Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Περι ανεμων και υδατων...


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια μου και καλό μήνα να έχουμε... Σας έλειψα; Εμένα ομολογουμένως μου λείψατε πολύ.. δυστυχώς όμως στο χωριό που βρισκόμουν δεν είχα πρόσβαση ούτε στο διαδίκτυο αλλά ούτε και στον υπολογιστή.. και για να πω την αλήθεια ήμουν τόσο απασχολημένη με διάφορα πράγματα που ούτε λεπτό ελεύθερο δεν είχα..

Γυρίσαμε λοιπόν από το πρώτο μέρος των διακοπών μας.. Περάσαμε ωραία, είχαμε καλή παρέα, ο μικρούλης μου κι εγώ ευχαριστηθήκαμε θάλασσα και τώρα επιστρέψαμε στην Αθήνα.. εγώ για δυο βδομάδες και ο μικρός μέχρι αύριο που αναχωρεί με τον πατέρα του για τη Μάνη.. και ξεκινάνε οι πραγματικές διακοπές μου.. Δυο βδομάδες χωρίς έννοια του τι θα φάμε, ποιος θα καθαρίσει το σπίτι, ποιος θα ασχοληθεί με το μωρό.. Χλιδή φιλενάδες μου..

Τέλος πάντων.. Καλώς σας βρήκα λοιπόν και από τώρα και στο εξής θα τα λέμε συχνότερα!

Σας φιλώ γλυκά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας! Χάθηκα κι εγώ αλλά τώρα τελευταία δεν προλαβαίνω καθόλου να μπαίνω. Η μικρή είναι σε τέτοια φάση που χρειάζεται να είσαι δίπλα της συνέχεια. Σήμερα ήμουν στο μπάνιο και έπλενα κάτι ρουχαλάκια της. Αυτή ήθελε να δει πώς τα πλένω. Της είπα να πάει στην κουζίνα να φέρει το σκαλοπατάκι της. Ε, δεν πρόλαβε να φύγει και ακούω έναν γδούπο και μετά κλάματα. Τρέχω και την βλέπω πεσμένη........Ουφ....

Σήμερα έκανε πρώτη φορά τα τσισάκια της στην τόυαλέτα. Για να δούμε......Λέτε να μάθει σιγά- σιγά;;;;

Με τον άντρα μου είμαστε συνέχεια μαλωμένοι. Δεν αντέχω την γκρίνια του, την κριτική του για όλους και για όλα. Με έχει κουράσει απίστευτα και η διάθεσή μου είναι πολύ άσχημη.

Μάγδα, πότε γεννάς;

Δομνίνα, φαντάζομαι πως θα περνάς τέλεια τώρα που είσαι μοναχούλα. Εκμεταλλεύσου το......Εγώ προχθές στο πόδι ήπια καφέ με μία φίλη. Ηθελα να πάω και για ψώνια, αλλά ο "εξυπνος" ο άντρας μου με πήρε τηλέφωνο, άρχισε την γνωστή του γκρίνια και έχασα κάθε διάθεση........


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλενάδες!

Εδώ είμαι κι εγώ, μόνη κι έρημη στην Αθήνα (σύζυγος και κόρη παραθερίζουν από χθες), προσπαθώντας να ξεκουραστώ και να ανασυνταχθώ. Η αλήθεια είναι, βέβαια, ότι μου λείπουν τα μπάνια στη θάλασσα και ήδη προβληματίζομαι για το πώς θα "βγει" ο επόμενος χειμώνας.

Ειλικρινά, κορίτσια, ένιωθα τύψεις γιατί δεν έβλεπα την ώρα να τους κουνήσω το μαντήλι, όμως βλέπω πως πολλές είμαστε εξίσου πιεσμένες και θέλουμε να ξεφύγουμε έστω και για λίγο από τα οικογενειακά βάρη και την καταπιεστική καθημερινότητα.

