Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Εγω δυστυχως αρρώστησα και ειμαι απο προχθές στο κρεββάτι με πυρετο και λαιμό. Μου κακοφαίνεται παρα πολυ που δεν αντέχω καν να σηκωθώ. Τα μωρα θέλουν εντωμεταξύ να ειναι μαζι μου μπαινοβγαίνουν στο δωματιο φέρνουν "τα ιατρικά" παίζουν το γιατρο κτλ κτλ. Εγω φοβαμαι μην τα κολλήσω. Ευτυχως τωρα το πρωι νιώθω λίγο καλυτερα οποτε μηπως περνάει;; Τι ειναι αυτο το πράμα φέτος με τις αρρώστιες; Είχα να αρρωστήσω 3 χρόνια και τωρα σε ενα μηνα εχω κρεββατωθεί δυο φορές. Ουφ!


OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!

Μαρίλιω μου περαστικά σου κορίτσι μου.Περαστικά σου εύχομαι.. Χαμός φέτος με τις ιώσεις..

Μάρτη μου ωραία που έπλυνες και σιδέρωσες. Κάτσε τώρα και ξεκουράσου, μην κάνεις άλλες δουλειές για την ώρα..

My heart ωραία χαλάρωση με το κρασάκι μπράβο!! Εμείς χθες βράδυ φαγαμε γλυκό (αγοραστό όμως) να υποδεχτούμε ωραία το Σαββατοκύριακο..

Bougos και υπόλοιπα κορίτσια σας χαιρετώ.

Εγώ τα πήρα τα ρούχα από την κυρία που τα σιδέρωσε, είχα δώσει 10 κομμάτια, από τα οποία 5 πουκάμισα και με χρέωσε 10 ευρώ. Μια χαρούλα!!

Εύχομαι σε όλα τα κοριτσάκια Καλό Σαββατοκύριακο αγκαλιά με τα αγόρια σας και τα παιδάκια σας.. Σας φιλώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

Μαρίλιω μου περαστικά σου κορίτσι μου.Περαστικά σου εύχομαι.. Χαμός φέτος με τις ιώσεις..

Μάρτη μου ωραία που έπλυνες και σιδέρωσες. Κάτσε τώρα και ξεκουράσου, μην κάνεις άλλες δουλειές για την ώρα..

My heart ωραία χαλάρωση με το κρασάκι μπράβο!! Εμείς χθες βράδυ φαγαμε γλυκό (αγοραστό όμως) να υποδεχτούμε ωραία το Σαββατοκύριακο..

Bougos και υπόλοιπα κορίτσια σας χαιρετώ.

Εγώ τα πήρα τα ρούχα από την κυρία που τα σιδέρωσε, είχα δώσει 10 κομμάτια, από τα οποία 5 πουκάμισα και με χρέωσε 10 ευρώ. Μια χαρούλα!!

Εύχομαι σε όλα τα κοριτσάκια Καλό Σαββατοκύριακο αγκαλιά με τα αγόρια σας και τα παιδάκια σας.. Σας φιλώ!

Καλημέρα κορίτσια κ καλο ΣΚ να έχουμε!!!!

Mariliw περαστικά σου, προσεχε μην κολλησουν τα μωρά βάλε μάσκα.

Κυκλοφορεί αυτός ο δυνατος υιός κ το "παίδων" ειναι γεμάτο.

Την περασαμε κι εμείς όλοι μα όλοι.

Ρε Vecάκι πολλα δεν πλήρωσες;

Μάρτη δουλειές τέλος τώρα, κ κακώς τα έκανες όλα αυτά.

Φιλάκια πολλά!!!!!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Φοράω νικηαντωνια αλλα μου την τραβάν θέλουν να την βάλουν αυτα και τετοια ωραια. Κι εγω αυτόν το φόβο εχω για να μην κολλήσουν. Άσε που οταν η μαμά ειναι άρρωστη τίποτα δε λειτουργεί καλα στο σπίτι..

