Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

      • Ευχή 1

Mummy's babyclub


Recommended Posts

Πώς τα περάσατε Μάρτζι μου;;;

εμένα τα διδυμάκια μου ξεκίνησαν από την προηγούμενη δευτέρα παιδικό και πάμε καλά μπορώ να πω! Δευτέρα ξεκινάει και ο μεγάλος μου προνήπια!! Και στις 19 επιστρέφω δουλειά! Κάθε κατεργάρης στον πάγκο του δλδ αλλά οφείλω να ομολογήσω πως μου αρέσει που μπαίνουμε σε πρόγραμμα


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 836
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    marmin 312 δημοσιεύσεις

  • margi

    margi 230 δημοσιεύσεις

  • korina89

    korina89 147 δημοσιεύσεις

  • pepsi

    pepsi 49 δημοσιεύσεις

Καλή σχολική χρονιά!!! Σήμερα πήγαμε στον Αγιασμό του μεγάλου μου στα προνήπια!!! Το πιστεύετε;; Το μπουμπουκάκι μου το χαμογελαστό παει κ όλας προνήπια!!! Πως περνάνε τα χρόνια ω ρε!!!!! ;)


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

καλή σχολική χρονιά! Αχ, βρε Μαρμιν, πώς πέρασε ο καιρός......Θυμάμαι τότε που γέννησες! Εσύ ήσουν πρώτη ή η Μάριούλα; Μάλλον η μαριούλα, ε; Θυμάσαι πόσο αναλυτικά τα περιγράφαμε; Και τώρα τα μωράκια μας έχουν μεγαλώσει! Κι η δική μου θα πάει παιδικό στις 19 Σεπτέμβρη. Εγώ είμαι σε Λύκειο φέτος κι έχω πάρα πολύ διάβασμα.......Προβλέπεται πολύ δύσκολη χρονια.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

καλή σχολική χρονιά! Αχ, βρε Μαρμιν, πώς πέρασε ο καιρός......Θυμάμαι τότε που γέννησες! Εσύ ήσουν πρώτη ή η Μάριούλα; Μάλλον η μαριούλα, ε; Θυμάσαι πόσο αναλυτικά τα περιγράφαμε; Και τώρα τα μωράκια μας έχουν μεγαλώσει! Κι η δική μου θα πάει παιδικό στις 19 Σεπτέμβρη. Εγώ είμαι σε Λύκειο φέτος κι έχω πάρα πολύ διάβασμα.......Προβλέπεται πολύ δύσκολη χρονια.

Λύκειο ε;; Καλό κουράγιο!! Πώς τα πήγε η μικρή σου στον παιδικό;; Ο μπαμπάς της την παει;; Αλήθεια ο σύζυγος πώς τα πάει;;; Ηρέμησε καθόλου ή σου κάνει πάλι την ζωή δύσκολη;;; Εγώ ξεκίνησα τη Δευτέρα δουλειά! Καλά είναι! ΜΠήκαμε σε ένα πρόγραμμα! Τολμώ να πω οτι στη δουλειά ηρεμώ και ξεκουράζομαι κάπως!! Η Μαριούλα γέννησε πρώτη! 15 Οκτωβρίου! Δεύτερη η Λίλι 28 Νοέμβρη και τελευταία από το γκρουπ των πρώτων μαμάδων η αφεντιά μου 1 Δεκέμβρη!! :-D:-D


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, τι κανετε?? Εμεισ πηγαμε ρωμη 6 μερεσ διακοπεσ και 3 εβδομάδες ελλαδα ..ο μικροσ μεγαλωσε πολύ λεεο καινούργιεσ λεξουλεσ κανεθ ολο νεα πράγματα και τρελενομαι..εχει 16 δοντια είναι πολθ ζωηρόσ και ολη μερα λεει μαμ αρχισε και τρωει πολυ καλα ..εδω αρχισαν τα κρυα

Εσεισ τι κάνετε??


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μωρή Κορίνα μετράς και τα δόντια;;;; Πω! πω! Εγώ ποτέ δεν της τα μέτρησα.........Ούτς που το σκέφτηκα, για να πω την αλήθεια.