Κι εμένα ο σύζυγος ήταν μέσα στα νεύρα για το παραμικρό, η κόρη συμπεριφερόταν σαν 3χρονο στο θέμα του φαγητού (αν δεν της έδινες τα πάντα έτοιμα στο χέρι, ήταν ικανή να μην φάει καθόλου όλη την ημέρα και όλη τη νύχτα να βολοδέρνει γύρω από το ψυγείο, αφήνοντάς μας άυπνους), οι οικογενειακοί καυγάδες ήταν σε καθημερινή βάση για ασήμαντα θέματα και στη δουλειά υπήρχαν ένταση και συνεχείς διαπληκτισμοί για το θέμα των δεδουλευμένων, την ίδια στιγμή που ο φόρτος εργασίας ήταν υπερβολικός (βλέπετε, οι δημοσιοϋπαλληλικές βυσματάρες που είναι αποσπασμένες στη συγκεκριμένη υπηρεσία έχουν το "άνωθεν" προνόμιο να λουφάρουν διαρκώς, να την κοπανάνε όποτε γουστάρουν, να παίρνουν άδειες "από τη σημαία" και, φυσικά, να πληρώνονται κάθε 15 ημέρες, φορτώνοντας όλη τη δουλειά που δεν κάνουν στους στους απλήρωτους συμβούλους-παραδουλεύτρες όπως εγώ). Να δω αν και πότε θα αλλάξει αυτός ο @ν@θεματισμένος δημόσιος τομέας....

Αν εξαιρέσουμε το προηγούμενο Σάββατο, που πήγαμε στο Αττικό Πάρκο και απολαύσαμε ένα υπέροχο θέαμα, την "Πανσέληνο με τα δελφίνια", σήμερα είναι η πρώτη ημέρα που νιώθω πως αληθινά είμαι σε διακοπές και απολαμβάνω το να μην κάνω απολύτως τίποτα.

Δομνίνα, Margi "κρατάτε" γερά! Οι υπόλοιπες, να ζείτε όμορφες καλοκαιρινές στιγμές!

Πολλά-πολλά φιλιά!


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα πολυαγαπημένες μου φιλενάδες!

Είμαι σχεδόν μια βδομάδα μόνη στην Αθήνα και ομολογώ πως ο σύζυγος δεν μου λείπει καθόλου.. Βλέπετε από τα μέσα Μαϊου που σταμάτησε τη δουλειά μέχρι και την προηγούμενη βδομάδα δεν χωρίσαμε σχεδόν καθόλου.. Έτσι ψιλοβαρεθήκαμε ο ένας τον άλλον, ο σύζυγος βαρέθηκε και κουράστηκε με το να είναι όλη μέρα μόνος του με τον μικρό και έτσι τα νεύρα μας είχαν φτάσει σε άλλο επίπεδο.. Αυτό το διάλειμμα μας ήταν απαραίτητο.. Βέβαια χθες στο τηλέφωνο παραδέχτηκε ότι του λείπω.. εμένα πάλι καθόλου.. άλλη μια βδομάδα ξενοιασιάς μέχρι το Σάββατο που θα πάω κι εγώ στη Μάνη.. μου λείπει το παιδάκι μου όμως πολύ κι έτσι ανυπομονώ..

Το συγκλονιστικό νέο είναι ότι ο σύζυγος σκέφτεται πολύ σοβαρά το ενδεχόμενο να μετοικήσει στην Αγγλία από Οκτώβρη για δουλειά. Είναι ένας φίλος του εκεί και τον ενημέρωσε ότι υπάρχουν θέσεις στην εταιρεία που βρίσκεται εκείνος και να θέλει να πάει.. Εγώ του πρότεινα να πάει, να δοκιμάσει, να δει τι παίζει, αν αντέχει τη ζωή εκεί και αν όλα πάνε καλά να ακολουθήσουμε κι εμείς από τον Σεπτέμβρη του 2016.

Βέβαια άλλο πράγμα να το σκέφτεσαι και άλλο να το κάνεις.. Θα πρέπει να τα βάλουμε όλα κάτω, να το σκεφτούμε καλά και να αποφασίσουμε. Το καλό στην υπόθεση είναι ότι έχει κάποιον εκεί να τον βοηθήσει στην αρχή και δεν θα πάει ξεκρέμαστος.

