Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γιατι αργει το δευτερο παιδακι;


Recommended Posts

Καλημερα. Σημερα πηγα στον γυναικολογο για να ελεγξει την ωορρηξια μου γιατι πηρα απο την 2η μερα εως την 8η μερα seprafar και ειχα ενα ωαριο δεξια 18 χιλιοστα και ενα αριστερα 19 χιλιοστα. Το απογευμα μου ειπε να παω να μου κανει την ενεση pregnyl και σε 36 ωρες μετα ωορρηξια. Ο θεος βοηθος. Οταν θα εχω αποτελεσματα θα ενημερωσω. Ειναι και η κολλητη μου εγκυος στο δευτερο( μολις το μαθαμε) και εχω φρικαρει λιγο. Ελπιζω και εγω αυτον το μηνα. Για να δουμε.......Εσυ Andria_80 τι κανεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 187
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αααααααα βλεπω θα εχουμε εγκυουλες χριστουγεννιατικα....

μπραβο valsamoula... θα ερθει τωρα σιγουρα... κανε λιγο υπομονη

Εγω εχω τοση δουλεια αυτον τον μηνα που ουτε σεξ προλαβαινω, λειπω εκτος καποιες μερες και βλεπω να τον "χανουμε" αυτον τον μηνα...


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει, θα προσπαθησεις στον επομενο κυκλο. Να εχεις καλες γιορτες, καλα χριστουγεννα και να περασεις τελεια με υγεια. Θα σε ενημερωσω μολις εχω νεα.

Link to comment
Share on other sites

Βαλσαμουλα, με το καλο αλλα προσεξε. Επειδη και εγω ετσι εμεινα εγκυος στα αγορια μου, εκανα ωορρηξια ακριβως 12 ωρες μετα!!! Με 10.000 μοναδες Πρεγκνυλ.

Θα εχετε επαφη και την ημερα της ενεσης, και την επομενη και την μεθεπομενη. Μην περιμενεις ποτε θα γινει, καλυτερα να υπαρχει σπερμα να περιμενει ας πουμε παρα να κυνηγατε το ωαριο ;)

Σου ευχομαι τα καλυτερα!!!


Μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, ηρθαν!!

bPp7p3.png

Το τελειως αναπαντεχο θαυματακι μας!!

Xkx4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω παρα πολυ. Εγω την ενεση την εκανα παρασκευη βραδυ στις 9 και ειχα επαφες την πεμπτη το βραδυ, το Σαββατο και την Κυριακη το βραδυ. Αλλα ωορρηξια εκανα χτες το πρωι Κυριακη, το καταλαβα γιατι πεθανα στους πονους. Κοιτα θα ηθελα ενα ακομα μωρακι γιατι εχω και την κορουλα μου, αλλα αν ερθουν δυο ενταξει δεν θα μου κακοφανει κιολας. Εσυ Tintail ποσα αυγουλακια εκανες και εκανες διδυμακια; Να σου ζησουν και να τα καμαρωσεις οπως επιθυμεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Trintail καλησπερα και χρονια πολλα. Τους γιους σου σε πιο μηνα προσπαθειων με serpafar τους επιασες; και τωρα το τριτο μωρακι με τον ιδιο τροπο 'η χωρις βοηθεια; Αχ εχω τρομερη αγωνια μεχρι να περασουν οι μερες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά κορίτσια. Κι εγώ επιθυμώ δεύτερο μωράκι αλλά ύστερα από μια αποτυχημένη προσπάθεια το καλοκαίρι τα παράτησα, και λόγω διαφόρων άλλων θεμάτων. Τώρα λέω να ξαναρχίσω σιγά σιγά... Καλή μας επιτυχία!


squsqutrd20091204_1_H+korakla+mou+einai.png

wMZNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια. Ειμαι στην αναμονη... περιμενω να αδιαθετησω την Κυριακη στις 5/1 ελπιζω αυτο το μηνα να εγινε το θαυματακι. Ευτυχως που αυριο φευγουμε για διακοπες και θα ξεχαστω πιστευω λιγακι. Θα σας ενημερωσω οταν γυρισω στις 6/1 . Ελπιζω να γυρισω με καθυστερηση. Ευχομαι σε ολες σας καλη χρονια και χρονια πολλα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια... εχω χαθει με τιε δουλειες...

Βαλσαμουλα εχουμε κανα νεο??? αντε να μπει με το καλο το 2014 βρε παιδακι μου..


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα andria μου. Καλη χρονια και το 2014 να μας φερει τα μωρακια που επιθυμουμε. Δυστυχως αδιαθετησα σημερα παλι. Δεν πειραζει πρεπει να χαλαρωσω λιγο. Εχω ελπιδεςπαντως γιατι μου εκατσε το φλουρι σημερα (χι,χι,χι).

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααα. Τυχερο το φλουρι σιγουρα Βαλσαμουλα.. μαλλον αυτα τα δευτερα παιδακια θα μας παιδεψουν.. και εγω περιμενω σημερα, αυριο.. δεν εχω και πολυ σταθερο κυκλο. το στηθος πρηστηκε και ποναει, αρα μαλλον ερχεται περιοδος. χρονια πολλα


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...