Μαρμιν, καλή αρχή! Ο σύζυγος είναι με τις αναλαμπές του. Μία έτσι μία αλλιώς. Πήρε πτυχίο και κάνει πρακτική.

Εγώ κουράζομαι πολύ. Η μικρή μια χαρά στον παιδικό.

Φιλιά!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Μωρή Κορίνα μετράς και τα δόντια;;;; Πω! πω! Εγώ ποτέ δεν της τα μέτρησα.........Ούτς που το σκέφτηκα, για να πω την αλήθεια.

Μαρμιν, καλή αρχή! Ο σύζυγος είναι με τις αναλαμπές του. Μία έτσι μία αλλιώς. Πήρε πτυχίο και κάνει πρακτική.

Εγώ κουράζομαι πολύ. Η μικρή μια χαρά στον παιδικό.

Φιλιά!

To πήρε το πτυχίο;;; συγχαρητήρια!!! Στην πρακτική πληρώνεται;; για πόσο καιρό είναι;;

Κι εγώ μετρούσα τα δόντια στον Θράσο! Και επειδή δεν έβλεπα και καλά και δε με άφηνε κ όλας ρωτούσα κάθε φορά την παιδίατρο! Αχαχα! Ανυπομονούσα όμως να τελειώσουν γιατί έβγαζε δύσκολα! ΣΤα δίδυμα τα λέω κάνε αααααα και η μικρή κάθεται και της τα μετράω!Βλέπει κ ο αδελφός ζουλεύει και κάθεται κ εκείνος! Βασικά έχω καιρό να τα μετρήσω τώρα απλά η μικρή μας μάλλον έβγαλε τα 16 της με το τελευταίο να έχει σκάσει τώρα και ο μικρός είναι πιο πίσω αλλά βγαίνουν σιγά σιγά!!

Τα διδυμάκια μου προσαρμόστηκαν πολύ καλά τολμώ αν πω στον παιδικό! Μάλιστα ο μικρός που ήταν και πιο δύσκολος παραπροσαρμόστηκε! Κάνει νούμερα του σπιτιού! Δεν κάθεται στην παρεούλα και αν κάποιο παιδάκι παει να του παρει παιχνιδάκι ορμάει να το δαγκάσει!! Η μικρή μας λεει η κυρία είναι άλλο πράμα! Μαζεύει τα παιχνιδάκια από κάτω και τα βάζει ανά κατηγορίες κάνει τον παιδικό λαμπίκο! Και με τον αδελφό της είναι πολύ προστατευτική! Όταν τον έβαλε στην καρέκλα να κάτσει γιατί πήγαινε να δαγκώσει πήγε και έκατσε σε μια άλλη καρέκλα που είχε δίπλα του!!!

Αλήθεια Μάρτζι πρέπει να στείλουμε φωτο γιατί παραμεγάλωσαν πια και τα δικά μου και η πριγκίπισσα σου φαντάζομαι!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Μαρμιν μου, εκεί που είπα ότι η μικρή τα πάει καλά στον παιδικό, τώρα το παίρνω πίσω. Δεν ξέρω τι έφταιξε και πισωγύρισε. δεν θέλει να πηγαίνει με τίποτα. Σήμερα την πήγα εγώ (πήρα άδεια να φανταστείς) και κάτσαμε μαζί αγκαλιασμένες μία ώρα μόνο. Πήγαμε και φύγαμε μαζί. Ο'υτε λόγος να κάνω ένα βήμα παραπέρα. Ελπίζω να στρώσει πάλι, αν και το βλέπω δύσκολο.

Ο σύζυγος δεν παίρνει ούτε ένα λεπτό του ευρού για την πρακτική. Καλό, ε;

Στείλε μου φωτογραφίες.............