Το Σβκ πέρασα υπέροχα. Πήγα για μπάνιο με μια φίλη μου το Σάββατο και την οικογένειά της και το βράδυ με μια φίλη μου για μπύρα στο Θησείο (Μία μου σου θυμίζει κάτι αυτό;)..

Χθες επισκέφθηκα μια φίλη μου εγκυούλα και όλο το βράδυ έβλεπα ταινίες που ο σύζυγος αρνείται με σθένος να δει..

Σήμερα δουλειά και μετά ξεκούραση..

Μάρτζι μου κουράγιο.. αντί να χαρείτε το καλοκαίρι και τον χρόνο που έχετε οι τρεις μαζί κάθεστε και μιζεριάζετε... Για παρ'το λίγο αλλιώς..

Μία μου θα σε πάρω τηλεφωνάκι για να κανονίσουμε να τα πούμε οπωσδήποτε..

Συμπεθέρα που είσαι;

Σας φιλώ γλυκά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλημερα!

Εδω ειμαι και γω. Βγαινω σε αδεια απο Δευτερα ο συζυγος εχει ηδη αδεια αυτη την εβδομαδα.

Η γκρινια και σε μας ειναι καθημερινο φαινομενο. Απο μικρους και μεγαλους και γω στη μεση οπως συνηθως να φταιω για ολα.

Η μεγαλη δεν πιανεται απο πουθενα γυρνοβαλαει ολη μερα με τ ακουστικα στο αυτι και μου βαζει τερμα τη μουσικη αφου εχει τσακισει τα νευρα της μικρης και τα δικα μου φυσικα. Οι χαρακτηρισμοι πανε και ερχονται. Δεν την καταλαβαινουμε ειμαστε μονοχνωτοι και πολλα πολλα αλλα.

Η μικρη ειναι ολοκληρη ιστορια απο μονη της. Δεν μπορουμε να φυγουμε απο το σπιτι κλαιει και χτυπιετε και πρεπει να συμμετεχει σε ολα. Απο τη φουρια και τη χαρα της πεφτει και χτυπαει συνεχεια. Μαρτζι ακους δεν εχουμε αφησει γωνια για γωνια, κουφωμα πορτας. Εμεις για μια βδομαδα καναμε καθε πρωι μονο πρωι ομως τσισα στο γιογιο γιατι ξυπνουσε στεγνη αλλα το κοψαμε γιατι δεν την ενθουσιαζει πια αυτο το παιχνιδακι.

Χτες εβαλα το στρωματακι της γυμναστικης η κακομοιρα και προσπαθησα να κανω τους κοιλιακους μου. Εκανα νεο προγραμμα γυμναστικης παγκοσμιως. Εκανα κοιλιακους με τη μπεμπα στο κεφαλι μου τη μπεμπα στη κοιλια μου τη μπεμπα κατω απο την πλατη μου και τη μπεμπα καβαλα στα ποδια μου. Καποια στιγμη μου εκανε ενα κεφαλοκλειδωμα και με κοιτουσε μεσα στα ματια σοβαρα σοβαρα κανα πενταλεπτο για να δει ποτε θα γελασω.

Αποψε ευτυχως ηταν το πρωτο βραδυ μετα απο καιρο που κοιμηθηκαμε οοολο το βραδυ γιατι το μωρο ξυπναει 3-4 φορες τη νυχτα για νερο ή γιατι ψαχνει την πιπιλα της.

Περιμενω τις διακοπες μου το δωματιο μας και η Θαλασσιτσα διπλα. Εχουμε προετοιμασει και τη μεγαλη οτι δεν εχει βολτες και νυχτερινη ζωη να δω πως θα το αντεξει.

Μια μου οσο αφορα το δημοσιουπαλληλικι σε καταλαβαινω απολυτα γιατι το ζω.

Φιλια τσουπρες μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα φιλενάδες μου..

