Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Mummy's babyclub


Recommended Posts

Χρόνια πολλά.

Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας.

Να τα έχουμε γερά και δυνατα.

Ρε μάρμιν το φεις το μισώ. Δεν ξέρω πως το έχω δει έτσι. Να μπω και να αρχίσω να μιλάω με χίλιους δυο που θα βρω.......

Άσε καλύτερα. Με το τουιτ δεν με βρίσκει κάνεις και δεν βρίσκω κι εγώ κανέναν. Γι αυτό το διαλεξα......

Φιλιά!!!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 836
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    marmin 312 δημοσιεύσεις

  • margi

    margi 230 δημοσιεύσεις

  • korina89

    korina89 147 δημοσιεύσεις

  • pepsi

    pepsi 49 δημοσιεύσεις

Χρόνια πολλά.

Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας.

Να τα έχουμε γερά και δυνατα.

Ρε μάρμιν το φεις το μισώ. Δεν ξέρω πως το έχω δει έτσι. Να μπω και να αρχίσω να μιλάω με χίλιους δυο που θα βρω.......

Άσε καλύτερα. Με το τουιτ δεν με βρίσκει κάνεις και δεν βρίσκω κι εγώ κανέναν. Γι αυτό το διαλεξα......

Φιλιά!!!

Μάρτζι μου το έχω καταλάβει αλλά ξέρεις κάτι;; όλα είναι θέμα δικής μας διαχείρισης! Εγώ έχω λίγους φίλους και τους γνωρίζω όλους! Κοινοποιώ μόνο ότι θέλω να δουν και ποτέ φώτο! Τώρα τελευταία πρόσθεσα μερικούς "φίλους" από ομάδες που μου έκαναν αίτημα για να μην τους "προσβάλλω" αλλά υπάρχει τρόπος να τους αποκλείσω και αυτούς! Άσε που ανά διαστήματα κάνω ξεσκαρτάρισμα και σβήνω όσους δεν ξέρω! Και μάλιστα αυτό θα κάνω σε λίγο! Επίσης υπάρχουν ομάδες που μπορείς να ενημερώνεσαι και να ρωτάς ότι θες! Μπάινεις βγαίνεις όποτε θέλεις! Εγώ το έφτιαξα για να μπορώ να παίρνω πληροφορίες για τη σχολή μου! Είχαν τότε και τα κορίτσια αλλά το τελικό έναυσμα ήταν η σχολή! Ρώτησα μια μικρούλα συμφοιτήτρια μου πώς μπορώ να βρίσκω θέματα κτλ γιατί στο Μακεδονίας είχαν μια τέτοια σελίδα και μου λέει ολίγον έκπληκτη και ολίγον έξαφνη "στο φεις"!! Επίσης μπορείς να μην κάνεις καν προφίλ με το πραγματικό σου όνομα και να μην έχεις κανένα φίλο! Πώς μπαίνεις στο ίντερνετ;; στο γκουγκλ ή ακόμα και στο τουιτ;; έτσι! Μπαίνεις, μιλάς με δυο τρεις που θες, αν θες μπαίνεις κ σε καμια ομάδα και τέλος! Εγώ για παράδειγμα άρχισα τελευταία να ασχολούμαι περισσότερο με την κουζίνα και τη μαγειρική και την ζαχαροπλαστική κ έτσι συμμετέχω σε μερικές ομάδες μαγειρικής και ότι θέλω το ρωτάω και αποθηκεύω συνταγές και ιδέες στο φεις να τα έχω για ώρα ανάγκης!! ΈΤσι έκαμα και σπιτικά σοκολατάκια φέτος :tongue::tongue: τσουρεκάκια άπαιχτα που κρατάνε μέρες, και άλλα πολλά!! Φυσικά δεν περιμένω να σου αλλάξω γνώμη γιατί το ίδιο αρνητική ήμουν κ εγώ αλλά σκέψου κάποια στιγμή να κάνεις φεις με ψευδώνυμο βρα αδελφέ έτσι από περιέργεια να δεις τι είναι και μετά διέγραψέ το! Φιλάκια στο όμορφο κοριτσάκι σου! Αλήθεια πώς τα περνάτε τώρα στο σπιτάκι σας;; Ήρεμα ή ο σύζυγος δημιουργεί εντάσεις;;;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Χρόνια πολλά! Καλή χρονιά! Με υγεία και χαρά!

Τι κάμετε;; Πως τα περάσατε;; Εμείς οικογενειακά κ κάπως υποτονικά καθότι ο σύζυξ αρρωστούλης 😒

Μάρτζι πήγατε στα Ιωάννινα στο χριστουγεννιάτικο χωριό ε;; πολλές φορές;;; Φαντάζομαι φέτος θα χάρηκε ακόμα περισσότερο η μικρή σας!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλά σε όλες.