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Μαρμιν μου, εκεί που είπα ότι η μικρή τα πάει καλά στον παιδικό, τώρα το παίρνω πίσω. Δεν ξέρω τι έφταιξε και πισωγύρισε. δεν θέλει να πηγαίνει με τίποτα. Σήμερα την πήγα εγώ (πήρα άδεια να φανταστείς) και κάτσαμε μαζί αγκαλιασμένες μία ώρα μόνο. Πήγαμε και φύγαμε μαζί. Ο'υτε λόγος να κάνω ένα βήμα παραπέρα. Ελπίζω να στρώσει πάλι, αν και το βλέπω δύσκολο.

Ο σύζυγος δεν παίρνει ούτε ένα λεπτό του ευρού για την πρακτική. Καλό, ε;

Στείλε μου φωτογραφίες.............

Κρίμα! Η κυρία τι λεει;; έγινε κάτι που μπορεί αν οφείλεται αυτό το πισωγύρισμα;; ή είναι το αναμενόμενο που κάνουν τα περισσότερα παιδάκια που ξεκινάνε καλά;

Προσπάθησε να ψαρέψεις και την κόρη σου είτε μέσα από το παραμύθι είτε από κάποιο παιχνίδι! Μπορεί να είναι και κάτι τελείως χαζό! Ο μεγάλος μου να φανταστείς τον Ιούνιο έκλαιγε και έπεσε στην αγκαλιά μου και τον σταμάτησα και ο λόγος ποιος ήταν;; επειδή τον φιλάνε τα κοριτσάκια στο μάγουλο και ντρέπεται! αχαχα!! Και μίλα της πολύ και συνέχεια με καλά λόγια για τον παιδικό και οτι δουλεύετε κτλ! ξέρεις! Θα σου στείλω φωτο ελπίζω σύντομα! Φαντάζομαι δεν έχεις ούτε βαιμπερ ε;;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Πού είστε βρε κορίτσια; Χρόνια και ζαμάνια.......

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε. Να είναι καλά τα παιδάκια μας.

Εμείς είμαστε μέρες τώρα στην κατάψυξη.....Ξεπαγιάσαμε λέμε


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα χαθηκαμε..

Μαρτζι όλα καλά? Η μικρή σου ? Πεσ μας νέα σου .. εμείς καλά βέβαια κάθε μήνα ολο και κάτι έχουμε μια βηχσ μια πυρετό μια συναχι ..ο μικρός μου αρχισε και μιλαει πολύ και τρελενομαι οπωσ τα λεει εινσι πολύ ζωηρόσ όλη μέρα στο ποδι όλη μέρα , παίζει πολύ καλά και με παιδακια και μονοσ του , του αρέσουν πολύ τα παιχνίδια και εχει και λατρεια στον μπαμπά του ..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπέρα!! Τι κάνετε;; άλλαξε το παρεντς κ με εκνευρίζει για αυτό έκανα καιρό να μπω! Τα χιόνια εμείς τα καταευχαριστηθήκαμε πάντως αν κ οι περισσότεροι είχαν αντίθετη άποψη! Παίξαμε κ χιονοπόλεμο με το μεγάλο μου κάναμε κ χιονάνθρωπο αλλά δυστυχώς μόνο μια μέρα γιατί μετά ανέβασε πυρετό! Την 25η Μαρτίου έκαναν μια ωραιότατη γιορτή στο νηπιαγωγείο κ ο γιος μου ντύθηκε τσολιάς! Φυσικά φαντάζομαι οτι είναι περιττό να σας πω οτι ήταν το πιο όμορφο τσολιαδάκι του σχολείου κ όχι μόνο!ολάκερης της Ελλάδας!! Και η γιορτή παντέλεια! Οι δασκάλες μας κάνουν πολύ καλή δουλειά σε όλα κ αυτό φάνηκε κ στη γιορτή του σχολείου που είδαμε χαρούμενα παιδάκια όλο πάθος, χαρά κ καμάρι να μας αναπαραστούν την Εθνική μας εορτή αλλά κ τον Ευαγγελισμό της Παναγίας! Ποίηματα, χοροί, τραγούδια! Με μια λέξη ΥΠΕΡΟΧΗ!! Εσείς Μαρτζούλα μου πώς είστε;; Με την κυριακή τα λέμε κ στο μέσσεντζερ


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...