Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχεις δίκιο,ίσως γι αυτό έβγαιναν τα τεστ αχνά θετικά.Ειναι πολύ ψυχοφθόρο,δεν ξέρω πως να νιώσω..Δεν ξερω καν γιατί πχ μια χοριακη είναι χαμηλή ενώ είναι εντός ορίων,τι είναι αυτό που την καθορίζει?Προσπαθώ να το πιστέψω και να πάω την Κυριακή με θετικές σκέψεις,αν και προς το παρόν τρέμω απ' το άγχος 

      Έγινε αργά η εμφύτευση … συμβαίνει … μην ανησυχείς άδικα ! Ο θεός μαζί σου ! Να ριναι ευλογημένο ! Όλα καλα θα πάνε εχε πίστη ! 

      • Μου αρέσει 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

τι κανετε ομορφες?

Ιωαννα μου περνας καλα εε?!!

σημερα πηγαμε σουπερ και τι επαθα κοριτσια: γλυστρισα στα λαχανικα και ευτυχως ηταν απο πισω η μαμα μου και κρατησε αντισταση ..ανοιξαν ομως τα ποδια μου και το ενα μπηκε κατω απο το ραφι...τρανταχτηκα βεβαια αλλα ευτυχως ολα καλα!

περασε ο καιρος κ σε λιγο θα κραταμε τα ζουζουνια μας κ θα συζηταμε για αυτα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλε ζηλευω γιατι δεν ειχα κ εγω οταν ημουν μωρο τετοιο ωραιο δωματιο??

κλαψ!!!!!!

με το καλο τζενακι!

παντα ξυπναω νωρις απλα αλλες φορες μπαινω αλλες οχι....

απλωθηκε το τελευταιο πλυντηριο με μωρουδιακα κοριτσια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι κανετε ομορφες?

Ιωαννα μου περνας καλα εε?!!

σημερα πηγαμε σουπερ και τι επαθα κοριτσια: γλυστρισα στα λαχανικα και ευτυχως ηταν απο πισω η μαμα μου και κρατησε αντισταση ..ανοιξαν ομως τα ποδια μου και το ενα μπηκε κατω απο το ραφι...τρανταχτηκα βεβαια αλλα ευτυχως ολα καλα!

περασε ο καιρος κ σε λιγο θα κραταμε τα ζουζουνια μας κ θα συζηταμε για αυτα!

καλημερα κουκλιτσες!!!μαρακι μου, μεχρι να γεννησεις κοριτσι μου εσυ αναρωτιεμαι τι αλλο θα σου συμβει...να ηταν η τελευταια ταραχη που πηρες!προσοχη πολυ οκ?ειδες οι μανουλες, παντα τις πιο καταλληλες στιγμες ειναι εκει για να μας στηριξουν μεταφορικα η κυριολεκτικα!

Να μερικές καινουργιες φωτογραφίες από το δωματιάκι μας!

picture.php?albumid=490&pictureid=3285

picture.php?albumid=490&pictureid=3284

picture.php?albumid=490&pictureid=3286

picture.php?albumid=490&pictureid=3287

picture.php?albumid=490&pictureid=3288

τζενακι καλοριζικο το δωματιακι σας, ειναι κουκλιστικο, με το καλο να υποδεχτει την πριγκιπεσα σας!

καλε ζηλευω γιατι δεν ειχα κ εγω οταν ημουν μωρο τετοιο ωραιο δωματιο??

κλαψ!!!!!!

με το καλο τζενακι!

παντα ξυπναω νωρις απλα αλλες φορες μπαινω αλλες οχι....

απλωθηκε το τελευταιο πλυντηριο με μωρουδιακα κοριτσια!

και για μας σημερα ξεκιναει ο μαραθωνιος καθαριοτητας, εγω εννοειτε πως δεν θα κουνησω ουτε το μικρο μου δαχτυλακι...παλι θα βαρεθω να διαταζω χιχιχι!