Κι εγώ σε άδεια από Δευτέρα όπως σας είπα.. Πραγματικά ανυπομονώ να δω, να αγκαλιάσω και να φιλήσω το αγοράκι μου.. Μου λείπει πολύ και ειδικά το να τον ακούω να με φωνάζει "μανούλα".. πρώτη φορά έχουμε χωριστεί τόσες μέρες..

Συμπεθέρα νομίζω ότι το συγκεκριμένο πρόγραμμα γυμναστικής θα κάνει πολύ καλό σε μανούλες με παιδιά.. Κι εγώ καμιία φορά στρώνομαι κάτω και κάνω διάφορα και ο Γεράσιμος ακολουθεί ευχαρίστως..

Όσον αφορά τη μεγάλη τώρα.. Μη μου την απογοητεύεις έτσι.. Όλο και κάποια βραδινή βόλτα θα κάνουμε στην Αρεόπολη.. Εφηβεία περνάει.. λογικό είναι να αντιδράει σε όλους και όλα!

Φιλάκια πολλά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια και χαρά σας από ένα περιφερόμενο "ζόμπι", που ξυπνάει, κοιμάται, ταϊζει τα ζωάκια, κοιμάται, μιλάει λίγο στο τηλέφωνο, κοιμάται, κοιμάται, κοιμάται..... καλά, τώρα συνειδητοποιώ πόσο κουρασμένη είμαι, κορίτσια, αφού ούτε στον υπολογιστή δεν μπορώ να καθίσω παραπάνω από λίγα λεπτά χωρίς να ζαλιστώ.

Νόρα μου, απ' ό,τι βλέπω, το club της οικογενειακής γκρίνιας όλο και μεγαλώνει, οπότε μάλλον δεν χρειάζεται τόση ανησυχία. Πιστεύω ότι, με λίγες μέρες ξεκούρασης και αλλαγής περιβάλλοντος, όλα θα περάσουν (όχι, δεν έχω πάρει "χάπι αισιοδοξίας", απλώς διαπιστώνω πόσο πιο ήρεμοι ακούγονται μέρα με τη μέρα και οι δικοί μου παραθεριστές).

Όσο για τη Μαρίνα, σε καταλαβαίνω γιατί κι εμείς περνάμε τα ίδια, συν το πρόβλημα του φαγητού. Η κόρη αυτές τις μέρες τρώει κάπως καλύτερα (όπως, τουλάχιστον, μου λένε τηλεφωνικώς), αφού έχει παρέες και κάνει τα μπάνια και τις βόλτες της, οπότε νομίζω πως μια έξοδος το βραδάκι μπορεί να κάνει θαύματα στη διάθεση των μικρών μας εφήβων. Βλέπεις, οι δύσκολοι καιροί που ζούμε έχουν αντίκτυπο στη διάθεση όλων μας και πολύ περισσότερο στων παιδιών αυτής της δύσκολης ηλικίας.

Επίσης, η μικρή μου έχει βρει καταφύγιο στα βιβλία. Δεν χαίρομαι και τόσο γι αυτό, όμως, αφού δεν διαβάζει λογοτεχνία (όπως εμείς την εννοούμε), αλλά κάτι εφηβικές ιστορίες μυστηρίου και φαντασίας με αγγέλους, ερωτευμένους βρυκόλακες (ναι, ναι!) και άλλα τέτοια ψυχεδελικά, καθώς και σειρές μυθιστορημάτων περιπέτειας που διαδραματίζονται σε διάφορα μέρη του κόσμου. Τα συγκεκριμένα βιβλία είναι πολύ δημοφιλή στα παιδιά της ηλικίας της (στην κατασκήνωση γινόταν χαμός) και μιλάει συνέχεια γι' αυτά με τις φίλες της στο βάιμπερ, ανταλλάσσοντας απόψεις και σχόλια και προτείνοντας καινούρια βιβλία, οπότε ο καιρός περνάει πιο εύκολα.

