Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Solaris δεν έχω καταλάβει! Εσύ είσαι στις φωτογραφίες που βλέπω; Γιατί αν είσαι εσύ θα πηδηχτώ από το παράθυρο που κάθεσαι και ασχολείσαι με τον... κύριο!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να σου πω Solaris, πως το κάνεις αυτό με τους εκδοτικούς οίκους; Τους στέλνεις ένα δείγμα γραφής και σου λένε αν ενδιαφέρονται;;; Πως πάει αυτή η διαδικασία; Αν δεν εκτονώσω κάπου τη δημιουργικότητά μου θα σαλτάρω!!! Έτσι μου έρχεται να προσλάβω μια Φιλιππινέζα και να μην ξανασηκώσω τίποτα σε αυτό το σπίτι, βαρέθηκα να είμαι καλή νοικοκυρά, δούλα και κυρά!!! Α, ρε καταραμένα λεφτά...

Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι.στις φωτό.που να βλεπες το καμάρι μου!!!θα έλεγες: ΘΑ ΠΗΔΗΧΤΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ!

κοίτα το έχω ξανακάνει δεν είναι το πρώτο μου βιβλίο.έχω ξαναβγάλει και παλιά πριν γεράσω έγραφα κριτικές.

θα σου πω πως γίνεται

γράφεις κάτι (συμβουλή: πολύ δάκρυ, αγάπη, όχι πολλά πολλά σεξ ναι σε υπονοούμενα) να έχει θέμα, αρχή, μέση, τέλος, και μετά θα σου πω τι να κάνεις.ας πούμε η πρώτη σελίδα και το οπισθόφυλλο είναι τα σημαντικότερα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσαρες......

χαθηκα το ξερω τι κανετε???


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρεις πως ο έρωτας είναι τυφλός;;θα πρέπει να'ναι και κουτσός, (αλλιώς θα είχα ποδάρια να φύγω), και επίσης διανοητικά καθυστερημένος (θα σκεφτόμουν λογικότερα).

ψόφησα στη φασίνα, έφτιαξα μια μελιτζανοσαλάτα χάλια, και τώρα time for me να φτιάξει το δερματάκι μου (λίγο μέλι με λάδι και 1 κ.σ. ζάχαρη για το πίλινγκ μετά).

και το βράδυ βουρ! για έξω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δέκα μέρες στα κύθηρα είναι το παπόρο.1 εσεμες να πει να στείλει που!να ξοδευτεί;; θα τον καταραστώ στη γιορτή του στις δεκαπέντε του μηνός.

ευτυχ'ως που υπάρχει και το marinetraffic.com και βλέπω που είναι και που πάει το παπόρι.εσείς το χρησιμοποιείτε, έ;

Link to comment
Share on other sites

σολαρις.... κ ξανα προς τη δοξα τραβα τραβα .... κ πολυ καλα κανεις κοπελια μου!:D:D:D

νομιζω οτι εχει να κανει με την ναυλωτρια εταιρια, τουλαχιστον στην costamare που ηταν ο συζυγος εμπαινα στα κεντικα site της maersk sealand, cosco κοκ k τωρα επρεπε να μπαινω στην scav norasia κ οχι στο μαρριν τραφικ η' στο βεσελ τρακερ, γιατι δεν κανει απ ντειτ συνεχεια.

ουφ κουραζομαι με τα ελληνοαγγλικα, ελπιζω να καταλαβες τι λεω σολαρις.

βρε που ειναι η φωτο κ δεν μπορω να την δω εγω?

εγω πασχαλιτσα εννοω πως για αρχη δεν φαγατε τα μουστακια σας ακομα!

γιατι σε εμας ολο κ κατι τυχαινει οταν ερχετε κ μετα απο λιγες μερες λαμπαδιαζω. πχ. αυτη η κ@λοτηλεοραση κ τα dvd ταινιες σε κατι κουλες ωρες, μου σπαανε τα νευρα, κ εγω τρεχω σαν τον βεγγο, να βιδωσω, να ξεσκαλωσω, να ψιλομαστορεψω κοκ!

λοιπον ειμαι κ πολυ αρπαγμενη, γιατι εμαθα απο την οξαποδω πεθερα οτι μετα απο ενα μινι ραουνντ, παει παλι ιαπωνια-τοκυο. αϊ σιχτιρ δηλ. δεν λεει κατι τετοιο το προγραμμα μετα το αφρικα λανντ.

θα παω να τον φερω σηκωτο!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ, το μεγαλύτερο άγχος μου είναι μην και τον στείλουν Ιαπωνία...

Εμείς δεν τρώμε τα μουστάκια μας, αντίθετα σε αυτό το ξέμπαρκο είναι πολύ ήρεμος και σε πολύ καλό mood γενικά! Ο δικός μου δε βλέπει σχεδόν καθόλου τηλεόραση, μάλλον έχει συνηθίσει από το καράβι που δε βλέπει... Του έχω πάρει τη σειρά lost και ακόμα είναι στο νάυλον μετά από δυο μπάρκα!!! Άντε να δει κανένα 50-50 και τίποτα ειδήσεις, οποτε στην τελευταία περίπτωση σοιχτηρίζει και την κλείνει!!!:tongue:

Τώρα πήρε την κόρη του να την πάει βόλτα, εγώ έχω φριχτό πονοκέφαλο, κάτι πρέπει να συμβαίνει με τη μύτη μου, μάλλον για ιγμορίτιδα με κόβω αλλά με τους γιατρούς έχω πάρει διαζύγιο...

