Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

ΚΑΦΈ-Απο την Πόλη έρχομαι κ στην κορφή κανελλα


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 178
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

στο παρεντσ για μη σωστη συμπεριφορα ξυπναααα!!!

και παρεπιπτοντως νομιζα εγω η τρελη οτι μπηκανε στο αλλο φορουμ (αυτο το εχθρικο ) και φαγανε απο εκει ποντους...εμ αυτα κανουν τα πμ....δε μας ενημερωσατεεεεε:tongue:


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites

εχτες εκει που κοιμομουνα εφαγα μια φλασια απιστευτη...ειμαι τελικα τοσοοοοοοο ηλιθια...βρε κοριτσια διευκρινηστε μου κατι....παραθετετε ενα λινκ που δε μας ανοιγε χτες αλλα ανοιγε προχτες....επισης παραθετετε και ενα λινκ με το παλιο στοιχημα...φανταζομαι οτι δεν ειναι τα ιδια λινκ ε???εαν δεν ειναι τα ιδια τοτε το λινκ με το νεο στοιχημα εγω δε το ειδα ποτε....μπορει καποια να μου πει τι ελεγε???

α και καλημεραααααααααααααααααα και καλη βδομαδα και καλοοοοο μηναααα...με το δεξι μπειτε ε??και σκουπιστε ποδια..μολις σφουγγαρισα:tongue:


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μολις σκουπισα τα ποδαρακια μου να μην σου χαλασουμε το παρκε! :lol:

Καλημερα και καλο μηνα σε ολες! Ουτε εγω εχω δει το καινουριο λινκ παντως..


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλο μηνα καλη βδομαδα τραλαλα τραλαλα δεν μπορω να γραψω στο παρεντσ με πεταξαν εξω με διωξαν σαν το σκυλι εμενα την μανουλα σνιφ σνιφ....καλα ειμαι....πλακα κανω,σκουπισα και εγω τα ποδια μου


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τι κάνετε ?εγώ σήμερα ξύπνησα με μια απίστευτη σπαρίλα ΚΟΥΦΕΤΑΚΙ και εμένα παλιότερα είχαν αποβάλει για μια βδομαδουλα


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θα μπουν οι απουσιες στον ελενχο μου θα αλλαξει η διαγωγη μου ?χαχαχαχχααχαχα εσυ παλι γτ την εφαγες την αποβολα αααα θα σε μαλωσω!εγω να δεις τι σπαριλα εχω ειναι της τσαγκαροδευτερας


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

μπραβο μαμα λευτερακι η αληθεια ειναι οτι η κατασταση της ισσοροπιας ειναι πολυ λεπτη και παντα θα υπαρχουν αδικειες σε τετοιου ειδους επικοινωνιες ή το δεχεσε ή πας αλλου τι να κανουμε!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν μπορούμε να κάνουμε..

Είμαστε φιλοξενούμενη στα φόρουμ και εστί πάμε με τους κανόνες τους ..

ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΛΕΩ ΚΑΙ ΑΣ ΜΕ ΑΠΟΒΑΛΟΥΝ :tongue::tongue:


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...