Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

Ελλαδα και πτωχευση


Katanomi

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερ, σε ολες!!!

Αληθεια εχετε σκεφτει ποτε αν θα επηρεαστουν οι Ελληνες

του εξωτερικου εαν βγει η Ελλαδα απο την

Ευρωζωνη; Οι γονεις μας πι συγγενεις μας;

Εχετε βγαλεια στα παιδια σας αγγλικο διαβατηριο;

Εχουμε προβληματιστει πολυ κ εγω κ ο

αντρας μου!!!

Συγνωμη πολυ για το δυσαρεστο μηνυμα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δυστυχώς δεν μου ειναι εύκολο να γράψω πολλα με το κινητο

Η ελλαδα μονη της δεν θα αποχωρήσει. Η θα διαλυθεί τελείως η ευρωζώνη η θα συνεχίσουμε όλοι να πληρώνουμε τους τοκογλυφους.

Σίγουρα αναμένονται πολλες αλλαγές στον πλανήτη, τα λεφτα δεν χάθηκαν σωστά; Κάποιος τα έχει ;)

Διαβατήριο όχι δεν έχω βγάλει ακόμα κ δεν ξέρω αν θα το κάνω

Link to comment
Share on other sites

Εμεις θα παμε διακοπες κ φοβομαστε μη γινει

τιποτα κ κλεισουν τα συνορα η δεν υπαρχει πετρελαιο για να γυρισουμε πισω!

χαχαχαχαχαχαχαχχαχα

Πολυ Ευαγγελατο βλεπεις. Ξερεις καμμια χωρα του πλανητη που να εχει "κλειστα συνορα"? Να μην μπορεις να βγεις? Σιγα μην αλυσοδεσουν και κοσμο για να τους κρατησουν εντος ελλαδας. Ελατε ρε παιδια, μη λεμε αυτα που κοροιδευουμε...σαν την πεθερα μου που με ρωτησε αν λειτουργουν οι τραπεζες στην ελλαδα. Πηγα να της πω "οχι, με κατσικες συναλασομαστε.ενιοτε και προβατα".

Αυτη η κινδυνολογια εξυπηρετει συγκεκριμενα συμφεροντα. Η ζωη Ελλαδα που ειμαι τωρα συνεχιζεαι κανονικα οπως και πριν, ναι η βενζινη εχει ανεβει αλλα και Αγγλια εχει ακριβυνει. Κατα τα αλλα ολα οπως πριν εγω δε βλεπω καμμια διαφορα.


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι οπως λέει η Ελένη όλα λειτουργούν κανονικά βεβαια κ πριν απο κάθε πόλεμο όλα λειτουργούν χαχα αυτο δεν ειναι κριτήριο :) στην επαρχία ο κοσμος δεν έχει καταλάβει απο κρίση, όλοι εχουν ένα κήπο, μια κατσίκα κλπ. Στα μεγάλα αστικά όμως κέντρα ειναι πολυ ζορικα τα πραγματα.

Εμείς οι απέξω δεν έχουμε να φοβόμαστε κάτι πιστευω αυτη τη στιγμη. Κ ξαναλέω δεν κλεινουν τα σύνορα σε κάποιον που χρωστάει :) νομίζω τα ΜΜΕ εχουν σπείρει μεγάλο πανικό για αλλα συμφέροντα, κυρίως για να κάνουν τον κόσμο να μην αντιδράσει στα νέα μέτρα

Εγω πιο πολυ ανησυχώ για τους γονείς μου πως θα ζήσουν κ δύσκολα δέχονται λεφτα απο μενα παρα για τα σύνορα κλπ :)

Link to comment
Share on other sites

Mόλις επέστρεψα από την πλαζ της Βουλιαγμένης :P όπου γινόταν χαμός από κόσμο, παρότι έχει είσοδο και χωριστή χρέωση για τις ξαπλώστρες. Και απέξω περίμεναν ουρά τα ταξί να παραλάβουν τους λουόμενους, ενώ στο πάρκιν δεν υπήρχε θέση ούτε για ποδήλατο.

Δεν συζητώ για μπαράκια, εστιατόρια, ταβέρνες και μεζεδοπωλεία, τα οποία είναι γεμάτα όπως πάντα.

Αν ο κόσμος υποφέρει σε σημείο να μην έχει να φάει ή να πληρώσει βενζίνη, αυτό δεν φαίνεται δια γυμνού οφθαλμού.

Και πριν πέσετε να με φάτε οι Κασσάνδρες.... δεν λέω ότι δεν υπάρχουν άνθρωποι που υποφέρουν, απλά ότι δεν λυσάνε όλοι για ένα κομμάτι ψωμί όπως θέλουν κάποιοι να μας κάνουν να πιστεύουμε.

Επίσης μπορώ να επιβεβαιώσω ότι οι τράπεζες και τα ΑΤΜ λειτουργούν κανονικά.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Όσο για τον επικείμενο πόλεμο, από πέρσυ που ήμουν Ελλάδα είχα ακούσει σε παρέα στρατιωτικών ότι μέχρι το Νοέμβριο θα γινόταν "σίγουρα" πόλεμος. Τον περσυνό Νοέμβριο βεβαίως............ :rolleyes:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Εχω να προσθεσω οτι πηγα για καφε το πρωι και κατα τυχη βρηκα τραπεζι διοτι ηταν ολα φουλ.

Επισης στο ινστιντουτο για μανικιουρ κ πεντικιουρ ηταν ολα φουλ μεχρι και τη Δευτερα.

Φυσικα κ υπαρχει κριση και ειδικα καποιοι ανθρωποι υποφερουν, αλλα οπως λεει η Μπιγκι δεν ισχυει για ολους. Θα ελεγα οτι αυτη η κατασταση υπαρχει σε καθε ευρωπαικη χωρα, και παντου υπαρχουν ανθρωποι που δεν εχουν να φανε η' με πολυ χαμηλο μισθο.

Μπιγκι εσυ Ελλαδα εισαι? Παλι?:tongue:


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...