Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

ΚΑΦΈ-Απο την Πόλη έρχομαι κ στην κορφή κανελλα


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 178
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

link απο το φορουμ εχουμε?

βρηκα αυτο

http://www.cyclingcolours.nl/forum/viewforum.php?f=39&sid=78f2eb9bdb6e859ffd2a593bcee6de5f

ισχυει?

και γω αυτο και μπαινω σε εναενα τα ποστς τα προσφατα αλλα δε βρισκω κατι....μηπως ειναι απο αλλου η επιθεση?


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παντως στο γουγλη εαν πατησεις αυτα που ειπε δε βγαζει το αλλο κλειδωμενο θεμα...βασικα δε βγαζει τιποτα σχετικο με παρεντς εκτος απο ενα παλιο ποστ με ασχετο θεμα....


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω χθες το ειδα αυτο το φορουμ!!!εκει που κανονιζαν το παιχνιδι δεν λετε;;;

ομως ειδα μια ηλικια 27 και οχι 15-17!!!ελεοςςςςςς!!!!!!εμεις στην ηλικια τους ειχαμε παιδια!!!τι παιχνιδια ειναι αυτα;;;και καλα για ποσο.......χαζες μας περνανε;;;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω της απανταω κανονικα ωςς τωρα μονο κ μονο γιαυτο αν προσεξες

Εγώ το θεωρώ άσκοπο και να τις απαντήσω εφόσον έχει της γνώσεις να γραφτή σε ένα φορούν σαφώς μπορεί και να πληκτρολόγηση στο γκουκλ και να βρει απαντήσεις εμπεριστατωμένες από γιατρούς


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Pe παιδιά μπαμ κάνει!AYTA είναι!είδαν ότι δημοσιεύσαμε το θέμα τους κ έσβησαν το τοπικ!

Καλα ME την 17χρονη δεν θα ασχοληθώ.βαριέμαι κ νυστάζω


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...