Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Mummy's babyclub


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 836
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    marmin 312 δημοσιεύσεις

  • margi

    margi 230 δημοσιεύσεις

  • korina89

    korina89 147 δημοσιεύσεις

  • pepsi

    pepsi 49 δημοσιεύσεις

Καλημέρα σε όλους τι κάνετε καλέ χαθήκαμε !!!! :tongue:

Περαστικα σε όλους τελικά ούτε εμείς την γλυτωσαμε γιατι το αστερακι μου εχει γαστρεντερίτιδα:( το δυσκολο είναι που δεν μπορεί να πιει γάλα !!!

Κ φωνάζει γαλα-γαλα μακαρόνια κ ρυζι τρώει τι να την κάνω αγκαλιτσα με την Μαμα για ύπνο γιατί χωρίς γάλα δεν γίνεται να κοιμηθεί που θα πάει θα έρθει το καλοκαιράκι να ησυχάσουμε !;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους τι κάνετε καλέ χαθήκαμε !!!! :tongue:

Περαστικα σε όλους τελικά ούτε εμείς την γλυτωσαμε γιατι το αστερακι μου εχει γαστρεντερίτιδα:( το δυσκολο είναι που δεν μπορεί να πιει γάλα !!!

Κ φωνάζει γαλα-γαλα μακαρόνια κ ρυζι τρώει τι να την κάνω αγκαλιτσα με την Μαμα για ύπνο γιατί χωρίς γάλα δεν γίνεται να κοιμηθεί που θα πάει θα έρθει το καλοκαιράκι να ησυχάσουμε !;)

ωχ! Περαστικά σας! Δύσκολη η γαστρεντερίτιδα, περάσαμε κ από αυτήν με εμετούς κυρίως!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κάνετε;; Χαθήκαμε πάλι ε;; Ουφ! Με τρία ταρζανάκια τρέχω και δεν φτάνω! Λίγο και το ίντερνετ που κολλάει και από κινητό βαριέμαι να γράψω πολλά πολλά περνάνε οι μέρες!! Ευτυχώς τον άλλο μήνα θα γυρίσουμε στον ΟΤΕ και ελπίζω τουλάχιστον από αυτό το θέμα να είμαστε οκ!! Εσείς όλα καλά;;; φιλάκια σε όλες!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πω! πω!΅Εχω να γράψω ένα μήνα ακριβώς! Αμέλησα τελείως.....Είχα βέβαια τους λόγους μου, αφού δεν σηκώσαμε κεφάλι αυτό το μήνα. Βλέπετε, χάσαμε έναν θείο μου και πολύ στενοχωρήθηκα. Δεν είχα ιδιαίτερη όρεξη. Φορτώθηκα και μία εργασία στο σχολείο για την αξιολόγηση κάποιων μαθητών, έχασα πολύ χρόνο. Υστερα η μικρή μην με δει στον υπολογιστή, έρχεται με τραβάει.........

Καλά είμαστε, δόξα τω Θεώ. Η μικρή συνεχίζει στον παιδικό, της αρέσει πολύ. Περνάει όμορφα και πολύ το χαίρομαι κι εγώ. Εσεις;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Πω! πω!΅Εχω να γράψω ένα μήνα ακριβώς! Αμέλησα τελείως.....Είχα βέβαια τους λόγους μου, αφού δεν σηκώσαμε κεφάλι αυτό το μήνα. Βλέπετε, χάσαμε έναν θείο μου και πολύ στενοχωρήθηκα. Δεν είχα ιδιαίτερη όρεξη. Φορτώθηκα και μία εργασία στο σχολείο για την αξιολόγηση κάποιων μαθητών, έχασα πολύ χρόνο. Υστερα η μικρή μην με δει στον υπολογιστή, έρχεται με τραβάει.........

Καλά είμαστε, δόξα τω Θεώ. Η μικρή συνεχίζει στον παιδικό, της αρέσει πολύ. Περνάει όμορφα και πολύ το χαίρομαι κι εγώ. Εσεις;

Ο Θεός να τον αναπαύσει και εσείς να είστε γεροί να τον θυμάστε! Μπράβο σου που καταφέρνεις και το σχολείο και τι μικρή! Ειδικά με την προετοιμασία πώς τα καταφέρνεις βρε παιδί μου; δεν ξέρω πολύ δύσκολο μου φαίνεται! Εγώ πολλές φορές το βράδυ είμαι τελείως νοκ αουτ ασε που με παίρνει και ο ύπνος που να είχα να σηκωθώ να διαβάσω κ όλας! και να σηκωνόμουν πάλι θα κοιμόμουν πάνω από τα βιβλία και τα γραπτά! Και δε δουλεύω κ όλας! Έχω βέβαια φουλ απασχόληση με τρία θηριάκια που δεν έχουν αφήσει σημείο του σπιτιού που να μην έχουν ανέβει αλλά γερά ναναι και όλα καλά ;)


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα .. Τι κανετε ;; Εμείς πήγαμε ελλαδα και εδω και 2 εβδομάδες που γυρίσαμε ηταν άρρωστος ο μικρός πολυ πυρετό χαλια ο λαιμός δεν έτρωγε τελικα ειχε αμυγδαλιτιδα απο εχθές ειναι καλύτερα .. Άρχισα και σχολείο πηγαινω να μάθω γερμανικά και εχω πολυ διάβασμα αλλα μ αρεσει .. Εχει λίγες μερες τον έβαλα κοιμαται στην κούνια του στο δωμάτιο του ευτυχως το πήρε καλα δεν έκλαιγε ..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ, Κορίνα μου, εσύ καλά έκανες και τον έβαλες σε δωμάτιο. Εμείς ακόμη την έχουμε να κοιμάται μαζί μας.