Μαρμιν, δεν πήγαμε ούτε μια φορά.Ο καιρός είναι άθλιος κι έτσι δεν το επιχειρήσαμε καθόλου.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα χρόνια πολλά καλή χρόνια με υγεία κ χαρά για όλους:tongue:.:tongue:Καινούργια στο φόρουμ κ γω εχω ένα κοριτσάκι 13 μηνών που μου έχει κλέψει τα μυαλά την καρδιά κ όχι μόνο μιας και προσπαθήσαμε πολύ να την αποκτήσουμε 9(χρόνια) τελικά ήρθε και άλλαξε ή ζώη μας θα χαρώ πολύ να μπω στην παρέα σας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα χρόνια πολλά καλή χρόνια με υγεία κ χαρά για όλους:tongue:.:tongue:Καινούργια στο φόρουμ κ γω εχω ένα κοριτσάκι 13 μηνών που μου έχει κλέψει τα μυαλά την καρδιά κ όχι μόνο μιας και προσπαθήσαμε πολύ να την αποκτήσουμε 9(χρόνια) τελικά ήρθε και άλλαξε ή ζώη μας θα χαρώ πολύ να μπω στην παρέα σας

Γεια σου αστεράκι! Κ εγώ τον πρώτο μου γιο μετά από πέντε χρόνια τον απέκτησα! Στο χρόνο επάνω έμεινα ξανά έγκυος κ λίγο καιρό μετά μάθαμε με μεγάλη χαρά κ έκπληξη πως περιμένουμε δίδυμα 😊 έτσι τώρα είμαστε τρίτεκνοι και τρισευτυχισμένοι 😍


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

]Γεια σου αστεράκι! Κ εγώ τον πρώτο μου γιο μετά από πέντε χρόνια τον απέκτησα! Στο χρόνο επάνω έμεινα ξανά έγκυος κ λίγο καιρό μετά μάθαμε με μεγάλη χαρά κ έκπληξη πως περιμένουμε δίδυμα 😊 έτσι τώρα είμαστε τρίτεκνοι και τρισευτυχισμένοι 😍

Καλημέρα marmin αχ υπέροχα μπράβο να τα χαίρεσαι να δεις όπως επιθυμείς:tongue: κ γω τώρα ξεκίνησα για δεύτερο προσπάθειες ελπίζω να έρθει σύντομα:P.Ή μικρή με το που βλέπει μωρακια χαίρεται πολύ ελπίζω όταν έρθει το δεύτερο να κάνει το ιδιο:D

Link to comment
Share on other sites

]Γεια σου αστεράκι! Κ εγώ τον πρώτο μου γιο μετά από πέντε χρόνια τον απέκτησα! Στο χρόνο επάνω έμεινα ξανά έγκυος κ λίγο καιρό μετά μάθαμε με μεγάλη χαρά κ έκπληξη πως περιμένουμε δίδυμα 😊 έτσι τώρα είμαστε τρίτεκνοι και τρισευτυχισμένοι 😍

Καλημέρα marmin αχ υπέροχα μπράβο να τα χαίρεσαι να δεις όπως επιθυμείς:tongue: κ γω τώρα ξεκίνησα για δεύτερο προσπάθειες ελπίζω να έρθει σύντομα:P.Ή μικρή με το που βλέπει μωρακια χαίρεται πολύ ελπίζω όταν έρθει το δεύτερο να κάνει το ιδιο:D

Έτσι έλεγα κ εγώ για το δικό μου αλλά άλλο τα ξένα άλλο τα αδελφάκια που τραβάν την προσοχή της μαμάς! Όπως και ναχει θα είναι τέλεια και σου εύχομαι να μείνεις πολύ πολύ σύντομα! :P:p


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Έτσι έλεγα κ εγώ για το δικό μου αλλά άλλο τα ξένα άλλο τα αδελφάκια που τραβάν την προσοχή της μαμάς! Όπως και ναχει θα είναι τέλεια και σου εύχομαι να μείνεις πολύ πολύ σύντομα! :P:p

