Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Περι ανεμων και υδατων...


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια εγω συνεχιζω ξαπλα αλλες 2 βδομαδες, το καλο ειναι οτι ο τραχηλος ειναι σταθερος και ο μπεμπης 2200.

Αληθεια απο ποια κιλα γλυτωνουμε θερμοκοιτιδα;

Μαρτζυ εμεις κοψαμε την ημερησια πανα αλλα την βραδυνη οχι γιατι δεν μπορω να σηκωνομαι ολη την ωρα.


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα φιλεναδίτσες μου..

Καταρχήν να ευχηθώ στη γλυκιά μας Μάρτζι χρόνια πολλά για την ονομαστική της εορτή! Να είσαι πάντα καλά φιλεναδίτσα μου και να σε χαίρονται όλοι όσοι σε αγαπούν..

Μαγδούλα από 2.500 κιλά και πάνω θεωρητικά γλυτώνεις τη θερμοκοιτίδα - εκτός αν παρουσιαστούν άλλα θεματάκια..

Έχετε προχωρήσει πολύ στο θέμα πάνας και ας είστε αρκετά μικρότερες από εμάς.. Αγόρια παιδί μου.. βαριούνται του θανατά... Εδώ και στη θάλασσα τον έπαιρνα αγκαλιά να τον βάλω μέσα και του έλεγα : Έλα να μάθουμε να κολυμπάμε, χτύπα τα ποδαράκια σου - και μου έλεγε: Μαμά δεν θέλω, θέλω αγκαλίτσα..

Φιλιά πολλά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μάγδα υπάρχουν περιπτώσεις μωρων 2 κιλών που δεν χρειάστηκαν ΜΕΝΝ. Θέλω να πω ότι δεν παίζει ρόλο τόσο το βάρος όσο η ωριμότητα κυρίως στο αναπνευστικό, ταχύπνοια κτλ...

Ο Νικόλας γεννήθηκε 34 βδομάδα με βάρος 2080γρ και κάθισε 10 μέρες στη ΜΕΝΝ εκ των οποίων 3 μέρες μόνο στη ΜΕΝΝ 3, 3 μέρες στη ΜΕΝΝ 2 άλλες 4 μέρες στη ΜΕΝΝ 1. Και μετά 10 μέρες στην απλή παρακολούθηση...είχε C-pap (αναπνευστήρα με οξυγόνο) μόνο για 3 μέρες και είχε μια ελαφρά ταχύπνοια αλλά λόγω του καλού κορεσμού το ξεπέρασε μέσα σε τρεις μέρες! Έχε πίστη! Όλα καλά θα πάνε! Ακόμη και αν χρειαστεί να γεννηθεί τώρα!

Μάρτζι χρονια πολλά!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. καλό μήνα, καλό Φθινόπωρο και καλή σχολική χρονιά να έχουμε, Βασδέλη μου, μιας που εμείς ξεκινήσαμε σήμερα!!!!

Παρουσιάστηκα στην οργανική μου. Πλήρωσα ένα ωραίο 25ευρω για την βενζίνη, ξέδεψα 4 ώρες στο πήγαινε έλα και αυτό θα ξαναγίνει τουλάχιστον άλλες 3 φορές ως τον αγιασμό. Περιμένω να βγουν οι αποσπάσεις, όπως όλος ο κόσμος για να ξέρω τι να κάνω αλλά φοβάμαι πως οι αθεόφοβοι θα μας κάνουν μεγάλη ζημιά φέτος. Πώς να κινηθούμε;;;; Να νοικιάσουμε σπίτια; Να περιμένουμε; Και πόσο να αντέξει η τσέπη μας με τις συνεχείς μετακινήσεις; Στεγνώσαμε πλέον οικονομικά.........

Μάγδα, πολύ προχωρημένη η μικρή σου. Μπράβο που βγάλατε την πάνα. Εχει να κάνει με την ωριμότητα του κάθε παιδιού τελικά.

Δόμνα μου, ευχαριστώ για τις ευχές, αλλά δεν γιορτάζω σήμερα, αν και πολλά ημερολόγια γράφουν πως γιορτάζω. Γιορτάζω στις 25 Γενάρη!

