Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΕΠΩΝΥΜΑ ΚΟΜΨΑ ΓΥΝ. ΡΟΥΧΑ,ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΦΟΡΕΜΕΝΑ ΑΠΟ 2 ΕΥΡΩ


Recommended Posts

Καλημέρα, εχω κάποια ρούχα που είναι δύσκολο να χαρισω γιατί είναι είτε σε αψογη κατάσταση, φορεμένα 1-2 φορές, είτε ακριβά και όμορφα

πωλουνται λοιπόν σε πολύ χαμηλές τιμές, πλυμμένα και σιδερωμένα, από σπίτι χωρις καπνιστές ή ζώα

ελπίζω να καταφέρω να ανεβάσω φωτος

ευχαριστώ

1. zara large, boho γκρι σκουρο με λουλουδακια , φορεμένο 1 φορά , 7 ευρώ

ib4o.jpg

2.zara medium, μακρια ασπρη με γκρι λουλουδια, λίγο πιο μακρια πίσω, 1 φορα φορεμένη, 5 ευρώ

ontw.jpg

3. zara medium, μπεζ, ελαχιστα φορεμένη, σαν πλεκτη καπως, 5 ευρω

haw0.jpg

4. stefanel medium, ροζ με κρεμ λωριδες και χαντρες, πολυ ωραια, 5 ευρω

wwgo.jpg

5. desigual medium φουστα, μλπε-μαυρο χρωμα με κεντηματα, φορεμενη 2 φορες, 10 ευρώ, φωτος μπρος-πισω

qdnx.jpg

uwnh.jpg

6.sisley large ζακετα κρουαζε υπέροχη, χειμωνιατικη, φορεμενη 2φορές, 15 ευρώ

dj1p.jpg

7 και 8 . δυο ίδιες μπλούζες , μακριες, πλούσιες, αμπιρ, 30%μετάξι, (αγορασμένες απο κολωνακι για 70 ευρώ η μία) και για εγκύους,χρωματα λεβάντα και μπέζ, 10 ευρώ η μία

yjhf.jpg

o0fb.jpg

9. sisley small λέει , αλλά εγώ φορώ medium- large, γκρι σκουρο μακρια ελαστικη, για τζιν , κολάν ή καλσόν, χειμωνιατικη, 8 ευρώ

zybq.jpg

10.φορεμα, πολυ ωραιο, ελαστικο, μπλε σκουρο με σχεδιακια, τελεια εφαρμογη, νουμερο μάλλον έχει κοπεί, αλλά εγω M-L., 8 ΕΥΡΏ

sx7y.jpg

42wg.jpg

11. ΦΟΡΕΜΑ attrativo large, γκρι σκουρο, αλφα γραμμή, χειμωνιατικο, και για εγκυους,ελάχιστα φορεμένο,15 ευρώ

a3vi.jpg

wvi3.jpg

12.μπλουζα κρεμ zara medium, 5 ευρω

uoey.jpg

13. μπλουζοφορεμα αμπιρ ζαρα, λαρτζ, μπλε σκουρο εμπριμε, με κορδονι που σφιγγει κατω απο στήθος, αρκετα φορεμένο αλλα καλή κατάσταση, 3 ευρώ

ja0p.jpg

14. μπλε ωραια μπλουζα benetton medium, φαρδαινει κατω απο το στήθος, αλλά όχι παρα πολύ, ανοιγματάκι στην πλάτη και ωράιο μπαλουν μανίκι, αρκετά φορεμένη, 2 ευρώ

φωτος μπρος-πισω-μανικι

f3qe.jpg

kc68.jpg

6jqu.jpg

15. sisley large, φορεμένη 1 φορά , ελαστική χειμωνιατικη, εξαιρετική, 10 ευρω

wvpw.jpg

16.zara large ροζ με κορδονι κατω που σφιγγει, 5 ευρώ

iaz2.jpg

17. παντελονι zara large, μεχρι αστραγαλο, κρεμ με γκρι πολυ ψιλη ρίγα, σχεδον αφόρετο εξαιρετικο, 12 ευρω

vl5m.jpg

en3j.jpg

θα ακολουθήσουν και άλλα άν τα καταφέρω με το ανέβασμα των φωτογραφιών

καλη μερα σε όλους

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 215
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

18. φορεμα attrativo large, βαμβακερο μαξι, δενει πισω στον αυχενα, 1 φορα φορεμενο, φοδραρισμενο, ωραια εφαρμογη στο μπουστο, 20 ευρώ

fqyc.jpg

19. μπλουζα zara large, romantic,ροζ απαλο, οχι φαρδια, ανετη, λεπτο βαμβακερο υφασμα, 2 φορες φορεμενη, φιογκο πλατη, 5 ευρω