σας φιλωωωωωωωωωωωωω!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Γεια κοιλουμπίτσες!Τζενάκι, το ολοκληρωμένο πλέον δωμάτιο είναι απλά ΣΟΥΠΕΡ!Με το καλό να έρθει η μπέμπα σας να το χαρεί, μακάρι κι εγώ να είχα τέτοιο δωμάτιο σα μωρό, χαχα!Αννετάκι, καλό καθισιό κι η τύχη σου δουλεύει, χαχα. Μαράκι, πρόσεχε βρε πουλάκι μου,αμάν πια όλα σε σένα θα συμβούν??Αχ, κορίτσια, αρρώστησε κι ο μεγάλος, βήχας τρελός να δω τι θα τον κάνω και αυτόν.Α, κι αύριο πρωί πρωί θα έρθουν τα πεθερικά μου, όχι για καμιά βοήθεια, ίσα να τους έχω στα πόδια μου κι αυτούς, γμτ...Δε με θέλει, δε με θέλει λέμε...Καλό υπόλοιπο Κυριακής. ο καιρός είναι υπέροχος, σούπερ για βόλτες!


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες τις μανουλες...

μπηκα απλα να δωσω το παρον και να σας πω οτι μαμα και μπεμπης ειμαστε πολυ καλα...τρεχουμε με το σπιτι και δεν προλαβαινα να μπω καθολου..

αυριο μας ειπαν πως θα ερθουν επιτελους ντουλαπες και κουζινα...

αντε να δω ποτε θα μετακομισουμε να ησυχασουμε...

σας κοιλοφιλω ολες σας...θα τα πουμε συντομα...:-D


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια!!!!

2 εβδομαδες εμειναν !!!!!7/12 χαιρετω την εταιρεια..

Jennaki Πολυ ομορφο το δωματιο σας και τα επιπλακια σας!!!με το καλο να ερθει η μπουμπου..

Φαγκρι μου ολα θα πανε καλα!!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!!!

Jennaki δυο πράγματα να σε ρωτήσω;;;

Α) θες να γίνεις η γερή μου μητέρα και να μου δώσεις το δωμάτιο;;;

Β) τα γλυκακια πάνω στο στρώμα της αλλαξιερας Είναι φαγωσιμα;;

Είναι ΤΕΛΕΙΟ με το καλο να έρθει η ενοικος!!!


0eOLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια!!!!

2 εβδομαδες εμειναν !!!!!7/12 χαιρετω την εταιρεια..

Jennaki Πολυ ομορφο το δωματιο σας και τα επιπλακια σας!!!με το καλο να ερθει η μπουμπου..

Φαγκρι μου ολα θα πανε καλα!!!!

Καλημέρα τι Είναι βρε 2 βδομάδες;;;;; Τιποτα νεράκι θα περάσουν ;)


0eOLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αστα να πανε φιλενάδα το περπάτημα Είναι πια σε καθημερινή διάταξη :tongue:

Σήμερα λέω να πάω μια βόλτα στο mall!!

Το θέμα Είναι ότι δεν μπορώ να καταλάβω αν έχει γυρίσει ή Όχι :confused:

ΕΣΥ καλα;;


0eOLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια.

Τζενη το δωματιο της μπουμπους ειναι τελειο,μ' αρεσουν ολα αλλα πιο πολυ τα σεντονακια που εχουν υπεροχα χρωματα και η καρεκλα που σε περιμενει υπομονετικα,φαινεται πολυ αναπαυτικη!μπραβο πολυ ωραιες επιλογες.......με το καλο να βαλεται τη μπουμπου μεσα...:D:p

Μαρακι τιποτα δεν εμεινε,1 μηνακι,εχεις κανει τοση υπομονη κι εχεις περασει τοσα,μπηκες στην τελικη ευθεια....επιτελους...;)

Fagri περαστικα για το ζουζουνι σου,ελπιζω να' ναι καλυτερα σημερα....Οσο για το δωματιο το πιο πολυτιμο θα βαλεις μεσα στο δωματιο που ειναι η αγαπη των γονιων απλα εμεις επειδη ειναι το πρωτο καταλαβαινεις οτι εχουμε παθει ενα σχετικο ντελιριο.....και μια μανια καταναλωσης......

Βικυ εισαι καλα???χαθηκες!

Joa μετρας αντιστροφα και ουτε που θα το καταλαβεις.....ερχεταιιιιιιιι.........

Ευα πως εισαι???????

Εμεις εχουμε υπερηχο σημερα και ειμαι ολο χαρα με μια δοση αγχους βεβαια.....εννοειται!!!!!!αχ θα τη δουμε απο κοντα παλι σημερα...τι καλα.......

Τωρα πρεπει να παω να σφραγισω στους ελεγκτες κατι εξετασεις και θα τα πουμε αργοτερα....φιλακιαααααααααα


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...