Σας φιλώ.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φιλενάδες μου και ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!

Εύχομαι γρήγορα να ξεπεραστούν τα προβλήματα όλων μας!

Μάγδα μου, υπομονή - ο μικρούλης είναι ζόρικος, αλλά στο τέλος όλα θα πάνε καλά. Έχουν δίκιο οι κοπέλες σχετικά με τη θερμοκοιτίδα. Στη δική μου περίπτωση, πάντως (εξαιρετικά επικίνδυνη κύηση με χίλια δυο προβλήματα), θυμάμαι πολύ καλά πως μόλις ο γιατρός είδε ότι το μωρό ξεπέρασε τα 2 κιλά, μου είπε πως κατά πάσα πιθανότητα δεν θα χρειαστούμε θερμοκοιτίδα, αφού οι μετρήσεις ήταν πάρα πολύ καλές.

Margi μου, μεγάλο το πρόβλημά σου με τις μετακινήσεις και εύχομαι να βγει γρήγορα η απόσπασή σου. Όσο για τη γιορτή σου, ξέρω ότι είναι μαζί με του Αγ. Γρηγορίου, γιατί έχω αγαπημένη φίλη με το όνομά σου.

Δομνίνα μου, τυχερούλα, καλώς να δεχτείς το καινούριο ανηψούδι!

Nora, Vasdeli, Manoutita, πώς τη βλέπετε την Γ΄ Γυμνασίου; Εγώ ήμουν αρκετά χαλαρή και αποφασισμένη να ακολουθήσω πολύ συνετή "πολιτική" στο ζήτημα των ιδιαίτερων (δηλαδή να μην τα ξεκινήσουμε από φέτος), όμως από τη μια όλες οι μαμάδες της τάξης "εν χορώ", από την άλλη η αδερφή μου, με έχουν αγχώσει στο έπακρο και νιώθω ήδη ενοχές.

Ειλικρινά, δεν μπορώ να καταλάβω ποιο είναι το νόημα της "δωρεάν" παιδείας, τη στιγμή που ο γονέας εξαναγκάζεται από το όλο σύστημα να πληρώνει του κόσμου τα χρήματα κάθε χρόνο για φροντιστήρια και ιδιαίτερα. Και πού να πάει στο Λύκειο το παιδί! Κορίτσια, δεν κάνω πλάκα, έχω συγγενείς και γνωστούς που πούλησαν σπίτια και διαμερίσματα, προκειμένου να ανταπεξέλθουν στο τεράστιο κόστος των Πανελληνίων....

Πολλά φιλιά σε όλες!


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα φιλενάδες μου!

Τι κάνετε, πως είστε;

Εγώ είμαι πολύ ταραγμένη.. Σήμερα στο τραίνο όπως καθόμασταν όλοι οι επιβάτες ήρεμα και ωραία ξαφνικά ακούμε ένα διαπεραστικό "Ωχ Παναγία μου" κι ένας γδούπος δυνατός.. Γυρνάμε όλοι ξαφνιασμένοι και τι να δούμε. Είναι δυο τσιγγάνες με ένα βρέφος - ούτε 40 ημερών και προσπαθούν να βάλουν το καρότσι μέσα στο βαγόνι. Το καρότσι δεν χώραγε και έτσι ανασηκώσανε το πίσω μέρος του για να το περάσουν πιο εύκολα. Όμως το μωρό δεν το είχαν δεμένο με αποτέλεσμα το μωρό να σκάσει με το κεφαλάκι του στο έδαφος του βαγονιού... Περιττό να σας πω ότι μας κοπήκανε τα γόνατα.. Θέλω να πιστεύω ότι το πήγανε κατευθείαν νοσοκομείο...

Πόσο λυπάμαι τα παιδάκια που γεννιούνται μέσα σε αυτές τις κοινότητες.. του πεταματού τα έχουν στην κυριολεξία..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι λες ρε Δομνίνα μου!

Τι κρίμα....