07j1.jpg

f52g.jpg

20. λευκο βαμβακερο φορεμα στραπλες,εχει φοδραριστει σε μοδιστρα για να μη φεγγιζει, αριστη κατασταση, και για εγκυους,δεν γραφει νουμερο (εγω M-L) 8 ευρω

uhth.jpg

21. ιδιο με το προηγουμενο, χωρις φοδρα ομως, μωβ, θελει λιγο ραψιμο σε καποιο σημειο η δαντελα (δες φωτο), 7 ευρω

xoiq.jpg

kuc5.jpg

22. φορεμα λευκο zara large, πανω απο το γονατο,κανει λιγο αλφα και μπαλουν, πολυ ωραιο υφασμα βαμβακερο (σαν περκαλι καπως), με κρυφες τσεπες στα πλαγια ,φοδραρισμενο, μπορει να φορεθει και με τζιν, και απο εγκυους , 8 ευρω

78ub.jpg

23. τσαντα σκουρο καφε benetton, naylon, ταχυδρομου μεγαλη, 5 ευρω

huo7.jpg

aovf.jpg

bhng.jpg

24. φορεμα massimo dutti 44, νομιζω μεταξωτο (δεν βρισκω τη συνθεση), φοριεται και με κολαν ή παντελονι, 12 ευρω

djul.jpg

25. μπλουζα μακρια pull&bear, large, το μανικι οπως φαινεται διπλωνει, ωραια γραμμη, χρειαζεται αντικατασταση στα κουμπαλια, λειπουν 3 μπροστα, 5 ευρω

78ub.jpg

c0cb.jpg

3wpv.jpg

26. υπεροχη μπλουζα sisley,medium, ελαστικη κ απαλη, ροζ απαλο, 8 ευρω

rp3o.jpg

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαμηλότερες τιμές σε όλα

18. φορεμα attrativo large, βαμβακερο μαξι, δενει πισω στον αυχενα, 1 φορα φορεμενο, φοδραρισμενο, ωραια εφαρμογη στο μπουστο, 20 ευρώ---15 ευρώ

fqyc.jpg

19. μπλουζα zara large, romantic,ροζ απαλο, οχι φαρδια, ανετη, λεπτο βαμβακερο υφασμα, 2 φορες φορεμενη, φιογκο πλατη, 5 ευρω

07j1.jpg

f52g.jpg

20. λευκο βαμβακερο φορεμα στραπλες,εχει φοδραριστει σε μοδιστρα για να μη φεγγιζει, αριστη κατασταση, και για εγκυους,δεν γραφει νουμερο (εγω M-L) 8 ευρω--6 ευρώ

uhth.jpg

21. ιδιο με το προηγουμενο, χωρις φοδρα ομως, μωβ, θελει λιγο ραψιμο σε καποιο σημειο η δαντελα (δες φωτο), 7 ευρω--6 ευρώ

xoiq.jpg

kuc5.jpg

22. φορεμα λευκο zara large, πανω απο το γονατο,κανει λιγο αλφα και μπαλουν, πολυ ωραιο υφασμα βαμβακερο (σαν περκαλι καπως), με κρυφες τσεπες στα πλαγια ,φοδραρισμενο, μπορει να φορεθει και με τζιν, και απο εγκυους , 8 ευρω--6 ευρώ

78ub.jpg

23. τσαντα σκουρο καφε benetton, naylon, ταχυδρομου μεγαλη, 5 ευρω--4 ευρώ

huo7.jpg

aovf.jpg

bhng.jpg

24. φορεμα massimo dutti 44, νομιζω μεταξωτο (δεν βρισκω τη συνθεση), φοριεται και με κολαν ή παντελονι, 12 ευρω--10 ευρώ

djul.jpg

25. μπλουζα μακρια pull&bear, large, το μανικι οπως φαινεται διπλωνει, ωραια γραμμη, χρειαζεται αντικατασταση στα κουμπακια, λειπουν 3 μπροστα, 5 ευρω3 ευρώ

c0cb.jpg

3wpv.jpg

26. υπεροχη μπλουζα sisley,medium, ελαστικη κ απαλη, ροζ απαλο, 8 ευρω--6 ευρώ

rp3o.jpg

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

χαμηλότερς τιμές σε όλα!!!