Η Μαρίνα δεν έχει επαφή τις φίλες της; Όταν με το καλό επιστρέψετε, οι κόρες πρέπει να επικοινωνήσουν, μήπως και τους περάσει η γκρίνια.

Δομνίνα μου, υπομονή, 3 και σήμερα μέχρι ν' ακούσεις to "μανούλα" live....

Φιλιά σε όλες!


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά πολύ καλημέρα σας..

Τελευταία μέρα στη δουλειά σήμερα και μπήκα να σας χαιρετήσω και να σας ενημερώσω ότι εκεί που πάω (στο far west της Ελλάδος) δεν θα έχω πρόσβαση στο ίντερνετ.. Οπότε να σας ευχηθώ καλές διακοπές σε όσα κοριτσάκια ετοιμάζονται να φύγουν τώρα και καλό υπόλοιπο σε όσες είναι ακόμη..

Ραντεβού ξανά γύρω στις 22 που θα επανέλθω στον πολιτισμό!

Σας φιλώ γλυκά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μπαινω και γω να σας χαιρετησω.

Καλα να περνατε και Χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν αυριο.

Φευγουμε και μεις την Κυριακη και ελπιζω να ξεκουραστω και πιο πολυ απ ολα να κοιμηθω βρε κοριτσια γιατι εχω καταντησει σαν ζομπι απο την ελλειψη υπνου.

Φιλια πολλα πολλα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και χρόνια πολλά. Η Παναγιά να είναι δίπλα στα παιδάκια μας και να τα προστατεύει.

Φύγατε όλες για διακοπές, ε; Καλά να περάσετε. Ισως κάνουμε κι εμείς μία μικρή απόδραση την Δευτέρα. Θα εξαρτηθεί από τον πυρετο της μικρής. Μας ανέβασε βλέπετε χθες κάτι 38άρια και το παρακολουθούμε. Σήμερα γιορτάζει το δεύτερο ονοματάκι της. Δεν κάναμε τίποτα βέβαια μιας και η επίσημη γιορτή της είναι άλλη μέρα, αλλά όσο να' ναι μια εορταστική ατμόσφαιρα υπήρξε.

Σας φιλω.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κοριτσια σας διαβαζω αλλα δεν γραφω, εγω ειμαι ξαπλα ο μπεμπης εχει κατεβει, ο τραχηλος μειωθηκε σε 1 και εγω ειμαι φοβησμενη αρκετα θελω να περασουν τουλαχιστον 2 εβδομαδες. Μακαρι τα χαπια να με κρατησουν.


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μάγδα, εύχομαι να πάνε όλα καλά. Κάνε κουράγιο κι έχε πίστη. Αχ, αυτός ο μπέμπης!!!! Ζόρικος μας βγήκε από την αρχή........Αλλά πιστεύω πως θα βγει στην ώρα του και θα είναι το ωραιότερο μωράκι. Η μικρή σου σουσουράδα τι κάνει;

Η δική μου έχει θέμα με την πάνα. Εννοείται πως δεν γίνεται πλέον λόγος να την κόψουμε. Μάλιστα, όταν της φοράω βρακάκι πάνω από την πάνα (ξέρετε, σε περίπτωση που της βάλω φουστανάκι και δεν θέλω να φαίνεται η πάνα) εκείνη ξέρετε τι κάνει;;; Κρατάει τα τσισάκια της!!!! Πολύ καλά διαβάσατε. Εν τω μεταξύ, δεν το είχα καταλάβει και αναρωτιόμουν γιατί όταν βγαίνουμε έξω τα κρατάει. Μέχρι που σήμερα μού έδωσε να το καταλάβω, αφού γυρίζοντας στο σπίτι, έκλαιγε και φώναζε να της βγάλω την πάνα. Βγάζω πρώτα το βρακάκι και τη βλέπω πως πάει να σηκωθεί. "περίμενε, λ'εω, να βγάλουμε και την πάνα" και την βλέπω να κοιτάει απορημένη την πάνα. Αρχισε να γελάει και έκανε αμέσως τσισάκια της......