Μαρμιν, εσείς, αλήθεια, με το θέμα ύπνος τι κάνετε; Θυμάμαι πως ο Μεγάλος σου κοιμόταν μαζί σας. Τώρα;

Εγώ μετά από μία πραγματικά δύσκολη μέρα, πάω επιτέλους για ύπνο. Η μικρή μας κούρασε σήμερα, καθώς όλο το απόγευμα ήθελε να ασχολούμαι μόνο εγώ μαζί της. Αν της μιλούσε ο πατέρας της, ούρλιαζε και του έλεγε να σταματήσει. Πήγαινε ο έρμος να παίξει μαζί της, αυτή να ουρλιάζει "θέλω τη μαμά, όχι εσένα". Φοβερή εξάρτηση. Κι όλο θέλει να παίζει.....Πού να την βρω κι εγώ όλη αυτή την ενέργεια που είμαι από το πρωί στο πόδι;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Αχ, Κορίνα μου, εσύ καλά έκανες και τον έβαλες σε δωμάτιο. Εμείς ακόμη την έχουμε να κοιμάται μαζί μας.

Μαρμιν, εσείς, αλήθεια, με το θέμα ύπνος τι κάνετε; Θυμάμαι πως ο Μεγάλος σου κοιμόταν μαζί σας. Τώρα;

Εγώ μετά από μία πραγματικά δύσκολη μέρα, πάω επιτέλους για ύπνο. Η μικρή μας κούρασε σήμερα, καθώς όλο το απόγευμα ήθελε να ασχολούμαι μόνο εγώ μαζί της. Αν της μιλούσε ο πατέρας της, ούρλιαζε και του έλεγε να σταματήσει. Πήγαινε ο έρμος να παίξει μαζί της, αυτή να ουρλιάζει "θέλω τη μαμά, όχι εσένα". Φοβερή εξάρτηση. Κι όλο θέλει να παίζει.....Πού να την βρω κι εγώ όλη αυτή την ενέργεια που είμαι από το πρωί στο πόδι;

Ακόμη μαζί μας κοιμάται και το απολαμβάνουμε και οι τρεις μας! Και όταν κοιμάται και μεσημέρι κοιμόμαστε τετράδα! παίρνουμε και την κορούλα μας ! Ο μικρός έμαθε μόνος με το γάλα στο μονό κρεβάτι!! Όμως τρελαίνομαι να κοιμάμαι με το μεγάλο! Ώσπου να κοιμηθεί μου λεει μαμά σ' αγαπώ και με φιλάει! Μετά πιάνει τα μάγουλά μου και κοιμάται!! Και μέσα στη νύχτα γυρνάει και με αγκαλιάζει!! Και μια νύχτα με χτυπούσε σιγά στο μάγουλο και ψιθύριζε "μαμά, μαμά" ναι αγόρι μου του λεω, "σε αγαπώ πολύ" :tongue::tongue: δυο τρεις φορές μου το έκανε και ξετρελάθηκα!!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ ,Μαρμιν, και η δική μου τα κάνει αυτά. Μάλιστα ένα πρωί ξύπνησε και μου λέει "Μαμά, σε αγαπώ", "μαμά, σε λατρεύω", "είσαι η ζωή μου"..............Χα! χα! Της τα λέω εγώ συνέχεια και τώρα μου τα λέει και αυτή σε ανύποπτες στιγμές.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Αχ ,Μαρμιν, και η δική μου τα κάνει αυτά. Μάλιστα ένα πρωί ξύπνησε και μου λέει "Μαμά, σε αγαπώ", "μαμά, σε λατρεύω", "είσαι η ζωή μου"..............Χα! χα! Της τα λέω εγώ συνέχεια και τώρα μου τα λέει και αυτή σε ανύποπτες στιγμές.

Μα είναι τόσο γλυκά! Τις προάλλες τον ρωτάω κάτι και μου λεει "ότι θέλει το μωρό μου:tongue:"

εγώ είμαι με έρπη ζωστήρα κ εκτός του οτθι πονάω πολύ από τη Δευτέρα με τα εξανθήματα που έβγαλα από προχθες κ ειδικά χθες νιώθω ωσαν λεπρή 😞😢 Ήμουν με ίωση με βήχα κτλ από 21/03 που υποτροπίασε 26/03 κ ανέβασα κ πυρετό ξανά υποτροπίασε λίγες μέρες μετά διέλυσε το ανοσοποιητικό μου και βγήκε αυτό 😒


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά, Μαρμιν. Πω! πω! φαντάζομαι πόσο άσχημα θα είσαι. Ελπίζω να έχεις βοήθεια με τα παιδιά τουλάχιστον..........

Αλήθεια, έχεις ξεκινήσει να δουλεύεις;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά, Μαρμιν. Πω! πω! φαντάζομαι πόσο άσχημα θα είσαι. Ελπίζω να έχεις βοήθεια με τα παιδιά τουλάχιστον..........

Αλήθεια, έχεις ξεκινήσει να δουλεύεις;

Μόνο τον άντρα μου!! όχι δεν ξεκίνησα ακόμα ευτυχώς!! Από Σεπτέμβρη! Στην φάση και ηλικία που είναι τα μωρά δεν μπορώ να τα αφήσω κάπου!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Τι κάνετε?? Εμείς καλά μεγαλώνουμε τον πάω στις κουνιεσ του αρέσουν πολύ και κάθε φορά για να φύγουμε έχουμε τσιριδεσ και κλάμα..πήγαμε παιδίατρο είναι 11 κιλά, με το που βλέπει τον γιατρό κλαίει και στο εμβόλιο χαμός πολύ κλάμα..εινσι πολυ ζωηρόσ με θέλει όλη μέρα μαζί του ορθια ..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...