Καλημέρα, εχω κάποια ρούχα που είναι δύσκολο να χαρισω γιατί είναι είτε σε αψογη κατάσταση, φορεμένα 1-2 φορές, είτε ακριβά και όμορφα

πωλουνται λοιπόν σε πολύ χαμηλές τιμές, πλυμμένα και σιδερωμένα, από σπίτι χωρις καπνιστές ή ζώα

ελπίζω να καταφέρω να ανεβάσω φωτος

ευχαριστώ

1. zara large, boho γκρι σκουρο με λουλουδακια , φορεμένο 1 φορά , 7 ευρώ--5 ευρώ

ib4o.jpg

2.zara medium, μακρια ασπρη με γκρι λουλουδια, λίγο πιο μακρια πίσω, 1 φορα φορεμένη, 5 ευρώ--4 ευρώ

ontw.jpg

3. zara medium, μπεζ, ελαχιστα φορεμένη, σαν πλεκτη καπως, 5 ευρω--4 ευρω

haw0.jpg

4. stefanel medium, ροζ με κρεμ λωριδες και χαντρες, πολυ ωραια, 5 ευρω--3 ευρω

wwgo.jpg

5. desigual medium φουστα, μλπε-μαυρο χρωμα με κεντηματα, φορεμενη 2 φορες, 10 ευρώ, φωτος μπρος-πισω δωθηκε

qdnx.jpg

uwnh.jpg

6.sisley large ζακετα κρουαζε υπέροχη, χειμωνιατικη, φορεμενη 2φορές, 15 ευρώ --12 ευρώ

dj1p.jpg

7 και 8 . δυο ίδιες μπλούζες , μακριες, πλούσιες, αμπιρ, 30%μετάξι, (αγορασμένες απο κολωνακι για 70 ευρώ η μία) και για εγκύους,χρωματα λεβάντα και μπέζ, 10 ευρώ η μία--7 ευρώ

yjhf.jpg

o0fb.jpg

9. sisley small λέει , αλλά εγώ φορώ medium- large, γκρι σκουρο μακρια ελαστικη, για τζιν , κολάν ή καλσόν, χειμωνιατικη, 8 ευρώ--6ευρω

zybq.jpg

10.φορεμα, πολυ ωραιο, ελαστικο, μπλε σκουρο με σχεδιακια, τελεια εφαρμογη, νουμερο μάλλον έχει κοπεί, αλλά εγω M-L., 8 ΕΥΡΏ--6 ευρω

sx7y.jpg

42wg.jpg

11. ΦΟΡΕΜΑ attrativo large, γκρι σκουρο, αλφα γραμμή, χειμωνιατικο, και για εγκυους,ελάχιστα φορεμένο,15 ευρώ--12 ευρω

a3vi.jpg

wvi3.jpg

12.μπλουζα κρεμ zara medium, 5 ευρω--3 ευρώ

uoey.jpg

13. μπλουζοφορεμα αμπιρ ζαρα, λαρτζ, μπλε σκουρο εμπριμε, με κορδονι που σφιγγει κατω απο στήθος, αρκετα φορεμένο αλλα καλή κατάσταση, 3 ευρώ--2 ευρώ

ja0p.jpg

14. μπλε ωραια μπλουζα benetton medium, φαρδαινει κατω απο το στήθος, αλλά όχι παρα πολύ, ανοιγματάκι στην πλάτη και ωράιο μπαλουν μανίκι, αρκετά φορεμένη, 2 ευρώ

φωτος μπρος-πισω-μανικι

f3qe.jpg

kc68.jpg

6jqu.jpg

15. sisley large, φορεμένη 1 φορά , ελαστική χειμωνιατικη, εξαιρετική, 10 ευρω--8 ευρω

wvpw.jpg

16.zara large ροζ με κορδονι κατω που σφιγγει, 5 ευρώ--3 ευρω

iaz2.jpg

17. παντελονι zara large, μεχρι αστραγαλο, κρεμ με γκρι πολυ ψιλη ρίγα, σχεδον αφόρετο εξαιρετικο, 12 ευρω--10ευρω

vl5m.jpg

en3j.jpg

θα ακολουθήσουν και άλλα άν τα καταφέρω με το ανέβασμα των φωτογραφιών

καλη μερα σε όλους

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πωλούνται σε εξαιρετική κατάσταση, ελάχιστα φορεμένα 2 ζευραρια unisex παπουτσια

δεκτές προσφορές

1. adidas samba νουμερο 41,δερμάτινα, καφέ σκούρο με σιέλ ρίγα, αγορασμένα στη γερμανία....15 ευρώ

qqti.jpg

d3mo.jpg

2. δερμάτινα καφέ ισπανικής κατασκευής,εξαιρετικής ποιότητας,νουμερο 41, αγορασμένα στη βαρκελώνη, απίστευτα άνετα, φορεμένα επίσης ελάχιστα 15 ευρώ

5mfw.jpg

x0gf.jpg

Link to comment
Share on other sites

αννα 27! το προσωπικό μήνυμα που μου έστειλες δεν ανοίγει, θεωρείται κακόβουλο λογισμικό , δεν μπορώ να το διαβάσω, ούτε μπορώ να σου στείλω με άλλο τρόπο προσωπικό μήνυμα

αν ενδιαφέρεσαι για κάποιο ρούχο, γράψε εδώ στο φόρουμ

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...