Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Cafe Αύγουστος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Μια φίλη της μαμάς μου κλείνει το μαγαζί της και έχει βάλει τρελές εκπτώσεις! Ψωνίσαμε για το καλοκαίρι διάφορα σετάκια και πεδιλάκια για τη θάλασσα.

Καλωσήρθες vivouli ! Eγώ είμαι Κριός με ωροσκόπο λέων..οπότε καταλαβαίνεις...χαχα μια χαρά θα τα πάτε!

sailor_moon μπράβο σας για τη φρουτόκρεμα! Τι φρούτα βάζεις;

καλημερα!!!μηλο - αχλαδι- μπανανα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα!!!ειναι τοσο ακριβα τα βαπτιστηκα και ο σταυρος ε;;

πρεπει και εμεις να κοιταμαι σιγα σιγα!

οτιλια και εμενα την ιδια συμπεριφορα εχει ο μικρος στο θηλασμο αλλα μαντεψε, βγαλαμε και δοντακι οποτε με πεθαινει :P

Link to comment
Share on other sites

vivouli καλώς ήρθες και εσύ στην παρέα μας.

Σειλορ μπράβο σας που την φάγατε όλη εμείς ακόμα το ταλαιπωρούμε το φαγητό αν και χθες και σήμερα πήγε πολύ καλά άντε να δούμε.

τη τρωμε πια αλλα με τραγουδια και παιχνιδι!!μια ωρα για να φαμε μια μικρη ποσοτητα!

αλλα ρε κοριτσια και μετα τη φρουτοκρεμα και μετα την απογευματινη θελει να θηλαζει! θελουνε και εσας γαλα τα μικρα σας μετα;;

Link to comment
Share on other sites

χαλάρα μετά απο τα φρουτα και τη κρεμα, ανεξαρτητα το ποσο θα φαει, θα κατεβασει και την μπουκαλα το γάλα! :rolleyes:

Καλως ήρθατε sailor και vivouli!


lnUXp3.png

κανείς δε γνωρίζει το παιδί σου όπως εσύ ...

Link to comment
Share on other sites

χαλάρα μετά απο τα φρουτα και τη κρεμα, ανεξαρτητα το ποσο θα φαει, θα κατεβασει και την μπουκαλα το γάλα! :rolleyes:

Καλως ήρθατε sailor και vivouli!

καλως σε βρηκα :)

οκ να μην απορω δηλαδη για την λαιμαργια του!!χιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημέρα!

Ο δικός μας σταυρός έκανε 500 αλλά τον πήρε 400 μαζί με αλυσίδα ο νονός μας από ένα εργαστήριο στο κέντρο.Είναι λευκόχρυσος και βαρύς και έχει χοντρή αλυσίδα(για τον άντρακλά μου)..:tongue:

Οτίλια κ ο δικός μου το βράδυ με τραβούσε απίστευτα..ένιωθα όπως τον 1ο καιρό..ούτε νεογέννητο έτσι!


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

και εμένα τις περισσότερες φορές και γάλα μετά μη πω μόνο γάλα.

Οτίλια και εμένα μια από τα ίδια για πλάκα την λέμε και νεογέννητο αφήστε που με ξύνει με τα δοντάκια τα κοφτερά και πονάω.Την μέρα την μαλώνω αλλά μέσα στη νύχτα που κοιμάται τι να κάνω;;;υπομονή λοιπόν


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για την θερμή υποδοχή!!!!:lol:

Εγώ σήμερα ζέστανα το πορτοκάλι γιατί ζεστή κάπως την τρώει την φρουτόκρεμα έβαλα και λίγο ζεστό νεράκι στο μπιμπερό και κάτι μπορώ να πω ότι κάναμε.

Είναι σωστό όμως να ζεσταίνω το πορτοκάλι? και γενικά να ζεσταίνω την φρουτόκρεμα?:confused:

Εγώ μετά την φρουτόκρεμα δεν της δίνω γάλα προσπαθώ να την ξεχάσω για να φάει μεσημέρι το γάλα της και να κοιμηθεί.

