Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Πρόβλημα με συγγενείς!!!


Recommended Posts

Καλημέρα μανούλες και καλως σας βρήκα! Είμαι μανούλα ενός αγοριού 23 μηνών και αποφάσισα να σας γράψω μήπως βρω κάποια συμπαράσταση ή υπάρχει κάποια που να περνάει τα ίδια να μου πει καμμιά ιδέα γιατί τα χάπια δεν τα γλυτώνω:twisted::twisted::twisted: Έχω που λέτε πρόβλημα με την από πάνω μου, που είναι και θεία μου.

Αυτή η γυναίκα έχει βαλθεί να με τρελάνει!!! Τι χτυπάνε μες στο μεσημέρι στο σπίτι τους, τι πάρτυ κάνουνε μετά τα μεσάνυχτα και χορεύουν και ξυπνάνε το παιδί (την ημέρα που γύρισα από το μαιευτήριο με το μωρό 3 ημερών ας πούμε) και άλλα ευτράπελα. Εγώ και ο άντρας μου είμαστε ήρεμοι και εδώ και 2 χρόνια κοντεύουμε να τρελαθούμε!!!

Το αποκορύφωμα;;;; Εκτός του ότι αυτή ενοχλείται απο το σκυλάκι μας μονίμως, τώρα την ενοχλεί και το μωρό μου!!! Και πείτε μου τί να κάνω;;; να βάλω φίμωτρο στο παιδί?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να μετακομίσεις. Αυτά τα πράγματα έτσι λύνονται. Τόσο εγώ όσο και φίλη μου μόνο έτσι σωθήκαμε. Ναι, φύγαμε απ τα ίδια μας τα σπίτια!

Ναι, μετά από 2 χρόνια πολέμου... Το σπίτι σου το νοίκιασες ή το άφησες όπως ήταν;

Link to comment
Share on other sites

Το νοίκιασα. Δικό μου είναι και το κάνω ότι θέλω. Το λεω αυτό γιατί σίγουρα σκέφτεσαι τη θεία που θα σου αρνηθεί να μπει ενοικιαστής. Η απάντηση είναι "δεν μου αφήνεις άλλες επιλογές!"


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Το νοίκιασα. Δικό μου είναι και το κάνω ότι θέλω. Το λεω αυτό γιατί σίγουρα σκέφτεσαι τη θεία που θα σου αρνηθεί να μπει ενοικιαστής. Η απάντηση είναι "δεν μου αφήνεις άλλες επιλογές!"

Δεν είναι η θεία μου μόνο... Μένουμε όλη η οικογένεια μαζί, οπότε καταλαβαίνεις...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...