Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Καφέ-πότε θα γίνω επιτέλους μανούλα?


Recommended Posts

Μηλιτσα δεν νομιζω οτι καποιος εκανε αναφορα στην ελενιτσα, εφοσον μπηκε ο συντονιστης μεσα στο παρεντςκαφε, έδωσε κίτρινη καρτα και για αυτό πήρε προειδοποιηση, αναφερεται ρητα στους κανονες του φορουμ οτι απαγορευονται τα γκρικγλις και τα κεφαλαία... Απλα θα πρεπει ίσως το ελενακι να στειλει πμ στους συντονιστες να εξηγησει τον λογο που γίνεται αυτό...

Ρε κορες πως βαζετε φωτος στα πμ? Θελω να σας στειλω και δεν μπορω... (κοιτα να δεις που έπεσα στην ανάγκη της ανδριανής που ξερει σίγουρα)!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Αννα25

    4896

  • geni

    3291

  • adnihor

    3238

  • παπακι4501

    3137

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πω ρε κοπελια εισαι πολυ αρρωστη μιλαμε!!μου χει πεσει το σαγονι....υπαρχεις?ειναι δυνατον?ενταξει καταλαβαμε τις πεποιθησεις σου,και τι να κανουμε γι αυτο τωρα?μαθε την εληνικη γλωσσα καλυτερα και σιγα μην με επεισες οτι εισαι και γιατρος,αλλα αυτο ειναι το τπτ μπροστα σε αυτο που σου συμβαινει.να σου πω μια ιατρικη ωρολογια?διπολικη ψυχωση!!μαλλον αυτο πρεπει να εχεις καλη μου για να μην πω για σχιζοφρενεια με τασεις αυτοκαταστροφης γτ δεν σου κανει καλο ολο αυτο που κανεις πραγματικα!!λυπαμε!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικα οντως έχουμε πολυ δημοκρατια... κοιτα τι κυκλοφορει ελευθερο!!! Πλεον ομως ίσως θα επρεπε να ενημερωθει και η διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος, να σταματησουν πλεον οι τσαμπα μαγκες στο διαδικτυο, αυτοι που νομιζουν οτι ειναι απλο να εισαι οτι δηλωσεις... ΟΚ, χαρωπο IP καταγραφηκε...

Link to comment
Share on other sites

αννετ εχεις πμ


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

(κατι τυπακια σαν το χαρωπο με κανουν να ειμαι υπερ της εκτρωσης τελικα!!! κοιτα απο τι θα γλυτωνε η ανθρωποτητα αν πριν καποια χρονια καποια γυναικα επαιρνε αυτην την αποφαση!!!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και τι με νοιάζει εμένα,μόνο να σας πω τι πραγματικά αισθάνομαι θέλω,άμα δεν με θέλετε θα φύγω,πήτε μου,αν θέλετε θα το κάνω αλλά πείτε το και όχι με πλάγιους τρόπους

οκ!μας ειπες τι αισθανεσαι και εμεις επισης!οποτε δεν εχουμε κατι αλλο να πουμε!γεια σας και αντιο σας!!και αν δεν το καταλαβες ακομα:ΦΥΓΕ!


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ο καθενας μας μπορει να πιστευει οτι θελει αρκει να μην προσβαλει τον αλλον και βεβαια αγαπαμε τα παιδια μας και βεβαια αγαπαμε και τα ζωα αλλα θα θελα καποιο να μην κοροιδευουν την νοημοσυνη μου επειδη αγαπω το παιδι μου

Link to comment
Share on other sites

και τι με νοιάζει εμένα,μόνο να σας πω τι πραγματικά αισθάνομαι θέλω,άμα δεν με θέλετε θα φύγω,πήτε μου,αν θέλετε θα το κάνω αλλά πείτε το και όχι με πλάγιους τρόπους

Κοτζαμ επιστημονας και δεν μπορεις να καταλαβεις οτι δεν εχεις καμμια δουλεια με τις πεποιθησεις που εχεις σε ενα καφε που λεγεται ¨ποτε θα γινω επιτελους μανουλα?"?? Σίγουρα δεν λάδωσες για να πάρεις το πτυχίο σου? Εγώ ούτε για την κατσαριδα του σπιτιου μου δεν θα εμπιστευομουν την γνωμη σου...

Φύγε λοιπον στο λέω ευθεως!

Link to comment
Share on other sites

και εσύ έχεις τα ίδια επειδή αντοίστηχα με μένα αγαπάς τα παιδιά σου όπως εγώ τα ζώα μου,αν το έχω εγώ το έχεις κι εσύ,και ναι είμαι κτηνίατρος το αμφησβητής και αυτό,έλεοςςςςςςςς

εγω αγαπω τα παιδια μου και τα ζωα μου γτ εχω!!!και εσενα αγαπαω και ολο τον κοσμο γτ ειμαι ανωτερος ανθρωπος και εχω φτασει στην νιρβανα,και θα ανεβω σε ενα ψηλο βουνο να σε κοιταω απο ψηλα γτ ειμαι ...ο ΧΟΥΛΚ!!!!:cool:


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Ακουσαμε τις αποψεις σου και οπως ειδες δεν τις σχολιασα απλα δεν μας ενδοιαφερουν γιατι δεν βρησκεις ενα τοπικ που να ενδοιαφερεται καποιος για οσα λες εδω ναι σε ακουσαμε και τιποτα οποτε και δεν εχουμε και κανενα λογο να συζηταμε μαζι σου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τέλειωσα το μπανάκι μου και ξαναμπήκα.

Καλησπέρα σε όσες δεν εχω ξαναμιλήσει, μου αρέσει η παρεούλα σας κι είπα να σας γνωρίσω καλύτερα...Μηλίτσα μου θα είσαι στην σκέψη μας κι εύχομαι να τα ξαναπούμε σύντομα!!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

και τι με νοιάζει εμένα,μόνο να σας πω τι πραγματικά αισθάνομαι θέλω,άμα δεν με θέλετε θα φύγω,πήτε μου,αν θέλετε θα το κάνω αλλά πείτε το και όχι με πλάγιους τρόπους

να φυγεις.

ευχαριστω


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Κοτζαμ επιστημονας και δεν μπορεις να καταλαβεις οτι δεν εχεις καμμια δουλεια με τις πεποιθησεις που εχεις σε ενα καφε που λεγεται ¨ποτε θα γινω επιτελους μανουλα?"?? Σίγουρα δεν λάδωσες για να πάρεις το πτυχίο σου? Εγώ ούτε για την κατσαριδα του σπιτιου μου δεν θα εμπιστευομουν την γνωμη σου...

Φύγε λοιπον στο λέω ευθεως!

Α ΡΕ ΛΕΝΑΡΑ ΑΠΕΧΤΗ ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΟΥΤΕ την κατσαριδα αχαχααχαχαχαχχαχαχααχα


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω αγαπω τα παιδια μου και τα ζωα μου γτ εχω!!!και εσενα αγαπαω και ολο τον κοσμο γτ ειμαι ανωτερος ανθρωπος και εχω φτασει στην νιρβανα,και θα ανεβω σε ενα ψηλο βουνο να σε κοιταω απο ψηλα γτ ειμαι ...ο ΧΟΥΛΚ!!!!:cool:

Χαχαχαχαχαχαχα!!!!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...