Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Κοριτσιααααα απίστευτο!!! 142 χοριακη! Δε μπορούμε να το πιστέψουμε!!! Ξέρω ότι έχω πολύ μεγάλο δρόμο μπροστά και η επαναληπτική της Τετάρτης είναι πολύ σημαντική όμως στα τόσα χρόνια η πιο μεγάλη μου χοριακη ήταν 17... Η γκουρού των τεστ είχε δίκιο 😁

      Συγχαρητήρια!!! Με το καλό χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Παρεπιπτόντως εφόσον έκανες ετ τη περασμένη Παρασκευή, σήμερα είσαι στη 10η μέρα.. η μέρα της ετ δεν προσμετράται..!

      @Blue Velvet λυπάμαι για την εξέλιξη.. εγώ δεν το περίμενα για να είμαι ειλικρινής.. κράτα το θετικό ότι εμφύτευση έγινε και να ξέρεις το σώμα θυμάται! Εφόσον είχες ήδη μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη θα ξαναγίνει μόλις βρεθεί το τυχερό εμβρυακι!! Ελπίζω σήμερα να ξεκαθαρίσει το τοπίο και η χοριακη να πέσει άμεσα..

Mummy's babyclub


Recommended Posts

πωπωπωπωωωωωωω !!! Ε καλά με τέτοιο μισθό σιγά μη με νοιάξει πόσα θα πάρει ο παιδικός!!!

Εεεεε τα βλέπεις ο καθένας ότι μπορεί αν κ πάλι θεωρώ ότι για τρία παιδιά είναι καλα:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 836
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    marmin 312 δημοσιεύσεις

  • margi

    margi 230 δημοσιεύσεις

  • korina89

    korina89 147 δημοσιεύσεις

  • pepsi

    pepsi 49 δημοσιεύσεις

Asteraki, έχω μείνει με την απορία τελικά. Μιλάμε για ιδιωτικό παιδικό σταθμό;

Αν είναι ιδιωτικός, για 3 παιδιά, καλά είναι! Φτάνει να τα' χεις να τα δώσεις.

Οσο για την κουμπάρα, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΤΕΤΟΙΟΙ ΜΙΣΘΟΙ;;;;;;; Τι κι αν δεν δουλεύει ο σύζυγος; Είναι σαν να δουλεύουν 5 σύζυγοι σε αυτό το σπίτι...............

Μαρμιν, περαστικά σας! Οσο για τον ξάδελφο, εύχομαι ο,τι καλύτερο. Κρίμα πάντως......


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Asteraki, έχω μείνει με την απορία τελικά. Μιλάμε για ιδιωτικό παιδικό σταθμό;

Αν είναι ιδιωτικός, για 3 παιδιά, καλά είναι! Φτάνει να τα' χεις να τα δώσεις.

Οσο για την κουμπάρα, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΤΕΤΟΙΟΙ ΜΙΣΘΟΙ;;;;;;; Τι κι αν δεν δουλεύει ο σύζυγος; Είναι σαν να δουλεύουν 5 σύζυγοι σε αυτό το σπίτι...............

Μαρμιν, περαστικά σας! Οσο για τον ξάδελφο, εύχομαι ο,τι καλύτερο. Κρίμα πάντως......

Ναι ιδιωτικός είναι στο Μαρούσι!!! Καλός μισθός πολύ καλος δεν λέω αλλά σπίτι δεν τον βλέπει όλα έχουν τα υπέρ κ τα κατά τους κ πιο πολύ για τα παιδιά

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ, ας μου έφερνε τόσα ο άντρας μου κι ας μην το βλέπαμε και τόσο..............Δεν θα με πείραζε, ειλικρινά στο λέω.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ, ας μου έφερνε τόσα ο άντρας μου κι ας μην το βλέπαμε και τόσο..............Δεν θα με πείραζε, ειλικρινά στο λέω.

