Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

καλή του ώρα του καημενούλη.βρε κορίτσια τον αγαπάω.είχα πολλά χρόνια να κάνω σχέση και έχασα το μυαλό μου.ας είναι.

ωραία Μαριαννάκι να μας εξηγείς τυχόν ναυτιλιακές απορίες που είσαι της δουλειάς.εγώ βλέπω το παπόρο απ΄το marinetraffic.com πάλι καλά.ελπίζω να μου εξηγείς απορίες.:)))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μειον 19 κιλά ε??? Μωρε Μπράβο!!!

εγώ κατά την εποχή του καρέ αντιθέτως κατάφερα να φτάσω τα 117 κιλά..μαούνα ολόκληρη είχα γίνει...δεν με άντεχα με τίποτα...

πλέον είμαι 65 και έχω βρει την υγειά μου και τον ερωτά μου :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να μη ξέρω που θαλασσοδέρνεται ο χριστιανός;κρίμα είναι.

τον πρωτοείδα σεπτέμβρη, μιλούσαμε οκτώβρη, βγήκαμε νοέμβρη,μετά από δέκα μέρες εφυγε, είμασταν όχι καλά, δεν ήξερα που ήταν, μετά έστειλα ένα τυφλό μήνυμα, το πήρε, απάντησε, και...φτου κι αν την αρχή.κάθε μέρα 30 εσεμεσ.μεχρι το την τσικνοπέμπτη που έκανα μια πατάτα και τα πήρε και με έστειλε πρώτη μάρτη.σκατά τα έκανα.

δε βαριέσαι.

πως είναι οι ναυτιλιακές; δύσκολη ως δουλειά;;;εγώ αν εργαζόμουν ε, επίσης με ναυτικό θα έμπλεκα.:)

Link to comment
Share on other sites

αχ κι εγω αλλα 8 περίπου..ευτυχως τα γλειφιτζουρια τα τρωει εκείνος μόνο..μερέντες και τετοια δεν τρωει..απλα για να κοψει το καπνισμα προσπαθεί...αλλα που τετοια τύχη..

Link to comment
Share on other sites

Πασχαλίτσα, εκτός από παράθυρο μπορώ να πηδηχτώ κι απ΄το μπαλκόνι:):):) δεν το συζητάμε:):):)))

Μarianne, σημασία έχει όχι το πόσο είσαι παρά πως νιώθεις και πόσο έτοιμος είσαι.:):):):):

Link to comment
Share on other sites

α μην το λες..εγω πρώτη φορά έμπλεξα με ναυτικό και δουλευω από φοιτήτρια σε ναυτιλιακες..απο τα 19 περιπου..11 χρονια τώρα..

και καμια σχέση σε παρέα γνωριστήκαμε..και πιάσαμε κουβέντα..και μάθαμε ότι έχουμε κοινή καταγωγή..και το ένα έφερε το άλλο και είπαμε να γνωριστούμε και καλύτερα...και παραγνωριστήκαμε μετά..:D

δυσκολη δουλειά αλλά δόξα τον θεό είναι κάτι που μου αρέσει..σε operations δουλευω. αλλά δουλεύω πολλές ώρες καθημερινά και τελικά μάλλον κάνω για ναυτικό γιατι τώρα που δεν υπάρχουν παιδιά και υποχρεώσεις..δεν έχω και κανέναν να με ρωτάει αν μαγείρεψα..ή αν το σπίτι είναι καθαρό, ούτε για τίποτα να νοιαστώ, καταλαβαίνεις..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια! Πήγαμε να δούμε το σχολείο του Ζηρίδη σήμερα! Γέλασα πολύ με τον άντρα μου! Νόμιζα ότι δεν σκαμπάζει από τέτοια αλλά με εξέπληξε! Όταν βγήκαμε έξω, δε μίλησα παρά περίμενα ότι θα είχε ψαρώσει από τις εγκαταστάσεις κλπ. Οπότε γυρίζει και μου λέει το θεικό! "Καλά τί αρπακολλατζήδες είναι αυτοί;;;" Και μένω κάγκελο! Όντως κι εμένα με απογοήτευσε η αντιμετώπιση εκεί μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...