Τεσπα. Πού είστε; Πώς περνάτε; Αρχίζω δουλειά την Τρίτη και εννοείται πως βαριέμαι και περισσότερο αγχώνομαι με το τι θα κάνω αυτή τη χρονιά..........


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Τι κάνετε;

Τέλος και για μας οι διακοπές φέτος! Επιστροφή στη βάση μας! Περάσαμε ωραία, αν ήταν και λίγο πιο ήσυχος ο Νικόλας μας θα ήταν ακόμη καλύτερα αλλά δε βαριέσαι...και αυτό θα περάσει! Τσιρίδα ρε κορίτσια, πολύ τσιρίδα!!!

Εγώ περιμένω ακόμα τις αποσπάσεις η διαδικασία των οποίων έχει μπλοκάρει λόγω παραίτησης κυβέρνησης...τι να πει κανείς...

Μάγδα, πώς είσαι;

Μάρτζι, πού δουλεύεις φέτος;

Οι άλλες πού είστε;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου και καλη εβδομαδα και καλο φθινοπωρο!!

Εγραψα ενα κατεβατο και το εχασα παλι απο την αρχη.

Επιστρεψαμε και εμεις στη βαση μας.

Μαγδουλα μου ελπιζω να εισαι καλα οι δυο εβδομαδες περνανε γρηγορα αλλα αν θες να περασουν δεν περνανε. Γραψε μας πως τα πας.

Μαρτζι μου προσεχε τι μικρη με την πανα γιατι αν κραταει τα τσισακια της μη παθετε καμια ζημια.

Εμεις ειχαμε παρει το γιογο μαζι στις διακοπες ειχαμε μια προοδο μεχρι που μια μερα ζητουσε ολη τη μερα τσισα μονη της. Μια μερα πριν φυγουμε και οταν επιστρεψαμε δεν αποχωριζετε την πανα της. Δεν αγχωνομαι γιατι η μεγαλη τα εκοψε πολυ μεγαλυτερη απο τη μπουμπου μου.

Βικακι μου φωνακλας ο Νικολας μας. Τι να κανει το παλληκαρι πρεπει να ακουστει και αυτος με τοσα αδερφια.

Εμενα τη μικρη τι τσιτωνει πολυ η μεγαλη και οι τσιριδες της ειναι απιστευτες. Μας βγηκε και λιγο αντεροβγαλτης. Καποια στιγμη στις διακοπες βρηκαμε στο παρκοκρεββατο της τον αφρο και το Ξυραφι του πατερα της. Επιστρεφοντας επειδη πρεπει να ψηλωσε αρπαξε τα μαχαιρια απο το συρταρι αλλαξα θεση στα μαχαιρια και τωρα ψαχνω τροπους για να κλειδωσω τα συρταρια.

Αυτα τα λιγα.

Φιλακια!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φιλεναδίτσες μου.. Να πω καλό φθινόπωρο; άντε ας το πω αλλά οι θερμοκρασίες δείχνουν ότι το καλοκαίρι θα παραμείνει.. και αν συνυπολογίσουμε και τις εκλογές τότε θα είναι καυτό φθινόπωρο..

Τέλος πάντων.. Επιστρέψαμε κι εμείς χθες στη βάση μας και παλεύουμε να προσαρμοστούμε στα καινούργια δεδομένα.. Περάσαμε όμορφα, κάναμε μπανάκια, γίναμε τελείως ξανθούληδες και ξεσαλώσαμε.. Ο μικρός κάνει το γατί και χαϊδεύεται.. 15 μέρες μαζί είμασταν αυτοκόλλητοι οπότε καταλαβαίνετε.. Εμείς ούτε καν προσπαθήσαμε να κόψουμε την πάνα.. αλλά τα λέμε τα κακά με το που τα κάνουμε καθώς και τα τσίσα..

Σε 2 βδομάδες γεννάει η αδερφή μου οπότε άλλο ένα νινί θα προστεθεί στην οικογένεια!

Προς το παρόν σας φιλώ και θα επανέλθω δριμύτερη!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...