Κι εμενα βρε vesy πολλα μου φαίνονται 10 κομματια 10?. Εμας η κυρία που έρχεται για το σπίτι κάθε 15 μας κανει και το σίδερο (μιλαμε για στιβες) με 10? παραπάνω. Ξέρω δεν ειναι το ιδιο βέβαια. Οπως και να χει αν μπορείτε να τα διάθεσετε να το κανεις για να ξεκουράζεσαι και λίγο..!


OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!

Τί κάνετε? Εγώ ευτυχώς σήμερα είμαι καλυτερα. Μετά από τρεις μέρες που σερνόμουν από την κούραση και ήμουν από τον καναπέ στο κρεβάτι, σήμερα μετά από έναν καλύτερο βραδινό ύπνο νιώθω καλύτερα και μπόρεσα πάλι να κάνω τις δραστηριότητες μου και κάποιες δουλίτσες. Μάζεψα και κάτι ρούχα του άντρα μου καμιά δεκαριά κομμάτια και τα πήγα σε ένα μαγαζί που σιδερώνουν ρούχα. Πρώτη φορά το κάνω αλλά είχα φτάσει πραγματικά στα όρια μου από την κούραση. Για να δούμε αν θα μας βολέψει κι αυτό το σύστημα..

Μάρτη μου πώς πάει? Μπαίνεις 24η εβδομάδα ε? Μπράβο!!! Ελπίζω να έχεις λίγο ηρεμήσει από τις ενοχλήσεις που είχες..

Pepsi, αργυρώ, ουράνιο νέκταρ, μαρμίν, mariliw, mpougos μου είστε όλες καλά? Για πείτε κανένα νέο σας.

Τζίνα τί κάνεις? Πώς πάνε τα παιδάκια σου? Πόσο καιρό είναι τώρα στη μονάδα? Ελπίζω να βγουν γρήγορα για να τα εχεις κοντά σου συνέχεια..

Νίκη Αντωνία μου τί κάνεις? Έχεις κανένα νεότερο για το πότε θα πάτε στη Γαλλία?

Φιλενάδες μου σας καληνυχτώ κι εύχομαι να έχετε ένα όμορφο και γλυκό βράδυ!

Καλα ειναι τα μωρακια μου!

Τον μπεμπη τον εχουμε 1 βδομαδα πλεον σπιτι!!

Τη μμπεμπα απο βδοναδα θα την παρουμε!

Ο μπεμπης 37 μερες στη μενν...η μπεμπα καπου στις 50 μερες υπολογιζω.


Dyvnp3.png?hpEKGhcfk3Rzp3.png

SmrGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειναι τα μωρακια μου!

Τον μπεμπη τον εχουμε 1 βδομαδα πλεον σπιτι!!

Τη μμπεμπα απο βδοναδα θα την παρουμε!

Ο μπεμπης 37 μερες στη μενν...η μπεμπα καπου στις 50 μερες υπολογιζω.

Άντε με το καλό να πάρετε κ την μικρούλα σας να ηρεμήσετε!!!!!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!!!

Τί κάνετε? Ναι έχετε δίκιο είναι λίγο ακριβά 10 ευρώ για 10 κομμάτια, αλλά δεν θα πηγαίνω όλα τα ρούχα, έτσι ανά μία εβδομάδα, δέκα μέρες θα πηγαίνω λίγα κομμάτια, κυρίως πουκάμισα, είναι απέναντι από το σπίτι μου το μαγαζί και με βολεύει. Όταν γυρίσουμε Αθήνα θα δω τι θα κάνω με το σίδερο, θα βρω μια οικονομική και βολική λύση. Μου αρέσει πάντως να τα πηγαίνεις και να τα παίρνεις, πολλές φορές δεν αισθάνομαι άνετα με τις γυναίκες μέσα στο σπίτι..

Τζίνα μου μπράβο κοριτσάκι μου που πήρες τον μπέμπη σπίτι.. Πώς σου φαίνεται με το μωράκι σπίτι? Αντε και με το καλό και η μπεμπούλα...

Μαρίλιω είσαι καλύτερα?

