Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

ΚΑΦΈ-Απο την Πόλη έρχομαι κ στην κορφή κανελλα


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 178
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

γεια σας κοπελιες!!!!!!

καλο μηνα , καλη εβδομαδα .

τι κοκκινες καρτες,ποντοι και αποβολες ακουω;;;;

τι ειναι αυτα και γιατι;

ουτε ποδοσφαιρικος αγωνας!!!ολα τα εχουμε...επιθεσεις καρτες αποβολες ....


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια πριν λιγο μου ηρθε αυτο το εισερχομενο....

mariloudi

Εγγραφή: 31-01-2010

Περιοχή: glufada

Μηνύματα: 22

icon1.gifgkremizetai o kosmos mou

icon_sad.gifkalhspera giota oi eksetaseis vgikan kai einai thetiki exw frikarei kai h mhtera mou exei trelathei..ta exw xasei den kserw ti na kanw auro tha paw sto gunaikologo


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα κουκλες μου εφαγα κι'εγω κλοτσια απο διπλα.....με κοκκινη δεν μπορω να γραψω στο αλλο.....επιδει εγραψα μια κακη λεξουλα αλλα τι να κανω νευριασα ειδικα οταν μπηκα στο site που εστειλε η Δημητρα....τι να κανουμε υπομονη ποσο κραταει η τιμωρια ξερουμε???


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλε ουτε εγω μπορω να γραψω στο φορουμ...και να ειχα πει και τιποτα "χυδαιο"....αν ειναι δυνατον.

Ποσο καιρο θα κρατησει αυτο ξερετε;;

Αμα ειναι για παντα να μην ξαναμπω στον κοπο.


rFQep1.pngcS9Bp1.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτη η κοπελα μου εστειλε μηνυμα και τωρα μου ξαναστειλε.....

Θα σας το βαλω να το δειτε

Στο google πατησα για το θεμα που με αφορα και το βρηκα και αποφασισα να γινω μελος..ευχαριστω παρα πολυ για τη βοηθεια το βρηκα και το εφτιαξα το θεμα μου αλλα απο οτι βλεπω δεν με πολυ πιστευουν αν θελετε περιμενω και τη δικη σας γνωμη βρισκεται στις δυσκολες στιγμες και ο τιτλος ειναι μητερα στα 17??

user_online.gifforward.gif

η σοφιλια που απαντησε ειναι η ντεμι

ειχε προβλημα ο λογαριασμος της κ επρεπε να κανει αλλον να ξερετε

Αυτο το μηνυμα μου ηρθε πριν 2 λεπτα στο αλλο παρεντς.....

icon1.gifΒοηθεια

Καλησπερα κ.γιωτα συγγνωμη για την ενοχληση διαβαζα πριν μια συζητηση που ειχατε για μια ανηλικη κοπελα 15 χρονων που μαλλον ειναι εγκυος η σας κοροιδευει θα ηθελα να συμμετεχω στη συζητηση και να αναφερω το δικο μου προβλημα για να ακουσω τη γνωμη και απο τις υπολοιπες κυριες μπορειται να μου πειτε γιατι μολις τωρα εγινα μελος που να πατησω για να βρω την εν λογο συζητηση και να συμμετεχω και εγω..??

Απο οτι φαίνεται στις δημοσιεύσεις, έχει γίνει δημοσίευση πμ.

Τα πμ είναι ΜΟΝΟ για τον παραλήπτη.

Η μόνη περίπτωση που κοινοποιούνται, είναι στην διαχείριση, έτσι ώστε να ειδοποιηθεί για τις περιπτώσεις αυτές.

Τότε, μπορεί να γίνει αναφορά προσωπικού μυνηματος: όταν το διαβάζετε το πμ υπάρχει ένα κόκκινο τριγωνάκι όπου πατώντας το, ενημερώνεται η διαχείριση και οι συντονιστές, για την υπαρξη προβληματικού μυνήματος.

Τα μυνήματα αυτά ΔΕΝ επιτρέπεται να δημοσιεύονται για οποιοδήποτε λόγο, όπως και είναι ενάντια στους κανόνες να γίνονται αντικείμενο δημοσιων συζητήσεων.

Επίσης ο σχολιασμός του ποιός θα πάρει ban και ποιός συνδέεται ή όχι, επίσης δεν ανήκει στην θεματολογία επιθυμητών συζητήσεων και σε αυτό το φόρουμ.

Παρακαλώ η ψυχαγωγία σας να μην σχετίζεται με την συμπεριφορά άλλων μελών στο φόρουμ, για τον οποιοδήποτε λόγο.

Δίνοντας προσοχή σε συμπεριφορές μελών τα οποία είναι κακόβουλα, το μόνο που κάνετε είναι να ενδυναμώνετε το κίνητρό τους να εμπλέκονται στις συζητήσεις.

Αυτός είναι και ο λόγος που η διαχείριση σε τέτοιες συζητήσεις πρέπει να είναι αυστηρή. Εάν δεν γνωρίζετε τον λόγο που λάβατε κάποια κάρτα ειδοποίησης μπορείτε να στείλετε μύνημα στον αρμόδιο συντονιστή. (Όταν υπάρχει απενεργοποίηση η πρόσβαση στα πμ είναι ακόμα δυνατή, έτσι ώστε να μπορεί το μέλος να διαβάσει την αιτιολογία της κάρτας. Εάν για οποιοδήποτε λόγο δεν έχετε πρόσβαση στα πμ, τότε μπορείτε να ειδοποιήσετε μέσω εμαιλ στο contact(at)parents.gr ζητώντας να σας αποσταλεί το κείμενο της ειδοποίησης αυτής.

Επίσης σημαντικό,

Η διαχείριση ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΝΤΙΑ σε ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ είδους παρέμβαση σε άλλα φόρουμς, σε σχέση με τα παραπάνω θέματα. *

καθε άλλη συζητηση με τετοια θεματολογία θα κλειδώνεται και τα μελη θα λαμβάνουν ειδοποιήσεις.

το θέμα κλειδώνεται, παρακαλώ ανοοίξτε ένα νέο καφέ το οποίο να έχει τίτλο που να μην είναι προσβλητικός ή να μή σχετίζεται με συμπεριφορά άλλων μελών του φόρουμ...

*

http://www.cyclingcolours.nl/forum/

καντε εγγραφη να δουμε τι παιζει

στην περίπτωση που μέλος του parents ή parentscafe εμπλακεί σε συζητήσεις άλλου φόρουμ (εν ονόματι του parents/cafe), θα γίνεται αναγκαστικά απενεργοποίηση του μέλους εδώ, έτσι ώστε να προστατευτεί η κοινότητα απο τα όποια δυσάρεστα αποτελέσματα μπορεί να προκύψουν απο μια τέτοιου είδους διένεξη καθώς κάτι τέτοιο θα είχε ως αποτέλεσμα μόνο και μόνο το να αναδείξει το θέμα και να προκαλέσει περισσότερες "φάρσες".

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...