Εντωμεταξύ επιμένει να πάμε κάπου εκδρομή αλλά με τη μικρή... Εγώ με τη μικρή βαριέμαι. Έχω ανάγκη να μείνω μόνη μαζί του αλλά καταλαβαίνω ότι και αυτός δε θέλει να χάσει ώρα από την καψούρα του... Τέτοια καψούρα δεν έχω ξαναδει... Αυτή τον δουλεύει, του κάνει σκέρτσα και νάζια και τον παίζει κανονικά και αυτός την κοιτάει σαν το χάνο στα μάτια (που παρεπιπτόντως είναι ολόιδια με τα δικά του) και γελάει... ;)

Link to comment
Share on other sites

Τζινι ειμαι η φωτεινη ειμαι κι εγω συζυγος ναυτικου με μια μονη διαφορα... εμενα ειναι του πολεμικου ναυτικου παει ταξιδια αλλα οχι τοσο μακροχρονα οσα των δικων σας αντρων ...


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!

είμαι κι εγώ μία σύγχρονη Πηνελόπη όχι όμως στα χαρτιά ακόμα καθώς δεν είμαστε παντρεμένοι. Σας διαβάζω εδώ και μέρες και αποφάσισα να συμμετάσχω στις συζητήσεις σας.

Ο καλός μου είναι Μηχανικός Α' σε φορτηγά και κρουαζιερόπλοια. Επιστρέφει σε 20 μέρες περίπου, παραμονή Πάσχα και δεν θα μου τον πάρει κανείς μέχρι τον Αύγουστο! :D...λείπει από αρχές Οκτώβρη..

Αντιθέτως όπως όλα δείχνουν εγώ είμαι το πρόβλημα καθώς εργάζομαι (σε ναυτιλιακή κι εγώ αλλά στο γραφείο) και δεν ξέρω πότε τελικά θα μπορέσω να πάρω άδεια το καλοκαιράκι να πάμε διακοπές!

Είμαι εδώ για να μοιραστώ μαζί σας κοινές εμπειρίες και άγχη και ελπίζω να μπω κι εγώ στην συντροφιά σας!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου Μεργιάνα.

Μακάρι κι εμείς να την τρώγαμε την κουλούρα αλλά εμάς μας πρόλαβε η απόσταση και έφαγα σουτ.τέλοςπάντων.

Yπομονή κορίτσια.

ελπίζω κι εγώ. του έστειλα ένα εσεμεσ απο αλλο κινητό αγνωστο και απάντησε.πρωι πρωι, (το δικό μας ωράριο).με κατάλαβε φυσικά.

πάντως του εχουν περάσει τα νεύρα.dum spiro,spero.για να δούμε μπας και έχω κανένα τυχερό και τα ξαναβρούμε.

Θεϊκή ατάκα της αδερφής μου χτες:

τι να πω για το λεων.,; τέτοια πηνελόπη, ούτε ο οδυσσέας δεν είχε.

α ρε αρκάντια.

Link to comment
Share on other sites

σολαρις μου..έχοντας διαβάσει την περιπέτεια σου εδώ αν μου επιτρέπεις να σου εκφέρω κι εγω την άποψη μου, έστω και αν δεν γνωριζόμαστε..και σε ευχαριστώ για το καλοσώρισμα

θέλω να σου πω ότι είσαι πάρα πολύ τυχερός άνθρωπος, γιατί πολύ απλά όλα τα ελαττώματα (φαντάζομαι έχει και άλλα που δεν πρόλαβε να ξετυλίξει) του κατάφερες να τα δεις μονομιάς..ούτε έφαγες την ζωή σου μαζί του, ούτε καταδικάστηκες σε έναν ανιαρό γάμο..

κάτι ακόμα είναι πολύ μικρός ηλικιακά για να σκέφτεται μια σοβαρή και σταθερή σχέση εφόσον δεν την είχε μέχρι σήμερα..δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να υποστείς τέτοια ταλαιπωρία και να είσαι αυτή που περιμένεις να σε επιλέξουν.. είσαι άνθρωπος με παιδεία και ηθικές αξίες που δεν δικαιολογούν τέτοια συμπεριφορά..και εν ολίγοις σου λέω ότι δεν του αξίζεις..είσαι πολύ καλύτερή του..

μην προτρέξεις να καταδικάσεις αυτά που σου λέω επειδή δεν με γνωρίζεις..πήρα απλά το θάρρος γιατί έχω διαβάσει όλη σας την συζήτηση που ξεκινάει πριν από ένα χρόνο περίπου και νιώθω πολύ οικεία..

κάθησε και σκέψου πολύ σοβαρά τι επιλογές θέλεις να κάνεις εσύ για την ζωή σου..και όχι αν τελικά εκείνος θα σε επιλέξει..

Link to comment
Share on other sites

αν δεν είναι στα 35 του έτοιμος, πότε θα είναι;στα 50 του; τότε το πουλάκι θα έχιε πετάξει.

και να φανταστείς είχα αποφασίσει να κάνω και υποχωρήσεις τις απαραίτητες που απαιτεί μια σχέση.

αν είναι να γίνει, θα γίνει.τι άλλο να πω.

Link to comment
Share on other sites

ο δικος μου πάντως είναι 39..εγω 30 και τωρα αρχισε να το κουτσοσκέφτεται..δεν ειμαστε μαζί πολύ καιρό αλλα έχουμε καλή επικοινωνία και όταν λείπει και όταν είναι εδώ..

για τι είδους υποχωρήσεις μιλάς?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...