Μία μου, εμένα η κόρη τα πάει Β' Γυμνασίου φέτος και ξεκινάμε χωρίς φροντιστήρια όπως και πέρσι...δε θα μπω σε αυτό το τριπάκι αφού το παιδί τα καταφέρνει μόνο του! Με την βοήθειά μας όταν θελήσει εκείνη! Δεν ιδρώνει το αυτί μου σε ό,τι λένε οι άλλοι...εχουν πάθει όλοι μια φρενίτιδα με τα φροντιστήρια....

Μάγδα πώς είσαι;

Μάρτζι πήρες απόσπαση;

Εγώ ναι! Επιτέλους τις βγάλανε....μεγάλο διαβατήριο η πολυτεκνία( εκτός από τον κόπο που έχει) τελικά...αλλιώς ούτε με το κιάλι δεν έβλεπα απόσπαση εδω...


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσουδια μου!!

Μια μου και εγω ειχα μια κουβεντα με μια φιλη εκπαιδευτικο αυτη την εβδομαδα για τα ιδιαιτερα του Λυκειου και προβληματικστικα. Τωρα οσον αφορα τα τρεχοντα εχουμε δυσκολιες σχειτκα με το φπα στα ιδιωτικα και φροντηστηρια. Παμε για profisiensy (μαλλον δεν το χω γραψει καλα ΒΙΚΗ μη γελας) ανεβαινει το κοστος και το επιπεδο. Οπως σας εχω ξαναγραψει εχουμε βοηθεια στα μαθηματικα γιατι το παιδι δυσκολευετε παρα πολυ και δεν διαβαζει κιολας αφου δεν συμπαθει το μαθημα. Τελος δινουμε και αλλο πτυχιο στα Γαλλικα λογω σχολειου πιο δυσκολο και μου ζητησε απο μονη της εξτρα βοηθεια. Οταν το παιδι ζηταει βοηθεια τη κανετε??? Εμεις θα την καλυψουμε θα δυσκολεψουν πολυ τα πραγματα αλλα... Και βεβαια μου εχει βγαλει και μια ελαφρια σχολιωση που και εκει πρεπει να κανουμε κατι σε επιπεδο γυμναστικης.

Δυσκολιες δυσκολιες.

Γενικα η διαθεση μου δεν ειναι και η καλυτερη γιατι προσπαθουμε να κοψουμε απο δω να βαλουμε απο κει και ακρη δεν βγαζουμε. Το βασικο εξοδο μας παραμενει με την κοπελα που κραταει το παιδι που δεν την αλλαζω με τιποτα παιδια γιατι και φετος το μωρο θα μεινει σπιτι.

Τελος παντων λογω καιρου θα κανουμε και τα τελευταια μας μπανακια το Σ/Κ.

Καλα να περνατε και τα λεμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλενάδες μου, τι κάνετε;

Δύσκολα πολύ τα πράγματα για όλους μας.. Κι εμείς πλέον μόνο με ένα μισθό και το επίδομα ανεργίας καταλαβαίνετε.. Μάνι μάνι 1000 Ευρώ είναι η δόση του δανείου, οι ιδιωτικές ασφάλειες υγείας και η δόση της Εφορίας και του ΕΝΦΙΑ.. Οπότε καταλαβαίνετε.. Είμαστε κι εμείς πολύ προβληματισμένοι για το τι θα κάνουμε στο εξής. Ο Νίκος τρώγεται να φύγει στο εξωτερικό αλλά ούτε κι αυτό είναι εύκολο μιας και θα χρειαστεί αρχικά ένα κεφάλαιο για τα εισιτήρια και τη διαβίωσή του εκεί μέχρι να πιάσει δουλειά.. Τέλος πάντων.. Το κακό είναι πως στην Αθήνα μέχρις στιγμής δεν έχει βρει τίποτε..

Πολύ θα ήθελα να στείλω το παιδί παιδικό φέτος γιατί ζορίζεται και βαριέται όλη μέρα σπίτι αλλά δυστυχώς είναι πολύ μικρή η πιθανότητα..

Βικούλα μου συγχαρητήρια για την απόσπαση.. Ας ελπίσουμε ότι τουλάχιστον θα είσαι κοντά στο σπίτι. Φαντάζομαι ξεκινάς με κανονικό ωράριο.. Και το Νικόλα ποιος θα τον κρατάει;

Συμπεθέρα μακάρι να τα καταφέρουμε κι εμείς να κάνουμε κανένα μπάνιο το σβκ γιατί απ' ότι κατάλαβα θα χτυπήσει κάτι σαραντάρια ο υδράργυρος!