χαχα Μάρτζι!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δίκιο δεν έχω;;;

Πάντως, θεωρώ πως αυτοί οι μισθοί στο δημόσιο πάντα (γιατί στον ιδιωτικό τομέα ας δίνουν όσα θέλουν) είναι πολύ προκλητικοί.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα .. Τι κανετε;; Χάθηκα περάσαμε πολυ ωραία τις γιορτές πήγαμε επισκέψεις , βόλτες ..

Στα γενέθλια του μικρού περάσαμε τέλεια αλλα πολυ κούραση ήμασταν 24 άτομα είχα πολυ τρέξιμο αλλα μ αρεσε πολυυυυυ..

Ο μικρός περπατάει ολη μερα δεν καθεται λεπτό κάτω ,εχει 10 δόντια κάνει όλο κατι καινούργιο έρχεται με παίρνει απο το χερι και με παει όπου θελει , όταν θελει κατι λέει μαμά και οι λέξεις που λέει ειναι μαμά , μπαμπά , άντε , ντα ντα , Τατά μαμ και τα δικα του ,χθες είχαμε παιδίατρο ειναι 10,400 κιλά και 79 εκατοστά ύψος ..

Αστεράκι καλώς ήρθες να χαίρεσαι το μωρο σου , με το καλό να έρθει και το δεύτερο ..

Εγω εχω ενα γιο 12,5 μηνών γεννήθηκε 28 /12 /14 ..εσένα ;;

Μένω γερμανια τωρα και δεν δουλεύω ασχολούμαι μονο με αυτόν

Μαρτζι καλή αρχη στον παιδικό να εχει .. Της αρεσει ;;


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σ ευχαριστώ πολύ Κορίνα μοιυ!!!!

Εμένα το αστερακι μου έχει ημ γέννησης 28-11-2014 σας περναμε ένα μήνα είναι 11.400 φαγανο παιδί κ ύψος 79 εκ!!Λέμε πολλές λεξουλες Μαμα μπαμπά γιαγιά παππού έλα άντε εδώ κουκουβα μπάλα ντουζ στα δοντακι έχουμε μείνει πίσω πέντε μόνο αλλά αυτό δεν μας εμποδίζει στο φαγητό φυσικά χαχαχαχαχ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όχι μωρέ. Απλά είμαι ολίγον τι πεσμένη......Και σωματικά αλλά και ψυχολογικά. Τι να σου λέω τώρα;;;

Τη μικρή την έχω μία εβδομάδα μέσα στο σπίτι. Δεν έχουμε ξεμυτίσει. Είναι λίγο κρυωμένη και είπα να μην την στείλω ούτε στον παιδικό. Αλλά κι εγώ δεν είμαι καλά. Πονοκέφαλος, πονόλαιμος, όλο το σώμα πιασμένο. Αντε, να τελείωσει επιτέλους αυτός ο παλιοχειμώνας................


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα τι παθαμε μας μάτια σαν.Εμενα το αριστερό χέρι με έχει πεθάνει ούτε την μικρή αγκαλιά με δυσκολία στη δουλειά μαγείρεμα κλπ....τενοντίτιδα λέει ο ντοκτορ

Margi λυπαμαι που στο λέω αλλά μόλις ξεκίνησε ο χειμώνας οπότε υπομονή κ ευτυχως που έφτιαξε λίγο ο καιρός τώρα κ πάμε καμία βόλτα κ μενα το αστέρι μοιυ με μυξουλα είναι αλλά την έβγαλα λίγο που είχε ήλιο γιατί πάει κ μου χτυπάει την πόρτα να βγει ή ζουζοιυνα μοιυ:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Καλό μήνα και χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες!!! Της Υπαπαντής σήμερα γιορτάζει η Παναγίας μας και μαζί της όλες οι μανούλες ασχέτως αν η εμπορευματοποίηση των πάντων μετέφεραν και αυτή την εορτή!!

Εμείς είμαστε οικογενειακώς άρρωστοι! Χειρότερα τα μωρά που βαράνε 39αρια με βήχα, μύξες, μπούκωμα και όλα τα καλούδια!! Άρχισαν αντιβίωση και αισιοδοξούμε!!

Εσείς τι φτιαχντ;;;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...