Εμείς κορίτσια πήγαμε την εκδρομούλα που σας έλεγα. Πήγαμε θάλασσα. Τους πήγαμε στην παραλία και έπαιξαν με την άμμο.Τους άρεσε πάρα πολύ. Ο ένας έπαιρνε την άμμο με τα χεράκια του και την έβαζε μέσα στο μπλουζάκι του, από πίσω από το σβέρκο. Χαχα είχε πολύ πλάκα..Δύο φορές τον κάναμε ντουζ να καθαρίσει...

Κορίτσια και λόγω της ημέρας εύχομαι να χαίρεστε τα αγόρια σας και να είστε πάντα αγαπημένοι. Καλό βράδυ!!

Link to comment
Share on other sites

δοξα τον Θεο..... τζινακι μου!!!!!!!! συγχαρητηρια!!!!! πως ειστε με τον μικρουλη σπιτι....μετα απο 37 μερες???

πηγαινεις και γαλα στην μικρη απο το θηλαστρο????

με το καλο να ερθει και η κουκλιτσα σου να συμπληρωσετε το ευτυχισμενο καρε σας!!!!!!!

φιλακια πολλα!!!!! χαρηκα!!!!!!

μπουγκο και καρδουλα ηθελα καταβαθα να ηρεμησω.... με κατι που επρεπε να γινει ετσι κι αλλιως (μιλαω για το πλυσιμο των βρεφικων)

λοιπον.......

συναρμολογησαμε και την κουνια και εχω και εκει δυο συρταρια.....εκτος απο την συρταριερα-αλλαξιερα....πλυναμε τα συρταρια..... τα σκουπισαμε.... λαμπουν....

και ετσι εβαλα τα σιδερωμενα!!!!!!!!

δλδ τα δυο σεντονια....(κατωσεντοντονο πανωσεντονο κρεββατιου) και τα αλλα ειναι ολα σεντονακια αγκαλιας η καροτσιου κι δυο πικε κουβερτουλες καροτσιου η αγκαλιας..... τα αλλα ειναι οι βρεφικες βαμβακερες πανες για νεογεννητα...αυτες που τα φασκιωνουν-τυλιγουν!!!!! λιγα ειναι βρε κοριτσια!!!! δεν νομιζω οτι θα τα ξαναπλυνω...... γιατι τα εβαλα σε εδικες μαξιλαροθηκες.... που τοποθετουμε τα εφεδρικα μαξιλαρια.... αεριζονται χωρις να σκονιζονται.... και μεσα στα συρταρια!!!!

επρεπε να το κανω για να ξερω τι θα παρω.... και τι οχι!!!! πχ αγκαλιας η

καροτσιου σεντονακια κουβερτες ανοιξιατικες δεν χρειαζομαι για πρωτη φαση...... εχω τεσσερις και δυο αντιστοιχα..... πανες αγκαλιας για το τυλσμα των νεογεννητων εχω δυο... αρα δεν περνω αρχικα!!!!

αυριο θα αρχισω να πλενω σιγα σιγα τα ζιπουνακια.... και τα φορμακια!!!

επισης κουραζομαι τωρα υπερβολικα με εκατο στασεις το καθετι.....μερα με την μερα βαραινω.... ουτε τις καλτσες μου δεν μπορω να βαλω(στο πλαι η σταυρωποδι ανοιχτο) χωρις να ζουλιξω λιγο την κοιλια....

οσο περναν οι μερες θελω να ηρεμω!!!!!

εννοειτε βεβαια πως την παντα -προικα του κρεββατιου... θα την πλυνω προς τον ογδοοο... βαλαμε το σιδερο για την κουνουπιερα της κουνιας αλλα την κουνουιερα την φυλαξαμε.... να μην σκονιστει απο τωρα την βαλαμε σε ενα συρταρι!!!!! φιλακια πολλα!!!!!!

καρδουλα..... ωραια χαλαρωνεις με μπανακι και κρασακι ε??? και εγω τα ιδια....... ποτε ομως θα πιω?????? ηπια λιγο στις γιορτες.... και μου ηρθε λιποθυμια......

κι εγω εχω στεγνωτηριο αλλα τα βγαζει τσαλακωμενα!!!!!!:cry: μονο απολυμανση κανει!!!!! και μπαινουν πιο γρηγορα στην θεση τους στεγνα!!!!! φιλακια πολλα!!!!!!