Σας φιλώ γλυκά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα!

Πόσο με λύπησε το περιστατικό που έζησε η Δομνίνα - αφήστε που η φωτογραφία του μικρού Αϊλάν ακόμη μου φέρνει δάκρυα στα μάτια.....

Vasdeli μου, ευτυχώς που βγήκε η απόσπασή σου και μακάρι να βγει και για τη Margi. Θεωρώ απαράδεκτο αυτό το καθεστώς ταλαιπωρίας.

Σχετικά με τα φροντιστήρια τώρα, κι εμείς μέχρι τη Β΄Γυμνασίου καλά τα πήγαμε, χωρίς η κόρη να χρειαστεί βοήθεια (μόνο Αγγλικά έκανε και φέτος θα τα συνεχίσει με πιο αργούς ρυθμούς, αφού θέλει να δώσει στην Α΄ Λυκείου για το Proficiency). Ευτυχώς που η μικρή σου τα καταφέρνει και μακάρι να μη χρειαστεί υποστήριξη, γιατί η αφαίμαξη είναι μεγάλη.

Νόρα μου, μεγάλη η πίεση για τη Μαρίνα, όμως είναι αξιέπαινη, αφού θα δώσει δύο ξενόγλωσσα πτυχία μαζί (και μάλιστα ανώτερης βαθμίδας). Η δική μου, πάλι, ακόμη απορώ πώς πήρε το lower, μια και δεν διάβαζε σχεδόν καθόλου. Στο σχολείο έχει επιλέξει σαν δεύτερη γλώσσα τα γερμανικά, οπότε όχι μόνο δεν θα δώσει για πτυχίο, αλλά με βλέπω τα Σ/Κ να μεταμορφώνομαι σε "Frau Mia", γιατί δεν μπορούμε να διαθέσουμε ούτε ευρώ για ιδιαίτερο. Επίσης, σκεφτόμαστε κι εμείς μια υποστήριξη στα μαθηματικά, αν και το μεγάλο της πρόβλημα είναι στη γλώσσα. Έχουμε και το μπαλέτο, άστα να πάνε!

Δομνίνα μου, αυτό που ζείτε το ζήσαμε και το ζούμε ακόμη. Εύχομαι με όλη μου την καρδιά να βρεθεί κάτι στην Ελλάδα για τον άντρα σου, γιατί είναι δύσκολο να χωρίζονται οι οικογένειες. Όπως ξέρεις, αυτός είναι ο μεγάλος μου φόβος τα τελευταία χρόνια....

Εύχομαι να περάσετε ένα όμορφο Σ/Κ με πολλές βουτιές!

Πολλά φιλιά σε όλες.


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας,

Βασδέλη, συγχαρητήρια για την απόσπαση. Μόνη σου το λές: εισιτήριο για αποσπάσεις είναι η πολυτεκνία. Κι εγώ, αφού δεν είμαι πολύτεκνη, όπως καταλαβαίνετε, δεν πήρα απόσπαση..........Μία ακόμη λοιπόν χρονιά θα την περάσω εκεί ( κι ελπίζω να είναι η τελευταία.....). Πολύ απογοήτευση, βρε κορίτσια.

Για τα ιδιαίτερα που συζητάτε, να σας πω κι εγώ τη γνώμη μου. Θεωρώ ότι στο γυμνάσιο δεν χρειάζονται, εκτός πια κι αν το παιδί έχει τόσα κενά που δεν καλύπτονται με τίποτα. Τόσα χρόνια βλέπω τη δουλειά πολλών συναδέλφων και μένω άφωνη με το μεράκι και την όρεξη που κάνουν το μάθημα τους. Τα παιδιά που θέλουν να διαβάσουν, αν τύχει να έχουν τέτοιους καθηγητές μέσα στην τάξη τους, δεν έχουν ανάγκη από ιδιαίτερο.

Καλά, Δόμνα, έπαθα πλάκα με το περιστατικό των τσιγγάνων που μας έγραψες.