Καλησπέρα ευχαριστώ πολύ Είμαι θετικός άνθρωπος γενικά οπότε θεωρώ πως αν είσαι θετικός άνθρωπος έρχονται όλα θετικά αργούν αλλά έρχονται :P:p:Έχω κ γω μια δίδυμη αδερφή είναι απίστευτο το δέσιμο που θα έχουν μεταξύ τους.Έχεις να δεις πολλά εμείς τουλάχιστον είχαμε κάνει κόμμα τους είχα τρελάνει χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ευχαριστώ πολύ Είμαι θετικός άνθρωπος γενικά οπότε θεωρώ πως αν είσαι θετικός άνθρωπος έρχονται όλα θετικά αργούν αλλά έρχονται :P:p:Έχω κ γω μια δίδυμη αδερφή είναι απίστευτο το δέσιμο που θα έχουν μεταξύ τους.Έχεις να δεις πολλά εμείς τουλάχιστον είχαμε κάνει κόμμα τους είχα τρελάνει χαχαχα

Προς το παρόν φαγώνονται, χαχα! Η αλήθεια είναι πως όταν κλαίει το ένα το άλλο κοντοστέκεται πολλές φορές! Η μικρή μια φορά που είχα κάτω τον αδελφό της και τον άλλαζα και έκλαιγε ήρθε και τον φιλούσε και τον χάιδευε! Αυτός στην αρχή την έδιωχνε αλλά μετά του άρεσε και καθόταν! :tongue::tongue::tongue:


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε. Αστεράκι, καλως όρισες.Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου. Κι εγώ αργησα πολύ να αποκτήσω το αστεράκι μου, την Άννα μαρια μου.

Την έχω με πυρετο από χθες. Ας ελπίσουμε να συνέλθει, γιατί έχουμε και ταξίδι μπροστά μας.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν φαγώνονται, χαχα! Η αλήθεια είναι πως όταν κλαίει το ένα το άλλο κοντοστέκεται πολλές φορές! Η μικρή μια φορά που είχα κάτω τον αδελφό της και τον άλλαζα και έκλαιγε ήρθε και τον φιλούσε και τον χάιδευε! Αυτός στην αρχή την έδιωχνε αλλά μετά του άρεσε και καθόταν! :tongue::tongue::tongue:

Χαχαχα αυτα θα τα έχεις εννοείται κ όταν μεγαλώσουν βέβαια, άλλα αν πάει κάποιος άλλος να την - τον πειράζει βγάζουνε νύχια :D:D ;κόμα κ συ αν τα μαλώσεις θα τα ακουσεις ς να είσαι σίγουρη:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε. Αστεράκι, καλως όρισες.Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου. Κι εγώ αργησα πολύ να αποκτήσω το αστεράκι μου, την Άννα μαρια μου.

Την έχω με πυρετο από χθες. Ας ελπίσουμε να συνέλθει, γιατί έχουμε και ταξίδι μπροστά μας.

Καλησπέρα σ ευχαριστώ πολύ πολύ να την χαίρεσαι την Ζουζούνια περαστικα σας ιωση ε;;; με αυτόν το καιρό τι να πεις εμεις μόνο καταρροή .Βλέπω Ιωάννινα ήμασταν στα μέρη σου την πρωτοχρονιά μένανε στο Πέραμα ευτυχώς δεν έβρεχε κ ευχαρηστηθηκαμε βολτες στη λίμνη ,πήγαμε κ στο Πάπιγκο φαράγγι του Βίκου χαμός :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε. Αστεράκι, καλως όρισες.Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου. Κι εγώ αργησα πολύ να αποκτήσω το αστεράκι μου, την Άννα μαρια μου.

Την έχω με πυρετο από χθες. Ας ελπίσουμε να συνέλθει, γιατί έχουμε και ταξίδι μπροστά μας.

ωχ περαστικά σας!!! Κ εμένα έκανε η μικρή μου κανα δυο μέρες 38αρια αλλά είμαστε καλά!!

Σήμερα έχουμε επέτειο με τον αντρούλη μου!!! :P:p


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

ωχ περαστικά σας!!! Κ εμένα έκανε η μικρή μου κανα δυο μέρες 38αρια αλλά είμαστε καλά!!

Σήμερα έχουμε επέτειο με τον αντρούλη μου!!! :P:p

Μπράβος σας εύχομαι κ στην χρυσή νομιζω έτσι λενε

:):tongue::tongue κάνατε κάτι ή σπιτι με τον αστεράκι σας;;; αλήθεια ποτέ βγηκατε χωρις την μικρη σας γιατί εμένα είναι 13 μηνών κ ακόμα δεν έχω βγει με τον συζυγουλη μόνη μας δεν θέλω να την αφήσω αλλά οπότε πω ότι θα βγούμε όλοι με κρίνουν ότι είναι νωρίς ποια είναι γνωμη σας γιατί εκεί που λέω οκ πάμε με πιάνουν οι τυψεις κ τελικά μενουμε σπιτι:?:-?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...