ωχ!!!! μαριλιω μου!!!! περαστικα σου!!!!ευχομαι να σου κρατησει λιγες μερες.... (να το περασεις ξωφαλτσα που λεμε) και να μην κολλησουν τα μικρα σου!!!!! φιλακια πολλα!!!!!!

βεσι μου.... θα σου ερχοταν με την ωρα... νομιζω φτηνοτερα.... ισως και οχι ομως..... για δεκα κομματια με πουκαμισα μεσα......εδω παιρνουν 5ευρω την ωρα για σιδερο... ξερω δυο στην γειτονια που τις φωναζουν για βοηθεια σιδερο γειτονισσες!!!! ομως για καθαριστηριο καλη τιμη με τα κομματια που πηγες!!!!! ευχαριστουμε γα τις ευχες!!! και εσυ να χαιρεσαι τον αντρουλη σου.... και τα παιδακια σου!!!!!!(ερωτες ειναι και αυτα)!!!

φιλακια πολλα!!!!!

νικη μου... λες να το παρακανα???????

αυτες τις μερες εχω περισσοτερα υγρα (φαινονται κολπικα) και εχτες μολις επεσα στο κρεββατι μετα απο λιγο!!!! με επιασε ενας πονος κατω αριστερα χαμηλα που τα χρειαστηκα!!!!! ευτυχως κρατησε μονο 5-10 λεπτα και παει!!!!! βεβαια ποναω συνεχεια παντου..... πλευρα..... σωθικα..... μεση.... ουριτσα...... ωμοπλατη!!!! ο υπνος δραματικος πια..... κοιμαμαι μονο ανασκελα..... και μολις πιαστω..... βαζω δευτερο και τριτο μαξιλαρι να ανασηκωνομαι καθιστη!!!!!! σημερα ανακαλυψα οτι στην πολυθρονα σκηνοθετη νιωθω λιγο ανακουφιση!!!!!

απο νευρα.... οι ορμονες χορευουν!!!!!!!φιλακια πολλα!!!!!

εμενα αντρουλης.... μιας και η κορη πηγε για σουβλακια με παρεα..... μου προτεινε για να αλλαξω λιγο παραστασες να παμε για φιλετακια χοιρινα σε ενα ταβερνακι της γειτονιας μας..... και φυσικα ντυθηκα βαφτηκα και πηγαμε...... ωραια ητανε...το χρειαζομουνα......αλλαξα λιγο παραστασεις και επικοινωνησαμε δυομισυ ωριτσες τα δυο μας!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Vesy μου ευχαριστώ! Ευτυχως ναι ειμαι καλυτερα. Κρεβατωθηκα μια μερα και μετα στο πόδι. Μπούκωμα με κυριως λαιμό εχω. Βγαίνω κανονικά και σημερα ειδικά τα εκανα ολα. Πήγα το μικρο κολυμβητηριο τη μικρη σουπερ και το πρωι ήμασταν και κουνιες. Τωρα βέβαια ειμαι εξαντλημένη! Αυριο ελπιζω να παω και γυμναστήριο..

Εσεις θάλασσα ε! Τι ωραια! Πρέπει να ειναι απίστευτη αίσθηση για τα μωρα. Και για μας που τα καμαρώνουμε! Κι εγω πως και πως το περιμενω. Κανει και κατι μερες τέλειες. Φανταζομαι σε σας θα εχει ακόμη περισσότερη ζέστη! Εκμεταλλευτείτε τον καιρο εκει!!


OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αστα Μαρτη μου δε φανταζεσαι για τι ημερήσιο προγραμμα μιλαμε..! Οσονουπο θα το ζήσεις! Δύσκολη πολυ και η αρχη δε λέω αλλα κι αυτη η ηλικία λίγο πριν τα 2 μεχρι 3 χαμος μιλαμε με διδυμα! Αλλα και ωραια έτσι μην ξεχνιόμαστε.. Εσύ πώς πας, πλένεις πλένεις; Με το μαλακό και να ξεκουράζεσαι ενδιάμεσα μην παρασύρεσαι!


OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...