Αλλά το μεγάλο σοκ για όλους ήταν τα προσφυγόπουλα........................

Λεφτά κι εμείς δεν έχουμε καθόλου. Πώς θα ξεκινήσουμε φέτος με ενοίκια και τόσα έξοδα, ένας Θεός ξέρει...........


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλή σας μέρα κοριτσάκια και καλή βδομάδα..

Όπως βλέπετε το σβκ ήταν ιδιαιτέρως θερμό μιας και χθες ο υδράργυρος έδειξε 42 βαθμούς!!! Ευτυχώς χθες πήρα τον μικρό και μια φίλη μου με την κόρη της και πήγαμε για μπάνιο.. Ειλικρινά κορίτσια πήραμε ανάσα δροσιάς.. Αφού ο μικρός όταν μπήκαμε στο αυτοκίνητο για να γυρίσουμε μου είπε "Μαμά, ήταν πολύ ωραία η θάλασσα"!!

Βέβαια στο σπίτι τη βγάλαμε με κλιματισμό.. Δεν γινόταν διαφορετικά.. αλλά ακόμη κι έτσι ο ιδρώτας έτρεχε ποτάμι... Σιγά σιγά εξαφανίστηκαν από το ψυγείο οι χυμοί, οι μπύρες, τα αναψυκτικά, τα παγάκια... φοβερή εφεύρεση το ψυγείο πάντως!

Μάρτζι μου λυπάμαι πολύ που δεν πήρες την απόσπαση για μια ακόμη χρονιά.. ελπίζω πάντως να είναι όντως η τελευταία χρονιά σου εκεί.. Κάντε κουράγιο και να είστε όλοι μαζί ενωμένοι.. όλα θα πάνε καλά..

Εγώ πρέπει οπωσδήποτε να γράψω τον μικρό παιδικό.. Σε λίγο το μεγάλο αγόρι και το μικρό αγόρι θα σφαχτούν μεταξύ τους μιας και ο μεγάλος ξεσυνερίζεται τον μικρό... Τους έχει φάει και τους δυο η βαρεμάρα..

Από μέρα σε μέρα γεννάει η αδερφή μου και είμαι τόσο χαρούμενη γι' αυτήν.. Θα σας ενημερώσω σχετικά μιας και θα πάω κοντά της μερικές μέρες για να τη βοηθήσω!

Σας φιλώ γλυκά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλο φθινοπωρο.

Καλη σχολικη χρονια στις καθηγητριες της παρεας,καλο κουραγιο και κυριως στα παιδακια μας,και καλη υπομονη στις μανουλες.Εμεις ειχαμε αγιασμο την Τριτη και χθες πηγαν κανονικο 8ωρο με τα βιβλια τους,οποτε κι αρχισαν κανονικα.

Κοριτσια οσον αφορα τα ιδιαιτερα πραγματικα,παιζει ρολο μεγαλο το σχολειο και φυσικα το πως ειναι το καθε παιδι.Εμενα η δικη μου κανει μαθηματικα απο περσι(παροτι ειναι καλη)αλλα λογω του οτι το μαθημα γινεται στη γερμανικη,εμεις δεν μπορουσαμε να βοηθησουμε το παιδι σε τυχον αποριες.Οποτε ξεκινησαμε,με μια φοιτητρια η οποια τη βοηθουσε και σε φυσικη-χημεια-βιολογια,αν ειχε καποια απορια,μιας και ειναι και αυτα στη γερμανικη γλωσσα.Παντως οτι επικρατει μια φρενιτιδα με τα ιδιαιτερα ειναι αληθεια,και νομιζω οτι ξεκιναει απο εμας τους γονεις,που ακουμε τους αλλους και φορτωνουμε και τα παιδια....Κατα τ'αλλα εχουμε μονο τα Αγγλικα σε ιδιαιτερο,γιατι θα δωσει για LOWER το Δεκεμβρη.Απο εξωσχολικα θα συνεχισει το hip hop και το θεατρο στη σχολη.

Μαρτζι μου,κριμα που δεν τα καταφερες με την αποσπαση,καλη υπομονη.