Αχ και από βδομάδα ξεκινάμε και το μεσημεριανό άλλος πόλεμος εκεί!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Δεν βλέπω από την νύστα μου σήμερα χθες είχαμε ξενύχτι με την μπέμπα, ξεκίνησε από το απόγευμα με κλάματα αλλά και άλλες φορές να το κάνει αυτό το βράδυ πάντα κοιμάται και όμως ατύχησα.....ξύπνησε κατά τις 12 και δεν σταματούσε πουθενά ήμουν και μόνη όλη μέρα και ήμουν και φοβερά κουρασμένη και είπα αμάν μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες που επιτέλους κοιμήθηκε!

Σήμερα δεν νοιώθω τίποτα ούτε χέρια ούτε πόδια γιατί μόνο στην αγκαλιά ηρεμούσε και με το περπάτημα.

Τι λέτε να έπαθε το ζουζούνι μου? Λέτε να είναι δοντάκια? Πάω να βάλω το δάχτυλο στο στόμα της για να δω και δεν με αφήνει για να δω.

Τι να την κάνω για να την βοηθήσω???:-(

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δοντάκια είναι vivouli...:rolleyes: Yπομονή!

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;

Εμείς πήγαμε στην πεθερά μου σήμερα. Έχει έρθει και η μαμά μου και ψήσαμε και ξεκοιλιαστήκαμε πάλι..Ντύσαμε και τον Κ πειρατή και είχε τρελό γέλιο! Θα σας βάλω φωτό να δείτε.:lol:

Φιλάκια πολλά!


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια!!!

ειμαι και εγω μανουλα του ιουλιου το κοριτσακι μου γεννηθηκε 29/07/11

ειναι λιονταρακι και εγω ειμαι λιονταρακι οποτε καταλαβαινετε τι γινετε σπιτι!!!:P

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για την θερμή υποδοχή!!!!:lol:

Εγώ σήμερα ζέστανα το πορτοκάλι γιατί ζεστή κάπως την τρώει την φρουτόκρεμα έβαλα και λίγο ζεστό νεράκι στο μπιμπερό και κάτι μπορώ να πω ότι κάναμε.

Είναι σωστό όμως να ζεσταίνω το πορτοκάλι? και γενικά να ζεσταίνω την φρουτόκρεμα?:confused:

Εγώ μετά την φρουτόκρεμα δεν της δίνω γάλα προσπαθώ να την ξεχάσω για να φάει μεσημέρι το γάλα της και να κοιμηθεί.

Αχ και από βδομάδα ξεκινάμε και το μεσημεριανό άλλος πόλεμος εκεί!!!!!

vivouli2012 και εμενα δεν την τρωει την φρουτοκρεμα δεν την θελει καθολου αντιθετα το φαγητο της το τρωει ολο!!!καλα κανεις και δεν της δινεις γαλα γιατι μετα θα μαθει οτι αν δεν φαει φρουτοκρεμα η φαγητο θα εχει γαλα!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!!

ειμαι και εγω μανουλα του ιουλιου το κοριτσακι μου γεννηθηκε 29/07/11

ειναι λιονταρακι και εγω ειμαι λιονταρακι οποτε καταλαβαινετε τι γινετε σπιτι!!!:P

Wow!! Κι εγώ είμαι Λέων και τα δικά μου γεννήθηκαν 29/07/11!!! Καλωσήρθες!!! Να χαιρόμαστε όλα τα ζουζούνια μας εδώ του κλαμπ!!!


 

120247mcv711uxx1.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....

Καλώς ήρθες να χαίρεσαι την μικρή σου. Βιβούλι εξαρτάται αν θηλάζεις καλά κάνεις και δίνεις και γάλα αν δίνεις έτοιμο όντως δεν είναι και τόσο απαραίτητο αλλά πάνω από όλα θα ακολουθήσεις τις ανάγκες του μωρού σου..

Χθες είχε ωραία μέρα και βγήκαμε βόλτα πήγαμε στο πάρκο Τρίτση και η μικρή δεν πρόφταινε να κοιτάζει τριγύρω...Ειδικά με τις πάπιες τρελάθηκε...Ε μετά έριξε και έναν 2ωρο ύπνο και στάνιαρε....


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...