Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

ΚΑΦΈ-Απο την Πόλη έρχομαι κ στην κορφή κανελλα


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 178
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Τι να πω ρε παιδια δεν καταλαβα, αλλες κοπελες μιλησαν πολυ χειροτερα.

Επισης πηρα και δεκα ποντους, ψαχνω να βρω τι ειναι αυτοι οι ποντοι και τι ρολο παιζουν αλλα δεν μπορω να βρω.

Μηπως ξερετε εσεις;

Αν μαζέψεις πολλούς πόντους σε διώχνουν.εγώ 5 πόντος εχω


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πας στο tybe διαλεγεις το κομματι και κανεις αντιγραφη οπως εκανες μεχρι τωρα

μετα πας εκει που λεει απαντηση οχι εδω στην γρηγορη που γραφω τωρα και βγαινει ενα σχεδιο του tybe το πατας βγαινει το tube με [tube][tube] κανεις επικοληση αναμεσα απο τις αγγιλες και σβηνεις οτι υπαρχει απο το = και μετα ετσι FwSEKgR5eL0&feature=related και το πατας απαντηση

921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...