Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Γιατι αργει το δευτερο παιδακι;


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 187
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ κοριτσάκια σήμερα μου βγήκε θετικό το τεστακι ωορρηξίας,21η μέρα σε 28αρη κύκλο.Πάνω που είχα απαγοητευτεί που έβγαινε όλο αρνητικό κ το είχα παρατήσει το θέμα, σήμερα κάπως ένιωθα κ λέω δεν κάνω ένα κ βγήκε θετικό.Πιάσαμε δουλειά τώρα το μεσημέρι κ έπεται συνέχεια...άντε να δούμε. Και στην μπουμπού μου έτσι καθυστερημένη έγινε η ωορρηξία, 21η μέρα πάλι.


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!ειμαι νεα στο φορουμ,αλλα χαζευα καιρο συζητησεις για διαφορα θεματα...τωρα ειπα να κανω εγγραφη κι εγω!Αχ κι εμενα αργει το δευτερο παιδακι μου και με πιανει θλιψη...ο γιος μου ειναι ηδη 5 ετων...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κορίτσια για πείτε μου. Όπως σας είπα είδα θετικό τεστ την Παρασκευή κ είχαμε επαφές μεσημέρι κ βράδυ. Είδα κ χτες Σάββατο θετικό αλλά δεν μπορέσαμε να κάνουμε κάτι, έλειπε ο άντρας μου. Μάλλον κάτι θα γίνει κ σήμερα το βράδυ.Τι λέτε?Έπεσα μέσα στιες μέρες,έχω καμιά ελπίδα ή μπα?Γιατί τσαντίστηκα πολύ που χτες δεν τα καταφέραμε.


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

Lazariska δεν πειραζει. Πιστευω εισαι καλυμενη με την Παρασκευη και να εχεις επαφη και σημερα και αυριο κατα την γνωμη μου. Εγω κοριτσια δυσκολα υα ακολουθησω την συνταγη αυτο τον μηνα. Ειμαι στην 13η μερα και το τεστακι μου δειχνει πολυ αχνο θετικο για την ωρα και ο αντρουλης μου την Πεμπτη φευγει ταξιδι και θα γυρισει το Σαββατο. Ο θεος βοηθος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν πάνε. Παίρνουμε τις βιταμίνες που σας έλεγα αλλά ξεκινάμε τον άλλο μήνα λόγω κάτι χαπιών κάπως επίφοβων που πήρα αυτό το μήνα. Δεν πειράζει valsamoula ξεκινάμε μαζί τον άλλο μήνα! Με το καλό να ορίσει, λοιπόν!


squsqutrd20091204_1_H+korakla+mou+einai.png

wMZNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκια έχω αγχωθεί πολύ αυτό το μήνα . Κανονικά 28η μέρα ήταν στις 21 του μήνα αλλά αφού έκανα αργά ωορρηξία αύριο είναι η 13η μέρα άρα κάπου εδώ γύρω περιμένω. Μόνο το στήθος νομίζω εδώ κ μέρες ότι το νιώθω κάπως βαρύ κ φαίνονται κ οι φλέβες κ κάπου κ που κάτι πονάκια περιόδου αλλά δε θέλω να το πολυσκέφτομαι. Ελπίζω να έγινε κάτι γτ χαλάστηκα αυτόν το μήνα. Πρώτη φορά με τεστάκια κ εντόπισα την ωορρηξία μου αλλά κάναμε μόνο Παρασκευή την πρώτη μέρα, Σάββατο δεν μπόρεσε ο άντρας μου Κυριακή τσακωθήκαμε γτ του κράταγα μούτρα, Δευτέρα μεσημέρι έγινε παλι αλλά δεν ξέρω.Μες στα νεύρα ήμουνα για πολλές μέρες.


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

Ετσι και εμενα lazariska μου, τα ιδια περναω. Ολοι λενε ποτε θα κανω το δευτερο; λες και εγω δεν θελω να κανω. Λες και θα ξυπνησω το πρωι και θα ειμαι εγγυος. Τοσο απλο νομιζουν οτι ειναι. Τελικα δεν ειναι. Πως στις προηγουμενες 2 εγκυμοσυνες μου εμεινα απο τον πρωτο κιολας μηνα δεν μπορω να το καταλαβω. Τελικα ειναι τυχη .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...