Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχω καιρό να μπω στο φόρουμ, χαιρετώ τα νέα κορίτσια και εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Είμαι σε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα κατεξυγμενων βλαστοκυστεων. Εχω πολλές γνώσεις όσο αφορά το κομμάτι της ωοληψιας, στην εμβρυομεταφορα ειδικά κατεψυγμένων, έχω πολλές απορίες. Για παράδειγμα 2η ημέρα του κύκλου έκανα οιστραδιολη και είναι 67.Θεωρειται υψηλή? Να ακυρώσω τη διαδικασία? Έκανα και υπέρηχο και δεν υπάρχει κύστη. Γενικά δεν έχω καταλάβει τι θέλει προσοχή στην εμβρυομεταφορα. Είναι η τελευταία μου προσπάθεια και δε θέλω να πάω με ο, τι να ναι συνθήκες. 

γεννησε η αρμα μας!!!


Recommended Posts

κοριτσακι μου γλυκο,περασες απο 40 κυματα αλλα εδω και λιγα λεπτα κρατας στην αγκαλια σου το δευτερο παιδακι σου!!!να ειναι γερος ο μπομπιρακος μας και εσεις, ειστε που ειστε χαζεμενοι με την ευα, τωρα θα αποτελειωθειτε!!!

να σας ζησει το μωρακι σας να ειστε ολοι ευτυχισμενοι!!!!!!!


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγχαρητηρια!!Να σας ζησει!!!!

Γερο και καλοτυχο να ειναι παντα το αγορακι σας και εσεις να το καμαρωνετε!

Η Ευουλα μας ειναι πια η μεγαλη αδερφουλα και η δευτερη μανουλα για το μωρακι σας!!!!

Να τα χαιρεστε τα παιδακια σας.

Και φυσικα ενα μεγαλο ,τεραστιο Μπραβο σε σενα φιλεναδα που τα καταφερες τελεια παρα τις δυσκολιες!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια!!Να σας ζησει!!!!

Γερο και καλοτυχο να ειναι παντα το αγορακι σας και εσεις να το καμαρωνετε!

Η Ευουλα μας ειναι πια η μεγαλη αδερφουλα και η δευτερη μανουλα για το μωρακι σας!!!!

Να τα χαιρεστε τα παιδακια σας.

Και φυσικα ενα μεγαλο ,τεραστιο Μπραβο σε σενα φιλεναδα που τα καταφερες τελεια παρα τις δυσκολιες!

στο καλο,συγκινηθηκα


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω συγκινηθεί με τη δύναμή σου κοριτσάκι μου.....

Να είναι γερός και καλότυχος πάντα στη ζωή του. Να τον χαίρεστε!!!!!!


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολλά πολλά συγχαρητήρια σε όλους για τον ερχομό του νέου μέλους της οικογένειά σας αλλά και σε 'σένα Αρμάκι για την τέραστια δύναμη που έκρυβες μέσα σου και έγινε πραγματικότητα το όνειρό σου.

Να σας ζήσει και ότι καλύτερο εύχομαι για 'κείνον.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Μαράκι!

Να ζήσει!!!!!!!! Σαν τα ψηλά βουνά! Με υγεία πάνω απ'όλα!

Να τα χαίρεστε τα παιδάκια σας και να είναι πάντα αγαπημένα!

Άντε και με το καλό σπίτι σας!


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Armaki μου, τα κατάφερες κοπελιά!!!!!

Ηρθε το παληκαράκι να μεγαλώσει την όμορφη οικογένειά σας!

Ζόρικος όμως ο μαγκάκος μας! Είπε να σε παιδέψει μέχρι και την τελευταία στιγμή!

Χαλάλι του όμως!!!

Να σας ζήσει, να είναι γερός και τυχερός κι εσείς να τον καμαρώσετε όπως το επιθυμείτε!

Πολλά φιλάκια να δώσεις και σε κείνον και στο Ευάκι!!!

2970426aj6x5b9953.gif


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Αγαπούλα μου, κοριτσάκι μου, ζουζουνίτσα μου να σας ζήσει ο κούκλος. Γερός και καλότυχος. Ο δρόμος του στρωμένος ροδοπέταλα και η ζωή του γεμάτη ευτυχία, το ίδιο φυσικά εύχομαι και για το Ευάκι και για εσάς. Να είσαστε για ΠΑΝΤΑ τόσο ευτυχισμένοι όσο είστε και τώρα. Σας φιλάμε όλους και σας αγαπάμε...σαρδελοοικογένεια!

1806140izmwjnk6eb.gif


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρακι μου συγχαρητηρια!

Να σας ζησει το γλυκο σας αγοράκι! Να ειναι γερος, ευτυχισμενος και καλότυχος! Και εσύ με τον καλό σου να ειστε παντα γεροί να καμαρωνετε τα ζουζούνια σας!

Καλη επιστροφή στο σπιτακι σας, για να γνωρισει και η Ευα τον αδερφουλη της!221882cb0gkyh7q4.gif

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει!!

Πάντα καλότυχος και γερός να είναι.....

ΝΑ χαίρεστε την οικογένεια σας και καλό σαραντισμό...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

κούκλα μου μουτς μουτς

ο παίδαρος ήρθε στην ώρα του απίστευτο ?????

και όμως αληθινό…..!!!!!ΣΤΟ ΛΕΓΑ ΔΕΝ ΣΤΟΛΕΓΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΗ ΤΙΣ 36

¨

Τίποτα δεν σταματά την παναγία κ την θέληση της..

και αυτήν ήταν στο πλευρό σου και τα χέρια της σε προστάτευαν

όλες αυτές τις μέρες………..

μαζί με το δικό μου τάμα το καλοκαίρι πρώτα ο θεός να είμαι καλά θα ανάψω και του γιου σου το κεράκι που έταξα στην παναγία μας ….

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ …!!!

θα περιμένουμε φωτογραφίες από τον αγωνιστή σου καλό σαράντισμα να εχεις κοπέλα μου ......... και γρήγορα σπιτάκι να ανταμώσουν τα αδελφάκια τώρα μουτς μουτς


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...