Μαγδα μου,ποτε περασε ο καιρος;Να δεις που ολα θα πανε καλα,αφου ο μικρος ηρθε για να μεινει.

Βασδελη μου,συγχαρητηρια για την αποσπαση σου,σιγουρα θα ειναι πιο ευκολα τα πραγματα για σενα τωρα.

Δομνινα μου,ουτε που θελω να φανταστω το σοκ που περασες...μεγαλη συζητηση τωρα για το πως μεγαλωνουν αυτα τα παιδια...πραγματικα λυπαμαι πολυ.......

Ε τωρα για τα οικονομικα,μην τα ξαναλεμε,ολοι πανω-κατω στην ιδια κατασταση ειμαστε,προσπαθουμε να την παλευουμε...κοβουμε απο δω κι απο΄κει για να μπορουμε να ανταπεξελθουμε και να προσφερουμε το καλυτερο στα παιδια μας.

Εγω ειχα ενα δυσκολο καλοκαιρι,για αλλη μια φορα,αλλα αισιοδοξω πως θα στρωσουν τα πραγματα.Θα αρχισω μαθηματα οδηγησης(ναι ναι ξερω,λιγο αργα το αποφασισα,αλλα πια επιβαλλεται).Επισης σκεφτομαι να ασχοληθω με τον εθελοντισμο,οσον αφορα τα παιδακια,και θελω να το ψαξω λιγο.Εχω βαλει καποιους στοχους κι ελπιζω να τα καταφερω σιγα-σιγα.

Πολλα φιλια σε ολες.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλενάδες!

Χαίρομαι που το καφέ μας ξαναγεμίζει και είμαστε μαζί όχι μόνο στις χαρές, αλλά και στις στεναχώριες και τις αγωνίες.

Τελικά, το σύμπαν αποφάσισε να μου "επιδοτήσει" ένα μικρό time out από τη γενική ταλαιπωρία και τις εντάσεις του φετινού καλοκαιριού, γι' αυτό και στις εκλογές θα πάω σαν δικαστικός αντιπρόσωπος (αναπληρωματική) κοντά στα μέρη της Margi. Εννοείται πως θα πάρω μαζί και την κόρη, η οποία περιμένει πώς και πώς το ταξίδι. Τώρα, αν δεν τη γλιτώσω και με διορίσουν τακτική, δεν πειράζει - τι να κάνουμε. Αρκεί που θα ξεφύγω για 3-4 μέρες....

Καλό ξεκίνημα στο σχολείο για όλα τα παιδιά και καλή δύναμη σ' εμάς τους γονείς, πάντα με όσο το δυνατόν μεγαλύτερη ψυχραιμία!

Πολλά-πολλά φιλιά.


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλημερα!!!

Καλη σχολικη χρονια στα παιδακια μας και στις καθηγητριες της παρεας μας!!!

Μανού μας καλοσωρισες!!

Μια μου μπραβο για τα νεα σου μακαρι να σας πανε ολα κατ ευχην.

Εγω δεν ειμαι κ στα καλυτερα μου απο μεση κυριως και τον αυχενα μου το παλευω και προκοπη δεν εχω.

Ειμαι στη δουλεια και εμαθα οτι η μικρη πλανταξε στο κλαμα που η αδερφη της εφυγε.

Χτες το απογευμα βρε κοριτσια εκλαιγε συνεχεια γιατι ολο χωνοταν στο δωματιο της μεγαλης και ολο η μεγαλη την εβγαζε αγκαλια και την εφερνε στο σαλονι. Της εκανε και μια ζημια σε κατι αρχεια στον υπολογιστη γιατι στρογγυλοκαθησε στο γραφειο και πειραζε τα κουμπια.

Αλλα γελασαμε ομως πολυ γιατι εκλαιγε τοσο ψευτικα που στο τελος γελαγε και αυτη με τις χαζομαρες της.

Τωρα αμα σας πω οτι εχω αρχισει και σκεφτομαι τις ντουλαπες με τα χειμερινα και μ εχει πιασει πανικος τι θα μου πειτε???

Μαγδα πως εισαι???? ολα καλα????

Φιλια και καλο Σ/Κ να εχουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...