Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Γιατι αργει το δευτερο παιδακι;


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα... συγγνωμη που χαθηκα αλλα οπως σας ειχα πει λογω δουλειας φετγω σε διπλανο νομο καθημερινα και το απογευμα ειμαι στο μαγαζι... δεν εχουμε και πολλες επαφες τον τελευταιο μηνα, εδω να ειδωθουμε καλα καλα δεν μπορουμε... ελπιζω σε 2 μηνες που θα ειμαι και παλι σπιτακι μου να ξεκινησουμε εντατικα ξανα... κανα νεο έχουμε? καλη επιτυχια σε ολες τις μαμαδουλες...


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 187
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω tinaki σκεφτομαι να τελειωσω τις εξετασεις μου και μετα να χαλαρωσω και οποτε ερθει γιατι αν συνεχισω ετσι θα παθω τιποτε αλλο απο το αγχος.

Link to comment
Share on other sites

[quote=tinaki;2264795

Rica ελπίζω να μπορέσεις να ξεκινήσεις δυναμικά κι εσύ πάλι από τον επόμενο μήνα!

Μακάρι. Θα κάνω και κάποιες τελευταίες εξετάσεις κι αν δεν χρειαστεί κάποια θεραπεία τότε ξεκινάω.

Κορίτσια, χωρίς άγχος! Ας το δούμε χαλαρά και θα ρθει!


squsqutrd20091204_1_H+korakla+mou+einai.png

wMZNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια μιας και ειμαστε εδω και τα λεμε ολα. Τι ηλικιες εχετε τωρα που προσπαθειτε για το δευτερο; Εγω ειμαι 38 και ο γιατρος με εχει βγαλει σχεδον αχρηστη και οτι ειμαι μεγαλη για να συλλαβω ευκολα το δευτερο. Ολο μου λεει να κανω εξωσωματικη, δεν εχω προβλημα με την διαδικασια αλλα λογω ιστορικου με τον καρκινο του μαστου που περασα στα 33 μου απαγορευεται να παρω ορμονες. Τωρα ειμαι στο ψαξιμο για να τον αλλαξω.

Καταρχάς να σου πω ένα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ και συγχαρητήρια για τη μάχη που έδωσες με τον καρκίνο. Να πεις στο γιατρό να πάει να @@@@.... και να πας σε άλλον! Κολλητή μου έκανε το πρώτο στα 38 και το δεύτερο στα 42 με φυσιολογική σύλληψη. Τι λέμε τώρα... Εγώ είμαι 33.


squsqutrd20091204_1_H+korakla+mou+einai.png

wMZNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα! Χθες το βραδυ και την ωρα που εκανα μπανιο θυμηθηκα οτι πρεπει να παρω μαζι μου αυριο στην δουλεια σερβιετες ταμπον γιατι περιμενω περιοδο. Μετραω μερες και επρεπε να εχω αδιαθετησει ηδη. Βρε λεςςς??? Την μονη μερα που ειχαμε επαφη ηταν 22 ιανουαριου και μετα τιποτα λογω δουλειας. Ειχα τεστ (παντα υπαρχει στο σπιτι μας ενα) το κανω και κοριτσια βγηκε θετικόοοοο. Τα εχω χασει!!! Το θελω πολυ αλλα τον μηνα που δεν δεν δεν περιμενα ηρθε.... θα παω για χοριακη. Πηρα αδεια το πρωι να δω πως θα αντεξω τις μετακινησεις!!!!! Ας πανε ολα καλα θεουλη μου


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites

Andria80 συγχαρητηριαααααααααααα!!!!!!!!!!!!!! Καταπληκτικα νεα. Ειδες τελικα οταν το περιμενεις δεν ερχεται αλλα οταν δεν το περιμενεις........ περιμενουμε νεα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κοριτσάκια!!!

Τελικά είναι πολλά θέμα άγχους!!!

Στον γιο μου προσπαθούσαμε 2,5 χρόνια για σύλληψη. Εννοείται είχαμε ξεκινήσει τις εξετάσεις, τύγχανε και κάποιες συγκυρίες που μας καθυστέρησαν και, εκεί που το είχαμε πάρει απόφαση (μόλις είχαμε παντρευτεί), να περιμένουμε την περίοδο για να ξαναξεκινήσουμε... δεν ήρθε ποτέ!!! Νιόπαντροι!!!

Στην κόρη, πιο χαλαροί εννοείται, αφού είχε συλληφθεί ο πρώτος, κάναμε πάλι 6 μήνες να τη συλλάβουμε!!! Πάλι είχαμε λίγο άγχος, να αναφέρω ότι τον προηγούμενο μήνα της θετικής χοριακής είχα και 15 μέρες καθυστέρησης (ήμουνα σίγουρη τρομάρα μου...), αλλά αρνητικό τεστ.

Μην αγχώνεστε!!! Μανούλες θα ξαναγίνετε!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε κορίτσια που είσαστε; Κανένα νέο; Εγώ έκανα το δευτερο πακέτο όρμονικών εξετάσεων (προλακτινη,πιρόγες τερπνό κλπ), όπως επίσης έκανα και την αντιμελλεριουμ ορμόνη που σου δείχνει σε ποσοστό που γόνιμη είσαι και ποσά ωάρια σου απομένουν. Θα πάρω τα αποτελέσματα την Παρασκευή και θα σας ενημερώσω. Κατα τα αλλά παρόλο που νόμιζα ότι θα κάνω ωορρηξία το προηγούμενο σαββατοκύριακο 15&16 Φεβρουαρίου και είχα επαφες κάποια στιγμή την Τρίτη στις 18 αισθανόμουν τσιμπήματα χαμηλά και εκείνη την ημέρα εντελώς τυχαία παρέλαβα τεστ ωορρηξιας απο την hometest και λεω δεν κάνω ενα; Και δείχνει καταθετικο και πιο έντονο απο την γραμμή ελέγχου. Οπότε ευτυχώς είχα επαφή και την ίδια μέρα, άρα τώρα αναμένω στις 4 Μαρτίου που περιμένω να αδιαθέτησα. Πολλές συγκυρίες μαζί δεν νομίζετε; Μακάρι να ήταν τυχερό όλο αυτό που συνέχεια. Με είδε και η κολλητή μου πριν 2 μέρες στον ύπνο της ( είναι και εγκυος) να τρέχω κατα πάνω της και να της φωνάζω ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!

Μακάρι Παναγίτσα μου, ελπίζω να είναι γουρλου.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας κι απο εμένα. Έχω καιρό να μπω αλλα διάβασα τα Νεα σας. Συγχαρητηρια στη Νεα εγκυουλα και στα δικά μας.

Εγώ είμαι 32 κι έχω ενα αγορακι 4,5 χρόνων. Και είμαι κι εγώ στο κλαμπ ''θέλω δεύτερο παιδακι'' αλλα και στο κλαμπ ''θέλω να χασ ω 15 κιλά!!!''. Ο θεός βοηθός λοιπόν..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...