραντεβού με τον Χασιάκο, της είπαν για πρώτη φορά να συζητήσει με τον Μουστακαρία, μιας και υπήρχε θέμα με το σπέρμα του συζύγου, συζήτησε, αποφάσισε να κάνει με τον Μουστακαρία σπερματέγχυση, πέτυχε και γέννησε ένα υγιέστατο μπεμπάκι. Απ' ότι ξέρω τις σπερματεγχύσεις και τις εξωσωματικές τις κάνει ο Μουστακαρίας και, αν υπάρξει εγκυμοσύνη, την παρακολούθηση της εγκυμοσύνης ο Χασιάκος.

Αν σου πούνε για τον Μουστακαρία, πήγαινε, συζήτησε μαζί του και αναλόγως τι θα σου πει, ή κάνεις σπερματέγχυση μαζί του (αν σου πει ότι πρέπει να κάνεις σπερματέγχυση) ή πας στον Χασιάκο στο επόμενο ραντεβού για περαιτέρω εξετάσεις.

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ Ιολίτσα μου! Ετσι θα κάνω κι εγώ κι ελπίζω ο κος Μουστακαρίας να είναι γουρλής!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ Ιολίτσα μου! Ετσι θα κάνω κι εγώ κι ελπίζω ο κος Μουστακαρίας να είναι γουρλής!!!:D

Καλώς ήρθερ Jelena στην παρέα μας!

Το δικό μου πρώτο ραντβού εγκυμοσύνης ήταν με τον κ. Μουστακαρία και μάλιστα ημέρα Πέμπτη, την ημέρα δηλαδή που ο κ. Χασιάκος δεν κάνει ιατρείο. Το ραντεβού ήταν στο ιατρείο του κ. Χασιάκου. Η κοπέλα που μου το έκλεισε μου είπε εάν υπάρχει πρόβλημα από εμένα, αλλά σαφώς και δεν είχα αφού όλοι οι συνεργάτες του γιατρού μας είναι οι πλέον αξιόπιστοι. (θυμάμαι ήταν ημέρα Δευτέρα βραδάκι που τηλεφώνησα και με είδε Πέμπτη βραδάκι) Από ότι διάβασα στο φόρουμ συχνά το πρώτο ραντεβού της εγκυμοσύνης γίνεται με τον κ. Μουστακαρία. Σου εύχομαι τα καλύτερα!

Ιόλη μου θα γίνεις η πιο γλυκιά μανούλα. Σου εύχομαι φέτος να είναι η χρονιά σου!

Δεν σας είπα και τα δικά μου νέα: πήγα την δευτέρα που πέρασε για doppler. Ολα μια χαρά! Χαιρέτησα και τον κ. Ελευθεριάδη, λέγοντας πως εσάς δε θα σας δούμε ξανά, και απάντησε θα με δείτε στο επόμενο μωράκι :)

Τον γιατρό μας δεν τον είδα γιατί έφυγε τρέχοντας για το μαιευτήριο (σε μισή ωρίτσα είπε θα γυρίσω), μόνο την Αννα-Μαρια που είδε το doppler και μου είπε για το επόμενο ραντεβού στις 8/3/09.

Αυτά:D


vrowp3.png

cwGLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ο Μουστακαρίας είναι πολύ γουρλής!!!!!!!Σε αυτόν χρωστάω το μπεμπάκι μου!!!!!

Κοριτσάκια χθες πήγα στον γιατρούλη μας και είδε ότι είναι μπεμπούλα!!!!!!!!!!Είμαι τόσο χαρούμενη γιατί το είχε προαίσθημα!!!!!!Τα βρήκε όλα πολύ καλά!!!Την αμνιοπαρακέντηση δεν την θέλει γιατί κινδυνεύει το παιδί για αποβολή και μου πρότεινε για να μου φύγει το άγχος να κάνω υπέρηχο καρδιάς + β επιπέδου,μόνο για δικούς μου ψυχολογικούς λόγους,γιατί όπως είπε την καρδούλα του την βλέπει μια χαρά!!

Link to comment
Share on other sites

Ιολη να σας ζησει το μωρακι!!!Γερο δυνατο και τυχερο να ειναι..Σημερα περιμενουμε κ εμεις να φερει ο γιατρουλης μας στον κοσμο το ξαδελφακι μας απο ωρα σε ωρα...Ανυπομονω να δω το μικρο μωρακι μας...Την ομορφη φατσουλα της!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ιολη να σας ζησει το μωρακι!!!Γερο δυνατο και τυχερο να ειναι..Σημερα περιμενουμε κ εμεις να φερει ο γιατρουλης μας στον κοσμο το ξαδελφακι μας απο ωρα σε ωρα...Ανυπομονω να δω το μικρο μωρακι μας...Την ομορφη φατσουλα της!!!!

Vickyk, ευχαριστώ για τις ευχές σου και με το καλό να γεννηθεί και το μωράκι σας, με τέτοιο γιατρό που έχουμε όλα θα πάνε τέλεια!

evi26, τέλεια νέα! Κάνε ό,τι σου λέει ο γιατρός μας, αυτός ξέρει καλύτερα. Άντε να έρθει και καμιά μπέμπα, γιατί φέτος πήξαμε στα αγοράκια εδώ στο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...